5,0



Na podstawie 2 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Arctic Blue Omega-3 olej rybny z witaminą D - smak pomarańczowy - MSC - 250ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
277,72 zł
1 110,88 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Suplementy diety i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
GymBeam -Spirulina Tabletki 500 tabletek bez smaku275,67 zł/1kg
74,43 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Więcej informacji o reklamie
Suplementy diety Norsan Omega-3 Vegan (100 ml) 8323614,50 zł/1l
122,90 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
SinoPlaSan Omega-3 Algae Oil | DHA & EPA | 100ml | o smaku krwistej pomarańczy | wegańska alternatywa dla oleju rybiego1 142,20 zł/1l
114,22 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
frubiase Sport Orange tabletki musujące, 20 tabletek281,64 zł/1kg
87,59 zł
Sprzedawca: apohealth

Arctic Blue Omega-3 Fish Oil z witaminą D - KIDS - smak pomarańczowy - certyfikat MSC - 150 ml
964,67 zł/1l
144,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Arctic Blue Fishcollagen z witaminą C - smak truskawkowy - certyfikat MSC - 150 g
721,69 zł/1kg
153,72 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Arctic Blue Omega-3 Algae Oil DHA - 60 kapsułek
2 290,40 zł/1l
114,52 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Walmark Omega-3 – olej rybny FORTE 1000 mg, 90 tabletek
114,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Mller's Olej z wtroby dorsza Omega-3 o smaku zielonego jabka, 250 ml
685,12 zł/1l
171,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

ProFuel Omega 3 - 90 kapsułek z olejem z alg
1 347,00 zł/1l
161,64 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

TRAN ISLANDZKI MSC OMEGA-3 (1080 mg) O SMAKU TUTTI FRUTTI 240 ml - LYSI
264,58 zł/1l
63,50 zł
Sprzedawca: Bionic

OMEGA 3 - olej rybny - kapsułki do żucia dla dzieci - Biopharma - 120 kapsułek
892,80 zł/1kg
89,28 zł
Sprzedawca: BioCare

Arctic Blue Omega-3 Pure Algae Oil - High Dose - Orange Flavour - 150 ml
3 093,40 zł/1l
464,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

DOPPELHERZ Omega-3 olej z ryb morskich 1000 kapsułek
108 299,99 zł/1l
108,30 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

OstroVit | Olej z wtroby dorsza 500 mg
780,50 zł/1l
46,83 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Sovita Omega-3 olej rybny 120 kapsułek
37,17 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

ProFuel Omega 3 – olej z alg w kroplach, 100 ml
1 263,80 zł/1l
126,38 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

anginetten tabletki na gardło bez cukru, 24 tabletki
372,53 zł/1kg
29,43 zł
Sprzedawca: apohealth

GeloRevoice tabletki na gardło grejpfrut-mentol, 20 tabletek
836,43 zł/1kg
35,13 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Czysty olej z ryb arktycznych z witaminą D - dla serca, mózgu, oczu, mięśni, kości i układu odpornościowego*
50 porcji - ze zrównoważonych dzikich połowów (100% dorsz z Norwegii z certyfikatem MSC)
na porcję (5 ml): 450 mg DHA + 380 mg EPA + 10 µg witaminy D
naturalny pomarańczowy smak - bez rybnego posmaku
opakowanie nie zawiera plastiku
Dlaczego czysty olej z ryb arktycznych?
Tłuste ryby, takie jak śledź, makrela czy sardynki, dostarczają ważnych kwasów tłuszczowych omega-3 (EPA i DHA), a także naturalnej witaminy D - niezbędnych składników odżywczych, które trudno znaleźć w chudych rybach (takich jak paluszki rybne, tilapia czy pangazja).
Jeśli nie jesz regularnie tłustych ryb, ten olej jest idealnym suplementem.
Działanie i korzyści w dziennej dawce (5 ml):
Serce, mózg i oczy: dzięki 450 mg DHA i 380 mg EPA
Mięśnie, kości i układ odpornościowy: dzięki 10 µg witaminy D
Brak pozostałości ryb w smaku: łagodny pomarańczowy smak
5 ml oleju rybnego zawiera tyle omega-3, co ponad pół śledzia!
Naukowo udowodnione:
Przy wystarczającym spożyciu, EPA i DHA wspierają
ciśnienie krwi* od 3000 mg/dzień poziom trójglicerydów** od 2000 mg/dzień
*Pozytywne efekty spożywania 3000 mg EPA/DHA dziennie.
**Efekt trójglicerydów od 2000 mg EPA/DHA dziennie.
Całkowite dzienne spożycie nie powinno przekraczać 5000 mg EPA/DHA.
Zawartość:
50 porcji (całkowita zawartość 250 ml)
Olej rybny z dzikiego dorsza norweskiego - przetworzony ze ścinków rybnych (zasada upcyklingu)
100% z certyfikatem MSC
Bez sztucznych dodatków. Zrównoważony. Skuteczny.
*Przy dziennym spożyciu 1 porcji (5 ml).
- Zawartość
- 250 ml
- Lista składników
- 98,5% oleju z wątroby dzika 1% naturalnego aromatu pomarańczowego 0,2-0,5% mieszanki z naturalnym ekstraktem z rozmarynu, tokoferolem i palmitynianem askorbylu. Bez GMO. 0,0096 % witaminy D (cholekalcyferol)
- Alergeny
- Może zawierać ryby i produkty pochodne.Ryby i produkty pochodne
- Waga
- 420 g
- Firma spożywcza
- Arctic Blue Omega B.V. Europalaan 400 3526KS Utrecht
- Nazwa handlowa
- Suplement oleju rybnego Omega-3
- Producent
- Arctic Blue Omega b.v.
- Liczba sztuk
- 1
- Zalecany sposób podawania
- Dorośli i dzieci od 6 lat: 5 ml dziennie. Dzieci (1-6 lat): 2,5 ml
- Numer producenta
- AB-20
- EAN
- 8719327030202
- Zawartość
- 250 ml
- Lista składników
- 98,5% oleju z wątroby dzika 1% naturalnego aromatu pomarańczowego 0,2-0,5% mieszanki z naturalnym ekstraktem z rozmarynu, tokoferolem i palmitynianem askorbylu. Bez GMO. 0,0096 % witaminy D (cholekalcyferol)
- Alergeny
- Może zawierać ryby i produkty pochodne.Ryby i produkty pochodne
- Waga
- 420 g
- Firma spożywcza
- Arctic Blue Omega B.V. Europalaan 400 3526KS Utrecht
- Nazwa handlowa
- Suplement oleju rybnego Omega-3
- Producent
- Arctic Blue Omega b.v.
- Liczba sztuk
- 1
- Zalecany sposób podawania
- Dorośli i dzieci od 6 lat: 5 ml dziennie. Dzieci (1-6 lat): 2,5 ml
- Numer producenta
- AB-20
- EAN
- 8719327030202
Pasuje również do tego

Stojak na pranie, wieża, 172 cm, z kółkami, składany, 3 poziomy, 32 metry długości suszenia, suszarka stojąca do 40 kg, oszczędza miejsce, wieszak na ubrania, Retoo
26,17 zł/1m
45,01 zł
Sprzedawca: Retoo

Nature's Finest Kolagen Skincare w Proszku – Z Naticol® i Witaminą C
665,00 zł/1l
79,80 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

Intenso 3413491, 128 GB, MicroSDXC, Klasa 10, 25 MB/s, Odporny na wstrząsy, Odporny na temperaturę, Wodoodporna, Odporny na promieniowanie rentgenowskie, Czarny
158,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Arctic Blue Omega-3 Fish Oil z witaminą D - KIDS - smak pomarańczowy - certyfikat MSC - 150 ml
964,67 zł/1l
144,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

2 sztuki Wygodna poduszka wspierająca kark | Ergonomiczna poduszka do spania | Wysokiej jakości rdzeń poduszki - Poduszka na pościel 74 x 47 cm
95,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ZTJKTRADEMICRO

Merax szafka pod TV z szufladami i otwartymi przegródkami, lowboard wysoki połysk, stolik TV z LED z APP, podstawa TV, 160x38x50,5cm, czarny
956,99 zł
-42,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
914,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

Activlab Pharma Bustella 60 Kapsułek – Ekstrakty Roślinne, Sterole, Witaminy B5 i B6, Chmiel, Koniczyna i Kozieradka
618,33 zł/1l
37,10 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Regał do dużych obciążeń AREBOS 180x90x40 cm | 875 kg | 5 półek MDF | ocynkowany system wtykowy
190,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Łóżko Paris 28902, tapicerowane, sztuczna skóra, z diodami LED i rusztem, czarne, 140 x 200 cm
785,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

7-strefowy materac ergonomiczny 140x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
494,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Arctic Blue Omega-3 Gummies - Olej rybi z witaminą D - Strawberry Citrus - 30 żelków
3 113,40 zł/1l
155,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

SinoPlaSan Omega-3 Algae Oil | DHA & EPA | 100ml | o smaku krwistej pomarańczy | wegańska alternatywa dla oleju rybiego
1 142,20 zł/1l
114,22 zł
Sprzedawca: apohealth

Collagen Pure Glow 100% czysty kolagen w proszku 500 g
262,40 zł/1kg
131,20 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Vitamaze Omega 3 1000 mg oleju rybiego w wysokiej dawce - 90 kapsułek
604,10 zł/1kg
104,51 zł
Sprzedawca: apohealth

Nature's FinestDetox Mix - Mieszanka Superżywności w Proszku - Přírodní Detoxikace, 125 g
599,20 zł/1l
74,90 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

Arctic Blue Omega-3 skoncentrowany olej rybny - smak cytrynowy - certyfikat MSC - 150 ml
1 808,80 zł/1l
271,32 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Kapsułki z olejem z alg 1000 mg Omega-3 wegańskie Elpixol 60 szt
3 223,17 zł/1kg
132,15 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Möller's Omega-3 Kids roztwór o smaku owocowym, 250 ml
333,76 zł/1l
83,44 zł
Sprzedawca: apohealth

Organiczna spirulina w granulkach - 600 tabletek (500 mg) - 4000 mg w wysokiej dawce - Czysta spirulina z kontrolowanych upraw - Wegańska - TRUE NATURE®
698,47 zł/1kg
209,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Łóżko tapicerowane Yaheetech Podwójne łóżko z regulowanym zagłówkiem Solidna rama łóżka Łóżko z tkaniny ze stelażem z listew Rama łóżka 140x200 cm Ciemnoszary
664,20 zł
Sprzedawca: Yaheetech

Kreatyna (monohydrat kreatyny) - 500g I proszek I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
326,88 zł/1kg
163,44 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Vitadote® Shilajit Pure Original - 100% Naturalna Żywica z Himalajów i Ałtaju - Mumio - 85+ Minerałów - Booster Energii - 30g
11 933,60 zł/1l
298,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vitadote

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
807,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 30 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super produkt
Zawartość 0,25 lLiczba sztuk 1Waga 0,42 kg
Wszystko jest super! Mój półroczny test Omega 3 pokazuje najlepsze wyniki!
Oceniono dnia 24 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,25 lLiczba sztuk 1Waga 0,42 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kapsułki Fertilovit M Plus na zaburzenia płodności u mężczyzn, 90 kapsułek
239,73 zł
Sprzedawca: apohealth
1 700,21 zł/1kg

Suplement diety wspomagający trawienie Kijimea Regularis, 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,40 zł
Sprzedawca: apohealth
114 399,99 zł/1l

Kapsułki Dr Wolz Colostrum Immune + Folic Acid, 125 kapsułek
82,17 zł
Sprzedawca: apohealth
632,08 zł/1kg

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu Zestaw 3x 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
267,94 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu Zestaw 3x 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
592,71 zł/1kg

Orthomol Immun pro - suplement diety z mikroelementami, inuliną i wyselekcjonowanymi mikroorganizmami - granulat/kapsułka, 30 porcji dziennych
292,49 zł
Sprzedawca: apohealth
479,49 zł/1kg

Orthomol junior C plus - z witaminą C jako wkład w prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego - smak malinowo-cytrynowy, 30 porcji dziennych
204,09 zł
Sprzedawca: apohealth
1 889,72 zł/1kg

Femarelle Recharge Capsules 56 kapsuek



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
110,93 zł
Sprzedawca: apohealth
2 263,88 zł/1kg

Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
240,21 zł
Sprzedawca: apohealth
2 698,99 zł/1kg

Vita Elements Ekstrakt z Pestek Winogron OPC 240 Kapsułek Antyoksydanty Polifenole Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
818,94 zł/1kg

BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
122,10 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
814,00 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Witamin B 240 Tabletek 8 Witamin z Grupy B Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 866,33 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
704,79 zł/1kg

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
306,79 zł/1kg

Impact Whey Protein - 1000 g, czekolada
193,24 zł
Sprzedawca: FIT1EU
184,74 zł/1l

Vita Elements Kompleks Biotyna Selen Cynk 365 Tabletek Skóra Włosy Paznokcie Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 781,90 zł/1kg

Vita Elements Diglicynian Magnezu 180 Kapsułek Chelat Układ Nerwowy Funkcja Mięśni Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
662,50 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Multiwitaminowy 180 Kapsułek Multiwitamina Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
847,13 zł/1kg

Vita Elements Witamina B12 z Kwasem Foliowym 180 Tabletek Kwas Foliowy Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
2 296,67 zł/1kg

Vita Elements Witamina D3 + K2 Depot 180 Tabletek Witamina K2 Kości Odporność Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
2 296,67 zł/1kg