5,0



Na podstawie 4 opinii
SodaStream Syrop do mrożonej herbaty Zielona Herbata 2x440ml Koncentrat do napojów
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
Jednorazowe
59,99 zł
68,17 zł / 1l
+ 12,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Syropy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

3x Syrop do SodaStream Lipton Ice Tea Brzoskwinia 440 mlJednorazowe
49,23 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1924223490, Syrop do saturowania, Niebieski, Brązowy, Zielony, Biały, Żółty, Brzoskwinia, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
61,34 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Syrop do napojów Napój bezalkoholowy Lipton Mrożona herbata Zielona herbata z cytrusami 440 ml (opakowanie 4 szt.)Jednorazowe
52,27 zł/1l
91,99 zł
Sprzedawca: esiteo

3x Syrop do SodaStream Classics Pomarańcza 440mlJednorazowe
47,72 zł/1l
62,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1924216490, Syrop do saturowania, Cytrus, 440 mlJednorazowe
93,02 zł/1l
40,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Sodastream syrop Lipton mrożona herbata brzoskwinia zielona herbata 2x440ml syrop do napojówJednorazowe
62,50 zł/1l
55,00 zł
Sprzedawca: esiteo

Sodastream Syrop Xtreme Energy 2x440ml Koncentrat napoju energetycznego z kofeinąJednorazowe
62,50 zł/1l
55,00 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream syrop Pepsi Max Lime koncentrat 2x440ml napój bez cukruJednorazowe
68,17 zł/1l
59,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Sodastream syrop cytrynowo-limonkowy 2x440ml koncentrat napoju bezalkoholowegoJednorazowe
59,08 zł/1l
51,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Syrup Mirinda 2x440ml Koncentrat Syrop do napojów PomarańczowyJednorazowe
56,82 zł/1l
50,00 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream syrop o smaku cytrynowym 4x440ml bez koncentratu cukruJednorazowe
47,72 zł/1l
83,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Syrop Mirinda 4x440ml Koncentrat do napojów Pomarańczowy OrzeźwienieJednorazowe
45,56 zł/1l
80,19 zł
Sprzedawca: esiteo

Sodastream syrop malina 3x440ml smak koncentratu syropu do napojówJednorazowe
64,39 zł/1l
84,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Sodastream syrop pomarańczowy bez cukru 2x440ml koncentrat napojuJednorazowe
60,22 zł/1l
52,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Zestaw syropów Sodastream 2x440ml Izotoniczny Grejpfrut Lipton Zielona HerbataJednorazowe
62,50 zł/1l
55,00 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream syrop owoce leśne 2x440ml syrop do napojów bez cukruJednorazowe
62,50 zł/1l
55,00 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Syrup Isotonic 6x440ml Syrop do napojów grejpfrutowo-pomarańczowyJednorazowe
40,15 zł/1l
105,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Syrop Mandarin 6x440ml Koncentrat syropu do napojów OrzeźwienieJednorazowe
56,81 zł/1l
149,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Sodastream syrop cola bez cukru 4x440ml koncentrat napoju bez cukruJednorazowe
45,45 zł/1l
79,99 zł
Sprzedawca: esiteo

3x Syrop do SodaStream Schwip Schwap Bez Cukru 440 mlJednorazowe
53,02 zł/1l
69,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
2x SODASTREAM SYROPCONCENTRATE ICE TEA GREEN 440 ml
Z koncentratu syropu Soda Stream można przygotować do 9 litrów mrożonej herbaty. Syrop można również stosować do rozpuszczania w wodzie, co gwarantuje niezafałszowany smak mrożonej herbaty.
Pyszny napój w mgnieniu oka!
Pierwszym krokiem jest wlanie świeżej, zimnej wody do ekspresu SodaStream. Następnie przechyl butelkę SodaStream pod niewielkim kątem i dodaj kilka kropel syropu do wody gazowanej. Na koniec delikatnie potrząśnij butelką, aby dobrze wymieszać smaki. Już po krótkim czasie możesz cieszyć się pysznym napojem i orzeźwić się bąbelkami!
Skoncentrowany napój z mrożonej herbaty o smaku zielonej herbaty
Napój o obniżonej wartości energetycznej. Zawiera cukier i substancje słodzące
Składniki: Cukier, woda, kwasy (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), ekstrakt z zielonej herbaty, regulator kwasowości (cytryniany sodu), przeciwutleniacz (kwas askorbinowy), substancja słodząca (stewio-l-glikozydy), substancja konserwująca (sorbinian potasu), naturalny aromat, substancja przeciwpieniąca (dimetylopolisiloksan)
Wartość odżywcza (rozcieńczony zgodnie z instrukcją)
- Wartość energetyczna
w 100 ml - 55 kJ /13 kcal, w 250 ml1 - 137 kj /32kcal, (% na 250 ml **) - (2%)
- Tłuszcz
w 100 ml - 0g, w 250 ml1 - 0g, (% na 250 ml **) - (0%)
- w tym nasycone kwasy tłuszczowe
w 100 ml - 0g, w 250 ml1 - 0g, (% na 250 ml **) - (0%)
- Węglowodany
w 100 ml - 3,1 g, w 250 ml1 - 7,7 g
- w tym cukier
w 100 ml - 2,9 g, w 250 ml1 - 7,3 g, (% na 250 ml **) - (8%)
- Białko
w 100 ml - 0 g, w 250 ml1 - 0,1 g
- Sól
w 100 ml - 0,04 g, w 250 ml1 - 0,09 g, (% na 250 ml **) - <(2%)
**Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
1)250 ml = 1 porcja. Zawiera około 35 porcji
Instrukcja użycia: Napełnić nakrętkę koncentratu do wewnętrznej linii środkowej, wlać do szklanki o pojemności 250 ml i uzupełnić wodą gazowaną.
Zalecane spożycie: patrz nakrętka lub spód opakowania
- Zawartość
- 0.88 l
- Lista składników
- Więcej informacji można znaleźć w opisie
- Informacja o wartościach odżywczych
- Więcej informacji można znaleźć w opisie
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Sodastream
- Nazwa handlowa
- 2x Lipton Iced Tea Green Tea SodaStream Syrup 440 ml
- Producent
- Zakres dostawy
- 1
- EAN
- 5905701119783
- Zawartość
- 0.88 l
- Lista składników
- Więcej informacji można znaleźć w opisie
- Informacja o wartościach odżywczych
- Więcej informacji można znaleźć w opisie
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Sodastream
- Nazwa handlowa
- 2x Lipton Iced Tea Green Tea SodaStream Syrup 440 ml
- Producent
- Zakres dostawy
- 1
- EAN
- 5905701119783
Obowiązek informacyjny zgodnie z niemiecką Ustawą o opakowaniach
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

SodaStream syrop Pepsi Max Lime koncentrat 2x440ml napój bez cukruJednorazowe
68,17 zł/1l
59,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Sodastream Syrop Xtreme Energy 2x440ml Koncentrat napoju energetycznego z kofeinąJednorazowe
62,50 zł/1l
55,00 zł
Sprzedawca: esiteo

Sodastream syrop Mojito smak 440ml koncentrat bezalkoholowy orzeźwiającyJednorazowe
176,98 zł/1l
77,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 3 kJJednorazowe
71,57 zł/1l
31,49 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop SodaStream Pepsi Max Mango 440ml, 3 sztukiJednorazowe
58,33 zł/1l
76,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Syrop Orange Mango 2x440ml bez cukru Witaminy E B3 B6 DJednorazowe
62,50 zł/1l
55,00 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Syrop do napojów Napój bezalkoholowy Lipton Mrożona herbata Zielona herbata z cytrusami 440 ml, (opakowanie 6 szt.)Jednorazowe
51,13 zł/1l
134,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Syrop do napojów Napój bezalkoholowy Lipton Mrożona herbata Zielona herbata z cytrusami 440 ml (opakowanie 4 szt.)Jednorazowe
52,27 zł/1l
91,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do SodaStream Cola bez cukru 440ml +7UP Free Zero CukruJednorazowe
62,49 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Sodastream syrop Lipton mrożona herbata brzoskwinia zielona herbata 2x440ml syrop do napojówJednorazowe
62,50 zł/1l
55,00 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1424201410, Syrop do saturowania, Czarny, Zielony, Szary, Pomarańczowy, Imbir, 440 ml, 1 szt.Jednorazowe
71,11 zł/1l
31,29 zł
Sprzedawca: esiteo

3x Syrop do SodaStream Lipton Ice Tea Brzoskwinia 440 mlJednorazowe
49,23 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do napojów SodaStream Lipton mrożona herbata brzoskwiniowa, 440 ml, 6 sztukJednorazowe
45,49 zł/1l
120,09 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do napojów SodaStream Lipton mrożona herbata brzoskwiniowa, 440 ml, 4 sztukiJednorazowe
45,56 zł/1l
80,19 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Iced Tea Syrup Green Tea 6x440ml Koncentrat syropu do napojówJednorazowe
49,24 zł/1l
129,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Sodastream syrop koncentrat mrożona herbata zielona 4x440ml lekki syrop do napojówJednorazowe
52,27 zł/1l
91,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1924223490, Syrop do saturowania, Niebieski, Brązowy, Zielony, Biały, Żółty, Brzoskwinia, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
61,34 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do napojów SodaStream Lipton mrożona herbata brzoskwiniowa, 440 ml, 2 sztJednorazowe
62,50 zł/1l
55,00 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1924216490, Syrop do saturowania, Cytrus, 440 mlJednorazowe
93,02 zł/1l
40,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zestaw syropów Sodastream 8 smaków 440ml Zero cukru plus napoje BoleroJednorazowe
45,45 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Xtreme Energy Syrup 6x440ml Koncentrat napoju energetycznegoJednorazowe
45,49 zł/1l
120,09 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 2270303, 440 ml, CytrynaJednorazowe
61,34 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Mountain Dew, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,01 gJednorazowe
71,57 zł/1l
31,49 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Lipton Ice Tea Peach Syrup, 440 ml, Brzoskwinia, 1 szt., Plastikowa butelka, Herbata owocowaJednorazowe
61,34 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo

3x Syrop do SodaStream Classics Pomarańcza 440mlJednorazowe
47,72 zł/1l
62,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Zestaw 8 syropów Sodastream + torebka Bolero 6 sztJednorazowe
363,61 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 7UP, 7 Up, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazowe
82,75 zł/1l
36,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

3x Syrop do SodaStream Pepsi MAX Limonka 440 mlJednorazowe
56,05 zł/1l
73,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1524211490, Syrop do saturowania, Cherry, 440 mlJednorazowe
59,07 zł/1l
25,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dotarł zgodnie z zamówieniem
Zawartość 2,64 l
Ponieważ prawie nie ma już syropu z zielonej herbaty, byliśmy szczęśliwi, że otrzymaliśmy ten produkt. Nawet jeśli jest trochę za drogi w porównaniu do syropu cytrynowego
Oceniono dnia 29 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 2,64 l
Oceniono dnia 12 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1,76 l
Oceniono dnia 22 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 2,64 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
11,33 zł/1kg

Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,12 zł/1l

Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
58,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
88,75 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
59,17 zł/1l

Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,70 zł/1l

Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,84 zł/1l

SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,98 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Syrop z czarnej porzeczki 1L
32,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
32,39 zł/1l

Tri Top Orange Mandarine 600ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,60 zł/1l

Syrop cynamonowy Monin – intensywny smak, naturalny aromat, 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
21,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,44 zł/1l