Pomadka Golden Rose w odcieniu 99
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
52,89 zł
1 888,93 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Szminki do ust i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior Addict Lip Glow, odcień 00468 887,50 zł/1kg
220,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
#521 Pomadka Diorelita Dior Addict7 661,48 zł/1l
226,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Mary Kay Żelowa pomadka półmatowa 3,6 g Subdued Nude28 766,67 zł/1kg
103,56 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
Dior Rosy Glow 10341 986,67 zł/1kg
188,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Pomadka Golden Rose Classic nr 60 - 4,2 g
12 592,86 zł/1kg
52,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Golden Rose Velvet Matte Lipstick 20
5 880,00 zł/1l
29,40 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick 05
11 636,36 zł/1l
64,00 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Golden Rose Matte Lipstick Crayon #19 Pohutukawa
25,84 zł
-34%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,00 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick 07 - 5,5 ml
9 616,36 zł/1l
52,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Pomadka nabłyszczająca 4 g - Odcień: 215 Implusive
101 652,50 zł/1kg
406,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Golden Rose Matte Lipstick Column 06
10 578,00 zł/1kg
52,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Pomadka Interdit Satin ( Pomadka) 2,7 g Odcień: 231 Rose Dissolte
76 185,18 zł/1kg
205,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Essence This Is Me. Szminka w odcieniu 24 Fierce
38,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Matowa pomadka do ust (Matte Lipstick) 4 g - Odcień: 114 Spendorous
101 652,50 zł/1kg
406,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Golden Rose, Matowa Pomadka w Kredce 21, 3,5g
3 305,62 zł/1kg
52,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

TAGAROT - Szminka 10 Rose Kiss 3,5g
44 868,57 zł/1kg
157,04 zł
Sprzedawca: taleoo

Pomadki do ust BPerfect Poutstar Satin Lipstick
27 822,86 zł/1kg
97,38 zł
Sprzedawca: somnia24

Golden Rose Matte Lipstick Column 08
15 111,43 zł/1kg
52,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

( Pomadka) 1,45 g – odcień: Chili Rimmed
63 448,28 zł/1kg
92,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

GOLDEN ROSE Matowa pomadka do ust w kredce kolor 05
10 578,00 zł/1kg
52,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pomadka Golden Rose zapewnia doskonałe krycie, które utrzymuje się przez wiele godzin. Wzbogacona substancjami nawilżającymi, pozostawia usta gładkie, miękkie i lśniące. Kremowa formuła, nasycona witaminą E i masłem shea, zapewnia łatwą aplikację i uczucie komfortu. Pomadka zapewnia wspaniałe, błyszczące wykończenie, podkreślając naturalne piękno ust.
- Model
- 99
- Waga
- 0.028 kg
- Składniki
- Ricinus Communis Seed Oil, Euphorbia Cerifera Cera, Ethylhexyl Hydroxystearate, Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Lanolin Oil, Cera Alba, Copernicia Cerifera Cera, Paraffin, Ozokerite, Polybutene, Isostearyl Alcohol, Isononyl Isononanoate, Glyceryl Isostearate, Propylparaben, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid.
- Producent
- EAN
- 8691190890995
- Model
- 99
- Waga
- 0.028 kg
- Składniki
- Ricinus Communis Seed Oil, Euphorbia Cerifera Cera, Ethylhexyl Hydroxystearate, Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Lanolin Oil, Cera Alba, Copernicia Cerifera Cera, Paraffin, Ozokerite, Polybutene, Isostearyl Alcohol, Isononyl Isononanoate, Glyceryl Isostearate, Propylparaben, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid.
- Producent
- EAN
- 8691190890995
Pasuje również do tego

Pomadka Golden Rose Classic nr 60 - 4,2 g
12 592,86 zł/1kg
52,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Golden Rose Velvet Matte Lipstick Kolor 25
6 190,48 zł/1l
26,00 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Duftwelt Creme of Clouds woda perfumowana 100 ml
1 509,90 zł/1l
150,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Pomadka Golden Rose Classic nr 52
52,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Narzuta na łóżko ( Home Beige ) 220x240 cm z wyściełaną warstwą pośrednią, narzuta na łóżko - lekki koc do rzucania, pikowany koc letni - pikowany koc, dwustronny koc w różnych motywach. Motywy
102,13 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Lattafa Yara Moi, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
732,10 zł/1l
73,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Flanelowy koc z mikrofibry przytulny koc do łóżka w paski, rozmiar: 150x200 cm, kolor: beżowy
39,95 zł
Sprzedawca: euromatshop

Samoczyszcząca kuweta Merax Automatyczna kuweta z kontrolą APP/usuwanie zapachów/duża pojemność 65L+9L, Smart Health Monitor
14,40 zł/1l
935,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

Al Wataniah Sabah Al Ward EDP 100ml
731,00 zł/1l
73,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Biofresh Rose Oil of Bulgaria Luksusowa woda perfumowana Regina Roses 50 ml
1 733,20 zł/1l
86,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Bilka Hair Care Szampon wzmacniajcy przeciw wypadaniu wosw
206,20 zł/1l
41,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 150 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
1 246,67 zł/1l
187,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Keter zestaw balkonowy Emma 5-częściowy - grafitowy, fotel + stolik + poduszki na siedziska
1 046,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Rasasi Blue For Men EDT 100 ml M
766,50 zł/1l
76,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maternea Olejek Elastyczności 100 ml Pielęgnacja Ciążowa
519,90 zł/1l
51,99 zł
Sprzedawca: GUGITA

Al Wataniah Sultan Al Lail Woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
864,90 zł/1l
86,49 zł
Sprzedawca: somnia24

Antypoślizgowy pogrubiony pokrowiec na sofę, pokrowiec na sofę 90x90cm, 4-osobowy, gruba sofa, antypoślizgowy pokrowiec na sofę, ochrona mebli, ciemnoszara mata na sofę.
74,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ZTJKTRADEMICRO

Koc z mikrofibry flanelowy przytulny koc narzuta na łóżko, obszyte brzegi na kocach, rozmiar: 150x200 cm, kolor: zielony
51,99 zł
Sprzedawca: euromatshop

Krem na noc-Mój krem-Moja róża-Lavena-50ml
99,04 zł/100ml
49,52 zł
Sprzedawca: Emerosa

Regał VASAGLE, półka w kształcie sześcianu, wykonana z drewna, jako ścianka działowa, otwarte przegrody
384,52 zł
Sprzedawca: Lumarko

Exclamation - L´Aimant EDT 50ml
704,80 zł/1l
35,24 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Khaltaat Al Arabia Royal Blends Woda perfumowana, 100 ml
649,90 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Suszarka bębnowa Suszarka z przednim załadunkiem Suszarka z przednim załadunkiem 2,5 kg, 1,6 stopy sześciennej
800,24 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Dtboom

Maison Alhambra Glacier Ultra edp 100ml
1 074,30 zł/1l
107,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Ard al Zaafaran Midnight Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 300,00 zł/1l
130,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Torebka Valentino Sac, model Alexia, do noszenia w ręku
660,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LuckyBag

Duży kojec dla dzieci kojec dla dzieci kojec dla dzieci, 1,81 x 1,22 x 0,61 m
229,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin

InoPharm Pure Elements 3% Matrixyl + HA Serum liftingujce, 30 ml
288,07 zł/1kg
43,21 zł
Sprzedawca: Inaris_International
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Maybelline Trwała Szminka Color Sensational 547 Pleasure Me Red Pomadka
24,90 zł
Sprzedawca: ALG-Outlet
957,69 zł/1kg

Pomadka żelowa Mary Kay o półmatowym wykończeniu, 3,6 g, Luminous Lilac (Strahlend)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
103,56 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
28 766,67 zł/1kg

Mary Kay Żelowa pomadka z półpołyskiem 3,6 g Love Me Pink



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
103,56 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
28 766,67 zł/1kg

Mary Kay Supreme Pomadka nawilżająca 3,2 g Naturalna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
105,81 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
33 065,63 zł/1kg

Pomadka żelowa Mary Kay o półmatowym wykończeniu, 3,6 g, kolor Red Smolder (Strahlend)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
103,56 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
28 766,67 zł/1kg

Nawilżająca pomadka do ust Mary Kay Supreme 3,2 g Mauve Crush



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
105,81 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
33 065,63 zł/1kg

Nawilżająca pomadka do ust Mary Kay Supreme 3,2 g Poetic Pink



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
105,81 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
33 065,63 zł/1kg

Mary Kay Żelowa pomadka nabłyszczająca 3,6 g Raspberry Ice



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
103,56 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
28 766,67 zł/1kg

Maybelline New York Superstay 24 Matte Ink pomadka do ust 35 Creator 5ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
114,63 zł
Sprzedawca: VogueVista
22 926,00 zł/1l

Yves Saint Laurent Pomadka do ust Yves Saint Laurent Loveshine 150 3,2gr



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
200,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
62 518,75 zł/1l

Yves Saint Laurent Pomadka do ust Yves Saint Laurent Loveshine Lipstick 201 3,2gr



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
202,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
63 421,88 zł/1l

Yves Saint Laurent Pomadka do ust Yves Saint Laurent Loveshine 202 3,2gr



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
202,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
63 421,88 zł/1l

Pomadka żelowa Mary Kay o półmatowym wykończeniu, 3,6 g, Always Apricot (półmatowa)
103,56 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
28 766,67 zł/1kg

Pomadka żelowa Mary Kay o półmatowym wykończeniu, 3,6 g, odcień Coral Captivate (matowa)
103,56 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
28 766,67 zł/1kg

Pomadka nawilżająca Mary Kay Supreme 3,2 g, odcień Coral Confetti (Strahlend)
105,81 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
33 065,63 zł/1kg

Mary Kay Półmatowa pomadka w żelu 3,6 g Drzewo różane
103,56 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
28 766,67 zł/1kg

Pomadka nawilżająca Mary Kay Supreme 3,2 g Festive Pink (Strahlend)
105,81 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
33 065,63 zł/1kg

Pomadka żelowa Mary Kay o półmatowym wykończeniu, 3,6 g, odcień Blush Velvet (matowa)
103,56 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
28 766,67 zł/1kg

Pomadka żelowa Mary Kay o półmatowym wykończeniu, 3,6 g, kolor Trademark Pink (matowa)
103,56 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
28 766,67 zł/1kg

Długotrwała pomadka Lip Power 3,1 g, 103
216,81 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
69 938,71 zł/1kg