INTT Lick Me - przyjemność lizania w czterech uwodzicielskich smakach
Nadaj swojej grze wstępnej słodki akcent dzięki INTT Lick Me - pysznemu żelowi, który łączy przepyszny smak z figlarną zmysłowością. w czterech pysznych smakach - soczystej brzoskwini, orzeźwiającej caipirinha, gładkiego miodu i słodkiego arbuza.
Lekka, nieklejąca konsystencja zachęca do zmysłowej eksploracji ciała. Niezależnie od tego, czy chodzi o bardziej intensywną grę wstępną, uwodzicielski masaż, czy po prostu odrobinę smaku podczas uprawiania miłości - Lick Me sprawia, że jest to ekscytująco pyszne.
Idealny do wszystkich stref erogennych i całkowicie bezpieczny do lizania. Mały rozmiar, duża przyjemność - idealny w domu lub w podróży.
Odważ się smakować. Odważ się lizać. Uwiedź z INTT Lick Me.
Słodkie owocowe uwodzenie! Jadalny żel Lick me Watermelon od intt z efektem rozgrzewającym i uwodzicielskim smakiem arbuza. Specjalnie opracowany, aby oral i gra wstępna stały się intensywnymi doznaniami. Dzięki specjalnej f...
INTT - Lick Me Watermelon - 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
41,62 zł
832,40 zł / 1l
+ 7,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
czw. 1 – pon. 5 października
Nasze najlepszeoferty
Lubrykanty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Więcej informacji o reklamie
Bioglide - Naturalny Lubrykant 500 Ml
214,06 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
107,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH
Więcej informacji o reklamie
Joydivision Aquaglide - Zel Stymulujacy Dla Niej 25 Ml
1 397,20 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
34,93 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
Więcej informacji o reklamie
JOYDIVISION JOY138, 75 ml, Lubrykant na bazie wody, Oralny, Truskawka, Tubka, Aqua, Vegetable Glycerin, Sodium Lactate, Hydroxyethylcellulose, Sodium Methylparaben, Sodium...
461,47 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,61 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
Więcej informacji o reklamie
JOYDIVISION CLITORISEX żel 25 ml – żel stymulujący dla niej, przebadany dermatologicznie
1 460,40 zł/1l
53,98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-32%
36,51 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
EasyGlide Lubrykant na Bazie Wody - 150 ml
198,87 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
Intimateline - Sensilight Lubrykant Na Bazie Wody Aquagel 150 Ml
1 364,13 zł/1l
204,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Żel Pjur Backdoor Spray 20 Ml Anal
2 294,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
45,89 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
BeauMents Glide (na bazie wody) 125 ml
481,04 zł/1l
60,13 zł
Sprzedawca: somnia24
Waterglide 300 Ml Vanilla Icecream
107,80 zł/1kg
37,73 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
INTT Lick Me - przyjemność lizania w czterech uwodzicielskich smakach
Nadaj swojej grze wstępnej słodki akcent dzięki INTT Lick Me - pysznemu żelowi, który łączy przepyszny smak z figlarną zmysłowością. w czterech pysznych smakach - soczystej brzoskwini, orzeźwiającej caipirinha, gładkiego miodu i słodkiego arbuza.
Lekka, nieklejąca konsystencja zachęca do zmysłowej eksploracji ciała. Niezależnie od tego, czy chodzi o bardziej intensywną grę wstępną, uwodzicielski masaż, czy po prostu odrobinę smaku podczas uprawiania miłości - Lick Me sprawia, że jest to ekscytująco pyszne.
Idealny do wszystkich stref erogennych i całkowicie bezpieczny do lizania. Mały rozmiar, duża przyjemność - idealny w domu lub w podróży.
Odważ się smakować. Odważ się lizać. Uwiedź z INTT Lick Me.
Słodkie owocowe uwodzenie! Jadalny żel Lick me Watermelon od intt z efektem rozgrzewającym i uwodzicielskim smakiem arbuza. Specjalnie opracowany, aby oral i gra wstępna stały się intensywnymi doznaniami. Dzięki specjalnej formule jest nie tylko słodką, owocową, orzeźwiającą przyjemnością na języku, ale także gładkim lubrykantem do głęboko rozgrzewających chwil seksu - nawet z prezerwatywą lub podczas zabawy zabawkami. Wystarczy nałożyć i zacząć.
50 ml.
Przedstawiamy pyszny żel o smaku arbuza, który nie tylko rozpieszcza kubki smakowe, ale także zapewnia silny efekt rozgrzewający Specjalnie opracowany na potrzeby wstępnych pieszczot i seksu oralnego, ten żel przekształca każdą intymną chwilę w wyjątkowe doznanie Wszechstronny i ekscytujący, idealny do penetracji, a także w pełni kompatybilny z prezerwatywami i zabawkami erotycznymi, stanowi niezbędny element każdej intymnej chwili Rozkoszuj się słodkim doznaniem i pozwól, by ten Żel wzbogacił Twoją przyjemność jak nigdy dotąd!
Intt Lick Me Watermelon żel jadalny arbuzowy 50 ml rozgrzewającyIntt
VidaXL 812882, Dąb Sonoma, Drewno, Dąb, 600 mm, 310 mm, 700 mm
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
285,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
Goobay 94026, Typu F, Typ G (UK), Prosty, Prosty, Typu B, Typ G (UK), Type J (CH), Typ L (IT), 250 V
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
35,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Łóżko metalowe Yaheetech Minimalistyczna rama łóżka z wezgłowiem Łóżko gościnne ze stelażem listwowym do sypialni Pokój gościnny Wysokość pod łóżkiem 32 cm 140 x 200 cm Biały
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(61)Liczba wystawionych ocen: 61
385,65 zł
Sprzedawca: Yaheetech
ZMH LED lampa sufitowa gwiaździste niebo lampa sufitowa mała okrągła 15W 3000K 21cm ciepła biel nowoczesna do sypialni klatka schodowa kuchnia salon biuro korytarz
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(188)Liczba wystawionych ocen: 188
113,99 zł
5% zniżki
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: ZMH
Bestseller
Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(411)Liczba wystawionych ocen: 411
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl
VASAGLE szafka łazienkowa, szafka łazienkowa, szafka boczna z 4 szufladami, 30 x 30 x 82 cm, do łazienki, salonu, jadalni, kuchni, nowoczesna
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(132)Liczba wystawionych ocen: 132
287,99 zł
Sprzedawca: Lumarko
JOYDIVISION JOY116-himbeere, Olejek do masażu, 150 ml, Vegetable Glycerin, Aqua, Aroma, CI 16035, 1 szt., Butelka
0,31 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(471)Liczba wystawionych ocen: 471
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Łóżko młodzieżowe Merax 90x200cm z listwową ramą i zagłówkiem, łóżko pojedyncze łóżko z litego drewna łóżko sosnowe rama łóżka łóżko gościnne, białe
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
439,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX
Krzesła ogrodowe Lifetime Garden Santiago – zestaw ogrodowy 2 sztuki – regulowane w 7 pozycjach – składane – aluminium – czarne
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(39)Liczba wystawionych ocen: 39
350,00 zł
Sprzedawca: Jurhan
EROS yummy Strawberry Vanilla Swirl Spray 50ml
1 302,80 zł/1l
65,14 zł
Sprzedawca: somnia24
Tefal Duetto+ G719S735, Zestaw do gotowania, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Bez powłoki, Stal nierdzewna, 250 °C
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(369)Liczba wystawionych ocen: 369
375,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Skross 1.500217-E, Typ C (wtyczka eur), Uniwersalne, Typ D (UK), Typ H (IL), Typ K (DK), 100 - 250 V, 10 A, Biały
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
58,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Bateria kuchenna Homelody, stal nierdzewna, obrotowa o 360°, bateria kuchenna z 3 trybami pracy, w tym dysza do mycia naczyń, bateria kuchenna wysokociśnieniowa, bateria zlewozmywakowa z prysznicem
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(257)Liczba wystawionych ocen: 257
173,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-4,00 zł
169,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Homelody
Uchwyt na papier toaletowy Maximex 2 w 1, z półką na mokre chusteczki toaletowe
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(57)Liczba wystawionych ocen: 57
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(129)Liczba wystawionych ocen: 129
82,71 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: KupZarovky
DUREX play rozgrzewający 100ml - nowy design-
574,00 zł/1l
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
57,40 zł
Sprzedawca: apohealth
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
MY.SIZE PRO lube me natural 250 ml
69,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH
279,64 zł/1l
Joydivision Original AQUAglide Anal 1000 ml Lubrykant, bezzapachowy, o zoptymalizowanym pH i przezroczysty, na bazie wody i krystalicznie czysty, odpowiedni do prezerwatyw lateksowych
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
139,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH
139,68 zł/1l
JOYDIVISION Original AQUAglide 1000 ml Lubrykant Naturalny, krystalicznie czysty i wegański lubrykant, o zoptymalizowanym pH i kompatybilny z prezerwatywami lateksowymi.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
139,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH
139,86 zł/1l
Bioglide - Naturalny Lubrykant 500 Ml
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
107,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH
214,06 zł/1l
Loovara 1 Liter Long Night Stand, 1000 ml, Lubrykant na bazie wody, Butelka, 1 szt.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
139,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH
139,86 zł/1l
DUREX play rozgrzewający 100ml - nowy design-
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
57,40 zł
Sprzedawca: apohealth
574,00 zł/1l
LOOVARA – żel nawilżający do stosunków analnych – Glory Holes 1000 ml – na bazie wody – z pantenolem – lubrykant – bezpieczny dla prezerwatyw – odpowiedni do zabawek analnych – testowany dermatologicznie
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
139,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH
139,86 zł/1l
JOYDIVISION AQUAglide Exotic Lubrykant 100 ml, zapach EXOTIC, lubrykant bezolejowy na bazie wody, kompatybilny z prezerwatywami lateksowymi
60,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH
605,80 zł/1l
Joydivision Bioglide - Bezpieczny Z Karagenowym Smarem 100 Ml
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
56,20 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
562,00 zł/1l
Durex Intense Orgasmic Gel 10ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
59,50 zł
Sprzedawca: apohealth
5 950,00 zł/1l
Loovara - Vagina Veritas lubrykant na bazie wody - 250 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
60,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH
242,32 zł/1l
250 ml lubrykantu na bazie wody, kompatybilnego z prezerwatywami, bez oleju i silikonu, bezzapachowego
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
60,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH
242,32 zł/1l
Loovara THE SILICON ALLEY, 250 ml, Smar na bazie silikonu, Butelka
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
116,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH
465,44 zł/1l
Vibratissimo Play Gel, 1000 ml | Lubrykant przyjazny dla skóry | Lubrykanty na bazie wody | Żel nawilżający odpowiedni do zabawek silikonowych i prezerwatyw lateksowych | Lubrykant na bazie wody
139,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH
139,86 zł/1l
Vibratissimo Play Gel Warming 1000 ml | Lubrykant rozgrzewający | Lubrykanty na bazie wody | Żel nawilżający odpowiedni do zabawek erotycznych i prezerwatyw lateksowych | Lubrykant na bazie wody
139,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH
139,68 zł/1l
Vibratissimo Play Gel Vegan 1000 ml | Lubrykant bez składników pochodzenia zwierzęcego | Żel nawilżający odpowiedni do zabawek silikonowych i prezerwatyw lateksowych
139,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH
139,86 zł/1l
Vibratissimo Play Gel all-in-one 1000 ml | Lubrykant dla mężczyzn, pobudzający i wzmacniający doznania orgazmu | Żel nawilżający do zabawek erotycznych i prezerwatyw lateksowych
139,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH
139,68 zł/1l
Vibratissimo Play Gel Prickelnd 1000 ml | Lubrykant z efektem mrowienia | Żel nawilżający odpowiedni do zabawek silikonowych i prezerwatyw lateksowych
125,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH
125,68 zł/1l
JOYDIVISION JOY113, 100 ml, Lubrykant na bazie wody, Analny, Oralny, Tubka, Niemcy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
41,38 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
413,80 zł/1l
JOYDIVISION Original AQUAglide 200 ml żel nawilżający Natural, krystalicznie czysty i wegański lubrykant, o zoptymalizowanym pH i kompatybilny z prezerwatywami lateksowymi.