4,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 4 sztuki w tej cenie
Maszyna do baniek mydlanych księżniczka różdżka
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
31,00 zł
+ 25,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Bańki mydlane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Maszynka do baniek mydlanych automat generator kwiatek bańki światła46,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EwaToys

Więcej informacji o reklamie
Pistolet do baniek mydlanych „Jednorożec” z podświetleniem – nie wymaga baterii562,38 zł/1l
73,11 zł
Sprzedawca: Volksfestartikel-Berlin

Więcej informacji o reklamie
Kosiarka Dla Dzieci Na Bańki Mydlane Pchacz Jeździ Puszcza Bańki Płyn456,78 zł/1l
53,90 zł
Sprzedawca: MALIS

Więcej informacji o reklamie
Bańki mydlane ptaszek maszynka do robienia baniek + płyn338,00 zł/1l
33,80 zł
Sprzedawca: MALIS

Pistolet na bańki mydlane maszyna do baniek jednorożec różdżka światło dźwięk
259,90 zł/1l
25,99 zł
Sprzedawca: ZakupyTV

Pistolet na bańki + oświetlenie LED, Pistolet na bańki, Bańki dla dzieci - wytwarza ponad 7000 baniek na minutę, Pistolety na bańki - BUBBLEPUFF Czarny
13 118,00 zł/1l
69,04 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Złoty pistolet do baniek Toi-Toys
79,09 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
69,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Tg57809 Maszynka Do Robienia Baniek Mydlanych Żabka Bańki Mydlane + Płyn
350,80 zł/1l
35,08 zł
Sprzedawca: ZakupyTV

Urządzenie do produkcji baniek, wielokrotnego użytku.
Urządzenie do produkcji baniek, wielokrotnego użytku.
Świetlny pokaz LED, wielokrotnego użytku.
Urządzenia do produkcji baniek – BUBBLEXPLODER
195,80 zł/1l
53,49 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
51,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

FRU BLU Tractor + refill 0.4L
162,25 zł/1l
71,39 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,90 zł
Sprzedawca: KRAINA_MISIA_KRZYSIA_MAG

OA Pistolet do baniek mydlanych LED, 59 ml
727,90 zł/1l
72,79 zł
Sprzedawca: M_plus_L

WOOBLY BOOBLY – Magiczna różdżka do baniek z światłem i dźwiękiem
52,27 zł
Sprzedawca: Hrackyprovsechny

Großhandel GmbH – produkt OA „Kwiat z bąbelkami mydlanymi”, 50 ml
124,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: collect-it-de

Maszyna do baniek mydlanych w kształcie różdżki księżniczki
81,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Pistolet z bańkami mydlanymi Gabby
429,49 zł/1l
25,34 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Maszyna do baniek mydlanych
634,58 zł/1l
74,88 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Maszyna do baniek mydlanych w kształcie różdżki jednorożca
68,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Pistolet do baniek mydlanych 19,5 cm
28,81 zł
Sprzedawca: VISO

Pistolet na bańki mydlane
35,15 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,27 zł
Sprzedawca: MATFEL

Pustefix bańki mydlane wróżki 42ml
0,15 zł/1l
6,48 zł
Sprzedawca: Limonds
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
KOLOROWE BAŃKI MYDLANE - RÓŻDŻKA ZE SKRZYDEŁKAMI STEM
Nie ma nic piękniejszego niż puszczaniebaniekmydlanych, które migoczą w słońcu i wywołują radość u dzieci i dorosłych. Teraz magia zabawy osiąga nowy poziom - automatyczna maszyna do baniek mydlanych w formie różdżkizeskrzydełkami sprawia, że każde dziecko może poczuć się jak w bajce. Ten niezwykły automat do baniek wyczarowuje urocze bańki mydlane, połączone z niezwykłymi efektamiświetlnymi i grającąmuzyką. To idealnazabawka gwarantująca fantastyczniespędzonyczas i niezapomniane emocjonalne chwile pełne zachwytu.
Urocza zabawa dla każdej księżniczki i nie tylko
Podaruj dziecku maszynkędobaniek w kształcie różdżki ze skrzydełkami, która po naciśnięciu jednego guzika daje salwę wystrzelonych baniek. Chmura tęczowych baniek mydlanych unosi się w powietrzu, zamieniając zwykłą chwilę w magiczne przedstawienie. Dzięki prostemu mechanizmowi, robienia baniek mydlanych staje się łatwe, bezpieczne i efektowne, a dzieci mogą godzinami cieszyć się zabawą.
Automatyczna maszyna - mnóstwo małych baniek w sekundę
Ta wyjątkowa różdżka to prawdziwa wytwornica baniek dla dzieci w każdym wieku, która generuje mnóstwo małych kulek po naciśnięciu jednego guzika. Wystarczy napełnić pojemnik płynem do baniek, wcisnąć przycisk i obserwować jak bańki unoszą się w powietrzu. Tworzenie baniek jeszcze nigdy nie było tak widowiskowe i proste - dzieci mają nieskończone możliwości zabawy zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu.
Zabawka STEM - rozwija wyobraźnię i uczy
Automat do baniek w kształcie różdżki ze skrzydełkami to coś więcej niż zwykła zabawka - to produkt, który wspierarozwój i edukację. Dzięki połączeniu zabawy i naukiw duchu STEM, dzieci mogą obserwować zjawiska fizyczne, kolory tęczy i poznawać działanie prostych mechanizmów. Puszczanie baniek mydlanych staje się fascynującym doświadczeniem, które uczy i rozwija.
Zalety różdżki ze skrzydełkami:
• Edukacja STEM - zabawa, która łączy naukę i rozrywkę, ucząc dzieci poprzez doświadczenie i eksperymenty
• Uroczy design - niezwykła różdżka ze skrzydełkami zachwyci każde dziecko i sprawdzi się jako prezent
• Magiczne bańki - bajecznie kolorowe i lekkie, tworzą magiczną atmosferę w każdej zabawie
• Trwałe bańki - Nie poddają się tak łatwo grawitacji! Dłuższy lot, więcej śmiechu, maksimum frajdy - zabawa w nowym wymiarze
• Mnóstwo małych baniek - wystarczy jedno kliknięcie, aby powstała chmura tęczowych baniek mydlanych
• Bezpieczna i prosta w obsłudze - lekka konstrukcja i wytrzymały mechanizm dostosowany do małych rączek
Zestaw zawiera:
• Automat do baniek
• 2x buteleczki z płynem
• 1x para skrzydeł
• Śrubokręt
• Instrukcję
Parametry techniczne:
• Kolor: odcienie różu, złota, fioletu
• Wiek: 3+
• Materiał: tworzywo sztuczne
• Zasilanie: 4x bateria AA (brak w zestawie)
• Efektyświetlne: tak
• Efektydźwiękowe: tak (możliwość wyłączenia)
• Wymiaryróżdżki: 35 x 36,5 x 10 cm
• Waga zabawki: 0,27 kg
• Wagaz opakowaniem: 0,44 kg
• Wymiarykolorowegokartonowegoopakowania: 34 x 9 x 11 cm
MASZYNA DO BANIEK MYDLANYCH KSIĘŻNICZKA RÓŻDŻKA
Automatyczna maszyna do baniek mydlanych:
łatwość obsługi – wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby w mgnieniu oka stworzyć mnóstwo małych baniek
dwa tryby pracy – możliwość wyboru pomiędzy trybem bez muzyki lub z muzyką, która wprowadza radosny nastrój
pojemniki z płynem – zestaw zawiera dwa pojemniki z płynem do baniek, które łatwo można uzupełniać
Parametry techniczne:
Tworzywo: plastik
Kolor: różowy
Wiek: 3+
Zasilanie: 4x bateria AA (brak w zestawie)
Wymiary różdżki: 35 cm x 36,5 cm x 7,5 cm
Wymiary opakowania: 33,5 cm x 8,5 cm x 10 cm
Maszyna do baniek mydlanych w kształcie różdżki to zabawka, która sprawia, że puszczanie baniek staje się dziecinnie proste! Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, a z urządzenia zacznie unosić się mnóstwo malutkich baniek w ekspresowym tempie.
Zabawka oferuje dwa tryby pracy: z muzyką, która umili każdą zabawę, lub bez muzyki – dla tych, którzy wolą cichsze zabawy. Dodatkowe efekty świetlne sprawiają, że maszyna jeszcze bardziej przyciąga uwagę, tworząc magiczną atmosferę.
Maszyna do baniek zasilana jest 4 bateriami AA (brak w zestawie), a zestaw zawiera dwa pojemniki z płynem do baniek, które można łatwo uzupełniać.
Zawartość zestawu:
Różdżka/maszyna do baniek
Pojemnik z płynem do baniek x2
Produkt zapakowany w kartonowe opakowanie.
Magiczna różdżka do baniek mydlanych dla dzieci fantastyczne światła i muzyka. Elektryczna pałeczka do baniek mydlanych: oprócz dmuchania baniek mydlanych urządzenie zapewnia wspaniałą muzykę i migające światła. Zaktualizowany design dodaje funkcji wyłączania muzyki do woli. Naciśnij przycisk pistoletu do baniek mydlanych, a światła zaczną świecić, naciśnij dwukrotnie przycisk, aby uzyskać dodatkową funkcję – muzyka będzie działać. Magiczna różdżka do zabawy ogrodowej | Przyjazny dla dzieci i bezpieczny materiał: Maszyna do baniek mydlanych wymaga trzech baterii AA 1,5 V (baterie nie są dołączone). Ta maszyna do robienia baniek mydlanych jest wykonana z przyjaznego dla środowiska i nietoksycznego tworzywa sztucznego ABS, wysokiej jakości Roztwór do baniek mydlanych przeszedł test bezpieczeństwa. Brak ostrych narożników, kątów lub krawędzi. Motyl z bukłakami mydlanymi | prezent dla dziewczynki 2, 3, 4, 5 lat: skrzydła są zdejmowane. Po zamocowaniu skrzydeł jest to śliczny motyl; po usunięciu jest to modna różdżka. Ożyw czas zabawy swoich maluchów pięknymi bańkami mydlanymi i pięknym kształtem! Pistolet do baniek mydlanych dla dzieci|Piękny prezent dla dzieci: Maszyna do baniek mydlanych dla dzieci to idealna zabawka na każdą okazję, dzieci mogą bawić się tą dmuchawą do różnych aktywności wewnątrz i na zewnątrz. Takie jak przyjęcia urodzinowe, na zewnątrz, wewnątrz, w parku, na plaży, w ogrodzie lub na podwórku, weselu, przynoszą dzieciom mnóstwo zabawy.
Wiek: 3+. Wymiary różdżki: 35 cm x 35,5 cm x 7,5 cm. Wymiary opakowania: 33,5 cm x 8,5 cm x 10 cm.
- Numer producenta
- KX3251
- Producent
- Waga
- 0.47 kg
- Rodzaj baterii
- AA
- Zakres dostawy
- Maszyna do baniek mydlanych z roztworem
- Liczba sztuk
- 1
- Zawiera baterie
- Nie
- EAN
- 5903039763579
- Skład materiału
- 100%
- Grupy docelowe
- Dzieci
- Numer producenta
- KX3251
- Producent
- Waga
- 0.47 kg
- Rodzaj baterii
- AA
- Zakres dostawy
- Maszyna do baniek mydlanych z roztworem
- Liczba sztuk
- 1
- Zawiera baterie
- Nie
- EAN
- 5903039763579
- Skład materiału
- 100%
- Grupy docelowe
- Dzieci
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Kuchnia drewniana XXL z oświetleniem LED, fartuszkiem i akcesoriami
538,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HyperMotion

Pistolet na bańki mydlane maszyna do baniek jednorożec różdżka światło dźwięk
259,90 zł/1l
25,99 zł
Sprzedawca: ZakupyTV

LEGO City Ekspresowy pociąg pasażerski, Zabawka dla Dziecka do Budowania Zdalnie Sterowanej Kolejki dla Dzieci, Lokomotywa, Wagony, 24 odcinki torów i 6 minifigurek, Prezent dla 7-latka, 60337
597,11 zł
Sprzedawca: Lex_Hobby_Store

PUSTEFIX® 420869872 PUSTEFIX® Seifenblasenflüssigkeit Nachfüllflasche XXL-Bubbles 1000 ml
47,74 zł/1l
47,74 zł
Sprzedawca: TR8

Huśtawka ogrodowa z regulacją wysokości HUDORA Nest Swing Lounge 90110cm Mocowanie huśtawki
317,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Oleanderhof Gadżety Sportowe Pomysł na prezent Kobiety Mężczyźni Kaptur LED z latarką czołową (zdejmowany) (WM1582-czarny)
72,78 zł
Sprzedawca: BrickTakeoverShop

BABY born @ E-Scooter, Skuter dla lalki, 3 lat(a), Wymagane baterie
271,89 zł
Sprzedawca: Easytoys

Dino Bikes 144R-UN, Rower miejski, Dzieci, Damski, Wyprostowany, 35,6 cm (14"), Stal
515,45 zł
Sprzedawca: IDEATOYS

Hulajnoga 5in1 HyperMotion - różowa
308,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HyperMotion

tonies 10000202, Zabawka pozytywka, 3 lat(a), Niebieski, Szary, Czerwony
364,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Braun ThermoScan 3, Kontaktowy, Biały, Ucho, °C, °F, 34 - 42,2 °C, 1 s
106,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kocyk do wózka 90x90cm - uniwersalny kocyk do fotelika samochodowego kocyk do wózka na cały rok bawełna minky sowa jasnoszary
49,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

tonies 03-0014, Zabawka pozytywka, 3 lat(a), Różowy
971,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

ZOEWIE Geschenkpapier-Röllchen "Bambini" farblich sortiert – 60er Vorteilset
3 389,00 zł/1kg
338,90 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Lunch box z 3 przegrodami z jednorożcem i tęczą w kolorze różowym dla dzieci
39,58 zł
Sprzedawca: VISO

Komplet pościeli do łóżeczka dziecięcego Disney "Król Lew", z motywem Simby i Mufasy, składa się z: kołdry 100x135 cm oraz poduszki 40x60 cm, wykonanych w 100% z bawełny
79,00 zł
Sprzedawca: Krocoworld

Tassimo Milka Cocoa Speciality | 8 tarcz T, kapsułki z kawą
328,75 zł/1kg
78,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tg57809 Maszynka Do Robienia Baniek Mydlanych Żabka Bańki Mydlane + Płyn
350,80 zł/1l
35,08 zł
Sprzedawca: ZakupyTV

NUK 10256404 NUK Flaschenwärmer Thermo Express Plus Babykostwärmer
227,87 zł
Sprzedawca: VISO

Wolketon wanienka dla niemowląt wanienka dla dzieci składana składana bezpieczna kąpiel 3 w 1 0-6 lat
161,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Caveen 2w1 Sofa dla dzieci Składana sofa do zabawy Kanapa dla niemowląt z motywem niedźwiadka, składany fotel dla dzieci Sofa do zabawy dla chłopców i dziewczynek 120×50 cm
193,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin

PUMA Buzz, Uni
181,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

VTech 521704, 1 lat(a), Brzmienie, Wymagane baterie, AAA, Plastik, Wielobarwny
148,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

tonies 10000320, Zabawka pozytywka, 3 lat(a), Beżowy, Brązowy, Szary
99,82 zł
Sprzedawca: somnia24

GKA Lampa Lava Lampa Lava Magma Kolor czerwony 34 cm
96,32 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Morelenet

Fisher-Price FXC66, Wydra zabawka, 0 lat(a), Interaktywny, Brzmienie, AA, Baterie w zestawie
181,79 zł
Sprzedawca: Humbi

Microsoft Xbox Series X, Xbox Series X, Czarny, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
4 600,00 zł
Sprzedawca: Weinzierl_Warenhandel

Pistolet na bańki + oświetlenie LED, Pistolet na bańki, Bańki dla dzieci - wytwarza ponad 7000 baniek na minutę, Pistolety na bańki - BUBBLEPUFF Czarny
13 118,00 zł/1l
69,04 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Pistolet do baniek mydlanych „Jednorożec” z podświetleniem – nie wymaga baterii
562,38 zł/1l
73,11 zł
Sprzedawca: Volksfestartikel-Berlin

Złoty pistolet do baniek Toi-Toys
79,09 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
69,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
100%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Różdżka do baniek
Idealna dla dzieci, które uwielbiają bańki mydlane. Odejmuję 1 gwiazdkę, ponieważ ciągle zaczyna się pienić na górze po 5 minutach i zawsze trzeba ją wytrzeć, zanim znów zacznie działać.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Dudu-Osun Czarne mydło afrykańskie, 150g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
8,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
59,93 zł/1kg

Pistolet na bańki + oświetlenie LED, Pistolet na bańki, Bańki dla dzieci - wytwarza ponad 7000 baniek na minutę, Pistolety na bańki - BUBBLEPUFF Pink



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
70,30 zł
Sprzedawca: Mormark
14 060,00 zł/1l

Maszynka do baniek mydlanych automat generator kwiatek bańki światła



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
46,00 zł
Sprzedawca: EwaToys

Samochód śmieciarka Kiddygo z podświetleniem i dźwiękami, 19,5 cm
95,09 zł
Sprzedawca: Bambule

Zestaw do dmuchania baniek mydlanych, duży, 53,3 cm, 12 sztuk, z płynem do baniek mydlanych dla dzieci
269,47 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Orbico Bing Przytulony
113,19 zł
Sprzedawca: 3DToys

Tuban TU3641, Bubble wand



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
242,58 zł
Sprzedawca: MATFEL

Relaxdays 10042393, 1 szt.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
66,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
33,45 zł/1l

Zabawkowy pistolet do baniek mydlanych, dmuchawa do baniek mydlanych, zabawka do robienia baniek mydlanych, wytwarza setki bąbelków - Bubblegun
39,00 zł
Sprzedawca: OnetDigital
78,00 zł/1l

Zestaw baniek JOYIN, 18-częściowa różdżka i 6 rozwiązań dla dzieci na imprezy plenerowe
248,43 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Dziecięca maszyna do baniek z aparatem na szelkach, zabawka do baniek na świeżym powietrzu z muzyką świetlną
77,99 zł
Sprzedawca: Ladenza
1 949,75 zł/1l

Fru Blu Róża do robienia baniek mydlanych z płynem 2 x 40 ml
53,12 zł
Sprzedawca: MATFEL
664,00 zł/1l

TMT FRU BLU zest traktor+płyn 0,4l DKF0396 00039
75,77 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,58 zł
Sprzedawca: MATFEL
178,95 zł/1l

Maszyna do baniek mydlanych w kształcie różdżki księżniczki
81,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Bańki mydlane ptaszek maszynka do robienia baniek + płyn
33,80 zł
Sprzedawca: MALIS
338,00 zł/1l

Ślubne bańki mydlane, 24 szt.
72,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Kosiarka Dla Dzieci Na Bańki Mydlane Pchacz Jeździ Puszcza Bańki Płyn



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
53,90 zł
Sprzedawca: MALIS
456,78 zł/1l

Lebula płyn do dużych baniek mydlanych 5l
97,27 zł
-4,79 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,48 zł
Sprzedawca: Lebula

Pistolet do baniek mydlanych „Jednorożec” z podświetleniem – nie wymaga baterii



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,11 zł
Sprzedawca: Volksfestartikel-Berlin
562,38 zł/1l

Zabawka helikopter bańkowy z wyrzutnią i butelką baniek
81,99 zł
Sprzedawca: Netsilla