4,7



Na podstawie 12 opinii
Maison Alhambra La Charmante Eclatant edp 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
107,69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
75,79 zł-31,90zł
757,90 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Maison Francis Kurkdjian 724 EDP 200 ml UNISEX9 775,30 zł/1l
1 955,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml918,00 zł/1l
91,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Maison Francis Kurkdjian Oud Eau De Parfum 70 ml (unisex)12 861,14 zł/1l
900,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Parfums de Marly Delina Exclusif Parfém 30 ml W26 756,00 zł/1l
802,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
1 076,63 zł/1l
127,84 zł
-41,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,13 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FragraDE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
781,80 zł/1l
78,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Maison Alhambra La Charmante edp 100ml
757,90 zł/1l
107,69 zł
-31,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
75,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Winsome edp 90ml
897,22 zł/1l
80,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Maison Alhambra Vogue Party EDP 100 ml W
729,90 zł/1l
72,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 393,50 zł/1l
139,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Reyna edp 100ml
1 182,70 zł/1l
118,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

MAISON ALHAMBRA Ébene EDP 90ml
1 611,11 zł/1l
145,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Pink Shimmer Secret Intense Woda perfumowana, 100 ml
799,10 zł/1l
79,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Atheeri, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jaśmin, Orchidea, 1 szt.
1 599,90 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Ana Abiyedh Coral, Kobiety, 60 ml
1 039,17 zł/1l
62,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Victoria, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Neroli, Wanilia
862,90 zł/1l
86,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
png Maison Alhambra La Charmante Eclatant edp 100ml Maison Alhambra 6290362340171
Producent : Maison Alhambra
Rodzaj : Woda perfumowana
Pojemność : 100ml
La Charmante Eclatant jest idealny dla tych, którzy lubią świeży, ale ciepły zapach o wyrafinowanym i trwałym uroku.
Nuty zapachowe:
Nuty Głowy : Czarna porzeczka, malina
Nuty Serca : róża, piwonia
Nuty Podstawy : śmietanka, wanilia, piżmo
La Charmante Éclatant marki Alhambra to delikatny, ale żywy zapach dla kobiet, który łączy owocowy blask z miękką kwiatową duszą i ciepłą, kremową bazą. Jest jak elegancki dotyk świeżości z nutą zmysłowości. Zapach otwiera pyszne połączenie czarnej porzeczki i maliny, które jest świeże, soczyste i nieco zalotne - jak pierwszy łyk owocowego koktajlu pod letnim niebem. Ta owocowa eksplozja szybko przenosi się do serca, gdzie rozwijają się delikatne płatki róży i świeżo kwitnąca piwonia, nadając zapachowi romantyczny i eteryczny charakter. Baza jest przyjemnie kojąca i gładka - składa się z piżma i wanilii, które razem tworzą czysty, lekko pudrowy i kremowy welon. Takie połączenie sprawia, że zapach pozostaje naturalny i subtelnie uwodzicielski przez cały dzień. La Charmante Éclatant to doskonały wybór do noszenia na co dzień - do pracy, na spacer czy kolację z przyjaciółmi. Jego subtelność i harmonia sprawiają, że jest wszechstronny i przystępny, a jednocześnie wystarczająco wyrazisty, aby pozostawić wrażenie. Elegancki, zwiewny i delikatny - jak perfumowana bajka z francuskiego ogrodu.
Lattafa La Charmante For Man/Woman to wykwintny zapach unisex, który uosabia i mistykę autentycznych arabskich perfum. Zainspirowany arabskimi słowami "Latif" (dobroć) i "Lateefa" (przyjemny), zapach ten oferuje bogatą mieszankę orientalnych i aromatycznych nut. Odpowiedni zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, płynnie łączy elegancję i zmysłowość, dzięki czemu nadaje się na każdą okazję. Perfumy Lattafa oferują wyrafinowane doznania i oddają istotę ponadczasowego luksusu i wyrafinowania.
Woda perfumowana marki została stworzona wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu.
Maison Alhambra La Charmante Eclatant Eau de Parfum 100 ml to promienny i wyrafinowany zapach dla kobiet. Łączy w sobie kobiecą elegancję i musującą świeżość. Nuta głowy urzeka pikantną mieszanką czarnej porzeczki i maliny, która daje poczucie lekkości i energii. Te owocowe akordy zapewniają orzeźwiające otwarcie, które odświeża zmysły. W sercu zapachu rozwija się kwiatowy bukiet róży i piwonii, emanujący subtelną zmysłowością i wdziękiem. Te kwiatowe nuty nadają perfumom romantycznej i kobiecej głębi, która podkreśla charakter La Charmante Éclatant. Harmonijne połączenie kwiatów tworzy elegancki i uwodzicielski zapach. Zapach dopełnia miękka, kremowa mieszanka kremu, wanilii i piżma, która zapewnia głębię i trwałość. Te ciepłe i kojące akordy nadają perfumom zmysłowy i długotrwały charakter. Stylowy flakon Maison Alhambra La Charmante Eclatant podkreśla luksusową esencję perfum i sprawia, że są one prawdziwym klejnotem w każdej kolekcji zapachów. Nuty głowy: czarna porzeczka, malina. Nuty serca: róża, piwonia. Nuty bazy: krem, wanilia, piżmo.
- Wymiary
- 100 ml
- Waga
- 0.5 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 6290362340171
- Numer producenta
- 2053422
- Wymiary
- 100 ml
- Waga
- 0.5 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 6290362340171
- Numer producenta
- 2053422
Pasuje również do tego

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
1 076,63 zł/1l
127,84 zł
-41,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
781,80 zł/1l
78,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Mayar Cherry Intense EDP 100ml
819,70 zł/1l
81,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
918,00 zł/1l
91,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 115,00 zł/1l
66,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Atheeri, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jaśmin, Orchidea, 1 szt.
1 599,90 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Paris Corner Khair Felicity woda perfumowana dla kobiet 100 ml
775,00 zł/1l
77,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
923,80 zł/1l
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
1 029,80 zł/1l
102,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Qaed Al Fursan, Unisex, 90 ml, Perfumy w płynie, Bergamot, Raspberry, Apple, Black birch, Jasmine, Patchouli, Rose, Floral and Woody, Vanilla, Oakmoss and Rich Musk
692,78 zł/1l
62,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
1 196,70 zł/1l
119,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Victoria, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Neroli, Wanilia
862,90 zł/1l
86,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa The Kingdom Women, Kobiety, 100 ml
798,00 zł/1l
81,98 zł
-2,18 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Yara Elixir woda perfumowana dla kobiet 100 ml
1 126,20 zł/1l
112,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Paris Corner Khair Confection EDP 100ml
879,90 zł/1l
87,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Maison Alhambra Winsome edp 90ml
897,22 zł/1l
80,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Ajayeb Dubai Portrait EDP 100ml
840,10 zł/1l
84,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

PARIS CORNER Taskeen Lactea Divina EDP 100ml
657,50 zł/1l
65,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Ana Abiyedh Passion woda perfumowana dla kobiet 60 ml
1 790,67 zł/1l
107,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Musamam White Intense, Kobiety, 100 ml
1 725,70 zł/1l
172,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Petra, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Śliwkowy, Rum, Kokos, Tuberoza
1 030,00 zł/1l
103,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Angham Second Song woda perfumowana dla kobiet 100 ml
860,90 zł/1l
86,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Mamlakaat Al Oud ORO 100ml VOLAR Estä Oro VOLARÉ Woda perfumowana 100ml
1 482,50 zł/1l
148,25 zł
Sprzedawca: Ramadan24_de
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 83% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
83%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
17%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Piękny zapach
Nie wiem, czego jest duplikatem, ale bardzo przypomina mi Carolinę Herrerę - Verry Good Girl, tylko trochę lżejszą.
Oceniono dnia 12 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Przyjemny zapach malinowej róży
Zapach jest słodki, kwiatowy z malinową nutą. Bardzo dobry do noszenia jako zapach letni lub wiosenny.
Oceniono dnia 16 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku.
Towar dotarł, zapach ok, dziękuję.
Oceniono dnia 30 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Niesamowite
Super dobry ❤️
Oceniono dnia 7 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 25 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 24 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 30 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 204,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 040,30 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
722,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
539,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 991,33 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,70 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 098,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,90 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
542,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 855,20 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 035,60 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(92)Liczba wystawionych ocen: 92
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

The Different Company Sublime Balkiss woda perfumowana unisex 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
493,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 939,80 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 019,80 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,16 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 722,13 zł/1l

Tiziana Terenzi Gumin Ekstrakt perfum, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 062,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 623,80 zł/1l