5,0



Na podstawie 2 opinii
Trovet Renal & Oxalate RID 12,5kg Dietetyczna Sucha Karma Dla Dorosłych Psów Z Niewydolnością Nerek Kamicą Szczawianową I Cystynową
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
192,95 zł
15,44 zł / 1kg
+ 10,90 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Sucha karma dla psów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, Słodki ziemniak, 12 kg25,40 zł/1kg
304,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Więcej informacji o reklamie
ACANA Sucha karma dla psa Ranchlands Dog 6kg38,26 zł/1kg
232,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Więcej informacji o reklamie
BOZITA Original Sensitive Digestion Jagnięcina i ryż - sucha karma dla psów - 12 kg12,52 zł/1kg
150,29 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Więcej informacji o reklamie
Josera Sensicat Karma dla kotów sterylizowanych 10kg + 1kg gratis15,64 zł/1kg
178,33 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Trovet Urinary Struvite ASD 3kg Sucha Karma Dla Dorosłych Psów Z Kamicą Nerkową
58,78 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Trovet Intestinal DPD Duck 10kg Dietetyczna Sucha Karma Z Kaczką Dla Psa Z Nietolerancją Pokarmową Alergią I Zaburzeniami Żołądka
24,00 zł/1kg
239,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

EUKANUBA Adult z Łososiem 12kg Monoproteinowa Sucha Karma Dla Dorosłych Psów Wszystkich Ras
12,76 zł/1kg
154,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Pełnoporcjowa Karma Sucha Dla Psów Dorosłych LOVIRA Kaczka z Dynią 3kg
44,61 zł/1kg
133,84 zł
Sprzedawca: BSH

Vet Expert Renal Elimination 8kg Sucha Karma Weterynaryjna Dla Psów z Niewydolnością Nerek Królik z Kaczką
258,99 zł/1kg
258,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Sucha karma dla psa Trovet HLD Hepatic 3 kg
40,55 zł/1kg
124,08 zł
Sprzedawca: VISO

Rafi Pełnoporcjowa Karma Sucha z Wołowiną 10kg Dla Dorosłych Psów
10,08 zł/1kg
100,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Dieta weterynaryjna CALIBRA dla psów Struvite - sucha karma dla psów - 12 kg
17,87 zł/1l
214,49 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Trovet Hypoallergenic IPD Rich In Insect 3kg Dietetyczna Sucha Karma z Owadami Dla Dorosłych Psów
31,33 zł/1kg
93,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Karma Sucha Z Indykiem Bult Dla Dorosłych Psów 3Kg
19,33 zł/1l
59,90 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
57,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Royal Canin Veterinary VHN Dog Anallergenic 3kg Sucha Karma Dla Psów z Nietolerancją Pokarmową
45,76 zł/1kg
137,27 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sucha karma dla psa CALIBRA VD DOG diabetes obesity 2kg
22,44 zł/1kg
57,99 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
44,88 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

CALIBRA Veterinary Diets Hepatic sucha karma dla psów 12 kg
236,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Vet Expert Intestinal Elimination 12kg Sucha Karma Weterynaryjna z Indykiem Dla Psów z Zaburzeniami Trawienia
368,89 zł/1kg
368,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Lecker z jagnięciną i wołowiną - sucha karma dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną i wołowiną 10kg
6,28 zł/1kg
67,95 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
62,80 zł
Sprzedawca: 2Lucky

ACANA Sucha karma dla psa Grasslands Dog 6kg
32,23 zł/1kg
194,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Trovet Renal & Oxalate RID 12,5kg Dietetyczna Sucha Karma Dla Dorosłych Psów
Z Niewydolnością Nerek Kamicą Szczawianową I Cystynową
Dietetyczna karma pokarmowa dla psów dorosłych z niewydolnością nerek / kamicą szczawianową i cystynową.
Karma Trovet RID jest to kompletny i zrównoważony pokarm dostosowany poziomem składników odżywczych w celu zapobiegania i łagodzenia zmian metabolicznych spowodowanych niewydolnością nerek, serca lub wątroby.
Karma Trovet RID cechuje się obniżonym poziomem fosforu i sodu co umożliwia zmniejszenie hiperfosfatemii oraz pozwala kontrolować niewydolność serca, nadciśnienie i wodobrzusze.
WSKAZANIA:
Przewlekła niewydolność nerek
Kamica moczowa szczawianu wapnia (zapobiegawczo)
Kamica moczowa cystyny (zapobiegawczo)
Kamica moczowa moczanowa (zapobiegawczo)
Dodatkowe informacje:
Wspomaga nerki w regulacji gospodarki wodnoelektrolitowej organizmu oraz usuwaniu zbędnych metabolitów.
Wysoka wartość biologiczna białka skutkuje niską zawartością aminokwasów resztkowych.
Obniżony poziom P (fosforu) jest niezbędny w zapobieganiu hiperfosfatemii, co pomaga spowolnić postęp niewydolności nerek.
Obniżony poziom białka zmniejsza obciążenie nerek, jednocześnie zaspokajając zapotrzebowanie na aminokwasy egzogenne dzięki wysokiej jakości.
K-cytrynian pomaga zmniejszyć kwasicę metaboliczną i powstawanie kryształów szczawianu wapnia.
Skład: Pszenica, mączka drobiowa, kukurydza, ryż, tłuszcz wieprzowy, wątroba drobiowa ( hydrolizat ), olej z ryb, pulpa buraczana, minerały i witaminy.
Składniki analityczne:
Wilgotność 8.00%,
Białko 14.50%,
Tłuszcz 18.00%,
Węglowodany 53.0%,
Popiół 4,50%,
Błonnik 2.0%.
Minerały:
Wapń 0.80%,
Fosfor 0.40%,
Magnez 0.11%,
Sód 0.10%,
Potas 0.45%,
Chlorki 0.13%,
Miedź 5.00 mg/kg,
Selen 0.10 mg/kg,
Mangan 26.00 mg/kg,
Cynk 124.00 mg/kg,
Jod 2.00 mg/kg,
kwas linolowy 0,15%,
kwas linolenowy 2,5%,
EPA 0,19%.
Witaminy:
Witamina A 20 000 IU/kg,
Witamina D 2 000 IU/kg,
Witamina E 400.00 mg/kg,
Tiamina (B1) 20.00 mg/kg,
Ryboflawina (B2) 15.00 mg/kg,
Pirydoksyna (B6) 10.00 mg/kg.
Energia metaboliczna: 16.3 MJ/kg (3895 kcal/kg).
Stosowanie:
Zalecany okres stosowania karmy TROVET Renal & Oxalate RID wynosi co najmniej 6 miesięcy w celu osiągnięcia pożądanych efektów. Później może być stosowany jako pełnowartościowy pokarm dla psa - do końca życia.
Przeciwwskazania:
Szczenięta
Suki w okresie ciąży i laktacji
Kamica moczowa struwitowa
- Waga
- 12500 g
- Zawartość wilgoci
- NA
- Rodzaj paszy
- Pasza sucha
- Dodatki
- Cytrynian potasu
- Liczba sztuk
- 25
- EAN
- 8413037376574
- Numer producenta
- VETTVTKSP0035
- Producent
- TROVET
- Numer zezwolenia
- NA
- Waga
- 12500 g
- Zawartość wilgoci
- NA
- Rodzaj paszy
- Pasza sucha
- Dodatki
- Cytrynian potasu
- Liczba sztuk
- 25
- EAN
- 8413037376574
- Numer producenta
- VETTVTKSP0035
- Producent
- TROVET
- Numer zezwolenia
- NA
Pasuje również do tego

Hama WM-400, Dla praworęcznych, Optyczny, RF Wireless, 1600 DPI, Różowy
57,59 zł
Sprzedawca: VISO

Samochodowa szczotka i skrobak do odśnieżania, krótki trzonek Plus 1078495
80,34 zł
Sprzedawca: VISO

EVOLVEO K1010, klawiatura z białym podświetleniem,
68,39 zł
Sprzedawca: VISO

ABYstyle The Legend of Zelda, Pojedyńczy, 460 l, Kubek, Złoto, Zielony, Ceramika, 1 szt.
126,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hama Twin 4.0, 30 W, 1%, Bezprzewodowy, 10 m, Przenośny głośnik stereo, Czarny
322,94 zł
Sprzedawca: egenta-shop

Pióro kulkowe LAMY AL-star czarne
124,06 zł
Sprzedawca: VISO

Hama Extreme Protect, Apple, iPhone 17 Pro, Odporne na stłuczenia, Odporny na uderzenia, Odporny na uderzenia, Odporny na zadrapania,..., Czarny, Przezroczysty, 1 szt.
72,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Hama 00201737, Wewnętrzna, USB, Bezprzewodowe ładowanie, Czarny
116,28 zł
Sprzedawca: VISO

Hama 00200022, Laptop, Wewnątrz/Na wolnym powietrzu, 100 - 240 V, 45 W, 3.3 - 21 V, USB-to-DC
97,71 zł
Sprzedawca: VISO

Tesa Insect stop Magnetvorhang f. Tür XL 1,2x2,4m anthrazit
59,70 zł/1m²
171,93 zł
Sprzedawca: somnia24

Alize Puffy 1060 Przędza dziewiarska
2 546,50 zł/1kg
254,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

SIKU Military - Tank
22,55 zł
Sprzedawca: VISO

Xiaomi Oscillation Electric Toothbrush Pro EU | Rechargeable | For adults | Number of brush heads included 2 | Number of teeth brushing modes 4 | White
168,38 zł/1kg
168,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Auronix

Siatka na dno Marimex Premium
81,08 zł
Sprzedawca: VISO

Alize Velluto 146 Przędza dziewiarska
2 506,00 zł/1kg
250,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hama Cam Protect, Samsung, Galaxy A56 5G, Odporny na zadrapania, Przezroczysty, 1 szt.
33,88 zł
Sprzedawca: VISO

Etui taktyczne do telefonu, seria "Field Notes", kompatybilne z iPhone 17 Pro/18 Pro, kolor czarny
76,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Bezprzewodowa ładowarka Epico UltraBase Qi2 Mag EO50
169,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Waga osobista SBS 9102BK SENCOR
425,58 zł
-18,05 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
407,53 zł
Sprzedawca: Katomix

Klasyczny zestaw upominkowy świec 2 x 104 g
830,19 zł/1kg
86,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Sakamoto Days izolowany kubek podróżny Sakamoto - kubek podróżny - kubek
103,00 zł
-8,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
94,40 zł
Sprzedawca: Magule-cz

Taktyczny pokrowiec na tył TPU Plyo Honor 400 Pro przezroczysty
47,31 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,28 zł
Sprzedawca: iSpace

Hama WM-400, Dla praworęcznych, Optyczny, RF Wireless, 1600 DPI, Biały
57,59 zł
Sprzedawca: VISO

Mini przyjaciele z piórka Harry Potter
31,04 zł
Sprzedawca: VISO

Króliki Bob i Bobek - zestaw pluszaków
117,48 zł
Sprzedawca: Jimbo

Hama Fold Clear, Folio, Samsung, Galaxy Tab S10 FE / S9 FE 10.9”, 27,7 cm (10.9"), 183 g
97,60 zł
Sprzedawca: PolisElectro

BABY born Annabell 43cm, Lalka dziecko, Damski, 3 lat(a), Chłopak, dziewczyna, Brzmienie, 430 mm
303,54 zł
-32,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
271,18 zł
Sprzedawca: VISO

Kubek Paladone: Fortnite - Kubek zmieniający kolor pod wpływem ciepła (PP14663FO)
48,78 zł
Sprzedawca: POPventure

Apple MFFF4ZM/A, Band, Smartwatch, Żółty, Apple, Apple Watch 38/40/41/42mm, Nylon, Poliester pochodzący z recyklingu, Spandex
296,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Uniview IPC3618LE-ADF28KM-H
685,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 12,5 kg
Oceniono dnia 30 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it.
Zweryfikowany zakup
Waga 10 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Alpha Spirit Wild Fish pełnoporcjowa sucha karma 12kg, Dorosły, Każda rasa, Ryba, 12 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
227,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
18,95 zł/1kg

Royal Canin Yorkshire Terrier Adult, Dorosły, Yorkshire Terrier, XS (<4 kg), 7,5 kg



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
206,97 zł
Sprzedawca: Unizoo
27,60 zł/1kg

alpha spirit Dog The Only One 7 dni 12 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
184,88 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
15,41 zł/1kg

Vet Expert Dermatosis 2kg Sucha Karma Weterynaryjna z Królikiem Dla Psa z Alergią i Wrażliwą Skórą
94,03 zł
Sprzedawca: Unizoo
47,02 zł/1kg

Bosch 12,5 kg Plus Struś i Ziemniak



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
525,13 zł
Sprzedawca: superbrandshop
42,01 zł/1kg

Carnilove Dog Adult – jagnięcina i dzik 12 kg



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
529,57 zł
Sprzedawca: superbrandshop

CARNILOVE 508822, Szczenięta, Łososiowy, Indyk, 12 kg
490,84 zł
Sprzedawca: superbrandshop
40,90 zł/1kg

Bosch MINI JUNIOR, Szczenięta, Mini (5 - 10 kg), 15 kg



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
403,54 zł
Sprzedawca: superbrandshop
26,90 zł/1kg

Josera 200062, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe
396,48 zł
Sprzedawca: superbrandshop
31,72 zł/1kg

Josera 15kg JosiDog Lamb Basic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
345,54 zł
Sprzedawca: superbrandshop
23,04 zł/1kg

Bosch Hundefutter Maxi Senior Geflügel, 1er Pack (1 x 12.5 kg), Senior, Drób, Ryż, 12,5 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
311,64 zł
Sprzedawca: superbrandshop
24,93 zł/1kg

Josera JosiDog Active, Dorosły, Każda rasa, Drób, 15 kg
324,07 zł
Sprzedawca: superbrandshop
21,60 zł/1kg

Josera Festival 12,5 kg
337,72 zł
Sprzedawca: superbrandshop
27,02 zł/1kg

Royal Canin Veterinary VHN Dog Gastrointestinal Low Fat 12kg Sucha Karma Dla Psów z Zaburzeniami Trawienia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
327,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
27,22 zł/1kg

WIEJSKA ZAGRODA Indyk z jagnięciną M - sucha karma dla psów - 20 kg
348,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
348,99 zł/1kg

Alpha Spirit 8436586310301, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, 12 kg, Bezglutenowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,95 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
18,66 zł/1kg

Sucha karma Wolfsblut Dorośli Słodki ziemniak 12,5 kg
305,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
24,48 zł/1kg

Josera 15kg JosiDog Master Mix



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
252,62 zł
Sprzedawca: superbrandshop
16,84 zł/1kg

Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, Słodki ziemniak, 12 kg
304,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
25,40 zł/1kg

Royal Canin Gastrointestinal, Dorosły, Drób, 15 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
362,55 zł
Sprzedawca: Unizoo
24,17 zł/1kg