3,3



Na podstawie 116 opinii
PREMIUM XL Dubai Style Chocolate 170g nadzienie pistacjowe i Kadayif (anielskie włosy) ORYGINALNA BEZPIECZNA I CHRUPIĄCA (ciemna czekolada 170g)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
109,37 zł
497,14 zł / 1kg
+ 89,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Praliny i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Anielskie Włosy Mango Turecka Chałwa Deser Ugurlu Pismaniye 240G222,13 zł/1kg
53,31 zł
Sprzedawca: EDANTI

Więcej informacji o reklamie
Lindt Moments XL Beutel 750g270,57 zł/1kg
202,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Batony i praliny dubajskie - Schronisko Bukowina294,68 zł/1kg
55,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Ferrero Rocher chrupiące praliny orzechowe specjalność opakowanie 250g150,24 zł/1kg
37,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt HOCHFEIN Pralinen 120,0 g
444,58 zł/1kg
53,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekoladowe kulki Lindt Lindor z nadzieniem karmelowym i solą 137g
272,55 zł/1kg
37,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka upominkowa Lindt Lindor
285,19 zł/1kg
53,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszko Pistachio Praliny 1 kg
59,74 zł/1kg
63,92 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
246,40 zł/1kg
49,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lindt Mini Chocolates słodkie czekoladowe przysmaki w mini 100g
320,10 zł/1kg
32,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Fioretto Present chrupiąca pralina z nadzieniem nugatowym 138g
348,48 zł/1kg
48,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

La Praline Czekoladowe trufle z kawałkami kakao
222,70 zł/1kg
44,54 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Verkade Intense Puur Chocolate 90g – Ciemna, intensywna czekolada
228,22 zł/1kg
20,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Czekoladowe ciasteczka Halloren o smaku mango, 150 g
150,73 zł/1kg
22,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Verpoorten Pralines likier jajeczny z delikatną mleczną czekoladą 110g
232,91 zł/1kg
25,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wawel Miniczekolada Mleczna Z Nadzieniem Karmelowym Krówkowa 39 G
90,75 zł/1kg
4,46 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,63 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Galler Praliné czekolada mleczna 180g – delikatne belgijskie praliny mleczne, kremowe
117,56 zł/1kg
21,16 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Praliny czekoladowe - kakao z ciemną czekoladą 85g
316,24 zł/1kg
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo

Wegańskie praliny - Mocha nugat 70g
248,14 zł/1kg
17,37 zł
Sprzedawca: taleoo

Chałwa Turecka Metin 700G Z Kakao Oryginalny Przysmak Turcji
44,29 zł/1kg
63,46 zł
-51%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ręcznie robiona tabliczka czekolady ZARTBITTER Dubai Pistachio Kunafa 170g,
wykonana w prawdziwy sposób! Chrupiąca, kremowa i pyszna... konieczność!
Ten baton ma wymiary około 16x8x2cm... 170g wystarczająco dużo, aby spróbować!
Składniki: NobleZARTBITTERchocolate 30% (cukier, masło kakaowe, SKIMMED MILK POWDER, masa kakaowa, SWEET WHEY POWDER, BUTTERPURE FAT, HAZELNUT MARK, emulgator: Lecytyny (SOYA), ekstrakt waniliowy), krem pistacjowy (PISTACJE 45%, cukier, nieuwodornione tłuszcze roślinne, olej słonecznikowy, masło kakaowe, MLEKO W PROSZKU, MĄKA PSZENNA, oliwa z oliwek extra virgin, emulgator: lecytyny (SOYA), aromaty)Kadayif (MĄKA PSZENNA, woda, olej słonecznikowy, cukier, sól, substancja konserwująca: sorbinian potasu.
Może zawierać śladowe ilości ORZECHÓW PEANUTS i ORZECHÓW DRZEWNYCH
Energia kcal / KJ.2248 / 539
Tłuszcz (g)
34,7
w tym nasycone kwasy tłuszczowe (g) 16,8
Węglowodany (g)
46,1 w tym cukier (g) 33,4
Białko (g) 8,4
Sól (g) .... 0,21
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Pochodzenie: Niemcy
- Przechowywanie i użytkowanie
- przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- EdleZARTBITTERschokolade 30% (Zucker, Kakaobutter, MAGERMILCHPULVER, Kakaomasse, SÜßMOLKENPULVER, BUTTERREINFETT, HASELNUSSMARK, Emulgator: Lecithine (SOJA), Vanilleextrakt), Pistaziencreme (PISTAZIEN 45%, Zucker, nicht gehärtete pflanzliche Fette, Sonnenblumenöl, Kakaobutter, MILCHPULVER, MOLKENPULVER, natives Olivenöl extra, Emulgator: Lecihine (SOJA), Aromen)Kadayif (WEIZENMEHL, Wasser, Sonnenblumenöl, Zucker, Salz, Konservierungsstoff: Kaliumsorbat. Kann Spuren von ERDNÜSSEN und SCHALENFRÜCHTEN enthalten Energie kcal / KJ.2248 / 539 Fett (g) 34,7 davon gesättigte Fettsäuren (g) 16,8 Kohlenhydrate (g) 46,1 davon Zucker (g) 33,4 Eiweiß (g) 8,4 Salz (g) .... 0,21
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na 100 g Energia - 2237,6 kj Energia - 536,8 kcal Tłuszcz - 34,89 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe - 17,54 g Węglowodany - 47 g w tym cukier - 40,13 g Białko - 7,44 g Sól - 0,24 g
- Waga
- 220 g
- Wymiary
- 16x8x2cm
- Firma spożywcza
- Altenessener Straße 228 45326 Essen
- Nazwa handlowa
- Czekolada z Dubaju - luksus, którego mogą skosztować mężczyźni.
- Producent
- TeKa Food GmbH
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4262497649957
- Przechowywanie i użytkowanie
- przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- EdleZARTBITTERschokolade 30% (Zucker, Kakaobutter, MAGERMILCHPULVER, Kakaomasse, SÜßMOLKENPULVER, BUTTERREINFETT, HASELNUSSMARK, Emulgator: Lecithine (SOJA), Vanilleextrakt), Pistaziencreme (PISTAZIEN 45%, Zucker, nicht gehärtete pflanzliche Fette, Sonnenblumenöl, Kakaobutter, MILCHPULVER, MOLKENPULVER, natives Olivenöl extra, Emulgator: Lecihine (SOJA), Aromen)Kadayif (WEIZENMEHL, Wasser, Sonnenblumenöl, Zucker, Salz, Konservierungsstoff: Kaliumsorbat. Kann Spuren von ERDNÜSSEN und SCHALENFRÜCHTEN enthalten Energie kcal / KJ.2248 / 539 Fett (g) 34,7 davon gesättigte Fettsäuren (g) 16,8 Kohlenhydrate (g) 46,1 davon Zucker (g) 33,4 Eiweiß (g) 8,4 Salz (g) .... 0,21
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na 100 g Energia - 2237,6 kj Energia - 536,8 kcal Tłuszcz - 34,89 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe - 17,54 g Węglowodany - 47 g w tym cukier - 40,13 g Białko - 7,44 g Sól - 0,24 g
- Waga
- 220 g
- Wymiary
- 16x8x2cm
- Firma spożywcza
- Altenessener Straße 228 45326 Essen
- Nazwa handlowa
- Czekolada z Dubaju - luksus, którego mogą skosztować mężczyźni.
- Producent
- TeKa Food GmbH
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4262497649957
Pasuje również do tego
Bestseller




3,3Średnia ocena: 3,3 z 5(116)Liczba wystawionych ocen: 116




3,3Średnia ocena: 3,3 z 5(116)Liczba wystawionych ocen: 116




3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1

XXL Premium Dubai Chocolate l 200 gr. Oryginalna Dubajska Czekolada Artystyczna l Nadzienie Pistacjowe i Kadayif l Domowej roboty l OFERTA!
475,35 zł/1kg
95,07 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Premium Dubai Chocolate l 100 gr. Oryginalna Dubajska Czekolada Artystyczna l Nadzienie Pistacjowe i Kadayif l Domowej roboty l OFERTA!
929,10 zł/1kg
92,91 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Czekolada dubajska ELIT - 90g
237,33 zł/1kg
21,36 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Czekolada dubajska 140g - Schronisko Bukowina
250,00 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 44% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
44%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
11%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
9%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
5%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 31% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
31%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Czekolada w Dubaju
Waga 0,1 kgLiczba sztuk 1
Moja córka i ja zamówiliśmy czekoladę po raz pierwszy kilka tygodni temu i smakowała tak dobrze, że lubimy zamawiać ją ponownie i ponownie.
Oceniono dnia 10 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Prawdziwa uczta!
Waga 0,17 kgLiczba sztuk 1
Wyjątkowy produkt! Bardzo dobra jakość! "Świetnie nadaje się również jako upominek zamiast kwiatów" ;-)
Oceniono dnia 14 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybko i bardzo smacznie
Waga 0,22 kgLiczba sztuk 1
Dziękuję za szybką i bardzo, bardzo smaczną dostawę. Czekolada jest wyjątkowo smaczna
Oceniono dnia 13 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
5-gwiazdkowa czekolada
Waga 0,17 kgLiczba sztuk 1
Super smaczna i świetnie wygląda. Obsługa klienta jest również godna polecenia... prosta, przyjazna i nieskomplikowana.
Oceniono dnia 16 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Czekolada w Dubaju
Waga 0,17 kgLiczba sztuk 1
Czekolada była bardzo, bardzo smaczna i kupiłbym ją ponownie za każdym razem. TOP!!!!!
Oceniono dnia 27 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo smaczne
Waga 0,17 kgLiczba sztuk 1
Najlepsza czekolada z Dubaju jaką jadłem i super szybka dostawa. Od razu zamówiłem więcej
Oceniono dnia 7 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super!!!
Waga 0,17 kgLiczba sztuk 1
Zdecydowanie najsmaczniejsza czekolada z Dubaju, jaką jedliśmy!!! Szybka dostawa, najlepsza obsługa klienta...
Oceniono dnia 1 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dubai Chocolate.
Waga 0,2 kgLiczba sztuk 1
Jest perfetktna, pojawiający się smak idealnie chrupiący. Kupię ponownie
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Niederegger Pralines Stars Marc de Champagne biała czekolada 125g
36,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
274,51 zł/1kg

Niederegger Marzipan Hearts Marc de Champagne biała czekolada 125g
34,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
279,84 zł/1kg

Milka Snow Balls mleczny krem 4x28g nadziewane kulki alpejskie mleko 112g
35,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
313,93 zł/1kg

Lindt Christmas Magic Mini Pralines exclusive mix 44g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
528,64 zł/1kg

Czekoladki w pudełku upominkowym Reber specialities 380g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
142,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
374,42 zł/1kg

Lindt piernikowe kulki marcepanowe w mlecznej czekoladzie opakowanie 100g
23,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
219,43 zł/1kg

Mon Cheri 30 indywidualnie pakowanych pralin z wiśniami z Piemontu 315 g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
48,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
153,14 zł/1kg

Open Food 4101730003012, 285 g, e1103, e322, e422, Salt, brandy, advocaat, honey, egg yolk, dairy, butterfat, grape, malted barley, liqueur, poultry,..., 2119 kJ, 506 kcal, 46 g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
106,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
374,21 zł/1kg

Reber Specialities Cassette Finest Chocolate Mix Opakowanie 525 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
195,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
373,05 zł/1kg

Pistacje i migdały Tocchetti Croccantel Al Pistacchio e Manddorla 200g - Pisti
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
152,13 zł/1kg

Frischli Stracciatella Cream nieodparte połączenie 5000g
134,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,99 zł/1kg

Praliny pistacjowe Cuadra Pistacchio 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
28,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
144,95 zł/1kg

Niederegger Lubeka drobny marcepan klasyczny nostalgiczna puszka 298g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
122,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
412,65 zł/1kg

Mon Cheri 15 batonów z 5 indywidualnie zapakowanymi czekoladkami 52g 15-pak



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
136,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
174,46 zł/1kg

La Domino kostki piernikowe 1250 g
123,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,82 zł/1kg

Marcepan w czekoladzie deserowej 100g - Schronisko Bukowina
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
157,07 zł/1kg

Ferrero Rocher chrupiące praliny orzechowe specjalność opakowanie 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
37,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
150,24 zł/1kg

Milka Favourites popularna mieszanka pralin 141g
25,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
147,41 zł/1kg

Ferrero The Best Advent Calendars pyszne czekoladki opakowanie 251g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
104,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
415,98 zł/1kg

Lindt Mini Chocolates słodkie czekoladowe przysmaki w mini 100g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
32,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
320,10 zł/1kg