4,9



Na podstawie 16 opinii
Nawóz wapniowo-magnezowy Dolomit 20 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
25,00 zł
1,25 zł / 1kg
+ 14,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Nawozy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
LERAVA® chelat żelaza 200g - skutecznie zwalcza niedobór żelaza - nawóz żelazowy do wszystkich rodzajów roślin - zapewnia silną zieleń - nawóz żelazowy do hortensji1 341,25 zł/1kg
268,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
SUBSTRAL® 86931 SUBSTRAL® Vertikutiermix 4,0 kg54,50 zł/1kg
218,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Więcej informacji o reklamie
FUXTEC nawóz wiosenno-letni do trawnika FX-RDFS10 | wysoki azot | 10 kg na 500 m² | dlugie dzialanie | Germany16,77 zł/1kg
169,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FUXTEC

Więcej informacji o reklamie
Nawóz do ogórków i roślin dyniowatych 1 kg35,55 zł/1kg
39,11 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Teosmart

Nawóz wapniowo-magnezowy Dolomit 10kg
1,29 zł/1l
12,86 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Dolomitkalk Kalkdünger 25kg
16,56 zł/1kg
413,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Obornik bydlęcy granulowany 20 kg odpowiedni do upraw ekologicznych
8,28 zł/1kg
207,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop

Bio12 Wapno Do Bielenia Drzew Drzewek I Odkwaszania Gleby Ziemi 2Kg Biovita
5,50 zł/1l
10,99 zł
Sprzedawca: BrickBloom

Kurzak suszony nawóz naturalny 20L
1,85 zł/1l
37,00 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Nawóz ogrodniczy granulat uniwersalny Azofoska 5kg
11,52 zł/1kg
65,60 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
57,60 zł
Sprzedawca: 2Lucky

BIOVITA wapno ogrodowe & wapno do trawników 5 kg Wysokiej jakości wapno nawozowe do odkwaszania gleby, wspomagania wzrostu roślin i poprawy wchłaniania składników odżywczych
1,62 zł/1kg
8,08 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Nawóz uniwersalny naturalny Biohumus Super Forte 1,2L
9,53 zł/1l
11,44 zł
Sprzedawca: DABSTER_PL

BodenHerz 25 kg – Aktywator gleby, minerały, 100% naturalny, długotrwałe działanie. petigi
18,92 zł/1kg
472,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

BioBizz Worm Humus 40L organiczny nawóz do podłoży uprawowych
109,79 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

Zapylacz do pomidorów pylicol 10 ml
767,00 zł/1l
7,67 zł
Sprzedawca: DABSTER_PL

Monofosforan potasu 1 kg, MKP, fosfor, potas, nawóz, stymulator kwitnienia, dla roślin
51,74 zł/1kg
51,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Nawóz uniwersalny Azofoska 3 kg do roślin ogrodowych
12,56 zł/1kg
42,91 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
37,68 zł
Sprzedawca: 2Lucky

Florovit mikroflora (3w1) wapno granulowane z kwasami humusowymi i pożytecznymi mikroorganizmami worek 5kg
2,95 zł/1l
16,51 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,77 zł
Sprzedawca: 2Lucky
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nawóz wapniowo-magnezowy Dolomit 20kg
Wapniowo-magnezowy nawóz pochodzenia naturalnego od marki BIOVITA, przeznaczony do poprawy jakości gleby i wspierania zdrowego wzrostu roślin. Produkt działa dwuetapowo: odkwasza glebę i wzbogaca ją w wapń oraz magnez, niezbędne do prawidłowego rozwoju roślin.
Jest produktem o wysokiej zawartości węglanu wapnia oraz magnezu. Wykorzystasz go do odkwaszania, a także nawożenia kwaśnych gleb. Produkt pozwoli na uzupełnienie ziemi w brakujące pierwiastki. Produkt zalecany jest do wszystkich rodzajów gleby.
Zalety:
Naturalne pochodzenie – idealne dla rolnictwa ekologicznego.
Odkwasza glebę – przywraca odpowiednie pH gleby, niezbędne do wzrostu roślin.
Wzbogaca glebę w wapń i magnez – wspiera rozwój korzeni i poprawia strukturę gleby.
Poprawia zdrowie roślin – ułatwia przemieszczanie związków mineralnych w glebie, co przekłada się na lepsze plony.
Stymuluje rozwój korzeni – poprawia przyswajanie składników odżywczych.
Doskonałe dla trawników – eliminuje mech i wzbogaca glebę w składniki pokarmowe.
Parametry:
Marka: BIOVITA
Waga: 20 kg
Przeznaczenie: Odkwaszanie i nawożenie kwaśnych, ubogich w pierwiastki gleb, szczególnie dla trawników, warzyw i roślin owocowych.
Opakowanie: Worek
Wydajność: 0,1–0,5 kg/m² (w zależności od rodzaju gleby).
Skład produktu:
Wapń (CaO): min. 28%.
Magnez (MgO): min. 15%.
CaO + MgO: min. 45%.
Opis produktu Dolomit to produkt o wysokiej zawartości węglanu wapnia i magnezu. Przeznaczony jest do odkwaszania i nawożenia kwaśnych, elementarnych gleb. Jest zalecany do stosowania na wszystkich rodzajach gleb. Odgrywa zatem podwójną rolę: odkwasza glebę i zwiększa w niej zawartość magnezu i wapnia. Dostarcza również szereg innych pierwiastków i mikroelementów, które mają pozytywny wpływ na wegetację i plonowanie roślin. Instrukcja użycia Produkt jest zalecany do odkwaszania i nawożenia gleb kwaśnych. Stosować zgodnie z instrukcją na opakowaniu.
Wapno magnezowe Dolomit 20kg - Biovita Dolomit Wapno Magnezowe Biovita 20kg to wysokiej jakości produkt stworzony z myślą o poprawie kwasowości gleby i wzbogaceniu jej w niezbędne składniki mineralne. Jest idealny do stosowania w ogrodnictwie oraz rolnictwie, szczególnie na glebach wymagających poprawy struktury oraz zwiększenia zawartości magnezu. Biovita Dolomit nie tylko neutralizuje nadmiar kwasów w glebie, ale także dostarcza cenne minerały, które wspierają zdrowy wzrost roślin. Dzięki regularnemu stosowaniu wapna dolomitowego, gleba staje się bardziej przepuszczalna, co sprzyja lepszemu przyswajaniu składników pokarmowych przez rośliny. Produkt charakteryzuje się łatwością użycia i jest kompatybilny z różnymi typami upraw, zarówno w ogrodach przydomowych, jak i w większych gospodarstwach rolnych. Dolomit Wapno Magnezowe Biovita to niezawodne rozwiązanie dla każdego, kto pragnie zadbać o jakość swojej gleby i kondycję uprawianych roślin.
- Wymiary
- 12 cm x 40 cm x 48 cm
- Waga
- 20 kg
- Model
- Dolomit
- Wersja
- 1.0
- Składniki produktu
- Wapń (CaO): min. 28%, Magnez (MgO): min. 15%
- Liczba sztuk
- 1
- Zakres dostawy
- 1 worek nawozu wapniowo-magnezowego 20 kg
- EAN
- 5907813160127
- Producent
- Woodland
- Wymiary
- 12 cm x 40 cm x 48 cm
- Waga
- 20 kg
- Model
- Dolomit
- Wersja
- 1.0
- Składniki produktu
- Wapń (CaO): min. 28%, Magnez (MgO): min. 15%
- Liczba sztuk
- 1
- Zakres dostawy
- 1 worek nawozu wapniowo-magnezowego 20 kg
- EAN
- 5907813160127
- Producent
- Woodland
Uwaga!
P102: Chronić przed dziećmi.
P101: W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
P103: Przed użyciem przeczytać etykietę.
Specyfikacja nie jest wymagana.
Instrukcje dotyczące utylizacji
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
EUH401: W celu uniknięcia zagrożeń dla zdrowia ludzi i środowiska, należy postępować zgodnie z instrukcją użycia.
Pasuje również do tego
Bestseller




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(61)Liczba wystawionych ocen: 61




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(229)Liczba wystawionych ocen: 229




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(229)Liczba wystawionych ocen: 229




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(138)Liczba wystawionych ocen: 138




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(47)Liczba wystawionych ocen: 47




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(75)Liczba wystawionych ocen: 75




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(288)Liczba wystawionych ocen: 288




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8





4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(169)Liczba wystawionych ocen: 169




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(301)Liczba wystawionych ocen: 301




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(296)Liczba wystawionych ocen: 296




3,4Średnia ocena: 3,4 z 5(315)Liczba wystawionych ocen: 315Bestseller




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(421)Liczba wystawionych ocen: 421




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(118)Liczba wystawionych ocen: 118




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(986)Liczba wystawionych ocen: 986




3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(125)Liczba wystawionych ocen: 125![Zdjęcie produktu dla Grzejnik elektryczny kwarcowy 800 W Grzejnik elektryczny z wentylatorem Grzejnik łazienkowy Konwektor - Grzejnik przenośny Grzejnik elektryczny - Energooszczędny - Grzejnik pokojowy - Grzejnik z wentylatorem (Radiant Heater Quartz 800 Watt) [Klasa energetyczna A+]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/cf4d29389c512261294e5fe7ae7f7dc1.webp)




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(84)Liczba wystawionych ocen: 84




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(34)Liczba wystawionych ocen: 34




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10

Nawóz wapniowo-magnezowy Dolomit 10kg
1,29 zł/1l
12,86 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Fepro® Nasiona do trawników sportowych i do zabawy nasiona do trawników sportowych nasiona do trawników, worek 1 x 5 kg
99,40 zł/1kg
496,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Fepro® Nasiona do trawników sportowych i do zabawy nasiona do trawników sportowych nasiona do trawników, worek 1 x 10 kg
59,50 zł/1kg
594,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Hack – nawóz uniwersalny Horngrieß – w pełni organiczny nawóz azotowy, 2 kg
144,13 zł/1kg
417,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

BodenHerz 25 kg – Aktywator gleby, minerały, 100% naturalny, długotrwałe działanie. petigi
18,92 zł/1kg
472,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Obornik bydlęcy granulowany 20 kg odpowiedni do upraw ekologicznych
8,28 zł/1kg
207,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop

WOLF-Garten 3826040 Turbo lawn seed LR 100 1 pc(s)
124,87 zł/1kg
249,74 zł
Sprzedawca: Sotel

Loxiran - S - Preparat do zwalczania mrówek, opakowanie 500 g
431,99 zł
-17,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
414,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Hack pierwotna mączka skalna 25 kg
18,68 zł/1l
466,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Nawóz ogrodniczy granulat uniwersalny Azofoska 5kg
11,52 zł/1kg
65,60 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
57,60 zł
Sprzedawca: 2Lucky

Plantop – ziemia doniczkowa 70 l
6,24 zł/1l
436,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Wózek do grillowania na węgiel drzewny Tepro "Toronto Click", powierzchnia grillowania: 56x42cm
965,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Compo Horn+Knoch Enmeal 2,5 kg 2631-02
178,00 zł/1kg
444,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

miernik wilgotności 3w1 Miernik wartości PH, temperatury, wilgotności gleby Tester wilgotności w ogrodzie, na trawniku, w gospodarstwie rolnym, w uprawie roślin
100,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePick

WOLTU Pokrowce na przednie fotele samochodowe Uniwersalne pokrowce na fotele kierowcy i pasażera z przodu 2 fotele czarny/szary
442,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Stojak na pranie, wieża, 172 cm, z kółkami, składany, 3 poziomy, 32 metry długości suszenia, suszarka stojąca do 40 kg, oszczędza miejsce, wieszak na ubrania, Retoo
26,17 zł/1m
45,01 zł
Sprzedawca: Retoo

HP Zestaw 2 oryginalnych trójkolorowy/czarnych wkładów atramentowych 305, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Atrament barwnikowy, Tusz na bazie pigmentu, 2 szt., 120 stron(y)
112,74 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ

Nasiona Dürr - Ogórek przekąskowy Iznik F1 - nasiona - 1115
354 989,98 zł/1kg
354,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

25x Fluorecare BIO-TECH COVID-19 i zestaw testów na grypę A/B i antygen RSV Zestaw szybkiego testu na antygen | CE 2934 | 25 zestawów do samodzielnego wykonania testu na grypę
312,18 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

ProfiCare PC-AKS 3034, Suchy i Mokry, Filtracja, Bez worka, Antracyt, Niebieski, Ładowanie, Bateria
335,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

parasol z oświetleniem LED parasol ogrodowy 350 cm parasol pawilon - antracyt
659,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: EveMotionGmbH

Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
19,99 zł
Sprzedawca: Retoo
![Zdjęcie produktu dla Grzejnik elektryczny kwarcowy 800 W Grzejnik elektryczny z wentylatorem Grzejnik łazienkowy Konwektor - Grzejnik przenośny Grzejnik elektryczny - Energooszczędny - Grzejnik pokojowy - Grzejnik z wentylatorem (Radiant Heater Quartz 800 Watt) [Klasa energetyczna A+]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/cf4d29389c512261294e5fe7ae7f7dc1.webp)
Grzejnik elektryczny kwarcowy 800 W Grzejnik elektryczny z wentylatorem Grzejnik łazienkowy Konwektor - Grzejnik przenośny Grzejnik elektryczny - Energooszczędny - Grzejnik pokojowy - Grzejnik z wentylatorem (Radiant Heater Quartz 800 Watt) [Klasa energetyczna A+]
56,38 zł
Sprzedawca: tkgruppe

antena dachowa z krótkim prętem 5 cm Antena samochodowa 16V M6 M5 M4 Uniwersalna
383,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Einhell GE-PS 18/15 Li BL-Solo, Bezszczotkowy, 12,5 cm, 4,8 m/s, 2,8 cm, Czerwony, Bateria
379,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Miernik wilgotności Miernik roślin Miernik PH Miernik wilgotności Miernik gleby rolniczej Tester gleby Ogród Trawnik Tester wartości temperatury Farm Retoo
18,99 zł
Sprzedawca: Retoo

DEUBA® Pokrowiec ochronny na parasol do parasoli 3m Pokrowiec na parasol, plandeka, parasol wspornikowy antracytowy
2 004,89 zł/1m²
405,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

PARKSIDE® Akumulatorowa nożyce do gałęzi 20 V „PAGHS 20-Li C4”, bez akumulatora i ładowarki
375,47 zł
Sprzedawca: 132-Shop

Zapylacz do pomidorów pylicol 10 ml
767,00 zł/1l
7,67 zł
Sprzedawca: DABSTER_PL
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 94% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
94%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
6%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nawóz organiczny, przyjazny dla zwierząt
Nawóz organiczny, przyjazny dla zwierząt, bardzo drobno zmielony, może być stosowany wszędzie, bez ryzyka przenawożenia, niemiecka instrukcja, worek 20 KG, wysyłka BLITZ, jeszcze raz chętnie ;)
Oceniono dnia 3 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra wydajność cenowa
Zadowalający produkt
Oceniono dnia 20 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko dobrze
Wszystko w porządku
Oceniono dnia 18 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa
Jestem w pełni zadowolony. Wszystko poszło świetnie
Oceniono dnia 11 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 25 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 2 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Topdressing Trawników – Mieszanka z Mykoryzą i Rhizobakteriami (2500 Litrow – na 2500m2) - Organifer
6 321,99 zł
Sprzedawca: Organifer
2,53 zł/1l

Granulki z Obornika Krowiego 3w1 (Duża torba 750 kg – na 7500 m2) - Organifer
5 031,99 zł
Sprzedawca: Organifer
6,71 zł/1l

Granulki z Obornika Krowiego 3w1 (500 kg – na 5000 m2) - Organifer
4 601,99 zł
Sprzedawca: Organifer
6,14 zł/1l

Bentonit – Poprawiacz Gleby Piaszczystej (24x = 480 kg – na 4800 m2) - Organifer



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
4 514,99 zł
Sprzedawca: Organifer
9,41 zł/1l

Topdressing Trawników – Mieszanka z Mykoryzą i Rhizobakteriami (Duża torba 1500 Litrow – na 1500m2) - Organifer
4 084,99 zł
Sprzedawca: Organifer
2,72 zł/1l

Koncentrat na Owady Trawnikowe – 10 l na 2500 m2 - Organifer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
989,99 zł
Sprzedawca: Organifer
99,00 zł/1l

Koncentrat na Choroby Liści – 10 l na 10000 m2 - Organifer



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
859,99 zł
Sprzedawca: Organifer
86,00 zł/1l

Koncentrat na Ślimaki 10 l – na 10000 m2 - Organifer
859,99 zł
Sprzedawca: Organifer
86,00 zł/1l

Grzyby Glebowe Koncentrat Grzyba Glebowego – 5 l na 5000 m2 - Organifer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
559,99 zł
Sprzedawca: Organifer
112,00 zł/1l

Koncentrat na Ślimaki 5 l – na 5000 m2 - Organifer
559,99 zł
Sprzedawca: Organifer
112,00 zł/1l

Nicienie – Koncentrat na Nicienie Glebowe – 5 l na 5000 m2 - Organifer



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
559,99 zł
Sprzedawca: Organifer
112,00 zł/1l

Wapno Algowe w Proszku – Czyste Lithothamnium Calcareum (20 kg na 1000 m2) - Organifer
443,99 zł
Sprzedawca: Organifer
22,20 zł/1l

Nawóz organiczny z wełny owczej – granulat (10 kg na 100 m2) - Organifer
279,99 zł
Sprzedawca: Organifer
28,00 zł/1l

Nawóz do trawnika (20 kg – na 400 m2) - Organifer
258,99 zł
Sprzedawca: Organifer
8,63 zł/1l

Nawóz Ogrodowy Wszystko w jednym (20 kg – na 200 m2) - Organifer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
244,99 zł
Sprzedawca: Organifer
8,17 zł/1l

Wapno Algowe w Proszku – Czyste Lithothamnium Calcareum (10 kg na 500 m2) - Organifer
244,99 zł
Sprzedawca: Organifer
24,50 zł/1l

Nawóz Pastwiskowy Wszystko w jednym (20 kg – na 400 m2) - Organifer
244,99 zł
Sprzedawca: Organifer
8,17 zł/1l

Nawóz Siarczan Żelaza – Usuwacz Mchu – 20 kg – Na 1000 m2 - Organifer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
236,99 zł
Sprzedawca: Organifer
11,85 zł/1l

Nawóz do rozchodników i zielonych dachów - 20 kg na 400 m2 - Organifer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
224,99 zł
Sprzedawca: Organifer
11,25 zł/1kg

Poprawiacz Gleby Mączka Bazaltowa dla Gleb Gliniastych (20 kg – na 200 m2) - Organifer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
214,99 zł
Sprzedawca: Organifer
10,75 zł/1l