5,0



Na podstawie 3 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Bergamot Oil Monarda Wild Bergamot Bee Balm Essential Olejek do pielęgnacji włosów, 1x 60ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
185,48 zł
3 091,33 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Olejki do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sisley Hair Rituel Olejek pielęgnacyjny do włosów, 100 ml3 437,90 zł/1l
343,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Maria Nila Olejek arganowy do włosów, 100 ml1 494,40 zł/1l
149,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Olejek przeciw puszeniu się włosów No Frizz (Vanishing Oil) 50 ml2 315,00 zł/1l
115,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Sassoon Olejek rozświetlający 100ml819,74 zł/1kg
155,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Mielle Rosemary Mint 2 oz 59 ml
1 530,68 zł/1l
90,31 zł
Sprzedawca: somnia24

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Softto+Plus Snake Oil - olejek do pielęgnacji włosów, witamina E, olejek z węża 50ml
1 082,40 zł/1l
54,12 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Olejek do włosów Amla, 300 ml
172,83 zł/1l
51,85 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Olejek rozmarynowy Aliver do włosów i skóry - 60 ml
800,00 zł/1l
48,00 zł
Sprzedawca: Aliver

Olejek rycynowy Vatika Naturals do pielęgnacji włosów
149,95 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Olejek Neem do pielęgnacji włosów i skóry - 60 ml
378,69 zł/1kg
54,91 zł
Sprzedawca: Aliver

Rozmaryn - Intensywnie odżywiający olejek do włosów 50ml 2-pak
1 753,60 zł/1l
175,36 zł
Sprzedawca: taleoo

Marion Olejki Orientalne Odżywienie włosów, 30ml
1 080,00 zł/1kg
54,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Czysty olejek do włosów Double Heart Rosemary 50 ml
825,60 zł/1l
41,28 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Olejek do włosów Olejek rozmarynowy (Reviver Oil) 75 ml
806,13 zł/1l
60,46 zł
Sprzedawca: VISO

WELEDA - Odżywczy olejek do włosów - Rozmaryn - 50 ml - 1 szt
3 411,80 zł/1l
213,29 zł
-42,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
170,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Keshawa Herbal Hair Oil Intensive Treatment, 100 ml
952,70 zł/1l
95,27 zł
Sprzedawca: taleoo

Pranarm Organiczny olejek eteryczny z bergamotki (Citrus bergamia) - 10 ml
13 817,00 zł/1l
138,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Kapsułki z jamajskim olejem rycynowym do włosów Aliver - 40 sztuk
652,56 zł/1kg
58,73 zł
Sprzedawca: Aliver
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
ESSENTIAL MONARDA OIL, 1x 60ml
Olejek Monarda to sekret zdrowia i piękna Twojej skóry, włosów i paznokci!
Szukasz produktu pielęgnacyjnego, który działa na kilka sposobów jednocześnie? Odkryj moc olejku Monarda - wyjątkowego naturalnego olejku znanego z niesamowitego działania na skórę, włosy i paznokcie! To potężny produkt pielęgnacyjny, który aktywuje krążenie krwi w skórze i wspomaga wzrost zdrowych i gęstych włosów. Poczuj naturalny blask i siłę swoich włosów już po kilku tygodniach. Zafunduj sobie i swoim bliskim pielęgnację urody z tym wyjątkowym produktem pielęgnacyjnym. Tłoczony na zimno olej zachowuje wszystkie swoje właściwości lecznicze i składniki aktywne oraz wnika głęboko w dotknięte obszary. To idealny wybór dla każdej kobiety dbającej o zdrowe i piękne włosy. Dzięki naturalnemu olejkowi Monarda nasz produkt zapewnia nie tylko zauważalny wzrost włosów, ale także intensywny wzrost włosów. Olejek jest silnym stymulantem, który zapobiega wypadaniu włosów i działa jak ratunek dla łamliwych i rozdwojonych końcówek. Nasz produkt to skuteczna inwestycja w urodę i pewność siebie. Wypróbuj olejek i przekonaj się o jego niezawodności! Nie przegap szansy na zdrowy i zadbany wygląd! Olejek Monarda to prosty krok w kierunku odnowy skóry, włosów i paznokci bez chemii i dodatkowych kosztów.
WŁAŚCIWOŚCI:
Głębokie odżywienie i nawilżenie: Olejek Monarda wnika w głębokie warstwy skóry i włosów, nasycając je wilgocią i składnikami odżywczymi. Dzięki temu skóra staje się elastyczna i promienna, a włosy gładkie i jedwabiste.
Odmłodzenie i świeżość: Regularne stosowanie olejku pomaga zwalczać oznaki starzenia, zmniejsza widoczność zmarszczek i drobnych niedoskonałości oraz przywraca twarzy naturalny blask i młodość.
Wzmocnienie paznokci: Dodaj kilka kropli olejku do codziennej pielęgnacji, aby wzmocnić paznokcie i odżywić skórki.
Naturalne lekarstwo na podrażnienia: Olejek Monarda ma właściwości antyseptyczne, łagodzi zaczerwienienia, pomaga przy wysypkach i podrażnieniach oraz sprawia, że skóra staje się gładsza i bardziej jednolita.
ZASTOSOWANIE:
Do włosów:
Zabieg na skórę głowy: wymieszaj 5 kropli olejku eterycznego Monarda z olejem nośnikowym i wmasuj w skórę głowy. Pozostawić na 5-10 minut przed spłukaniem lub pominąć spłukiwanie w celu lepszego nawilżenia.
Wzmocnienie pielęgnacji włosów: Dodaj do 5 kropli do 30 ml szamponu lub odżywki lub wymieszaj 2-3 krople bezpośrednio z produktem przed użyciem.
Dla brwi i rzęs:
Lekko nałóż produkt na brwi za pomocą aplikatora, aby zapewnić równomierne pokrycie bez przesycenia.
Rozczesać rzęsy pozostałym na aplikatorze olejkiem, wykonując lekkie pociągnięcia od nasady aż po końce.
Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy stosować codziennie, a rezultaty są zwykle widoczne po 4-8 tygodniach.
Do twarzy, skóry i paznokci:
Delikatnie wmasuj kilka kropli na czystą skórę lub paznokcie. Pozostawić do wyschnięcia i stosować codziennie w celu uzyskania optymalnych rezultatów.
- Zawartość
- 60 ml
- Składniki
- Olej Monarda
- Producent
- ALIVER
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4262432788673
- Zawartość
- 60 ml
- Składniki
- Olej Monarda
- Producent
- ALIVER
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4262432788673
Pasuje również do tego

Yves Saint Laurent Black Opium 50ml edp
4 582,00 zł/1l
229,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Komfortec wodoodporny ochraniacz na materac, 140x200 cm, nakładka na materac, oddychająca nakładka na materac, ochrona materaca bez trzasków, podkład na nietrzymanie moczu, biały
148,20 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: everybuy_at

Ninja CRISPi, Frytkownica na gorące powietrze, 3,8 l, Pojedyńczy, Niebieski, Szary, Przezroczysty, Przyciski, Szkło
590,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
79,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
453,27 zł/100ml
67,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 055,50 zł/1l
405,55 zł
Sprzedawca: Sykz

Fritownica bezolejowa Airfryer o pojemności 12 litrów, z podwójną komorą i oknem umożliwiającym podgląd, wyposażona w 2 oddzielne kosze, funkcję Dual Cook, synchronizacji zakończenia gotowania, bezolejowe smażenie, moc 2600W, sterowanie cyfrowe, oszczędność czasu
434,26 zł
-8,69 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
425,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH

Elektroda do twarzy Darsonval GESS o wysokiej częstotliwości do usuwania trądziku
301,87 zł/1kg
241,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GESS

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Zestaw lokówkoków 5 w 1 z 3 wymiennymi końcówkami, idealny do tworzenia dużych loków. Lokówki z regulacją temperatury, w zestawie również prostownica. Posiadają powłokę ceramiczną i służą do kręcenia włosów
187,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
45,49 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Parowar ze stali nierdzewnej 5-warstwowy Parowar do makaronu + szklana pokrywa (26 cm)
142,50 zł
Sprzedawca: GreatDEshop2021

Philips 3000 series Ręczny steamer z serii 3000 STH3000/20, Ręczny parowiec do ubrań, 0,1 l, 0,5 min, Niebieski, Reno Blue, 20 g/min
157,00 zł
Sprzedawca: Warehouse

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
105,98 zł/100ml
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Celimax The Vita A Retinol Shot Tightening Serum 30ml
1 859,67 zł/1l
65,49 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,79 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
124,90 zł
-5,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 246,20 zł/1l
312,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olej z rokitnika syberyjskiego Virde, 100%, pojemność 100 ml
893,40 zł/1l
89,34 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Nawóz wapniowo-magnezowy Dolomit 10kg
1,29 zł/1l
12,86 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Flexot® F-2045 | Walizka 24 cale, rozmiar L, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, bagaż podróżny, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
196,77 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24

Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4 140,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

2000W Elektryczna maszynka do mięsa Krajalnica do warzyw, Multi robot kuchenny 3 w 1 Krajalnica do warzyw Maszynka do robienia kiełbas z 3 perforowanymi tarczami, 4 ostrzami stożkowymi, tamperem
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Alfaparf Spray Alfaparf Semi di Lino Reconstruction Anti-Breakage Daily Fluid Spray
150,42 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 203,36 zł/1l

Fleps 12x7 ml olejki do włosów
190,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
2 273,69 zł/1l

Schwarzkopf Scalp Clinix Microbiome Oil Control Booster 45ml
134,99 zł
-26,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
108,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
2 422,00 zł/1l

Olejek pielęgnacyjny do włosów, łagodzący łupież i problemy skóry głowy - NEELAYADI
101,64 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Alfaparf Milano - Semi di Lino Sublime Cristalli Liquidi Serum 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
72,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 459,80 zł/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Smooth Smoothing Oil wygładzający olejek do włosów grubych i trudnych do ułożenia 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
649,90 zł/1l

LIMBA cosmetics olejka do wlosow RECHARGING ELIXIR 50ml
79,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
1 599,80 zł/1l

Goldwell TAMING OIL, Olejek do włosów, 100 ml, Kobiety, Włosy normalne, Zmiękczający, Kokos



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
58,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
589,90 zł/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance, Serum do włosów, 150 ml, Unisex, Świecący, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
50,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
339,93 zł/1l

Alfaparf Semi Di Lino Curls Olejek do włosów kręconych, 100 ml
54,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
366,60 zł/1kg

Montibello Gold Oil Essence Olejek tsubaki do włosów, 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
671,29 zł/1kg

Alfaparf Milano Semi di Lino Reconstruct Anti-Breakage Daily Fluid 125ml
48,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
195,96 zł/1l

Macadamia Nourishing Moisture, Olejek do włosów, 125 ml, Kobiety, Apply a few drops to your palms, using more or less depending on hair length. Rub hands together...
231,28 zł
Sprzedawca: VogueVista
1 850,24 zł/1l

Korres Aegean Bronze Intensywny olejek do opalania SPF 10 150 ml
75,08 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,13 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
474,20 zł/1l

Olej rycynowy 1000ml - Brat.pl Brat.pl
52,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
20,19 zł/1kg

Maria Nila Olejek arganowy do włosów, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
149,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 494,40 zł/1l

Softto+Plus Snake Oil - olejek do pielęgnacji włosów, witamina E, olejek z węża 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
54,12 zł
Sprzedawca: mk-tronic
1 082,40 zł/1l

Aveda Style Miraculous Oil (50 ml)
150,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 008,40 zł/1l

Bioxcin Keratin & Argan Oil - regenerujący olejek do pielęgnacji włosów - efekt przeciw puszeniu się włosów



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
49,93 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Sassoon Olejek rozświetlający 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
155,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
819,74 zł/1kg