5,0



Na podstawie 3 opinii
Chloe By Chloe Edp Spray
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
117,56 zł
11 756,00 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Xerjoff - Torino21 EDP 50ml13 200,00 zł/1l
660,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: pttonline

Więcej informacji o reklamie
VERSET Ceix for Him edp 100ml1 256,40 zł/1l
125,64 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Xerjoff Torino23 EDP 50 ml UNISEX10 643,00 zł/1l
532,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Spray do ciała BENTOTA421,95 zł/1l
89,08 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,39 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Chloé Chloé EDP 75 ml + EDP 20 ml W
3 693,68 zł/1l
350,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Chloe L'Eau de Parfum Intense 10ml
13 873,00 zł/1l
138,73 zł
Sprzedawca: somnia24

Dior J'Adore Edp Spray
9 740,00 zł/1l
487,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Azjasklep

Chloe Chloe Woda perfumowana, 5 ml
15 180,00 zł/1l
75,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Lattafa Perfumes - Bayaan EDP 100ml
954,80 zł/1l
95,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

M.Micallef - RedColorado EDP 100ml
5 020,50 zł/1l
502,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Widian Spray
18 235,60 zł/1l
911,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Chloé Chloé EDP náplň 150 ml W
2 533,00 zł/1l
379,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Korlove - EDP, 50 ml
6 220,00 zł/1l
311,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Kajal Sawlaj Edp Spray 100ml
6 484,00 zł/1l
648,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Cartier Declaration Edp Spray
5 760,00 zł/1l
327,76 zł
-39,76 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
288,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Prada amber epv 80ml
7 898,00 zł/1l
631,84 zł
Sprzedawca: somnia24

Malyoon - EDP, 100 ml
836,00 zł/1l
83,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ghazal edp 100ml
712,50 zł/1l
71,25 zł
Sprzedawca: somnia24

Ferragamo Signorina EDP 30 ml W
5 090,00 zł/1l
152,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Eisenberg Diabolique EDP 30 ml W
4 808,33 zł/1l
144,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Chloé Eau de Parfum od Chloé to kwiatowy zapach dla kobiet, który został wprowadzony na rynek w 2008 roku i został stworzony przez utalentowanych perfumiarzy Amandine Clerc-Marie i Michela Almairac. Ta kultowa kompozycja zapachowa uosabia elegancję i ponadczasowe wyrafinowanie, idealnie pasując do kobiet, które chcą subtelnie podkreślić swoją kobiecość.
Nuty głowy tego zapachu to piwonia, liczi i frezja, które tworzą świeży i lekko słodki początek. Te rześkie i orzeźwiające aromaty natychmiast przyciągają uwagę i tworzą przyjazną atmosferę. W sercu perfum rozwijają się kwiatowe nuty róży, konwalii i magnolii, które nadają zapachowi delikatną pełnię i czarujący wdzięk. Ta harmonijna kombinacja zapewnia eleganckie i romantyczne wrażenie, które urzeka zmysły.
Nuty bazowe Chloé Eau de Parfum składają się z drzewa cedrowego i ambry, które zapewniają długotrwałe i zmysłowe wrażenie, otulając skórę jak miękka zasłona. Zapach ten nadaje się zarówno do codziennego użytku, jak i na specjalne okazje, podczas których chcesz wyglądać świeżo, naturalnie i elegancko. Chloé Eau de Parfum to idealny dodatek dla kobiet, które chcą podkreślić swoją wyjątkowość i urok w stylowy sposób. Daj się oczarować tej wykwintnej kompozycji i ciesz się uczuciem ponadczasowego piękna i atrakcyjności.
Chloe By Chloe Edp Spray
Chloe By Chloe Edp Spray
- Wymiary
- 10 ml
- Zawartość
- 10 ml
- Składniki
- ALCOHOL DENAT .. PARFUM/FRAGRANCE AQUA/WATER/EAU, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL, BUTYL METHOXYDIBENZOYL-METHANE OCTOCRYLENE, BHT, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE CITRONELLO LINALOOL, GERANIOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, FD&C YELLOW NO. 5 (CI 19140), FD&C RED NO. 4 (CI 14700)
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3614220444192
- Wymiary
- 10 ml
- Zawartość
- 10 ml
- Składniki
- ALCOHOL DENAT .. PARFUM/FRAGRANCE AQUA/WATER/EAU, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL, BUTYL METHOXYDIBENZOYL-METHANE OCTOCRYLENE, BHT, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE CITRONELLO LINALOOL, GERANIOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, FD&C YELLOW NO. 5 (CI 19140), FD&C RED NO. 4 (CI 14700)
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3614220444192
Pasuje również do tego

Chloé Chloé EDP Roll-On 10 ml W
13 084,00 zł/1l
130,84 zł
Sprzedawca: somnia24

Sokowirówka do warzyw i owoców Frutti LHOSJ-6045, o mocy 600 W, łatwa do czyszczenia i zapobiegająca kapaniu, 2 ustawienia prędkości, Lehmann
139,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Gorenje GS643C90X, Wolnostojący, Pełny rozmiar (60 cm), Srebrny, Dotyk, 3 kosz., Górny
2 753,44 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Sprzedawca: Dragtek-com

Samsung Galaxy A55 5G , 16,8 cm (6.6"), 1080 x 2340 px, 8 GB, 128 GB, 50 MP, Granatowy (marynarski)
1 688,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Chloé Chloé EDP 75 ml + EDP 20 ml W
3 693,68 zł/1l
350,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Chloe Chloe EDP 20ml
5 550,00 zł/1l
114,00 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
111,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Chloe L'Eau de Parfum Intense 10ml
13 873,00 zł/1l
138,73 zł
Sprzedawca: somnia24

Chloe Woda perfumowana, 50 ml + Woda perfumowana, 10 ml
6 996,00 zł/1l
419,76 zł
Sprzedawca: somnia24

Chloé Eau De Parfum, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Piwonia, Magnolia, Różowy, Ambra, Cedr
2 906,67 zł/1l
279,00 zł
-61,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
218,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Chloé Chloé Le Parfum-Miniatur 10 ml (kobieta)
6 675,00 zł/1l
66,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

CHLOE L’Eau Intense Parfum 50ml + BODY LOTION 100ml
1 902,87 zł/1l
285,43 zł
Sprzedawca: VISO

Chloé Chloe - Woda perfumowana wielokrotnego napełniania dla kobiet 100 ml
3 290,00 zł/1l
329,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
3 305,44 zł/1l
297,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sigma-Markt

Narożnik Masseno KOS PIK z funkcją spania w kształcie litery L, sofa z pojemnikiem na pościel, sofa do salonu, kanapa, sofa rozkładana, zestaw wypoczynkowy - szary, PAROS 06
1 399,00 zł
Sprzedawca: masseno

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
148,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Chloé - Chloe L'Eau De Parfum Lumineuse EDP Miniature 10ml
10 312,00 zł/1l
103,12 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Armani Emporio She EDP 100ml
2 003,60 zł/1l
200,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
1 454,44 zł/1l
130,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Paco Rabanne Miniature Gift Set Lady Million Woda perfumowana 5 ml + Olympea Woda perfumowana 6 ml + Fame Woda perfumowana 4 ml + Fame Perfumy, 4 ml
12 198,95 zł/1l
231,78 zł
Sprzedawca: MANADA

Hp 15-Fd0611Ng 39,6Cm (15,6 ) N100 4Gb 128Gb
1 747,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Masseno Narożnik POTARO z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kształt L, Rozkładana sofa, Rogówka - Kremowy, POSO 100
1 499,00 zł
Sprzedawca: masseno

Chloé Eau De Parfum, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Piwonia, Magnolia, Różowy, Ambra, Cedr
5 367,20 zł/1l
268,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Yves Saint Laurent Black Opium 50ml edp
4 582,00 zł/1l
229,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Gorenje TH62E3X, 350 m³/h, Kanałowe / obiegowe, E, A, B, 67 dB
480,75 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Od A+++ do DSprzedawca: Katomix

Torba Street nylonowa torebka damska szara 30x12x22 OTJ205K
112,09 zł
Sprzedawca: Fit4Style-IMPPAC-DE

Honor 400 Smart, 17,2 cm (6.77"), 8 GB, 256 GB, 108 MP, MagicOS 9.0, Złoto
1 073,30 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Thomson Neo 360 X GEN360-4C128BK – laptop konwertowalny z ekranem FHD o przekątnej 33,78 cm (13,3"), procesorem Celeron N4020, 4 GB pamięci RAM, dyskiem 128 GB, systemem Windows 10 Home i klawiaturą QWERTZ, kolor czarny
1 125,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Telesun
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,01 l
Oceniono dnia 9 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,02 l
Oceniono dnia 17 marca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,01 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l