4,4



Na podstawie 177 opinii
Lattafa Asad Bourbon, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Lawenda, Śliwka mirabelka, Różowy pieprz, Kakao, Davana, Gałka muszkatołowa
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
109,53 zł
1 095,30 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Lattafa Afeef, Kobiety, 100 ml1 757,50 zł/1l
175,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Lattafa Khamrah Dukhan, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.1 377,50 zł/1l
137,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Maison Alhambra Dark Door Intense edp 100ml1 187,50 zł/1l
118,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny1 995,00 zł/1l
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 370,50 zł/1l
137,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa His Confession Woda perfumowana, 100 ml
1 466,80 zł/1l
146,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Afnan 9PM Woda perfumowana, 100 ml
1 342,70 zł/1l
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Asad Elixir woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 294,20 zł/1l
129,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Yara Candy, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarna porzeczka, Mandarynka, Gardena
890,00 zł/1l
89,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 264,60 zł/1l
226,46 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Anniversary Edition Asad & Asad Zanzibar woda perfumowana 100ml
186,89 zł
-19,29 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
167,60 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa 5th Anniversary Edition Yara EDP 100ml + Yara Candy EDP 100ml
151,44 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

AFNAN 9 PM Elixir Parfum Intense 100ml
1 500,00 zł/1l
150,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Riiffs Momento czyste perfumy unisex 100 ml
917,00 zł/1l
91,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Amber Empire czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
1 391,90 zł/1l
139,19 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Mężczyźni
- Pojemność:
- 100 ml
- Rodzaj flakonu:
- Butelka jednorazowa
- Model:
- Perfumy w płynie
- Nuty zapachowe główne:
- Lawenda, Śliwka mirabelka, Różowy pieprz
- Główne nuty zapachowe serca:
- Kakao, Davana, Gałka muszkatołowa
- Główne bazowe nuty zapachowe:
- Bursztyn, Wetiwer
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
png Lattafa Asad Bourbon 100ml EDP Lattafa 6290362340362
Producent: Lattafa
Rodzaj: Woda perfumowana
Pojemność: 100ml
Perfumy Asad Bourbon marki Lattafa Perfumes to orientalno-przyprawowe perfumy dla mężczyzn.
Nuty zapachowe :
- nuta głowy: różowy pieprz, lawenda i mirabelka;
- nuta serca: gałka muszkatołowa, davana i kakao;
- nuta bazy: wetyweria, bursztyn i wanilia bourbon.
Asad Bourbon to orientalna, słodka, waniliowa woda perfumowana dla mężczyzn, którzy emanują pewnością siebie, charyzmą, a jednocześnie potrafią oczarować subtelnością i dbałością o szczegóły. Ten bogaty i wyrazisty zapach przenosi do świata zmysłowych nut, w którym siła spotyka się z elegancją. Na początku zaskoczy Cię niezwykłe połączenie lawendy, akordu śliwki mirabelki i odrobiny różowego pieprzu, który dodaje zapachowi blasku i świeżości. Serce to słodkie kakao, ziemisto-korzenna gałka muszkatołowa i aromatyczna davana - esencja przypominająca suszone owoce i drewno. Finisz to głęboka i ciepła mieszanka wanilii bourbon, bursztynu i szlachetnej wetywerii. Asad Bourbon to odważny, nowoczesny zapach o drzewno-gourmandowym charakterze, idealny na wieczór lub chłodniejsze dni. Zapach, który pozostawia ślad i staje się podpisem mężczyzny, który wie, kim jest. Zapach został wprowadzony na rynek w 2025 roku.
Odkryj Lattafa Asad Bourbon Eau de Parfum, ucieleśnienie wyrafinowania i siły. Zapach ten otwiera zmysłowa mieszanka ciepłych przypraw i drzewnych nut burbona, której kulminacją jest bujny, elegancki szlak. Nuta serca ujawnia uwodzicielskie nuty skóry i bursztynu, podczas gdy nuta bazy kończy się bogatą wanilią i intensywną paczulą. Nowy zapach dla mężczyzn został starannie opracowany dla mężczyzn, którzy chcą odcisnąć swoje piętno i podkreślić swój niepowtarzalny styl.
Asad Bourbon to zmysłowe perfumy dla mężczyzn, wydane w 2025 roku. Wyrazista i uwodzicielska kompozycja, idealna dla miłośników bogatych, orientalnych aromatów.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: lawenda, mirabelka, różowy pieprz
Nuta serca: kakao, gałka muszkatołowa, davana
Nuta bazy: wanilia bourbon, bursztyn, wetyweria
Woda perfumowana Lattafa została stworzona wyłącznie dla mężczyzn. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu.
Woda perfumowana marki Lattafa została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
Lattafa Asad Bourbon Eau de Parfum to idealne połączenie elegancji i wyrafinowania. Otwierają ją wibrujące nuty różowego pieprzu, kojącej lawendy i soczystej śliwki mirabelki, zapewniając przyjemny i dynamiczny początek. Serce ujawnia ciepłe i intrygujące połączenie gałki muszkatołowej, davany i bogatego kakao, dodając głębi i uroku. Wreszcie, nuty bazowe wetywerii, bursztynu i wanilii bourbon zapewniają luksusowe i długotrwałe wykończenie. Ten wszechstronny zapach jest idealny dla każdego, kto szuka równowagi między śmiałością a wyrafinowaniem i zapachem, który jest idealny na każdą okazję.
- Wymiary
- 500
- Model
- Asad Bourbon
- Waga
- 0.439 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Alkohol denat., perfumy (zapach), woda, alfa-izometylojonon, amylocynamal, salicylan benzylu, cytral, cytronelol, kumaryna, eugenol, geraniol, heksylocynamal, hydroksycytronellal, limonen, linalol.
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisex
- EAN
- 6290362340362
- Numer producenta
- BOURBON
- Wymiary
- 500
- Model
- Asad Bourbon
- Waga
- 0.439 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Alkohol denat., perfumy (zapach), woda, alfa-izometylojonon, amylocynamal, salicylan benzylu, cytral, cytronelol, kumaryna, eugenol, geraniol, heksylocynamal, hydroksycytronellal, limonen, linalol.
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisex
- EAN
- 6290362340362
- Numer producenta
- BOURBON
Pasuje również do tego

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 370,50 zł/1l
137,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad Zanzibar, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarny pieprz, Lawenda, Irys, Sól morska
954,50 zł/1l
95,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa His Confession Woda perfumowana, 100 ml
1 466,80 zł/1l
146,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Asad Elixir woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 294,20 zł/1l
129,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 264,60 zł/1l
226,46 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Afnan 9PM Woda perfumowana, 100 ml
1 342,70 zł/1l
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
818,90 zł/1l
81,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
968,50 zł/1l
96,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
967,50 zł/1l
96,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Khamrah Dukhan, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
1 377,50 zł/1l
137,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 207,90 zł/1l
120,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Yara Candy, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarna porzeczka, Mandarynka, Gardena
890,00 zł/1l
89,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
1 094,50 zł/1l
109,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 007,50 zł/1l
100,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
996,78 zł/1l
89,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BRASTYGroup

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 281,89 zł/1l
205,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: ClickShop

Armaf - Odyssey Mandarin Sky EDP 100ml
1 211,00 zł/1l
121,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
826,90 zł/1l
82,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 71% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
71%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
14%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
5%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
1%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
8%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry waniliowy zapach trochę w kierunku Althair
Jeśli powąchasz go uważnie, rozpoznasz pewne podobieństwo do Althair od PDM, ale z własną nutą. Wanilia Bourbon zajmuje centralne miejsce obok bursztynu. Następnie dołącza do niej lawenda i śliwka mirabelka, podczas gdy różowy pieprz można wyczuć podprogowo. Po pewnym czasie (15-30 minut) nadal można wyczuć nutę kakao z lekką nutą gałki muszkatołowej. Uważam go za bardzo udany i, jak powiedziałem, nieco podobny do Althair, poza tym całkowicie niezależny zapach gourmand. Bez zastrzeżeń polecam.
Oceniono dnia 7 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszny
Te perfumy mają coś, czego nie mają inne. Otrzymujesz naprawdę pyszny słodki zapach, który pachnie również lekko czekoladą. Zapach utrzymuje się bardzo długo na skórze i jest absolutnie bezkonkurencyjny w stosunku do ceny.
Oceniono dnia 20 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Lattafa Asad Bourbon Eau de Parfum
To bardzo piękne orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn... Perfumy są nowe, od 2025 roku... Nutami serca są kakao, bylica i gałka muszkatołowa; Nutami głowy są lawenda, różowy pieprz i mirabelka. Nutami bazy są wanilia bourbon, ambra i gałka muszkatołowa. Starannie dobrane składniki zapewniają zrównoważone i intensywne doznania zapachowe.
Oceniono dnia 1 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniały zapach
Gorąco polecam – zapach utrzymuje się do 6 godzin, a jak na tak niską cenę, jest naprawdę świetny.
Oceniono dnia 14 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Lattafa Asad Bourbon
Po prostu świetne. Gorąco polecam.
Oceniono dnia 8 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Już samo opakowanie robi wrażenie
Produkt jest piękny, kupuję go wielokrotnie
Oceniono dnia 16 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jestem bardzo zadowolony. Bardzo mi się to podoba. Super
Idealne ooooo, wystarcza na bardzo długo. Oryginalne i bardzo trwałe
Oceniono dnia 30 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra cena i dostawa
Produkt dotarł w odpowiednim stanie w wyznaczonym terminie; dobra cena i dobra jakość
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(662)Liczba wystawionych ocen: 662
109,39 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 093,90 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l