5,0



Na podstawie 2 opinii
Fragrance World Olfactory Music Fest EDP 100 ml M
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
70,60 zł
706,00 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Mind Games Sans Voir Perfume Extract 100 ml UNISEX10 141,00 zł/1l
1 014,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Clive Christian No. 1 For Women Parfém 50 ml W34 210,40 zł/1l
1 710,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Ramon Monegal Faïsa EDP 100 ml UNISEX7 844,00 zł/1l
784,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
The House of Oud L'Explicite EDP 75 ml UNISEX6 807,33 zł/1l
510,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan Turathi Electric woda perfumowana unisex 90 ml
1 740,78 zł/1l
156,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Armaf - Club De Nuit Intense Man Limited Edition Parfum 105ml
2 847,62 zł/1l
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

French Avenue Spectre Ghost EDP 80 ml M
1 783,75 zł/1l
142,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Atlantis czyste perfumy unisex 100 ml
1 554,50 zł/1l
155,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Eternal Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 159,90 zł/1l
115,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Afnan - Supremacy Not Only Intense EDP 100ml
2 438,70 zł/1l
243,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

French Avenue Aether czyste perfumy unisex 100 ml
1 418,10 zł/1l
141,81 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Perfumes - Niche Emarati Antique EDP 100ml
1 063,90 zł/1l
121,93 zł
-15,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
106,39 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

French Avenue Obsidian czyste perfumy unisex 100 ml
1 670,50 zł/1l
167,05 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Fire On Ice, Unisex, 110 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
954,45 zł/1l
104,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Rayhaan – Pacific Aura 100 ml
1 294,20 zł/1l
129,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
736,10 zł/1l
73,61 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Riiffs Momento czyste perfumy unisex 100 ml
893,50 zł/1l
91,40 zł
-2,05 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
89,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pánská parfémová voda
růžový pepř,citron,neroli
rum,vetiver,šalvěj
tabák,vanilka
- Wymiary
- 100 ml
- Model
- Olfactory Music Fest
- Waga
- 0.442 kg
- Rodzaj zapachu
- Skóra
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Fragrance World
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 6290360376042
- Wymiary
- 100 ml
- Model
- Olfactory Music Fest
- Waga
- 0.442 kg
- Rodzaj zapachu
- Skóra
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Fragrance World
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 6290360376042
Pasuje również do tego

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
826,90 zł/1l
82,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa His Confession Woda perfumowana, 100 ml
1 466,80 zł/1l
146,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Amber Empire czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
1 391,90 zł/1l
139,19 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 281,89 zł/1l
205,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
1 520,00 zł/1l
152,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Riiffs Momento czyste perfumy unisex 100 ml
893,50 zł/1l
91,40 zł
-2,05 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
89,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf Club De Nuit Precieux Extrait De Parfum 55ml
3 422,00 zł/1l
188,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Nusuk Fawah Midnight woda perfumowana unisex 80 ml
960,00 zł/1l
76,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Fragrance World Barakkat Rouge 540 Woda perfumowana, 100 ml
1 182,70 zł/1l
118,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 006,50 zł/1l
100,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Royal Blend Sequoia woda perfumowana unisex 100 ml
1 682,60 zł/1l
168,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Maison Alhambra - Hercules EDP 100ml
1 074,30 zł/1l
107,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

French Avenue Aether czyste perfumy unisex 100 ml
1 418,10 zł/1l
141,81 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 972,27 zł/1l
147,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Musamam White Intense, Kobiety, 100 ml
1 725,70 zł/1l
172,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

French Avenue Spectre Ghost EDP 80 ml M
1 783,75 zł/1l
142,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nusuk Ateeq czyste perfumy unisex 100 ml
1 008,50 zł/1l
100,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rayhaan – Pacific Aura 100 ml
1 294,20 zł/1l
129,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Asad Elixir woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 294,20 zł/1l
129,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Afnan 9 Pm Rebel 100Ml Woda Perfumowana Unisex Perfumy Damskie Męskie
1 670,30 zł/1l
167,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Asad Zanzibar, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarny pieprz, Lawenda, Irys, Sól morska
923,50 zł/1l
92,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Delikatny i subtelny zapach
Music Fest to wspaniały zapach, który ma właśnie tę tytoniową nutę, która pachnie przyjemnie, nie będąc przy tym nachalną. Wydaje mi się, że jest to zapach bliźniaczy do Jazz Club... i stanowi godny zamiennik Tabacco Latino, o ile ktoś jeszcze go pamięta, choć nie dorównuje intensywnością i trwałością TL. Mimo to bardzo się cieszę, że odkryłem Music Fest.
Oceniono dnia 21 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l