4,6



Na podstawie 42 opinii
Medicube Deep Vitamin C Capsule Cream 55 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
89,90 zł
420,09 zł / 1kg
+ 11,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Kremy do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Krem do skóry z jadem pszczelim i 8 ekstraktami ziołowymi Be Drop, 100 ml1 343,70 zł/1kg
134,37 zł
Sprzedawca: WR-Products

Więcej informacji o reklamie
Estée Lauder Advanced Night Repair, Kobiety, Skóra uniwersalna, 75 ml555,61 zł/100ml
416,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Medik8 Daily Radiance Vitamin C522,50 zł/100ml
261,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Beauty of Joseon 8809738310960, Kobiety, 150 ml, Skóra uniwersalna, Nawilżający, Odżywiający, Butelka, 1 szt.33,33 zł/100ml
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Medicube Collagen Jelly Cream 110 ml
84,72 zł/100ml
93,19 zł
Sprzedawca: Tersorte

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
432,60 zł/100ml
64,89 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream 55 g
744,76 zł/1kg
107,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Dr. Althea 147 Barrier Cream 50 ml
783,13 zł/1kg
70,20 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

COSRX Advanced Snail 92% krem typu "wszystko w jednym
54,45 zł/100ml
54,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Beauty of Joseon 8809525249565, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Twarz, Szyja, Nawilżający, Odżywiający, 50 ml, Słoiczek
149,30 zł/100ml
74,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Medicube Triple Collagen Cream 4.0 50 ml
233,60 zł/100ml
116,80 zł
Sprzedawca: BYSARAH

Centellian24 Madeca Cream Time Reverse 50 ml
173,98 zł/100ml
86,99 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Krem do twarzy Deep Vita C, 55 g
1 908,91 zł/1kg
104,99 zł
Sprzedawca: ISEI

SKIN1004 - Madagascar Centella Cream - Nawilżający Krem z Wąkrotą Azjatycką - 75ml
154,19 zł/100ml
115,64 zł
Sprzedawca: somnia24

VT Cosmetics Reedle Shot 100, 50 ml
195,58 zł/100ml
97,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BBCreamShopEU

Anua Peach 70% Niacinamid-Serum 30 ml
232,67 zł/100ml
71,82 zł
-2,02 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
69,80 zł
Sprzedawca: ISEI

Celimax Pore+Dark Spot Brightening Cream 35 ml
233,31 zł/100ml
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Cream 100 ml
97,59 zł/100ml
97,59 zł
Sprzedawca: MANADA

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% Serum 30 ml
313,33 zł/100ml
94,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Medicube Deep Vita C Capsule Cream został stworzony, aby rozjaśniać skórę i wyrównywać jej koloryt dzięki silnie działającym składnikom, takim jak ekstrakt z rokitnika, niacynamid oraz czysta witamina C. Innowacyjna formuła o podwójnej teksturze łączy kapsułki witaminowe z przezroczystym żelem, umożliwiając indywidualne dopasowanie do potrzeb skóry.
Klinicznie przebadany pod kątem skuteczności, krem pomaga redukować przebarwienia, drobne zmarszczki oraz nierówną strukturę skóry. Dodatkowo intensywnie nawilża, poprawia elastyczność i przywraca cerze naturalny blask.
● Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry
● Nie zawiera alkoholu, parabenów ani siarczanów
● Wyrównuje koloryt skóry
● Działa ujędrniająco, rozjaśniająco i przeciwstarzeniowo
Sposób użycia: Nałóż krem na dokładnie oczyszczoną, osuszoną i stonizowaną skórę twarzy. Delikatnie wklep go opuszkami palców, aż do całkowitego wchłonięcia. Przed pierwszym użyciem zaleca się wykonanie próby uczuleniowej.
KORZYŚCI:
- Widoczne ujędrnienie skóry i wygładzenie drobnych linii i zmarszczek.
- Rozjaśnienie i ujednolicenie kolorytu skóry.
- Natychmiastowe nawilżenie i ochrona skóry przed czynnikami zewnętrznymi.
- Innowacyjna konsystencja kremowych kapsułek zamkniętych w żelu.
- Intensywna pielęgnacja przeciw starzeniu się i jego objawom.
KLUCZOWE SKŁADNIKI:
- hydrolat z rokitnika
- niacynamid 5%
- witamina C i 5 jej pochodnych
- PHA
- alfa-arbutyna
ZASTOSOWANIE:
Nanieść odpowiednią ilość kremu na skórę.
ODPOWIEDNI DLA:
Odpowiedni dla skóry dojrzałej, która potrzebuje rozjaśnienia i wyrównania kolorytu lub zmaga się z przebarwieniami.
- Model
- Anti-Aging
- Waga
- 214 g
- Składniki
- Hippophae Rhamnoides Water, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Glycerin, Water, Niacinamide, Methylpropanediol, Propanediol, Dipropylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycereth-26, Ethylhexyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Arginine, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil, Bixa Orellana Seed Oil, Tocopherol, Polyglyceryl-10 Laurate, Simethicone, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Hydrogenated Lecithin, Polyglyceryl-10 Stearate, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Folic Acid, Pyridoxine, Biotin, Cyanocobalamin, Thiamine HCl, Beta-Carotene, Riboflavin, Linoleic Acid, Polyacrylate-13, Polyisobutene, Polysorbate 20, Sorbitan Isostearate, Adenosine, Fragrance, Disodium EDTA, Glyceryl Stearate, Hydrolyzed Sclerotium Gum, Gluconolactone, Sodium Hyaluronate, Ascorbyl Propyl Hyaluronate, Alpha-Arbutin, Pentylene Glycol, Hydroxyphenyl Propamidobenzoic Acid, Ascorbyl Palmitate, Ubiquinone, Ferulic acid, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Ascorbyl Glucoside, Rutin, Hydroxycinnamic Acid, Bisabolol , Ascorbic Acid.
- Producent
- medicube
- Zakres dostawy
- 1x Medicube Deep Vitamin C Golden Capsule Cream (55 g) im Tiegel
- Części pochodzenia zwierzęcego
- Nie
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8809982769866
- Numer producenta
- MED-DVC-CC
- Model
- Anti-Aging
- Waga
- 214 g
- Składniki
- Hippophae Rhamnoides Water, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Glycerin, Water, Niacinamide, Methylpropanediol, Propanediol, Dipropylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycereth-26, Ethylhexyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Arginine, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil, Bixa Orellana Seed Oil, Tocopherol, Polyglyceryl-10 Laurate, Simethicone, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Hydrogenated Lecithin, Polyglyceryl-10 Stearate, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Folic Acid, Pyridoxine, Biotin, Cyanocobalamin, Thiamine HCl, Beta-Carotene, Riboflavin, Linoleic Acid, Polyacrylate-13, Polyisobutene, Polysorbate 20, Sorbitan Isostearate, Adenosine, Fragrance, Disodium EDTA, Glyceryl Stearate, Hydrolyzed Sclerotium Gum, Gluconolactone, Sodium Hyaluronate, Ascorbyl Propyl Hyaluronate, Alpha-Arbutin, Pentylene Glycol, Hydroxyphenyl Propamidobenzoic Acid, Ascorbyl Palmitate, Ubiquinone, Ferulic acid, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Ascorbyl Glucoside, Rutin, Hydroxycinnamic Acid, Bisabolol , Ascorbic Acid.
- Producent
- medicube
- Zakres dostawy
- 1x Medicube Deep Vitamin C Golden Capsule Cream (55 g) im Tiegel
- Części pochodzenia zwierzęcego
- Nie
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8809982769866
- Numer producenta
- MED-DVC-CC
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Medicube Collagen Overnight Wrapping Peel Off 75 ml
1 090,67 zł/1l
81,80 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream 55 g
744,76 zł/1kg
107,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Medicube Collagen Jelly Cream 110 ml
84,72 zł/100ml
93,19 zł
Sprzedawca: Tersorte

Medicube PDRN Różowe serum peptydowe 30 ml
2 833,33 zł/1l
85,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
432,60 zł/100ml
64,89 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream 55 g
180,00 zł/100ml
99,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Medicube Collagen Jelly Cream 50 ml
737,84 zł/1kg
81,90 zł
Sprzedawca: BYSARAH

ANUA - Niacinamide 10% + TXA 4% Serum, 30ml
4 001,00 zł/1l
120,03 zł
Sprzedawca: somnia24

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
105,98 zł/100ml
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Medicube AGE-R Booster Pro Pink Edition
770,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Cybertec24

Medicube Triple Collagen Serum 4.0 55 ml
872,55 zł/1l
47,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809738316146, Serum do oczu, 30 ml, Unisex, Rozjaśniający, Skóra uniwersalna, Tubka
273,33 zł/100ml
82,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Skinkura-Koreanskincare

Beauty of Joseon Relief Sun Aqua-Fresh Rice + B5 (SPF50+ PA++++)
112,10 zł/100ml
56,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum rozjaśnia i nawilża - 50ml
106,18 zł/100ml
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

VT Cosmetics Reedle Shot 100, 50 ml
195,58 zł/100ml
97,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BBCreamShopEU

Medicube Collagen Glow Booster Serum 15 ml
5 933,33 zł/1l
89,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Biodance Bio Collagen Real Deep Mask 4er Pack
406,84 zł/1kg
91,54 zł
Sprzedawca: somnia24

Celimax The Vita A Retinol Shot Tightening Serum 30ml
1 859,67 zł/1l
65,49 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,79 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Anua Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum 30 ml
325,57 zł/100ml
97,67 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

COSRX Advanced Snail 92% krem typu "wszystko w jednym
54,45 zł/100ml
54,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

VT Cosmetics Reedle Shot 300, 50 ml
2 509,80 zł/1l
125,49 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Masażer wibracyjny InnovaGoods 5 w 1 z podczerwienią - zwalcza cellulit i ujędrnia skórę - 5 wymiennych nasadek
114,62 zł
Sprzedawca: Katomix

Walcik z mikroigłami, 540 igieł, stymulacja wzrostu włosów i brody, kuracja przeciw wypadaniu włosów, urządzenie do pielęgnacji skóry (3,0 mm)
71,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Medicube Triple Collagen Toner 4.0 140 ml
56,29 zł
Sprzedawca: ISEI

Beauty of Joseon 8809864766884, Sztyft z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Pałeczka, Nawilżający, Wygładzający, Skóra uniwersalna, 16 g
309,17 zł/100ml
55,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kerastase Genesis Serum do włosów, 90ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
3 144,56 zł/1l
283,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dr. Althea 147 Barrier Cream 50 ml
783,13 zł/1kg
70,20 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 83% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
83%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
5%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
5%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
5%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
2%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Recenzje
Doskonały krem rozświetlający Konkurencyjna cena i dostawa na czas gwarantowane doskonale
Oceniono dnia 27 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Koreański krem nawilżający
Koreański krem nawilżający, bardzo dobry od pierwszej aplikacji. Uwielbiam go.
Oceniono dnia 12 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry produkt do twarzy.
Jestem bardzo zadowolona z jakości i rezultatu. Absolutnie godny polecenia.
Oceniono dnia 2 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Naprawdę suuuuper!
Naprawdę suuuuper, cieszę się jeszcze raz!
Oceniono dnia 8 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze
Jestem bardzo zadowolony
Oceniono dnia 16 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
To jest bardzo dobre
Oceniono dnia 5 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobra witamina C
Super
Oceniono dnia 16 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Świetny
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x75ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(55)Liczba wystawionych ocen: 55
191,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
85,33 zł/100ml

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
584,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
116,96 zł/100ml

Visadore – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
165,81 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1kg

LA MER krem morski 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
4 896,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 958,66 zł/100ml

Zestaw Mary Kay TimeWise® Ultimate „Cudowny zestaw” do skóry normalnej/suchej + serum C+E – prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
896,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
179,22 zł/100ml

Strivectin Anti-Wrinkle Wrinkle Recode Moisture Rich Barrier Cream 50 ml
316,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
632,46 zł/100ml

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Zestaw do pielęgnacji skóry mieszanej/tłustej z kremem pod oczy Nowość



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
2 808,43 zł/1kg

MK TimeWise Ultimate „Miracle Set” – skóra normalna/sucha, 5 sztuk
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
806,02 zł/100ml

La Roche-Posay Hydraphase HA BB krém BB Cream SPF15 Medium 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,51 zł
Sprzedawca: apohealth
253,77 zł/100ml

CHEPLAPHARM PC 30 krem pielęgnacyjny do skóry suchej i zestresowanej, 75 ml
58,09 zł
Sprzedawca: apohealth
691,55 zł/1kg

Zestaw matujący do pielęgnacji skóry Mary Kay
382,75 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 275,83 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
121,99 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
169,98 zł/100ml

PRIME REGENERA II Super Restructuring Cell Cream 50 ml
822,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 645,24 zł/100ml

Krem BB VEZE, Podkład w płynie Cushion VEZE kolor 01 Natural
99,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ

Krem BB Podkład w płynie Cushion kolor Ivory 02 kosmetyk do makijażu twarzy
79,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ
159,98 zł/1kg

41S701 La Mer Tonik równoważący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
668,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
445,43 zł/100ml

Thalgo Flash-Nude BB Cream Illuminating Multi-Perfection - Naturalna emulsja tonująca i nawilżająca dla jednolitej i rozświetlonej cery 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
400,07 zł
Sprzedawca: VogueVista
1 000,17 zł/100ml

SKIN79 BB Cream Golden Snail Intensive Beblesh Balm Cream SPF50+ PA+++ 45g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,00 zł
Sprzedawca: Skin79
220,00 zł/100ml

Mary Kay Intensywnie nawilżający krem 51 g
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
386,34 zł/100ml

Limba Cosmetics INSTANT TRANSFORMATION Peptide Hair Mask 30 ml
99,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
333,30 zł/100ml