5,0



Na podstawie 2 opinii
Matrix | Szampon B Hydrasource - 1000ml - Nawilżenie - Naturalne składniki - Wygładzenie
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
97,99 zł
97,99 zł / 1l
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Matrix | Zestaw pielęgnacyjny Food for Soft - Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml - Intensywnie nawilżający - Jedwabiście miękki88,50 zł/1l
176,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Numero Restrukturyzujący szampon z owsem, 1000ml61,08 zł/1l
61,08 zł
Sprzedawca: EDANTI

Więcej informacji o reklamie
Matrix ColorLast, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Kolorowe włosy, Włosy zniszczone, Ochrona koloru, Odżywiający, Ochrona, Naprawa, Świecący, Wzmacniający99,99 zł/1l
99,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Matrix Food For Soft Shampoo szampon do włosów suchych i łamliwych 1000 ml83,63 zł/1kg
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Matrix Biolage Bond Therapy Shampoo szampon do włosów bardzo zniszczonych 1000 ml
119,00 zł/1l
119,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Matrix Biolage SmoothProof Szampon do włosów puszących się, 250ml
360,08 zł/1l
96,08 zł
-6,06 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
90,02 zł
Sprzedawca: Katomix

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł/1l
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Matrix Total Results Brass Off, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy blond, Kolorowe włosy, Blond
113,00 zł/1l
113,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Matrix Total Results Mega Sleek, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Niesforne włosy, Wszystkie kolory
110,00 zł/1l
110,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Matrix Biolage Hydra Source Szampon nawilżający do włosów Aloes, 250ml
360,08 zł/1l
106,56 zł
-16,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
90,02 zł
Sprzedawca: Katomix

Matrix Total Results High Amplify, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Mocne włosy, Cienkie włosy, Wszystkie kolory
93,40 zł/1l
93,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Framesi Morphosis Sublimis Oil Shampoo 1000ml
214,00 zł/1l
214,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Szampon aloesowy do wszystkich rodzajw wosw
94,72 zł/1l
37,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Farmavita Backbar szampon rewitalizujący nr 04 z naturalnymi ziołami 5000 ml
54,79 zł/1l
273,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

BIOXCIN Szampon do Włosów Kolagen i Biotyna 300ml
152,43 zł/1l
45,73 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Framesi Morphosis Szampon zagęszczający 250ml
316,00 zł/1l
79,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Nanoil Keratin Micelarny szampon z keratyną, 300ml
130,00 zł/1l
39,00 zł
Sprzedawca: TD-Markt

Valquer Szampon ultranawilżający do włosów suchych 1000ml
250,72 zł/1l
250,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

TRESemmé - Purify & Hydrate Shampoo - Cleansing shampoo for oily hair 400ml
39,08 zł/1kg
39,08 zł
Sprzedawca: VISO

Farmavita Tricogen Oczyszczający szampon, 250ml
167,48 zł/1l
41,87 zł
Sprzedawca: MANADA
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Matrix | Szampon B Hydrasource - 1000ml - Nawilżenie - Naturalne składniki - Wygładzenie
- Szampon nawilżający, który rewitalizuje i odżywia włosy dzięki naturalnym składnikom.
Optymalne nawilżenie
- Szampon Matrix B Hydrasource został specjalnie opracowany, aby zapewnić włosom idealną ilość nawilżenia. Dzięki unikalnym składnikom, takim jak szałwia i ekstrakt z wodorostów, równowaga nawilżenia włosów zostaje podniesiona na nowy poziom. Te naturalne składniki nie tylko pomagają uelastycznić włosy, ale także ułatwiają ich układanie. Włosy są nie tylko optymalnie nawilżone, ale także zyskują zdrowy połysk.
Szczegóły i specyfikacja produktu
- Szampon B Hydrasource jest w dużej pojemności 1000 ml, idealnej do codziennego użytku. Jest zapakowany w wygodną butelkę ułatwiającą aplikację.
- Zawartość: 1000 ml
- Rodzaj: Szampon nawilżający
- Główne składniki: ekstrakt z szałwii, ekstrakt z alg
- Zastosowanie: Odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów
- Cechy szczególne: Naturalne składniki, wygładzenie
Delikatne oczyszczanie i pielęgnacja
- Szampon delikatnie oczyszcza włosy od nasady aż po same końce, jednocześnie zapewniając im gładką i elastyczną strukturę. Antyseptyczne właściwości szałwii mają pozytywny wpływ na skórę głowy i przyczyniają się do zdrowia włosów. Przy każdym użyciu szampon pomaga rozplątać włosy i uczynić je bardziej odpornymi na działanie czynników zewnętrznych.
Zalety produktu:
- [Nawilżanie]: Intensywnie nawilża włosy i poprawia ich strukturę.
- [Naturalne składniki]: Zawiera wysokiej jakości ekstrakty z szałwii i alg, które delikatnie przyczyniają się do pielęgnacji włosów i skóry głowy.
- [Łatwy w użyciu]: Ułatwia układanie i formowanie włosów, idealny do codziennego stosowania.
- [Działanie antyseptyczne]: Promuje zdrową skórę głowy i chroni przed podrażnieniami.
- [Dokładne oczyszczanie]: Dokładnie oczyszcza włosy i usuwa pozostałości, nie wysuszając ich.
Najlepsze korzyści ze stosowania tego produktu
- Matrix Shampoo B Hydrasource to idealny wybór dla każdego, kto poszukuje wysokiej jakości szamponu, który wspiera zarówno nawilżenie, jak i zdrowie włosów. Połączenie naturalnych składników i skutecznych właściwości oczyszczających sprawi, że Twoje włosy będą nie tylko piękniejsze, ale także łatwiejsze w zarządzaniu. Poczuj różnicę dzięki temu wysokiej jakości szamponowi i ciesz się korzyściami dla włosów i skóry głowy.
- Model
- B Hydrasource
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- n.d
- Producent
- EAN
- 3248176737307
- Model
- B Hydrasource
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- n.d
- Producent
- EAN
- 3248176737307
Pasuje również do tego

Matrix Biolage Bond Therapy Shampoo szampon do włosów bardzo zniszczonych 1000 ml
119,00 zł/1l
119,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Biolage Professional Hair Spa Hydra Source Odżywka 236ml
558,39 zł/1l
131,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Matrix Biolage Full Rescue Conditioner odżywka wzmacniająca do włosów osłabionych 1000 ml
125,41 zł/1l
125,41 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Taśma rzepowa samoprzylepna ekstra mocna - 5 metrów, szerokość 2 cm, do moskitier, taśma rzepowa z haczykami, taśma pętelkowa, taśma rzepowa, biały / biały
564,62 zł/1m
81,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aqua8Products

Matrix ColorLast, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Kolorowe włosy, Włosy zniszczone, Ochrona koloru, Odżywiający, Ochrona, Naprawa, Świecący, Wzmacniający
99,99 zł/1l
99,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Schody dla zwierząt Timmy 51701, z 3 stopniami, pluszowe pokrycie, zmywalne, szare, 46 x 36 x 34 cm
88,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Matrix Hydrasource, Unisex, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Włosy suche, Rozczesywanie, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, 200 ml, Tubka
494,75 zł/1l
152,76 zł
-53,81 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,95 zł
Sprzedawca: Katomix

Kaptur Gorenje TH64E4BG
716,82 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Od A+++ do DSprzedawca: Katomix

Matrix SOCOLOR Pre-Bonded - 5N - Light braun Natur - 90ml
411,00 zł/1l
37,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Topeshop M6 140 BIEL 2X3, Biały, 6 szuf., Płyta wiórowa, Monochromatyczny, Nowoczesny, Płyta wiórowa
450,99 zł
Sprzedawca: TOPESHOP

Matrix Food For Soft Shampoo szampon do włosów suchych i łamliwych 1000 ml
83,63 zł/1kg
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Matrix Total Results Mega Sleek, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Niesforne włosy, Wszystkie kolory
110,00 zł/1l
110,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Matrix Biolage SmoothProof Szampon do włosów puszących się, 250ml
360,08 zł/1l
96,08 zł
-6,06 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
90,02 zł
Sprzedawca: Katomix

Matrix | Zestaw pielęgnacyjny Food for Soft - Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml - Intensywnie nawilżający - Jedwabiście miękki
88,50 zł/1l
176,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Moroccanoil Treatment, Olejek do włosów, 100 ml, Unisex, Do wszystkich włosów, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, Olej arganowy
2 756,50 zł/1l
275,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

CreaTable, 21519, Nordic Fjord Frost, 30-częściowy zestaw kombinowany, kamionka
596,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Matrix Food For Soft Conditioner odżywka do włosów suchych i łamliwych 1000 ml
91,99 zł/1l
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Matrix Biolage Hydrasource Deep Treatment Pack 100ml, 100 ml, Kobiety, Włosy suche, Nawilżający, Odżywianie, Aloes zwyczajny, AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, AMODIMETHICONE, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, BEHENTRIMONIUM...
1 038,10 zł/1l
103,81 zł
Sprzedawca: somnia24

CreaTable, 21549, Nordic Fjord Blue, 30-częściowy serwis obiadowy, kamionka
624,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Matrix Biolage Hydra Source Szampon nawilżający do włosów Aloes, 250ml
360,08 zł/1l
106,56 zł
-16,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
90,02 zł
Sprzedawca: Katomix

Matrix Total Results High Amplify, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Mocne włosy, Cienkie włosy, Wszystkie kolory
93,40 zł/1l
93,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł/1l
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący
64,99 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Zmywarka czarna 8840 HEINRICH'S
1 048,95 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Materac 160x200 25 cm Zintegrowany materac nawierzchniowy 7-strefowy materac ze sprężynami kieszeniowymi H3/H4
899,99 zł
Sprzedawca: hatservice

Gorenje TH62E3X, 350 m³/h, Kanałowe / obiegowe, E, A, B, 67 dB
480,75 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Od A+++ do DSprzedawca: Katomix
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 30 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,3 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
207,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,28 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,00 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(613)Liczba wystawionych ocen: 613
1 121,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,19 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ
141,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
258,16 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
120,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,98 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l