APIS - RE-VIT C HOME CARE, 150 ml - Rozświetlająca pianka do mycia twarzy z witaminą C

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

28,88 zł

+ 13,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

czw. 1 – pt. 2 października
Złóż zamówienie w ciągu
9h 15m 21s
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe produkty do pielęgnacji twarzy i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla WATERMELON SUPERFOOD Oczyszczanie i demakijaż 2 w 1 100 ml
WATERMELON SUPERFOOD Oczyszczanie i demakijaż 2 w 1 100 ml
47,08 zł/100ml
47,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: skinChemists_London
Zdjęcie produktu dla 3 x Balea MED - Ultra Sensitive żel do mycia (3 x 150 ml)
3 x Balea MED - Ultra Sensitive żel do mycia (3 x 150 ml)
99,00 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah
Zdjęcie produktu dla Apis - Nawilżający żel do mycia twarzy z kwasem hialuronowym 300ml
Apis - Nawilżający żel do mycia twarzy z kwasem hialuronowym 300ml
32,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
Zdjęcie produktu dla SKIN79 Oczyszczająca pianka do twarzy Golden Snail Intensive CLEANSING FOAM 125g
SKIN79 Oczyszczająca pianka do twarzy Golden Snail Intensive CLEANSING FOAM 125g
59,00 zł
Sprzedawca: Skin79
Zdjęcie produktu dla Apis - Home Terapis - Truskawkowa Pianka do Mycia Twarzy 150ml
Apis - Home Terapis - Truskawkowa Pianka do Mycia Twarzy 150ml
31,66 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Zdjęcie produktu dla SERSANLOVE - Aloe Vera Cleansing Foam, 150ml - Pianka do mycia twarzy z aloesem
SERSANLOVE - Aloe Vera Cleansing Foam, 150ml - Pianka do mycia twarzy z aloesem
11,96 zł/100ml
17,94 zł
Sprzedawca: LaRoseCare
Zdjęcie produktu dla Pyunkang Yul Cleansing Foam Pianka Do Mycia 150ml
Pyunkang Yul Cleansing Foam Pianka Do Mycia 150ml
298,73 zł/1l
44,81 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: LaRoseCare
Zdjęcie produktu dla SERSANLOVE Pianka do mycia twarzy z Kwasem Hialuronowym 2%, 150ml
SERSANLOVE Pianka do mycia twarzy z Kwasem Hialuronowym 2%, 150ml
19,98 zł
Sprzedawca: LaRoseCare
Zdjęcie produktu dla Isdin Acniben oczyszczająca pianka do mycia twarzy 150 ml
Isdin Acniben oczyszczająca pianka do mycia twarzy 150 ml
82,71 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Eveline Cosmetics Fresh Beauty Rozświetlający żel-krem do mycia twarzy z witaminą C, 150ml
Eveline Cosmetics Fresh Beauty Rozświetlający żel-krem do mycia twarzy z witaminą C, 150ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,77 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Zdjęcie produktu dla Apis Exotic Home Care Egzotyczna pianka, 150ml
Apis Exotic Home Care Egzotyczna pianka, 150ml
33,74 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Zdjęcie produktu dla iUNIK Centella Bubble Cleansing Foam 150 ml -  pianka oczyszczająca do twarzy
iUNIK Centella Bubble Cleansing Foam 150 ml - pianka oczyszczająca do twarzy
92,48 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Alcina Pianka oczyszczająca 150 ml
Alcina Pianka oczyszczająca 150 ml
570,00 zł/1l
85,50 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Numbuzin No.5&#43  Glutation C – kosmetyk do mycia twarzy, 200 ml
Numbuzin No.5&#43 Glutation C – kosmetyk do mycia twarzy, 200 ml
113,25 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Lynia - Naturalna pianka oczyszczająca, 150 ml
Lynia - Naturalna pianka oczyszczająca, 150 ml
57,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Re-Vit C Home Care – Rozświetlająca Pianka do Mycia Twarzy z Witaminą C 150ml



Szukasz produktu, który odmieni Twoją szarą, pozbawioną blasku skórę? Rozświetlająca Pianka do Mycia Twarzy z Witaminą C wprowadzi Twoją codzienną pielęgnację na nowy poziom, przywracając cerze promienny wygląd.



Unikalna formuła łączy moc witaminy C i naturalnych składników, aby skutecznie oczyścić, rozświetlić i odżywić skórę. Woda pomarańczowa dostarcza potasu, wapnia, magnezu oraz witamin z grupy A, B i C, wspomagając redukcję przebarwień i oznak starzenia.



Ekstrakt z pomarańczy nawilża i odżywia skórę, kwas hialuronowy intensywnie nawilża, D-panthenol koi podrażnienia, a bio-propanediol umożliwia głębokie wnikanie składników odżywczych, zapewniając długotrwałe efekty pielęgnacyjne.



Dołączona silikonowa szczoteczka dokładnie oczyszcza pory, usuwa nadmiar sebum i delikatnie masuje skórę, poprawiając mikrokrążenie i pozostawiając cerę odświeżoną, rozjaśnioną i pełną energii.



Rozświetlająca Pianka do Mycia Twarzy z Witaminą C to idealny wybór dla osób z szarą, zmęczoną skórą, widocznymi zmarszczkami, naczynkami, przebarwieniami i rozszerzonymi porami – zapewnia dogłębne oczyszczenie, odżywienie i promienny blask.


Sposób użycia : Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Szczegóły użycia znajdują się na opakowaniu.
Producent:APIS NATURAL COSMETICS Sp. z o.o.

Poczuj moc witaminy C i naturalnych składników, które rozświetlą Twoją skórę, przywrócą jej blask i zdrowy wygląd każdego dnia.



Szara, pozbawiona blasku skóra z przebarwieniami, rozszerzonymi naczynkami i porami? Odkryj moc cytrusów i witaminy C! Przygotuj skórę do pielęgnacji naturalnie i prosto – także dzięki silikonowej szczoteczce oczyszczającej pory. Poznaj właściwości naturalnych składników – to sprawdzony sposób na promienny wygląd.&nbsp/Woda pomarańczowa to bomba witaminowa. Zawiera m.in. potas, wapń i magnez, a także witaminy z grupy B oraz witaminę A i witaminę C – Twój sposób na spowolnienie wskazówek zegara oraz walkę z przebarwieniami. Ekstrakt z pomarańczy wspomaga odżywienie i nawilżenie, podobnie jak kwas hialuronowy. D-panthenol to sekret łagodzenia podrażnień i regeneracji, a bio-propanediol pozwala wniknąć wszystkim składnikom w głąb skóry. Pokochasz tę formułę od pierwszego użycia!

Użyjesz jej w 3 prostych krokach:
1. Nanieś piankę na zwilżoną skórę.
2. Delikatnie rozmasuj, upewniając się, że pokrywa całą twarz.
3. Odczekaj chwilę i następnie dokładnie spłucz całość przy użyciu letniej wody.



APIS RE-VIT C HOME CARE Rozświetlająca pianka do mycia twarzy z witaminą C to delikatny, a zarazem skuteczny środek do codziennego oczyszczania skóry, który jednocześnie rozświetla cerę. Formuła pianki jest wzbogacona o ekstrakt z pomarańczy bogaty w witaminę C, znaną ze swoich właściwości antyoksydacyjnych i rozjaśniających, co pomaga w walce z oznakami zmęczenia, szarości oraz przebarwieniami. Pianka dokładnie oczyszcza skórę z zanieczyszczeń, makijażu i nadmiaru sebum, pozostawiając ją świeżą, promienną i pełną blasku. Korzyści dla skóry: Oczyszczanie: Pianka skutecznie usuwa zanieczyszczenia, resztki makijażu i nadmiar sebum, pozostawiając skórę czystą i odświeżoną. Rozświetlenie: Pianka rozjaśnia skórę, nadając jej zdrowy, promienny wygląd, redukując oznaki zmęczenia. Antyoksydacja: Witamina C zawarta w ekstrakcie z pomarańczy działa jako silny antyoksydant, chroniąc skórę przed działaniem wolnych rodników i opóźniając procesy starzenia. Nawilżenie: Formuła pianki nawilża skórę, pozostawiając ją miękką, gładką i przyjemną w dotyku. Sposób użycia: Nałóż niewielką ilość pianki na wilgotne dłonie. Rozprowadź piankę równomiernie na wilgotnej skórze twarzy, delikatnie masując kolistymi ruchami, omijając okolice oczu. Dokładnie spłucz twarz letnią wodą, usuwając wszystkie resztki produktu. Piankę można stosować codziennie, rano i wieczorem, jako pierwszy krok w rutynie pielęgnacyjnej.
Model
Apis - Re-Vit C- Home care
Wersja
Rozświetlająca Pianka do Mycia Twarzy z Witaminą C
Waga
240 g
Zawartość
0.15 l
Składniki
Aqua, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Water, Cocamidopropyl Betaine, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extract, Coco-Glucoside, Propanediol, Sodium Hyaluronate, D-panthenol, Glycerin, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Peg 40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum.
Producent
Zakres dostawy
1 x 150 ml
Liczba sztuk
1
EAN
5901810051471
Numer producenta
API-PIA-TWA-RE-VIT-150

Model
Apis - Re-Vit C- Home care
Wersja
Rozświetlająca Pianka do Mycia Twarzy z Witaminą C
Waga
240 g
Zawartość
0.15 l
Składniki
Aqua, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Water, Cocamidopropyl Betaine, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extract, Coco-Glucoside, Propanediol, Sodium Hyaluronate, D-panthenol, Glycerin, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Peg 40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum.
Producent
Zakres dostawy
1 x 150 ml
Liczba sztuk
1
EAN
5901810051471
Numer producenta
API-PIA-TWA-RE-VIT-150
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Mop Parowy Czyścik Wielofunkcyjny Elektryczny Myjka Parowa 2000W Akcesoria
Mop Parowy Czyścik Wielofunkcyjny Elektryczny Myjka Parowa 2000W Akcesoria
444,75 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
177,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS
Zdjęcie produktu dla Zestaw toaletowy w kolorze białym – toaletka z lustrem i 2 szufladami
Zestaw toaletowy w kolorze białym – toaletka z lustrem i 2 szufladami
3,1Średnia ocena: 3,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 95
331,00 zł
-22,00 zł
309,00 zł
Sprzedawca: TimeTrade
Zdjęcie produktu dla Zlewozmywak kuchenny ML-Design z wyciąganym odpływem i dozownikiem mydła, antracytowy, wykonany ze stali nierdzewnej
Zlewozmywak kuchenny ML-Design z wyciąganym odpływem i dozownikiem mydła, antracytowy, wykonany ze stali nierdzewnej
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
467,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ECD-Germany
Zdjęcie produktu dla LaGreen – drewniany grzebień do jagód – pomocnik przy zbiorach, zbieracz owoców, grzebień do borówek i nie tylko
LaGreen – drewniany grzebień do jagód – pomocnik przy zbiorach, zbieracz owoców, grzebień do borówek i nie tylko
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
169,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Melko klatka domek dla myszy drewniana klatka dla chomika willa dla gryzoni klatka dla szczura wybieg
Melko klatka domek dla myszy drewniana klatka dla chomika willa dla gryzoni klatka dla szczura wybieg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
218,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: melko24
Zdjęcie produktu dla Mixa CERAMIDE PROTECT krem do ciała 400 ml Krem chroniący skórę
Mixa CERAMIDE PROTECT krem do ciała 400 ml Krem chroniący skórę
24,65 zł/100ml
98,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE
Zdjęcie produktu dla Lamaze - lalka Jasmine
Lamaze - lalka Jasmine
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
67,77 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla L'Oreal Paris Revitalift Żel oczyszczający do twarzy z witaminą C i kwasem salicylowym, 150ml
L'Oreal Paris Revitalift Żel oczyszczający do twarzy z witaminą C i kwasem salicylowym, 150ml
30,22 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Zdjęcie produktu dla Szczotka do skóry głowy FABCARE Masażer skóry głowy Odbudowa włosów Słoma pszeniczna
Szczotka do skóry głowy FABCARE Masażer skóry głowy Odbudowa włosów Słoma pszeniczna
190,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Carefree Bawełna Feel Flexiform Wkładki higieniczne, 56 sztuk
Carefree Bawełna Feel Flexiform Wkładki higieniczne, 56 sztuk
117,60 zł/1kg
23,52 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Zdjęcie produktu dla Nishman - 09 Styling Wax Cola - Pomada do włosów 150ml
Nishman - 09 Styling Wax Cola - Pomada do włosów 150ml
130,40 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
19,56 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com
Zdjęcie produktu dla Cybex Fotelik samochodowy Solution B i-fix czerwień
Cybex Fotelik samochodowy Solution B i-fix czerwień
682,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Remington HC5811, Czarny, Srebrny, 0,8 mm, 2 mm, Ceramika, Poziom naładowania, Bateria
Remington HC5811, Czarny, Srebrny, 0,8 mm, 2 mm, Ceramika, Poziom naładowania, Bateria
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
315,33 zł
-10,34 zł
304,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla babyGO Toilettentrainer, nocnik dla niemowląt, weiß
babyGO Toilettentrainer, nocnik dla niemowląt, weiß
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
308,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Bieżnia 15% do użytku domowego, Walking Pad z silnikiem bezszczotkowym, Walking Pad z regulacją nachylenia, maksymalne obciążenie 136 kg
Bieżnia 15% do użytku domowego, Walking Pad z silnikiem bezszczotkowym, Walking Pad z regulacją nachylenia, maksymalne obciążenie 136 kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 184
880,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
A black and silver hand showerhead with a filter cartridge shown separately.
Głowica prysznicowa Rainsworth z filtrem Oszczędzająca wodę, zwiększająca ciśnienie H36807-3 tryby strumienia Słuchawka prysznicowa, głowica prysznicowa Filtr antywapienny, czarna
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
120,00 zł
10% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Rainsworth
Zdjęcie produktu dla Bieżnia domowa z silnikiem o mocy 3,0 KM i 12 wstępnie ustawionymi programami, bieżnia 14KM/H, maksymalne obciążenie 140KG
Bieżnia domowa z silnikiem o mocy 3,0 KM i 12 wstępnie ustawionymi programami, bieżnia 14KM/H, maksymalne obciążenie 140KG
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 184
1 501,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii

Zdjęcia klientów

Oceniono dnia 18 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Masażer do twarzy Lumèra - 6 funkcji w 1 urządzeniu przeciw starzeniu się skóry, EMS i częstotliwość radiowa, przeciwstarzeniowy, nasadka z prawdziwego złota do przewodzenia ciepła/zimna
Masażer do twarzy Lumèra - 6 funkcji w 1 urządzeniu przeciw starzeniu się skóry, EMS i częstotliwość radiowa, przeciwstarzeniowy, nasadka z prawdziwego złota do przewodzenia ciepła/zimna
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
1 699,99 zł
Sprzedawca: WinchGmbH
Zdjęcie produktu dla Beautifly B-Booster PRO Facial lifting device
Beautifly B-Booster PRO Facial lifting device
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1 299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautifly
Zdjęcie produktu dla Urządzenie do pielęgnacji skóry z funkcją CO2 i mikromasażu, redukujące zmarszczki
Urządzenie do pielęgnacji skóry z funkcją CO2 i mikromasażu, redukujące zmarszczki
1 926,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE
Zdjęcie produktu dla Wypełniacz Zmarszczek - Serum Przeciwzmarszczkowe - 15 ml
Wypełniacz Zmarszczek - Serum Przeciwzmarszczkowe - 15 ml
173,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lebula
Zdjęcie produktu dla BEAUTIFLY Mezoterapia bezigłowa B-Glossy Pro
BEAUTIFLY Mezoterapia bezigłowa B-Glossy Pro
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
699,00 zł
Darmowa wysyłka5% zniżki
Sprzedawca: Beautifly
Zdjęcie produktu dla Masażer gua sha do twarzy RESTEQ EMS LED termolifting odmładzanie 3 tryby
Masażer gua sha do twarzy RESTEQ EMS LED termolifting odmładzanie 3 tryby
299,99 zł
-20,00 zł
279,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ
Zdjęcie produktu dla Woda hialuronowa NUTRASKIN - 10 ml
Woda hialuronowa NUTRASKIN - 10 ml
68,34 zł
Sprzedawca: Nutralash
Zdjęcie produktu dla BEAUTIFLY Lipomassage EMS masażer ujędrniający
BEAUTIFLY Lipomassage EMS masażer ujędrniający
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautifly
Zdjęcie produktu dla Masażer Liftingujący Do Twarzy I Szyi 5W1 Neno Beauty Auri
Masażer Liftingujący Do Twarzy I Szyi 5W1 Neno Beauty Auri
699,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Neno_Official
Masażer przeciwstarzeniowy do twarzy, aktywacja kolagenu, zmniejszenie porów, plamy pigmentacyjne, k
Beauty Deluxe Ultrasonic Anti-Aging Urządzenie do masażu twarzy i szyi z potrójną terapią światłem | Redukcja zmarszczek i ujędrnianie skóry
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
698,10 zł
Sprzedawca: WinchGmbH
Masażer przeciwstarzeniowy do twarzy, aktywacja kolagenu, zmniejszenie porów, plamy pigmentacyjne, k
Winch Anti-Aging Miracle przeciw zmarszczkom [Nowość] - Beauty Deluxe | Odmładzanie skóry z terapią światłem TriGlow i technologią HeatCool, lifting
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
698,10 zł
Sprzedawca: WinchGmbH
Urządzenie do masażu twarzy przeciwstarzeniowego, światło LED, redukcja zmarszczek, drenaż limfatycz
Winch Anti-Aging Miracle przeciw zmarszczkom [Nowość] - Beauty Deluxe | Odmładzanie skóry z terapią światłem TriGlow i technologią HeatCool, lifting
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
698,10 zł
Sprzedawca: WinchGmbH
Zdjęcie produktu dla Aquafacial Lösung / Profacial Peel Solution 4er Set (4x500 ml) BMTLAB
Aquafacial Lösung / Profacial Peel Solution 4er Set (4x500 ml) BMTLAB
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
291,99 zł
Sprzedawca: BMTLAB
146,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla 5-calowy ładowalny analizator wilgotności mieszków włosowych analizator pigmentu skóry 100-240 V
5-calowy ładowalny analizator wilgotności mieszków włosowych analizator pigmentu skóry 100-240 V
675,00 zł
-25,00 zł
650,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ladenza
Zdjęcie produktu dla Urządzenie do mezoterapii z mikronakłuciami, urządzenie do liftingu skóry
Urządzenie do mezoterapii z mikronakłuciami, urządzenie do liftingu skóry
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
861,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE
Zdjęcie produktu dla Przenośny długopis do usuwania znamion, urządzenie do liftingu skóry za pomocą plazmy, redukcja zmarszczek, piegów, usuwanie przebarwień na skórze, usuwanie znamion, rozjaśniacz przebarwień, lifting twarzy
Przenośny długopis do usuwania znamion, urządzenie do liftingu skóry za pomocą plazmy, redukcja zmarszczek, piegów, usuwanie przebarwień na skórze, usuwanie znamion, rozjaśniacz przebarwień, lifting twarzy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
754,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE
Zdjęcie produktu dla Aquafacial Solution / Profacial / Peel facial Solution / Hydra Zestaw 3 (3x400 ml) BMTLAB
Aquafacial Solution / Profacial / Peel facial Solution / Hydra Zestaw 3 (3x400 ml) BMTLAB
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
214,25 zł
-6,94 zł
207,31 zł
Sprzedawca: BMTLAB
103,66 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Parownica do twarzy Sauna do twarzy Urządzenie parowe do salonu spa Urządzenie kosmetyczne (regulowana wysokość)
Parownica do twarzy Sauna do twarzy Urządzenie parowe do salonu spa Urządzenie kosmetyczne (regulowana wysokość)
423,19 zł
4% zniżki
Sprzedawca: GreatDEshop2021
Zdjęcie produktu dla DermaWand PRO - Pielęgnacja skóry
DermaWand PRO - Pielęgnacja skóry
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
578,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lebula
1 313,68 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zestaw z jadeitowym wałkiem i gua sha – 100% prawdziwy jadeit – masaż twarzy dla ujędrnienia skóry i relaksu – działanie chłodzące na cienie i opuchliznę pod oczami, Obraz wygenerowany przez AI
Zestaw z jadeitowym wałkiem i gua sha – 100% prawdziwy jadeit – masaż twarzy dla ujędrnienia skóry i relaksu – działanie chłodzące na cienie i opuchliznę pod oczami
56,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SA--ESSENTIALS556893