4,0



Na podstawie 2 opinii
Sunwarrior Protein Warrior Blend 750 g maso czekoladowo-orzechowe / Biaka rolinne / Pyszne wieloskadnikowe biako rolinne o hipoalergicznym skadzie
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
279,72 zł
372,96 zł / 1l
+ 39,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Proteiny i białka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
SWEDISH Supplements | Casein Royal Chocolate238,46 zł/1l
214,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

Więcej informacji o reklamie
OstroVit | Izolat białka serwatkowego bez smaku308,90 zł/1l
216,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

Więcej informacji o reklamie
Whey Isolate (700Gr)298 744,45 zł/1kg
268,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
Ostrovit 100% whey protein BI9169654,85 zł/1l
130,97 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Sunwarrior Protein Warrior Blend + Greens 750 g Czekolada / Białka roślinne / Pyszne wieloskładnikowe białko roślinne wzbogacone zielonymi superfoods
428,96 zł/1l
321,72 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

dla Ciebie izolat białka serwatkowego - Joghurt-Himbeere Doppelpack
474,67 zł/1l
284,80 zł
Sprzedawca: foryou_eHealth

USN 100% białko roślinne, 900g, czekolada
230,74 zł/1kg
207,67 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

OstroVit | Izolat biaka sojowego / Vege bez smaku
108,05 zł/1l
42,14 zł
Sprzedawca: FIT1EU

MyProtein Impact Vegan Protein 1000 g bez smaku / Biaka rolinne / Wieloskadnikowe biako rolinne z izolatu grochu i fasoli
107,28 zł/1l
107,28 zł
Sprzedawca: FIT1EU

GymBeam | Izolat biaka sojowego Czekolada
121,46 zł/1l
121,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

izolat białka serwatkowego dla Ciebie - Joghurt-Himbeere
247,83 zł/1l
148,70 zł
Sprzedawca: foryou_eHealth

WHEY 80 Wysokobiałkowa odżywka WPC kokos z czekoladą Activlab
114,29 zł/1kg
80,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Weider Vegan Protein - 750 g
404,24 zł/1l
303,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Activlab Whey 80 Horizon – Odżywka Białkowa WPC, 23 g Białka w Porcji, Baton Mleczny, 700 g
80,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

ALLDEYNN VEGEROSE 500g Pistachio Białko wegańskie Białko wegańskie
348,40 zł/1l
174,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

GymBeam | IsoFue | Izolat biaka serwatkowego z DigeZyme Chocolate
271,76 zł/1l
571,88 zł
-28,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
543,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Lazar Angelov Nutrition | IsoWhey | Izolat biaka serwatkowego z enzymami trawiennymi, BCAA i glutamin w czekoladzie
329,60 zł/1l
8,24 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Rule1 | R1 Protein | 100% Izolat Serwatki i Hydrolizat Serwatki Krówka Czekoladowa
188,62 zł/1l
403,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Protein Best Whey + Enzyme 900g Cookies cream
219,59 zł/1kg
197,63 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Activlab Mass Up 1200 g – Węglowodanowy Gainer Na Masę z Białkiem WPC, Kreatyną i Tauryną, Krówka
49,90 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
47,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Sunwarrior Protein Warrior Blend to wieloskładnikowe białko roślinne z grochu, konopi i jagód Goji. Dzięki połączeniu 3 rodzajów białka ma doskonale zbilansowany profil aminokwasowy, który jest niezwykle bogaty w argininę, lizynę, leucynę i aminokwasy BCAA. Ponadto jest wzbogacony o tłuszcze MCT z kokosa (średniołańcuchowe trójglicerydy). Hipoalergiczna, bezglutenowa, bezsojowa i bezmleczna formuła gwarantuje wysoką wchłanialność i lekkostrawność tego białka. Protein Warrior Blend jest odpowiedni dla wegetarian i wegan, a także dla osób nietolerujących laktozy lub nabiału.
Korzyści
- do 17 g białka roślinnego w porcji
- 3 źródła białka
- wzbogacone tłuszczami MCT
- odpowiedni dla wegan i wegetarian
- bez dodatku cukru
- hipoalergiczna formuła
- nie zawiera soi, glutenu, mleka i GMO
- Żółty groszek (fermentowany) jest niskokaloryczny, bogaty w błonnik i ma kompletny profil aminokwasowy z wysoką zawartością BCAA.
- Konopie zawierają łatwo przyswajalne białko o wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych omega 3 i omega 6 (stosunek 3:1). Są również źródłem różnych witamin i minerałów.
- Jagody Goji to jedne z niewielu owoców, które zawierają wszystkie niezbędne aminokwasy. Są źródłem przeciwutleniaczy, witamin i karotenoidów.
Zalecane dawkowanie
Wymieszać 1 dawkę (1 miarka = 25 g) w 300 ml wody i przyjmować w ciągu dnia.
Wartości odżywcze
| Sunwarrior Protein Warrior Blend 750 g masło czekoladowo-orzechowe | |||
| Wielkość 1 porcji: 25 g | |||
| Liczba porcji w opakowaniu: 30 | |||
| Wartości odżywcze | 1 porcja(25 g) | 100g | RVH%* |
| Wartość energetyczna | 377kJ / 90kcal | 1506kJ / 360kcal | ** |
| Tłuszcze | 2g | 8g | ** |
| w tym nasycone | 0,5g | 2g | ** |
| Węglowodany | 4g | 16g | ** |
| w tym cukry | 1g | 4g | ** |
| w tym dodane cukry | 0g | 0g | ** |
| Błonnik | 2g | 8g | ** |
| Białko | 14g | 56g | ** |
| Sód | 150mg | 600mg | ** |
| Wapń | 30mg | 120mg | 2% |
| Żelazo | 4,8mg | 19,2mg | 25% |
| Potas | 230mg | 920mg | 4% |
| *RVH - Referencyjna Wartość Odżywcza. Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) | |||
| **RVH nie została określona | |||
| Składniki | |||
| Zastrzeżona mieszanka białek (organiczne fermentowane białko grochu, organiczne białko konopi, organiczne jagody Goji), organiczna mąka arachidowa, organiczne holenderskie kakao, organiczny aromat czekoladowy, sól morska, organiczny olej MCT, organiczny ekstrakt ze stewii (glikozydy stewiolowe). | |||
| Alergeny | |||
| Zawiera orzeszki ziemne lub produkty z orzeszków ziemnych. | |||
- Producent
- sunwarrior
- Alergeny
- Orzechy ziemne i produkty pochodne
- Waga
- 750 g
- Liczba sztuk
- 1
- Smak
- Czekolada
- Zawartość
- 750 ml
- Lista składników
- Zastrzeżona mieszanka białek (organiczne fermentowane białko grochu, organiczne białko konopi, organiczne jagody Goji), organiczna mąka arachidowa, organiczne holenderskie kakao, organiczny aromat czekoladowy, sól morska, organiczny olej MCT, organiczny ekstrakt stewii (glikozydy stewiolowe).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywcza: 25 g / 100 g, Energia: 100 kcal (418,4 kJ) / 400 kcal (1673,6 kJ), Tłuszcz: 2,5 g / 10 g, Węglowodany: 3 g / 12 g, Białko: 17 g / 68 g
- Zalecany sposób podawania
- Wymieszać 1 dawkę (1 miarka = 25 g) w 300 ml wody i przyjmować w ciągu dnia.
- Firma spożywcza
- Sunwarrior
- Nazwa handlowa
- Sunwarrior Protein Warrior Blend 750 g masło czekoladowo-orzechowe
- EAN
- 8101009206780810100920678
- Numer producenta
- 102711011
- Producent
- sunwarrior
- Alergeny
- Orzechy ziemne i produkty pochodne
- Waga
- 750 g
- Liczba sztuk
- 1
- Smak
- Czekolada
- Zawartość
- 750 ml
- Lista składników
- Zastrzeżona mieszanka białek (organiczne fermentowane białko grochu, organiczne białko konopi, organiczne jagody Goji), organiczna mąka arachidowa, organiczne holenderskie kakao, organiczny aromat czekoladowy, sól morska, organiczny olej MCT, organiczny ekstrakt stewii (glikozydy stewiolowe).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywcza: 25 g / 100 g, Energia: 100 kcal (418,4 kJ) / 400 kcal (1673,6 kJ), Tłuszcz: 2,5 g / 10 g, Węglowodany: 3 g / 12 g, Białko: 17 g / 68 g
- Zalecany sposób podawania
- Wymieszać 1 dawkę (1 miarka = 25 g) w 300 ml wody i przyjmować w ciągu dnia.
- Firma spożywcza
- Sunwarrior
- Nazwa handlowa
- Sunwarrior Protein Warrior Blend 750 g masło czekoladowo-orzechowe
- EAN
- 8101009206780810100920678
- Numer producenta
- 102711011
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

for you power protein double pack
241,47 zł/1l
362,20 zł
Sprzedawca: foryou_eHealth

Moc białka (4 kg)
129,28 zł/1l
517,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

ESN Flexpresso Protein Coffee Caramel, Puder, Koncentrat białka serwatkowego, Izolat białka serwatkowego, Karmel, 22 g, 109 kcal, 364 kcal
214,73 zł/1kg
208,07 zł
-12,67 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
195,40 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Więcej białka: 360g
381,64 zł/1l
137,39 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Activlab 100% Whey Premium 2000 g – Białko Serwatkowe WPC, Odżywka Proteinowa, Aminokwasy BCAA, Czekolada Mleczna
94,50 zł/1kg
189,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Powerstar PREMIUM WHEY 90 | 90% białka w suchej masie | białko serwatkowe w proszku 850 g | 55% izolatu serwatki CFM i 45% koncentratu CFM | naturalne białko w proszku
527,14 zł/1l
448,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Weider Protein 80 Plus 500g
475,40 zł/1l
237,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Super Mass Gainer (2943g)
65 731,25 zł/1kg
210,34 zł
Sprzedawca: FITADIUM

Fresenius Kabi Fresubin Protein Powder bez laktozy i bezglutenowy 300g
143,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Mutant Mass, Gainer 6800g 17868
1 612,35 zł/1l
322,47 zł
Sprzedawca: VISO

OstroVit 100% Whey Protein - 2000 g puszka Tiramisu
175,33 zł/1kg
350,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

Sunwarrior Protein Warrior Blend 750 g wanilia / Biaka rolinne / Pyszne wieloskadnikowe biako rolinne o hipoalergicznym skadzie
211,29 zł/1l
158,47 zł
Sprzedawca: taleoo

100% CASEIN COMPLEX (2,350 kg)
147 892,59 zł/1kg
479,26 zł
-79,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
399,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Nustino – Masło orzechowe w proszku Pure 400 g – 100% orzechów ziemnych, o 90% mniej tłuszczu – bogate w białko – bez cukru – o niskiej zawartości tłuszczu – bez oleju palmowego
106,72 zł/1l
42,69 zł
Sprzedawca: MateMundo

MyProtein | Impact Whey Protein Natural Chocolate
193,19 zł/1l
193,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

Mars Snickers White HiProtein Powder 875 g biaa czekolada-karmel-orzech ziemny / Biako serwatkowe / Pyszne biako serwatkowe o niepowtarzalnym smaku batonw Snickers White
238,74 zł/1kg
208,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Immortal Nutrition Protein 2000 g proszek WPC 66 porcji – truskawkowy – białko wieloskładnikowe
43,00 zł/1l
85,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

DYMATIZE Whey Protein Powder Shake ISO 100 Hydrolyzed Protein Gourmet Chocolate 576 g
545,64 zł/1kg
314,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Suplement masowy "Gainer Mass Weight Complex" z proteinami, o smaku banana, 2270g. (Produkt wspomagający przyrost masy mięśniowej)
87,77 zł
-3,22 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,55 zł
Sprzedawca: Katomix

smap® + peptide 300 g – Bezsmakowy proszek białkowy
565,60 zł/1l
181,03 zł
-11,35 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,68 zł
Sprzedawca: WR-Products

BrainMax, naturalny białek z kozy, bez smaku, 500 g
446 716,65 zł/1kg
268,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kazeina micelarna - 900g : wanilia I 30 porcji I w proszku I białko mleka I budowa mięśni I efekt sytości I z laktazą I bezglutenowa
211,22 zł/1kg
190,10 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Mutant Mass, Gainer 2270g 17865
749,50 zł/1kg
149,90 zł
Sprzedawca: Bionic

KBruShop Czekoladowy Shake Zastępujący Posiłek 520 g Farmasi Nutriplus Whey Protein Vegan
46,15 zł/1l
239,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KBruSHOP

Open Food 4260121341741, 1000 ml, 40 kcal, 2,2 g, 0,1 g, 0,5 g, 0,44 g
89,40 zł/1l
89,40 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Layenberger Fit+Feelgood Slim Shake czekoladowo-orzechowy, 396 g PUL
109,55 zł/1kg
49,44 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
43,38 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Olimp Nutrition Whey Protein Complex 100 %, Proszek, Koncentrat białka serwatkowego, Izolat białka serwatkowego, Czekolada, L-alanina, L-Arginina, L-aspartic acid, L-Cysteina, Kwas L-glutaminowy, L-glycine, L-Histidina,..., Stosuj 1-3 porcji dziennie – po przebudzeniu, pomiędzy posiłkami, po treningu lub przed snem...., 26 g
229,81 zł/1kg
521,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
50%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 30 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Działa
Wiem, że w sieci jest o nim głośno, ale muszę przyznać, że jestem nieco rozczarowany jego smakiem.
Oceniono dnia 31 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Rule1 | R1 Protein | 100% Izolat Serwatki i Hydrolizat Serwatki Truskawka i Banan
767,03 zł
Sprzedawca: FIT1EU

MyProtein | Impact Whey Isolate Chocolate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
713,43 zł
Sprzedawca: FIT1EU
279,23 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Isolate Natural Vanilla



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
713,43 zł
Sprzedawca: FIT1EU
279,23 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Protein Strawberry



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
464,46 zł
Sprzedawca: FIT1EU
181,29 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Protein Vanilia



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
464,46 zł
Sprzedawca: FIT1EU
185,78 zł/1l

Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistachios
432,81 zł
Sprzedawca: FIT1EU
238,33 zł/1l

Polleo 1st Whey, 2270 g - Czekolada z bananem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
393,53 zł
Sprzedawca: PolleoSport
173,36 zł/1kg

Potwierdzony Program Przyrostu Wagi - Mass Advanced 2,5kg Banana Split - Hardcore Creatine 1,5kg Tropical - BCAA Xtreme
633,68 zł
Sprzedawca: FITADIUM
130 119,10 zł/1kg

Advanced Dry Muscle Program - 100% Whey Proteine Advanced 900g Cookies - Créa Max
444,75 zł
Sprzedawca: FITADIUM
317 678,58 zł/1kg

Kevin Levrone | Gold Iso Whey | Whey Protein Isolate Snickers
572,09 zł
Sprzedawca: FIT1EU
286,05 zł/1l

Kevin Levrone Anabolic Mass - 7 kg - torba Snickers



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
501,53 zł
Sprzedawca: FIT1EU
71,65 zł/1kg

OstroVit 100% Whey Protein - 2000 g puszka Tiramisu
350,66 zł
Sprzedawca: FIT1EU
175,33 zł/1kg

100% Whey Protein Advanced (2Kg)
399,31 zł
Sprzedawca: FITADIUM
199,66 zł/1l

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

100% hydroizolat (2kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
525,54 zł
Sprzedawca: FITADIUM
262,77 zł/1l

WHEY PROTEIN COMPLEX 100% (1,8 kg)
395,48 zł
Sprzedawca: FITADIUM
219,71 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Isolate Chocolate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
289,81 zł
Sprzedawca: FIT1EU
277,86 zł/1l

Kevin Levrone | Gold Line / Gold Whey Strawberry
393,24 zł
Sprzedawca: FIT1EU
196,62 zł/1l

Kevin Levrone | Gold Line / Gold Whey Snickers
393,24 zł
Sprzedawca: FIT1EU
196,62 zł/1l