4,3



Na podstawie 12 opinii
Steviola® Tabs 300 sztuk | niskokaloryczne | praktyczne w podróży | wegańskie | przyjazne dla zębów | zamiennik cukru
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
20,12 zł
+ 25,80 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Słodziki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
DAKTYLE SPROSZKOWANE800 g -PLANET71,51 zł/1kg
57,21 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej informacji o reklamie
Cranberola Mannose, 14 saszetek878,69 zł/1kg
86,99 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Syrop Glukozowy W Proszku 1Kg Swojska Piwniczka15,33 zł/1kg
15,33 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej informacji o reklamie
Chałwa Turecka Ipek Waniliowa 300G Bez Laktozy Glukozy Fruktozy96,67 zł/1kg
48,08 zł
-39%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata

neutral 5589958003 Birkenzucker Xylit, 300,0 g
235,00 zł/1l
70,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Domos Sweetgoldsłodzik 1200T 72G
149,14 zł/1kg
10,44 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Huxol słodzik w płynie Oryginalny słodzik w płynie 1000ml
26,06 zł/1l
26,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Stewia w proszku 300 g – w 100% naturalny środek słodzący, bezkaloryczny zamiennik cukru
273,17 zł/1kg
81,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: herbsforyou

ALLNUTRITION Erytrytol 1000g słodzik substytut cukru bez kalorii
52,46 zł/1kg
52,46 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Xucker gorąca czekolada do picia bez cukru z ksylitolem 200g
169,90 zł/1kg
33,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

STEVIA PASTYLKI W DOZOWNIKU (300 szt.) 18 g - BATOM
1 182,22 zł/1kg
21,28 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Zielony Listek Stevia Słodzik Naturalnego Pochodzenia 13,8 G (250 Tabletek)
1 877,00 zł/1kg
18,77 zł
Sprzedawca: Katomix

NOW Better Stevia Extract Powder, Organiczny, 28 g
1 058,00 zł/1kg
84,64 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

ERYTRYTOL 1 kg - BATOM
38,73 zł/1kg
40,21 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,73 zł
Sprzedawca: Katomix

Dozownik stołowy do słodzików Natreen 400szt.
3 836,33 zł/1kg
98,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Syrop klonowy, 250 ml, GREEN ORGANIC
107,52 zł/1kg
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo

STEVIA (NA BAZIE ERYTRYTOLU I GLIKOZYDÓW STEWIOLOWYCH ZE STEWII) 150 g - NATURAVENA
97,80 zł/1kg
14,67 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Erytrytol Intenson Substancja Słodząca 500 G
49,80 zł/1kg
24,90 zł
Sprzedawca: Katomix

Natreen® 5074043003 Słodzik stołowy w tabletkach classic - 500 sztuk, dozownik
1 970,31 zł/1kg
63,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Intenson Ksylitol Danisco proszek, 250 g
128,64 zł/1l
33,24 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,16 zł
Sprzedawca: MANADA
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Steviola® Tabletki to naturalny słodzik w postaci tabletek, wytwarzany z rośliny Stevia Rebaudiana Bertoni, która jest 300 razy słodsza od buraka cukrowego. Jest odpowiedni dla osób cierpiących na cukrzycę, osób otyłych oraz osób z wysoką podatnością na próchnicę.
Stewia cukrowa jest obecnie uprawiana ze względu na zawarte w niej słodkie związki, zwane glikozydami stewiolowymi, które stanowią doskonały bezkaloryczny słodzik, odpowiedni przede wszystkim dla diabetyków, osób otyłych oraz osób stosujących dietę niskokaloryczną. Oprócz glikozydów stewiolu zawiera również wiele witamin, aminokwasów, chlorofil, białka, błonnik oraz wiele minerałów i pierwiastków śladowych. Substancje słodzące – glikozydy stewiolu, ekstrahowane ze stewii cukrowej – Stevia Rebaudiana Bertoni, mają zerową wartość kaloryczną.
Tabletki Steviola® ze stewii cukrowej nadają się do słodzenia gorących napojów, takich jak np. herbata lub kawa.
Nie zawierają cukru, drożdży, pszenicy, glutenu, soi, produktów mlecznych, jajek, barwników, aromatów ani sztucznych konserwantów!
Tabletki Steviola® ze stewii
- są 35 razy słodsze od cukru
- mają o 85% mniej kalorii
- odpowiednie dla diabetyków, osób otyłych i osób na diecie niskokalorycznej
- w praktycznym dozowniku z możliwością ponownego napełnienia
Skład Stewia – tabletki
1 tabletka: substancje słodzące: erytrytol, substancje słodzące: glikozydy stewiolu E960 (o czystości 95–97%), wodorowęglan sodu (soda oczyszczona) E500(ii), kwas winowy E334, L-leucyna.
Stewia – tabletki dawkowanie
1 tabletka odpowiada 1 łyżeczce cukru.
| Wartości odżywcze | 100 g | 1 tabletka |
| Wartość energetyczna | 102 kJ /24 kcal | 0,1 kJ / 0 kcal |
| Białka | 0 g | 0 g |
| Węglowodany | 55 g | 0,003 g |
| w tym polialkohole | 55 g | 0,3 g |
| w tym cukry | 0 g | 0 g |
| Tłuszcze | 0 g | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g | 0 g |
| Sód | 0,59 g | 0,0 g |
100% WEGAŃSKIE: Nasze tabletki są odpowiednie nie tylko dla diabetyków, ale także dla wegetarian i wegan
NISKOKALORYCZNE: tylko 0 kalorii w jednej tabletce
BEZPIECZNE DLA ZĘBÓW: Regularne słodzenie potraw i napojów erytrytem zamiast cukrem przyczynia się do utrzymania mineralizacji zębów i powoduje, że poziom cukru we krwi po spożyciu wzrasta mniej niż w przypadku spożywania produktów i napojów zawierających cukier
PRAKTYCZNE W PODRÓŻY: dzięki naszemu praktycznemu dozownikowi tabletek możesz bez problemu słodzić napoje bez cukru nawet w podróży (jedna tabletka odpowiada słodkości jednej kostki cukru)
NASZA OBIETNICA: Nasze produkty są produkowane w Niemczech pod ścisłą kontrolą mikrobiologiczną i są gwarantowane wolne od inżynierii genetycznej.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- Substancja słodząca: erytrytol, regulator kwasowości: wodorowęglan sodu, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe ze stewii, substancja zakwaszająca: kwas winowy, L-leucyna.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywcza na 100 g na tabletkę Wartość energetyczna 102 kJ/240,1 kJ/0 kcal Tłuszcz 0 g 0 gw tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g 0 g Węglowodany 55 g 0,03 g w tym cukry 0 g 0 g w tym alkohole wielowodorotlenowe 55 g 0,03 gBiałko0 g 0 g Sól 0,59 g 0 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 40 g
- Firma spożywcza
- STEVIOLA
- Nazwa handlowa
- Stevia Tabs
- Producent
- steviola
- Liczba sztuk
- 300
- EAN
- 4250554712287
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- Substancja słodząca: erytrytol, regulator kwasowości: wodorowęglan sodu, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe ze stewii, substancja zakwaszająca: kwas winowy, L-leucyna.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywcza na 100 g na tabletkę Wartość energetyczna 102 kJ/240,1 kJ/0 kcal Tłuszcz 0 g 0 gw tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g 0 g Węglowodany 55 g 0,03 g w tym cukry 0 g 0 g w tym alkohole wielowodorotlenowe 55 g 0,03 gBiałko0 g 0 g Sól 0,59 g 0 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 40 g
- Firma spożywcza
- STEVIOLA
- Nazwa handlowa
- Stevia Tabs
- Producent
- steviola
- Liczba sztuk
- 300
- EAN
- 4250554712287
Pasuje również do tego

neutral 5589958003 Birkenzucker Xylit, 300,0 g
235,00 zł/1l
70,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

JBL Wave 200TWS, Bezprzewodowy, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 48 g, Zestaw słuchawkowy, Biały
163,35 zł
Sprzedawca: EVELATUS

Jacobs Espresso kawa rozpuszczalna 25 paluszków á 1,8g w opakowaniu 45g
383,11 zł/1kg
17,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HP Zestaw 2 oryginalnych trójkolorowy/czarnych wkładów atramentowych 305, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Atrament barwnikowy, Tusz na bazie pigmentu, 2 szt., 120 stron(y)
112,78 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ

Pilot SAMSUNG BN59-01315B
69,99 zł
Sprzedawca: Voko-Smile

Pusty folder - 24 strony (432 karty) - Idealny do zbierania zdjęć/kart - Neutralny kolor
54,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: collect-it-de

Makaron Shirataki Rice Style 270g - Miyata
32,11 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Waga kieszonkowa 200 x 0,01g
25,99 zł
Sprzedawca: ZakupyTV

2 x bateria litowa guzikowa CR2450 WILHELM, 3V, 600mAh, średnica 24x5,0mm, typ DL2450
124,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Filtr wody Waterdrop, zamiennik Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1, kompatybilny z Brita® Marella® (12 szt.)
119,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WaterdropDirect

obrotowa głowica kranu 360°, spryskiwacz kuchenny Ruchome sitko kranu Oszczędzający wodę bąbelek Bryzgoszczelny, srebrny
65,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Uchwyt samochodowy na telefon komórkowy uchwyt samochodowy na telefon komórkowy z przyssawką do samochodu
65,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Czekolada Lindt Creation z kawałkami pistacji i migdałów 148 g
180,20 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Goma" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – japonski zestaw dla poczatkujacych
97,19 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
82,49 zł
Sprzedawca: Goodwei

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

IceBär proszek do lodów soft czekolada 1,25 kg do maszyny do lodów soft & do domu
77,69 zł/1l
77,69 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Papyrus 88008174, Uniwersalne, A4 (210x297 mm), Matowy, 500 ark., 80 g/m², Biały
39,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
107,79 zł
Sprzedawca: FANEO

Przenośny elektroniczny ciśnieniomierz Domowy ciśnieniomierz na nadgarstek z wyświetlaczem LCD Dokładny pomiar
74,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

EASYmaxx 05206, Ręczna słuchawka prysznicowa, Srebrny, Przezroczysty, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Stal nierdzewna, Sufit, Pudełko, 220 g
65,40 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Nawilżacz powietrza z aromaterapią Ruhhy 22739
129,37 zł
Sprzedawca: Eoshop

Wspornik elektrowni balkonowej Wspornik solarny 114 cm do płaskiego dachu Wolnostojący moduł solarny Wysokość 45 cali Regulowany moduł PV Kąt 0-90 stopni
449,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Nuvinol roztwór na grzybicę paznokci 10 ml
65,23 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Składany wózek schodowy 21078, ręczny, z oponami z twardej gumy i stalową ramą, maks. 100 kg
332,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Apple EarPods, Przewodowa, Połączenia/muzyka, Zestaw słuchawkowy, Biały
119,00 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
45,49 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Ogrodowa Poduszka 40X40X8Cm Ita Home & Garden Lisa
41,27 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Goobay 68341, 10 m, Cat5e, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Żółty
0,87 zł/1m
8,72 zł
Sprzedawca: eu-bay_de

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesjonalna permanentna farba do włosów 10/16 60 ml
516,50 zł/1l
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 83% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
83%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
17%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
szybka słodycz!
Mniej słodzący niż cukier, ale dla mnie o wiele zdrowszy ...
Oceniono dnia 15 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa
Dobra moc słodzenia, bardzo ekonomiczny...
Oceniono dnia 28 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wyjątkowa podatność na wilgoć
Jeśli dozownik znajduje się w kuchni, w której dużo się gotuje, wilgoć dostanie się do dozownika, a tabletki skleją się ze sobą.
Oceniono dnia 1 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nie 300 sztuk
Artykuł jest dobry, ale nie 300 sztuk! Szacuję, że maksymalnie połowa!
Oceniono dnia 9 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 29 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

GymBeam | Ksylitol
51,28 zł
Sprzedawca: FIT1EU
146,51 zł/1l

Erytrytol (Erytrol) 5Kg Cukier Niskokaloryczny Słodzik
107,49 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
21,50 zł/1kg

Ksylitol 1kg - SANTINI SANTINI
52,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
50,23 zł/1kg

Sukraloza 200g - Schronisko Bukowina
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149,96 zł/1l

DAKTYLE SPROSZKOWANE800 g -PLANET



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
57,21 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
71,51 zł/1kg

Fiński ksylitol 1kg Brat.pl
36,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
35,79 zł/1kg

Ksylitol 500g - SANTINI SANTINI
28,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
52,59 zł/1kg

STEVIA (NA BAZIE ERYTRYTOLU I GLIKOZYDÓW STEWIOLOWYCH ZE STEWII) 500 g - NATURAVENA
34,50 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
69,00 zł/1kg

Erytrol 1kg Brat.pl
22,89 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
21,88 zł/1kg

Chałwa Turecka Ipek Waniliowa 300G Bez Laktozy Glukozy Fruktozy
48,08 zł
-39%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata
96,67 zł/1kg

STEVIA (NA BAZIE ERYTRYTOLU I GLIKOZYDÓW STEWIOLOWYCH ZE STEWII) 150 g - NATURAVENA
14,67 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
97,80 zł/1kg

ERYTRYTOL PUDER BEZGLUTENOWY 350 g - SANTINI
31,65 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
90,43 zł/1kg

Ksylitol 250g - SANTINI SANTINI
17,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
63,06 zł/1kg

FIT SWEETS ORANGE Dobry naturalny słodzik ketogeniczny 100 g Royal Brand
21,22 zł
Sprzedawca: PHRoyal
163,23 zł/1kg

FIT VANILLE SWEETS Dobry naturalny słodzik keto 100 g Royal Brand
21,22 zł
Sprzedawca: PHRoyal
212,20 zł/1kg

Fiński ksylitol 500g Brat.pl
18,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
36,52 zł/1kg

Xucker gorąca czekolada do picia bez cukru z ksylitolem 200g
33,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
169,90 zł/1kg

Huxol słodzik w płynie Oryginalny słodzik w płynie 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
26,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,06 zł/1l

KsyliCuksy miętowe DARY NATURY
4,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
222,27 zł/1kg

Syrop Glukozowy W Proszku 1Kg Swojska Piwniczka
15,33 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
15,33 zł/1kg