5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Wierzbownica drobnokwiatowa krople nalewka 50 ml PZN 17187764
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
55,02 zł
1 100,40 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Suplementy diety i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ekamedica, Imbir Kurkuma z Piperyną, 500 ml165,70 zł/1l
82,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
SinoPlaSan, krople z melatoniną, 50 ml1 596,60 zł/1l
79,83 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Kapsułki Oregano Intercell, 60 kapsułek1 475,90 zł/1kg
122,50 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Dekristolvit D3K2 krople, 25 ml roztwór4 356,00 zł/1l
108,90 zł
Sprzedawca: apohealth

Rhodiola Rosenwurz Rhodiola rosea L. Krople Nalewka 100 ml PZN 20211710
839,40 zł/1l
41,97 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Nalewka z reishi Hrotlife 50ml
2 880,40 zł/1l
144,02 zł
Sprzedawca: Emerosa

Alpenkraft - Syrop na oskrzela 250ml
188,68 zł/1l
47,17 zł
Sprzedawca: apohealth

naturvit® Melatonina krople 50 ml
3 980,00 zł/1l
199,00 zł
Sprzedawca: AM-Onlinehandel

Regulatpro Metabolic Juice, roztwór 350 ml
495,40 zł/1l
173,39 zł
Sprzedawca: apohealth

NESTMANN Rutinum krople, 50 ml roztwór
1 259,00 zł/1l
62,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Ostropest plamisty Silybum marianum L. krople nalewki 50 ml
458,50 zł/1l
45,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Krople z żeń-szeniem, 50 ml TRO
730,73 zł/1kg
79,65 zł
Sprzedawca: apohealth

Schoenenberger Naturreiner Pflanzensaft Parsley, roztwór 200 ml
205,45 zł/1l
41,09 zł
Sprzedawca: apohealth

allcura Vitamin E krople, roztwór 30 ml
3 153,67 zł/1l
94,61 zł
Sprzedawca: apohealth

Salus krople wątrobowo-żółciowe N, 50 ml roztwór
903,20 zł/1l
45,16 zł
Sprzedawca: apohealth

Nalewka z waleriany Herbeta na uspokojenie, roztwór 100 ml
283,30 zł/1l
28,33 zł
Sprzedawca: apohealth

Ashwagandha liposomalna – 200 ml
254,75 zł/1l
50,95 zł
Sprzedawca: BioCare

Dr Niedermaier - RegulatPro Immune - 350ml
603,20 zł/1l
211,12 zł
Sprzedawca: taleoo

sok wielowitaminowy sanostol, roztwór 230 ml
228,09 zł/1l
52,46 zł
Sprzedawca: apohealth

Nalewka walerianowa Hetterich, roztwór 100 ml
251,30 zł/1l
25,13 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kroplie z drobnych kwiatów wierzby (Epilobium parviflorum), krople, ekstrakt 100 ml
Składniki: Substancje pomocnicze: woda, gliceryna; ekstrakt z drobnych kwiatów wierzby (Epilobium parviflorum, ziele, ekstrakt 5:1); substancje stabilizujące: kwas cytrynowy; pikolinian chromu.
Zalecane spożycie: 2 razy dziennie po 1,4 ml (2 x 35 kropli) rozcieńczone w wodzie.
Chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi i wspomaga metabolizm makroskładników odżywczych.*
Suplement diety zawierający ekstrakt roślinny i chrom. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki spożycia. Suplementy diety nie zastępują zrównoważonej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Nie zalecany dla dzieci, młodzieży, kobiet w ciąży lub karmiących piersią. Przechowywać w miejscu niem dla małych dzieci. Produkt nie jest produktem ekologicznym zgodnie z rozporządzeniem (UE) 2018/848. Nie używać, jeśli uszczelka jest uszkodzona. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Chroń przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Zużyć w ciągu 60 dni od otwarcia.
PZN 20211414
Wyprodukowano w UE dla:
Bioherba Reichenbach GmbH
Greizer Str. 18B, 08468 Reichenbach
Niemcy
krople z drobnych kwiatów wierzby (Epilobium parviflorum) online w korzystnej cenie!
Krople z drobnych kwiatów wierzby firmy Bioherba zawierają starannie przygotowany ekstrakt z ziela Epilobium parviflorum (ekstrakt 5:1) i są połączone z pikolinianem chromu. Woda i gliceryna roślinna służą jako substancje pomocnicze, a kwas cytrynowy przyczynia się do stabilizacji receptury. Krople są dostępne w praktycznym opakowaniu 100 ml i łatwo się je dozuje.
Chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi i wspomaga prawidłowy metabolizm makroskładników odżywczych.* W ten sposób produkt uzupełnia ekstrakt roślinny w wyraźnie zadeklarowanym suplemencie diety. Zalecane spożycie to dwa razy dziennie 1,4 ml (2 x 35 kropli) – najlepiej z wodą.
Bioherba gwarantuje sprawdzone surowce, przejrzysty skład i kontrolowaną produkcję. Ten ekstrakt jest odpowiedni dla wszystkich, którzy preferują krople lub ekstrakt z wierzby w płynnej postaci i cenią sobie prosty sposób użycia w codziennym życiu. Produkt ten oferuje również praktyczne rozwiązanie w skoncentrowanej formie kropli dla osób zainteresowanych ekstraktem z wierzby lub drobnymi kwiatami wierzby.
*Zgodnie z rozporządzeniem (UE) nr 432/2012 i § 5 UWG
- Zawartość
- 50 ml
- Lista składników
- Patrz na opakowaniu
- Waga
- 50 g
- Firma spożywcza
- Bioherba Reichenbach Gmbh, Greizer Str. 18b, 08468 Reichenbach
- Nazwa handlowa
- Epilobium Parviflorum Tincture / Werbena drobnokwiatowa
- Producent
- Bioherba
- Liczba sztuk
- 50
- Zalecany sposób podawania
- Patrz na opakowaniu
- Numer producenta
- BH9231
- EAN
- 3800223419231
- Zawartość
- 50 ml
- Lista składników
- Patrz na opakowaniu
- Waga
- 50 g
- Firma spożywcza
- Bioherba Reichenbach Gmbh, Greizer Str. 18b, 08468 Reichenbach
- Nazwa handlowa
- Epilobium Parviflorum Tincture / Werbena drobnokwiatowa
- Producent
- Bioherba
- Liczba sztuk
- 50
- Zalecany sposób podawania
- Patrz na opakowaniu
- Numer producenta
- BH9231
- EAN
- 3800223419231
Pasuje również do tego

Steviola® Tabs 300 sztuk | niskokaloryczne | praktyczne w podróży | wegańskie | przyjazne dla zębów | zamiennik cukru
20,12 zł
Sprzedawca: BioCare

Colonpax 300 g błonnik dla zdrowia jelit oryginalny VEGAN
446,13 zł/1l
133,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UnicornGroup

DeBeukelaer Decor on DeBeukelaer Decor on Ice rożki do lodów 8 sztuk 112g
96,61 zł/1kg
10,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Akustyczny panel ścienny 'Vang' dąb
424,83 zł
-58,76 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
366,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: premiumxl

Podkładka pod mysz XXL Gaming800x400 mm Duża podkładka na biurko Duży rozmiar Specjalna powierzchnia podkładki na biurko Poprawia precyzję Szybkość Retoo
13,49 zł
Sprzedawca: Retoo

myWall HL 15-2, 58,4 cm (23"), 106,7 cm (42"), 25 kg, 200 x 200 mm, -5 - 15°, Czarny
66,41 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Kanapa Platan Sofa Jaś 01 rozkładana z funkcją spania odcienie szarości
899,00 zł
Sprzedawca: PlatanSofa

Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
190,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Berberyna HCl, 500 mg ekstraktu standaryzowanego na 98 %, 60 kapsułek
1 953,17 zł/1kg
70,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BioMedicalPharma

Zestaw 3 w 1 wspomagający powrót do formy po porodzie – pas brzuszny na czas ciąży i macierzyństwa – pas modelujący sylwetkę dla kobiet – pas modelujący, rozmiar M
80,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
148,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Blücher-Schering mydło siarkowe w kostce, 100 g
236,10 zł/1kg
23,61 zł
Sprzedawca: apohealth

Travelite BASICS, Uni , 39,6 cm (15.6"), Miejsce na laptopa, Poliester
150,00 zł
-24,76 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
125,24 zł
Sprzedawca: Bagalio

Thomson Neo 360 X GEN360-4C128BK – laptop konwertowalny z ekranem FHD o przekątnej 33,78 cm (13,3"), procesorem Celeron N4020, 4 GB pamięci RAM, dyskiem 128 GB, systemem Windows 10 Home i klawiaturą QWERTZ, kolor czarny
1 125,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Telesun

Kadzidła HEM mix + drewniana podstawka 200szt
632,90 zł/1kg
63,29 zł
Sprzedawca: MateMundo

Lattafa Yara Moi, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
732,10 zł/1l
73,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Vitadote® Shilajit Pure Original - 100% Naturalna Żywica z Himalajów i Ałtaju - Mumio - 85+ Minerałów - Booster Energii - 30g
11 933,60 zł/1l
298,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vitadote

Samsung EF-DT970, QWERTZ, Niemiecki, Panel dotykowy, Samsung, Galaxy Tab S7+, Czarny
404,92 zł
Sprzedawca: NESATEC

Młynek do mielenia maku, nasion siemienia, słonecznika, kminku - stalowy, mocowany do blatu, maszynka żeliwna
79,00 zł
Sprzedawca: TVPRODUCTS

Samsung Galaxy A16, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Czarny
755,01 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: Morelenet

Avon Incandessence woda perfumowana 50 ml
2 283,80 zł/1l
114,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Samsung Galaxy A51 SM-A515F/DSN, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 48 MP, Android 10, Czarny
999,00 zł
-100,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
899,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mobile-Discounter

Hugo Boss Deep Red Woda perfumowana, 90ml
3 133,44 zł/1l
282,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Samsung Galaxy A52s 5G SM-A528B, 16,5 cm (6.5"), 6 GB, 128 GB, 64 MP, Android 11, Biały
3 684,66 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Xiaomi Redmi Note 13 5G 256 GB Dual-Sim grafitowo-czarny Nowość
Odnowiony
937,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alloccaz

Kadzidła Palo Santo | BERK
1 268,00 zł/1kg
18,82 zł
-32%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,68 zł
Sprzedawca: taleoo

Philips Avance Collection Premium HD9650/90 Ovi XXL, Frytkownica na gorące powietrze, 1,4 kg, Usuwanie tłuszczu, 60 min, Pojedyńczy, Czarny
2 347,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Samsung Galaxy A53 5G 128GB Dual Sim Awesome Black
1 779,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mobile-Discounter
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 lLiczba sztuk 50
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Fertilovit F 35 plus kapsułki dla kobiet po 35. roku życia pragnących mieć dzieci, 90 kapsułek
227,90 zł
Sprzedawca: apohealth
2 373,96 zł/1kg

Kapsułki Fertilovit M Plus na zaburzenia płodności u mężczyzn, 90 kapsułek
239,66 zł
Sprzedawca: apohealth
1 699,72 zł/1kg

Suplement diety wspomagający trawienie Kijimea Regularis, 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
115,24 zł
Sprzedawca: apohealth
115 239,99 zł/1l

Kapsułki Dr Wolz Colostrum Immune + Folic Acid, 125 kapsułek
82,17 zł
Sprzedawca: apohealth
632,08 zł/1kg

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu Zestaw 3x 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
267,94 zł/1kg

Vita Elements Ashwagandha Zestaw 3x 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 459,65 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu Zestaw 3x 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
592,71 zł/1kg

Orthomol Immun pro - suplement diety z mikroelementami, inuliną i wyselekcjonowanymi mikroorganizmami - granulat/kapsułka, 30 porcji dziennych
292,49 zł
Sprzedawca: apohealth
479,49 zł/1kg

Orthomol junior C plus - z witaminą C jako wkład w prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego - smak malinowo-cytrynowy, 30 porcji dziennych
204,03 zł
Sprzedawca: apohealth
1 889,17 zł/1kg

Femarelle Recharge Capsules 56 kapsuek



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
110,93 zł
Sprzedawca: apohealth
2 263,88 zł/1kg

Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
240,14 zł
Sprzedawca: apohealth
2 698,20 zł/1kg

BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
122,10 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
814,00 zł/1kg

Vita Elements Ekstrakt z Pestek Winogron OPC 240 Kapsułek Antyoksydanty Polifenole Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
818,94 zł/1kg

Impact Whey Protein - 1000 g, czekolada
193,19 zł
Sprzedawca: FIT1EU
184,69 zł/1l

Vita Elements Kompleks Witamin B 240 Tabletek 8 Witamin z Grupy B Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 866,33 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
704,79 zł/1kg

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
306,79 zł/1kg

Vita Elements Ashwagandha 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 671,34 zł/1kg

KaRazym tabletki, 400 tabletek



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
516,92 zł
Sprzedawca: apohealth
1 936,03 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Biotyna Selen Cynk 365 Tabletek Skóra Włosy Paznokcie Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 781,90 zł/1kg