Sodastream syrop Lipton mrożona herbata brzoskwinia zielona herbata 2x440ml syrop do napojów

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

Jednorazowe

55,00 zł

62,50 zł / 1l

+ 12,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Nasze najlepszeoferty
Syropy i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla 3x Syrop do SodaStream Lipton Ice Tea Brzoskwinia Zero 440ml
3x Syrop do SodaStream Lipton Ice Tea Brzoskwinia Zero 440mlJednorazowe
54,54 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
71,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Sodastream syrop koncentrat mrożona herbata zielona 4x440ml lekki syrop do napojów
Sodastream syrop koncentrat mrożona herbata zielona 4x440ml lekki syrop do napojówJednorazowe
52,27 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
91,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Zestaw 6 syropów do Sodastream (Pepsi, 7UP Zero, Pepsi i inne)
Zestaw 6 syropów do Sodastream (Pepsi, 7UP Zero, Pepsi i inne)Jednorazowe
268,59 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
118,18 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Zestaw 8 syropów Sodastream + torebka Bolero 6 szt
Zestaw 8 syropów Sodastream + torebka Bolero 6 sztJednorazowe
363,61 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
159,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Syrop do napojów Napój bezalkoholowy Lipton Mrożona herbata Zielona herbata z cytrusami 440 ml (opakowanie 4 szt.)
SodaStream Syrop do napojów Napój bezalkoholowy Lipton Mrożona herbata Zielona herbata z cytrusami 440 ml (opakowanie 4 szt.)Jednorazowe
52,27 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
91,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream 1924223490, Syrop do saturowania, Niebieski, Brązowy, Zielony, Biały, Żółty, Brzoskwinia, 440 ml, 9 l, 1 szt.
SodaStream 1924223490, Syrop do saturowania, Niebieski, Brązowy, Zielony, Biały, Żółty, Brzoskwinia, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
61,34 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla 3x Syrop do SodaStream Lipton Ice Tea Brzoskwinia 440 ml
3x Syrop do SodaStream Lipton Ice Tea Brzoskwinia 440 mlJednorazowe
49,23 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Sodastream Syrop Xtreme Energy 2x440ml Koncentrat napoju energetycznego z kofeiną
Sodastream Syrop Xtreme Energy 2x440ml Koncentrat napoju energetycznego z kofeinąJednorazowe
62,50 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
55,00 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop do SodaStream Izotonik 440ml + Lipton Ice Tea Brzoskwinia 440 ml
Syrop do SodaStream Izotonik 440ml + Lipton Ice Tea Brzoskwinia 440 mlJednorazowe
59,08 zł/1l
51,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop izotoniczny SodaStream 440 ml, 4 sztuki
Syrop izotoniczny SodaStream 440 ml, 4 sztukiJednorazowe
45,45 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
79,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla 3x Syrop do SodaStream Schwip Schwap Cola Orange
3x Syrop do SodaStream Schwip Schwap Cola OrangeJednorazowe
49,23 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
64,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop SodaStream Pepsi Max Mango 440ml, 3 sztuki
Syrop SodaStream Pepsi Max Mango 440ml, 3 sztukiJednorazowe
58,33 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
76,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Sodastream syrop cytryna limonka 4x440ml koncentrat syropu do napojów
Sodastream syrop cytryna limonka 4x440ml koncentrat syropu do napojówJednorazowe
51,13 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
89,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream syrop mandarynka 2x440ml koncentrat na 9 litrów napoju
SodaStream syrop mandarynka 2x440ml koncentrat na 9 litrów napojuJednorazowe
71,58 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
62,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream syrop o smaku cytrynowym 4x440ml bez koncentratu cukru
SodaStream syrop o smaku cytrynowym 4x440ml bez koncentratu cukruJednorazowe
47,72 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
83,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Sodastream syrop malina 3x440ml smak koncentratu syropu do napojów
Sodastream syrop malina 3x440ml smak koncentratu syropu do napojówJednorazowe
64,39 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
84,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Syrop Mirinda 4x440ml Koncentrat do napojów Pomarańczowy Orzeźwienie
SodaStream Syrop Mirinda 4x440ml Koncentrat do napojów Pomarańczowy OrzeźwienieJednorazowe
45,56 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
80,19 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream syrop owoce leśne 2x440ml syrop do napojów bez cukru
SodaStream syrop owoce leśne 2x440ml syrop do napojów bez cukruJednorazowe
62,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
55,00 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syropy Sodastream Pomarańcza + Lipton Cytryna 440 ml
Syropy Sodastream Pomarańcza + Lipton Cytryna 440 mlJednorazowe
62,50 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
55,00 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Sodastream syrop wiśnia bez cukru 6x440ml koncentrat na 9 litrów napojów
Sodastream syrop wiśnia bez cukru 6x440ml koncentrat na 9 litrów napojówJednorazowe
45,49 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
120,09 zł
Sprzedawca: esiteo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

SYROPY SODASTREAM

Z koncentratu syropu Soda Stream można wyprodukować 9 litrów lub więcej napoju. Syrop można również stosować do rozpuszczania w wodzie, co gwarantuje niezafałszowany smak. zawiera 2 syropy:

  • Lipton Iced Tea Peach 440ml
  • ipton Iced Tea Green Tea with Citrus 440ml

Jak przygotowuje się syrop?

3 proste kroki

  • Wlej świeżą, zimną wodę do ekspresu SodaStream.
  • Przechyl butelkę SodaStream pod niewielkim kątem i dodaj kilka kropli syropu do wody gazowanej.
  • Delikatnie wstrząśnij butelką, aby dobrze wymieszać smak i ... orzeźwiający napój gazowany!

Koncentrat mrożonej herbaty o smaku zielonej herbaty

Napój o obniżonej wartości energetycznej. Zawiera cukier i substancje słodzące

Składniki: Cukier, woda, kwasy (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), ekstrakt z zielonej herbaty, regulator kwasowości (cytryniany sodu), przeciwutleniacz (kwas askorbinowy), substancja słodząca (stewio-l-glikozydy), substancja konserwująca (sorbinian potasu), naturalny aromat, substancja przeciwpieniąca (dimetylopolisiloksan)

Wartość odżywcza (rozcieńczony zgodnie z instrukcją)

  • Wartość energetyczna

w 100 ml - 55 kJ /13 kcal, w 250 ml1 - 137 kj /32kcal, (% na 250 ml **) - (2%)

  • Tłuszcz

w 100 ml - 0g, w 250 ml1 - 0g, (% na 250 ml **) - (0%)

  • w tym nasycone kwasy tłuszczowe

w 100 ml - 0g, w 250 ml1 - 0g, (% na 250 ml **) - (0%)

  • Węglowodany

w 100 ml - 3,1 g, w 250 ml1 - 7,7 g

  • w tym cukier

w 100 ml - 2,9 g, w 250 ml1 - 7,3 g, (% na 250 ml **) - (8%)

  • Białko

w 100 ml - 0 g, w 250 ml1 - 0,1 g

  • Sól

w 100 ml - 0,04 g, w 250 ml1 - 0,09 g, (% na 250 ml **) - <(2%)

**Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)

Instrukcja użycia: Napełnić nakrętkę koncentratu do wewnętrznej linii środkowej, wlać do szklanki o pojemności 250 ml i uzupełnić wodą gazowaną.

Najlepiej spożyć przed: patrz nakrętka lub spód opakowania

Lipton Ice Tea o smaku brzoskwiniowym, napój skoncentrowany.

Napój o obniżonej wartości energetycznej. Zawiera cukier i słodzik.

Składniki: Cukier, woda, ekstrakt z czarnej herbaty (1,9%), kwasy (kwas jabłkowy, kwas cytrynowy, przeciwutleniacz (kwas askorbinowy), regulator kwasowości (cytryniany sodu), substancja słodząca (glikozyd stewiolowy), aromat, substancja konserwująca (sorbinian potasu), substancja przeciwpieniąca (polidimetylosiloksan).

Wartość odżywcza (rozcieńczony zgodnie z instrukcją)

  • Wartość energetyczna

w 100 ml - 54 kJ /13 kcal, w 250 ml1 - 134 kj /32kcal, (% na 250 ml **) - (2%)

  • Tłuszcz

w 100 ml - 0 g, w 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0%)

  • w tym nasycone kwasy tłuszczowe

w 100 ml - 0 g, w 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0%)

  • Węglowodany

w 100 ml - 3 g, w 250 ml1 - 7,6 g

  • w tym cukier

w 100 ml - 2,9 g, w 250 ml1 - 7,3 g, (% na 250 ml **) - (8%)

  • Białko

w 100 ml - 0 g, w 250 ml1 - 0 g

  • Sól

w 100 ml - 0,02 g, w 250 ml1 - 0,06 g, (% na 250 ml **) - (1%)

**Wartość referencyjna dla spożycia przez przeciętną osobę dorosłą (8400 kJ/2000 kcal)

Instrukcja użycia: Napełnić nakrętkę koncentratu do wewnętrznej linii środkowej, przelać do szklanki o pojemności 250 ml i uzupełnić wodą gazowaną.

Najlepiej spożyć przed: patrz wieczko lub spód opakowania

Zawartość
0.88 l
Lista składników
W opisie znalazłem
Informacja o wartościach odżywczych
W opisie znalazłem
Waga
990 g
Firma spożywcza
Sodastream GmbH,Solmsstraße 18,60486 Frankfurt am Main
Nazwa handlowa
Syrop Sodastream
Producent
Zakres dostawy
1
EAN
5905701101269

Zawartość
0.88 l
Lista składników
W opisie znalazłem
Informacja o wartościach odżywczych
W opisie znalazłem
Waga
990 g
Firma spożywcza
Sodastream GmbH,Solmsstraße 18,60486 Frankfurt am Main
Nazwa handlowa
Syrop Sodastream
Producent
Zakres dostawy
1
EAN
5905701101269
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Sodastream ekspres do wody gazowanej Terra Black Zestaw z 3 butelkami i syropem
Sodastream ekspres do wody gazowanej Terra Black Zestaw z 3 butelkami i syropem
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 61
334,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla SodaStream Syrop do napojów Napój bezalkoholowy Lipton Mrożona herbata Zielona herbata z cytrusami 440 ml (opakowanie 4 szt.)
SodaStream Syrop do napojów Napój bezalkoholowy Lipton Mrożona herbata Zielona herbata z cytrusami 440 ml (opakowanie 4 szt.)Jednorazowe
52,27 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
91,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Zestaw 4 krzeseł do jadalni ML-Design z oparciem, antracytowe, wykonane z aksamitu
Zestaw 4 krzeseł do jadalni ML-Design z oparciem, antracytowe, wykonane z aksamitu
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
591,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ECD-Germany
Zdjęcie produktu dla Syrop do SodaStream Cola bez cukru 440ml  +7UP Free Zero Cukru
Syrop do SodaStream Cola bez cukru 440ml +7UP Free Zero CukruJednorazowe
62,49 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop Sodastream Pepsi, Mirinda, 7 UP
Syrop Sodastream Pepsi, Mirinda, 7 UPJednorazowe
48,48 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
63,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Terra, Czarny, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
SodaStream Terra, Czarny, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 446
518,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Syrop do napojów SodaStream bez cukru o smaku czerwonych jagód 440 ml (opakowanie 2 szt.)
Syrop do napojów SodaStream bez cukru o smaku czerwonych jagód 440 ml (opakowanie 2 szt.)Jednorazowe
60,22 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
52,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Coppenrath Choco Cookies ciemna czekolada bez cukru 200g
Coppenrath Choco Cookies ciemna czekolada bez cukru 200g
84,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
16,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Weiss Gebäck Lebkuchen Herzen Zartbitter 27961 150g
Weiss Gebäck Lebkuchen Herzen Zartbitter 27961 150g
65,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
9,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla SodaStream Syrop do mrożonej herbaty Zielona Herbata 2x440ml Koncentrat do napojów
SodaStream Syrop do mrożonej herbaty Zielona Herbata 2x440ml Koncentrat do napojówJednorazowe
68,17 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
59,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 3 kJ
SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 3 kJJednorazowe
71,57 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
31,49 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Hulajnoga elektryczna RCB dla dzieci, składana hulajnoga elektryczna dla dzieci, maksymalny zasięg 16 km, maksymalna prędkość 20 km / h
Hulajnoga elektryczna RCB dla dzieci, składana hulajnoga elektryczna dla dzieci, maksymalny zasięg 16 km, maksymalna prędkość 20 km / h
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 182
812,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice
Zdjęcie produktu dla Schogetten czekolada mleczna 100 g
Schogetten czekolada mleczna 100 g
83,27 zł/1kg
9,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla SodaStream 1024269490, Syrop do saturowania, Zielony, Biały, Żółty, Czarny bez, 440 ml, 9 l, 1 szt.
SodaStream 1024269490, Syrop do saturowania, Zielony, Biały, Żółty, Czarny bez, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
54,52 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla 3x Syrop do SodaStream Schwip Schwap Cola Orange
3x Syrop do SodaStream Schwip Schwap Cola OrangeJednorazowe
49,23 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
64,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop SodaStream Pepsi Max Mango 440ml, 3 sztuki
Syrop SodaStream Pepsi Max Mango 440ml, 3 sztukiJednorazowe
58,33 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
76,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 g
SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorazowe
65,89 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
28,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream 1924223490, Syrop do saturowania, Niebieski, Brązowy, Zielony, Biały, Żółty, Brzoskwinia, 440 ml, 9 l, 1 szt.
SodaStream 1924223490, Syrop do saturowania, Niebieski, Brązowy, Zielony, Biały, Żółty, Brzoskwinia, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
61,34 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Dyon 32 VX, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
Dyon 32 VX, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 142
1 528,72 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Syrop do SodaStream Cola bez cukru 440ml + Rockstar Original Zero 440ML
Syrop do SodaStream Cola bez cukru 440ml + Rockstar Original Zero 440MLJednorazowe
63,63 zł/1l
55,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Zestaw 8 syropów Sodastream + torebka Bolero 6 szt
Zestaw 8 syropów Sodastream + torebka Bolero 6 sztJednorazowe
363,61 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
159,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Tinsel 40x50cm - srebrny
Tinsel 40x50cm - srebrny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
79,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Zdjęcie produktu dla Sodastream Syrop Xtreme Energy 2x440ml Koncentrat napoju energetycznego z kofeiną
Sodastream Syrop Xtreme Energy 2x440ml Koncentrat napoju energetycznego z kofeinąJednorazowe
62,50 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
55,00 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla GymBeam - FIT Kurczak curry z ryżem (danie gotowe) 420 g
GymBeam - FIT Kurczak curry z ryżem (danie gotowe) 420 g
99,41 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
48,71 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla SodaStream 1524211490, Syrop do saturowania, Cherry, 440 ml
SodaStream 1524211490, Syrop do saturowania, Cherry, 440 mlJednorazowe
59,07 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
25,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Różowy cylinder CO2 SodaStream Quick Connect – do 60 l wody gazowanej
Różowy cylinder CO2 SodaStream Quick Connect – do 60 l wody gazowanej
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 80
118,00 zł
Sprzedawca: KOMAONLINE
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,10 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
95,83 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Rower górski Licorne Bike Strong 2D Premium w rozmiarach 26, 27,5 i 29 cali - rower dla chłopców, dziewcząt, kobiet i mężczyzn - przednie i tylne hamulce tarczowe - 21-biegowa przekładnia Shimano -
Rower górski Licorne Bike Strong 2D Premium w rozmiarach 26, 27,5 i 29 cali - rower dla chłopców, dziewcząt, kobiet i mężczyzn - przednie i tylne hamulce tarczowe - 21-biegowa przekładnia Shimano -
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 172
1 300,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE
Zdjęcie produktu dla Kiano Slim TV Travel Telewizor 24 cale | Telewizor LED HD - Matryca | Ładowarka samochodowa | HDMI USB | Dolby Audio | Potrójny tuner DVB-T2 | Czarny
Kiano Slim TV Travel Telewizor 24 cale | Telewizor LED HD - Matryca | Ładowarka samochodowa | HDMI USB | Dolby Audio | Potrójny tuner DVB-T2 | Czarny
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 361
449,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: 7way

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny
Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny
Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny
Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny
Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml
Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: BRAT_PL
11,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
9,29 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: BRAT_PL
22,12 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
58,99 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny
Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
88,75 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
59,17 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
82,02 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
54,68 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba
Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
27,89 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,84 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba
Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,70 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER
SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
34,63 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Syrop z czarnej porzeczki 1L
Syrop z czarnej porzeczki 1L
32,39 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: BRAT_PL
32,39 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Płynny syrop glukozowy 300 ml – Schronisko Bukowina
Płynny syrop glukozowy 300 ml – Schronisko Bukowina
13,99 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,63 zł/1l