5,0



Na podstawie 1 opinii
Vichy Creme Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Cream SPF 50+ 80ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
156,42 zł
15 642,00 zł / 100ml
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Kremy przeciwzmarszczkowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Eisenberg Excellence Sumptuous Cream 30 ml974,33 zł/100ml
292,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Dior Dreamskin Care & Perfect Le Fluide Perfecteur1 118,90 zł/100ml
559,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Vichy Neovadiol Longevity Pro Volumen Creme 50 ml31 254,00 zł/100ml
312,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging Daily Serum 2.0 Serum przeciwzmarszczkowe 50 ml905,62 zł/100ml
452,81 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Vichy - Sunscreen Sunscreen SPF 50+ Idéal Soleil Anti-Age 50 ml 50ml
188,24 zł/100ml
94,12 zł
Sprzedawca: apohealth

GARNIER - Skin Naturals Vitamin C Daily UV Invisible SPF50+ 40ml
67,39 zł/1kg
67,39 zł
Sprzedawca: VISO

CAPITAL SOLEIL UV-AGE DAILY getö ntes fluid ochronny SPF50+ #Medium 40ml
354,50 zł/100ml
141,80 zł
Sprzedawca: somnia24

Vichy, Liftactiv Supreme H.A, Krem SPF 30, 50ml
2 541,83 zł/1kg
152,51 zł
Sprzedawca: apohealth

Caviar Concentrate Regenerating Cream SPF10 60ml
177,60 zł/100ml
106,56 zł
Sprzedawca: somnia24

NIVEA Sun Primer Daily UV Serum SPF 50+ 30ml
336,23 zł/100ml
100,87 zł
Sprzedawca: somnia24

NIVEA Q10, krem przeciwdziałający zmarszczkom, Daily UV Fluid SPF 50, 40 ml
91,87 zł/100ml
66,50 zł
-44%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,75 zł
Sprzedawca: Metler

SVR Clairial Creme, Krem na przebarwienia SPF 50+, 40 ml
343,02 zł/100ml
137,21 zł
Sprzedawca: somnia24

Valmont Restoring Perfection SPF50
2 297,00 zł/100ml
689,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guerlain Abeille Royale UV Skin Defense SPF50
505,34 zł/100ml
252,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Vichy Liftactiv H.A Przeciwzmarszczkowy krem ujędrniający na dzień, 50 ml
269,72 zł/100ml
134,86 zł
Sprzedawca: apohealth

Eucerin Anti-Age Elasticity+Filler Nachtcreme 50 ml
16 868,00 zł/100ml
168,68 zł
Sprzedawca: apohealth

Uriage Cica Daily regenerační krém Repairing Cream Concentrate Refill 50 ml
188,70 zł/100ml
94,35 zł
Sprzedawca: somnia24

DERMATOLOGIST SOLUTIONS, Serum z filtrem UV, 50 ml
428,80 zł/100ml
214,40 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Vichy, Liftactiv Supreme H.A Epidermic Filler, Serum, 30ml
4 671,25 zł/1kg
186,85 zł
Sprzedawca: Tersorte

Vichy Liftactiv B3 Krem przeciw przebarwieniom SPF50, 50 ml
1 696,60 zł/1kg
169,66 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
-Vichy Capital Soleil UV-Age Daily SPF50+ chroni skórę twarzy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i redukuje oznaki starzenia się skóry. Ochrona przeciwsłoneczna twarzy zapobiega powstawaniu zmarszczek, plam pigmentacyjnych i stresu oksydacyjnego spowodowanego promieniowaniem UV i zanieczyszczeniem środowiska. Jego działanie przeciwstarzeniowe pomaga chronić przed ekspozycją: szkodliwymi czynnikami środowiskowymi, takimi jak zanieczyszczenie powietrza. Nakładaj krem przeciwsłoneczny jako ostatni krok w rutynowej pielęgnacji skóry. Może być nakładany na krem na dzień lub serum. Formuła szybko się wchłania, jest lekka i oddychająca. Unikalna technologia Netlock zapewnia wysoki poziom ochrony przeciwsłonecznej. Nie klei się, szybko się wchłania i nie pozostawia białego filmu na skórze.
Krem do skóry - odpowiedni dla skóry dojrzałej, SPF 50, - 15 863 CZK/1 l
Vichy Capital Soleil Uv-Age daily Lsf 50+ 80 ml - Obszar tematyczny: Filtry przeciwsłoneczne
Krem do skóry - odpowiedni dla skóry dojrzałej, SPF 50, - 15 863 CZK/1 l
Vichy Capital Soleil Uv-Age daily Lsf 50+ 80 ml - Obszar tematyczny: Filtry przeciwsłoneczne
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 50
- Waga
- 1 g
- Zawartość
- 1 ml
- Składniki
- WODA, ALKOHOL DENAT, DIISOPROPYL SEBAKAT, SYLIKA, IZOPROPYL MYRISTAT, ETYLHEKSYL SALICYLAN, ETYLHEKSYL TRIAZON, BIS-ETYLHEKSYLOKSYFENOL METOKSYFENYL TRIAZYN, BUTYL METOKSYDIBENZOJLMETAN, GLICERYNA, KOPOLIMER AKRYLANU C12-22 I HYDROKSYETYLACRYLANU, PROPANEDIOL, NIACYNAMID, DROMETRIZOLE TRISILOKSAN, PERLIT, TOKOFEROL, TRIGLICERYD KAPRILINOWY/KAPRYNOWY, KOPOLIMER AKRYLANÓW C10-30 I AKRYLANU ALKILOWEGO, KAPRYL GLIKOL, HYDROIZOWANY PROTEIN RYCZOWY, HYDROKSYETYLCELULOZA, GLIKOL PENTYLENOWY, KWAŚ TEREPTALIDENOWY DIKAMFOROWY, TRIETANOLAMINA, DISUKSYNIAN TRIETANOLAMINY, EKSTRAKT Z FERMENTACJI VITREOSCILLA, PARFUM, Kod F.I.L. C265479/1
- Producent
- EAN
- 3337875914857
- Numer producenta
- 60962
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 50
- Waga
- 1 g
- Zawartość
- 1 ml
- Składniki
- WODA, ALKOHOL DENAT, DIISOPROPYL SEBAKAT, SYLIKA, IZOPROPYL MYRISTAT, ETYLHEKSYL SALICYLAN, ETYLHEKSYL TRIAZON, BIS-ETYLHEKSYLOKSYFENOL METOKSYFENYL TRIAZYN, BUTYL METOKSYDIBENZOJLMETAN, GLICERYNA, KOPOLIMER AKRYLANU C12-22 I HYDROKSYETYLACRYLANU, PROPANEDIOL, NIACYNAMID, DROMETRIZOLE TRISILOKSAN, PERLIT, TOKOFEROL, TRIGLICERYD KAPRILINOWY/KAPRYNOWY, KOPOLIMER AKRYLANÓW C10-30 I AKRYLANU ALKILOWEGO, KAPRYL GLIKOL, HYDROIZOWANY PROTEIN RYCZOWY, HYDROKSYETYLCELULOZA, GLIKOL PENTYLENOWY, KWAŚ TEREPTALIDENOWY DIKAMFOROWY, TRIETANOLAMINA, DISUKSYNIAN TRIETANOLAMINY, EKSTRAKT Z FERMENTACJI VITREOSCILLA, PARFUM, Kod F.I.L. C265479/1
- Producent
- EAN
- 3337875914857
- Numer producenta
- 60962
Pasuje również do tego

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Sun Protection, Lotion, For Face, SPF 50+, 50 ml
162,00 zł/100ml
81,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Vichy, Capital Soleil, Fluid przeciw fotostarzeniu się skóry UV AGE SPF 50+, 40 ml
228,00 zł/100ml
91,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Vichy Mineral 89 Nawilżający krem-fluid SPF50+, 50 ml
101,87 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Vichy, Liftactiv Specialist B3 Serum redukujące przebarwienia i zmarszczki z 5% niacynamidu, 30 ml
664,90 zł/100ml
199,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Vichy Capital Soleil UV-Age Daily SPF50+
243,57 zł/100ml
97,43 zł
Sprzedawca: apohealth

La Roche-Posay Lipikar Urea 10% Nawilżające mleczko do ciała, 400 ml
256,50 zł/1l
102,60 zł
Sprzedawca: apohealth

La Roche-Posay Anthelios UVMune 400 Oil Control Gel-Creme 50 ml
140,30 zł/100ml
70,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Arhama Maść Bombastus, 20 ml Maść
1 051,03 zł/1kg
30,48 zł
Sprzedawca: apohealth

tetesept Gorąca cytryna z imbirem bez cukru, 10 saszetek Saszetka
379,81 zł/1kg
20,13 zł
Sprzedawca: apohealth

La Roche-Posay Kerium Intense Szampon ekstremalnie delikatny 400ml
192,47 zł/1l
76,99 zł
Sprzedawca: apohealth

La Roche-Posay - Oczyszczająca woda micelarna do twarzy Effaclar (Purifying Micellar Water) 200 ml 200ml
280,50 zł/1l
56,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Eucerin AtopiControl Balsam 400ml
11 277,00 zł/100ml
112,77 zł
Sprzedawca: apohealth

LADIVAL Krem do wrażliwej skóry dzieci SPF 50+ 50 ml PZN 19362711
170,24 zł/100ml
85,12 zł
Sprzedawca: apohealth

Weleda 5260DC, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra wrażliwa, Decollete, Twarz, Szyja, Uspokajający, Nawilżający, 30 ml
168,10 zł/100ml
50,43 zł
Sprzedawca: apohealth

RAUSCH 11975, 200 ml, Szampon, Naturalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory
268,00 zł/1l
53,60 zł
Sprzedawca: apohealth

Baby Sun Gel Cream SPF 50+ (żel-krem do opalania) 200 ml
10 906,00 zł/100ml
109,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Locobase Protect Creme 100 g
55,25 zł
Sprzedawca: apohealth

noreva Krem złuszczający do skóry z przebarwieniami, 30 ml
1 911,67 zł/1kg
91,76 zł
Sprzedawca: apohealth

Eubos Diabetic Skin Care Krem do twarzy 50 ml
211,20 zł/100ml
105,60 zł
Sprzedawca: apohealth

Folia Tegaderm 3M 6,0cmx7,0cm, 100 St PFL
5 428,43 zł/1m
379,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

Anthelios Tinted Anti-Aging Sunscreen SPF 50 (Age Corect) 50 ml
10 386,00 zł/100ml
103,86 zł
Sprzedawca: apohealth

Vichy Liftactiv Pigment Specialist B3 Krem na przebarwienia z czystym retinolem na noc, 50 ml
18 194,00 zł/100ml
181,94 zł
Sprzedawca: apohealth

Witamina B12-Loges 500 µg kapsułki zmniejszające zmęczenie i przyczyniające się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, 120 kapsułek
1 908,16 zł/1kg
93,50 zł
Sprzedawca: apohealth

ROSACURE INTENSIVE Emulsja na dzień SPF30 30 ml
9 756,00 zł/100ml
97,56 zł
Sprzedawca: apohealth

TIROLER STEINOEL RINGELFLOWER CREAM, krem 100 ml
435,68 zł/1kg
60,56 zł
Sprzedawca: apohealth

Dermastabil pielęgnacja twarzy, krem 50 ml
688,55 zł/1kg
118,43 zł
Sprzedawca: apohealth

Szampon Rosmarin z biotyną, 200 ml | CASIDA
339,10 zł/1l
67,82 zł
Sprzedawca: apohealth

AKILDIA krem ochronny do stóp dla diabetyków, krem 75 ml
438,85 zł/1kg
42,13 zł
Sprzedawca: apohealth

OPTIFAST domowy truskawkowy zamiennik posiłku, 8 saszetek
182,96 zł/1kg
95,69 zł
Sprzedawca: apohealth

Optolind maść łagodząca i chroniąca skórę, 30 ml maść
220,70 zł/100ml
66,21 zł
Sprzedawca: apohealth
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Babor Sensitive Anti-Redness Cream 50ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
254,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
509,42 zł/100ml

Ahava Ladies Krem z kwasem hialuronowym 24/7



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
160,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
320,74 zł/100ml

Babor Doctor Babor Lifting Collagen-Peptide Booster Cream 50ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
318,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
63,65 zł/100ml

Odmładzający krem odżywczy do skóry z bakuchiolem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
191,53 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
383,06 zł/100ml

Vichy Neovadiol Longevity Pro Volumen Creme 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
312,54 zł
Sprzedawca: apohealth
31 254,00 zł/100ml

Koreański serum do twarzy przeciwstarzeniowe z witaminą C i niacynamidem, 50 ml. Działa przeciw przebarwieniom i zmarszczkom, zawiera stabilizowaną witaminę C, rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry
147,96 zł
Sprzedawca: BasketGuru
295,92 zł/100ml

Korean Blossom Crema do twarzy, koreańska, przeciwstarzeniowa, nawilżająca, do stosowania rano i wieczorem, 50 ml - koreańska pielęgnacja skóry, redukuje głębokie zmarszczki, nawilża i odżywia.
147,96 zł
Sprzedawca: BasketGuru
295,92 zł/100ml

Pianka oczyszczająca TRUE TURMERIC
138,08 zł
-7,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,81 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
87,21 zł/100ml

Tonik do skóry BIAŁA MIĘTA
129,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
129,17 zł/100ml

MARY KAY Serum do twarzy Mary Kay Clinical Solutions Retinol 0.5 Serum 29ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
355,28 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
12 251,03 zł/1kg

Maseczka do twarzy na noc NEEM & TEA TREE
129,17 zł
-6,80 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
122,37 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
407,90 zł/100ml

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe Volu-Firm Repair – zaawansowane serum liftingujące 29 ml
341,77 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
11 785,17 zł/1l

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe TimeWise Replenishing C + E 44 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
328,26 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
746,05 zł/100ml

Valmont V-Lift krem liftingujący do szyi 50 ml
889,59 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 779,18 zł/100ml

Sisley Supremÿa La Nuit, Krem pod oczy, Kobiety, Skóra uniwersalna, Przeciw cieniom, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający,..., Słoik, AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, DICAPRYLYL CARBONATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA)...



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
999,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 666,47 zł/100ml

Kedma PLATINUM ULTIMATE CREAM 50g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
223,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
446,00 zł/100ml

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe Clinical Solutions Dynamic Wrinkle Limiter Krem przeciwzmarszczkowy 15 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
265,22 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 768,13 zł/100ml

Eudalie - Intensywnie Regenerujący Krem Do Twarzy 50 Ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
215,73 zł
-33,13 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
182,60 zł
Sprzedawca: WR-Products
18 260,00 zł/100ml

POND'S | Rejuveness - krem przeciwzmarszczkowy - krem do twarzy - z kwasami AHA i kolagenem - 200 g
79,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
40,00 zł/100ml

Guerlain Abeille Royale Daily Repair Serum, Kobiety, 50 ml
570,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
11 414,60 zł/1l