4,8



Na podstawie 5 opinii
Już tylko 4 sztuki w tej cenie
Simone Andreoli Don't Ask Me Permission Intense 100ml woda perfumowana
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
520,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
508,00 zł-12zł
5 080,00 zł / 1l
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 15% zniżki






4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19Rabat 2% od 2 szt.




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(318)Liczba wystawionych ocen: 318




4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(279)Liczba wystawionych ocen: 279




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(972)Liczba wystawionych ocen: 972




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2414)Liczba wystawionych ocen: 2414




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(416)Liczba wystawionych ocen: 416




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(390)Liczba wystawionych ocen: 390





4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12


Więcej informacji o reklamie
VERSET Coquette, woda perfumowana, pojemność 100 ml1 130,80 zł/1l
119,36 zł
-6,28 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
113,08 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Kilian, Edp, spray. (lub: Woda perfumowana Kilian, spray.)17 740,00 zł/1l
887,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Ramon Monegal Faïsa EDP 50 ml UNISEX12 652,60 zł/1l
632,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Asabi No.3 Intense woda perfumowana w sprayu (100 ml)48 868,00 zł/1l
488,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Simone Andreoli Malibu Woda perfumowana 100 ml
6 806,20 zł/1l
680,62 zł
Sprzedawca: somnia24

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 132,50 zł/1l
413,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Simone Andreoli Smoke Desert 100ml woda perfumowana
4 835,90 zł/1l
483,59 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Simone Andreoli Born from Fire Intense 100ml woda perfumowana
4 951,40 zł/1l
507,10 zł
-11,96 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
495,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Woda perfumowana Zest di Sorrento 100ml
5 824,50 zł/1l
582,45 zł
Sprzedawca: somnia24

Simone Andreoli Rose Of Dangerous Flamenco EDP Intense 100 ml
7 223,90 zł/1l
722,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Andreoli Ocean of a Midnight Moon Edp Intense 100 V.
7 476,90 zł/1l
747,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 544,50 zł/1l
154,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Simone Andreoli Mandorla di Noto 100ml woda perfumowana
5 523,70 zł/1l
552,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

XerJoff XY 1861 Naxos woda perfumowana 100ml
11 370,00 zł/1l
1 137,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Simone Andreoli Criminal Lipstick Parfum Nectar 50 ml
10 225,00 zł/1l
549,04 zł
-37,79 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
511,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Simone Andreoli Fico Nero Intense 100ml de Parfum
7 220,20 zł/1l
722,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nuty zapachowe
- Nuty głowy: limonka, słodka pomarańcza, cukier
- Nuty serca: marakuja, brzoskwinia, ylang-ylang, heliotrop
- Nuty bazy: ambra, białe piżmo, drzewo sandałowe, cachaça
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- 100
- Producent
- SIMONE ANDREOLI
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8055681297029
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- 100
- Producent
- SIMONE ANDREOLI
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8055681297029
Pasuje również do tego

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 544,50 zł/1l
154,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 972,27 zł/1l
147,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 132,50 zł/1l
413,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Azzure Oud 100ml EDP
156,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Xerjoff 40 Knots Woda perfumowana, 50 ml
12 820,80 zł/1l
641,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

French Avenue Aether czyste perfumy unisex 100 ml
1 418,10 zł/1l
141,81 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Simone Andreoli Malibu Woda perfumowana 100 ml
6 806,20 zł/1l
680,62 zł
Sprzedawca: somnia24

Collection Prestige SULTAN No 9 Woda perfumowana: 50 ml Wybierz rozmiar: 50 ml
2 721,40 zł/1l
136,07 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Perfumes - Ajayeb Dubai Portrait EDP 100ml
840,10 zł/1l
84,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Art Of Arabia I EDP 100ml
1 608,50 zł/1l
160,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Andreoli Ocean of a Midnight Moon Edp Intense 100 V.
7 476,90 zł/1l
747,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Lattafa Perfumes - Ansaam Gold EDP 100ml
1 076,20 zł/1l
107,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Apple MLL82ZM/A, 2 m, USB C, USB C, Męska/Męska, Biały
37,70 zł/1m
75,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

French Avenue Royal Blend Sequoia woda perfumowana unisex 100 ml
1 682,60 zł/1l
168,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

French Avenue Amber Empire czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
1 391,90 zł/1l
139,19 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
1 897,78 zł/1l
170,80 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Giardini Di Toscana Blu Indaco, woda perfumowana, pojemność 100 ml
6 970,00 zł/1l
697,00 zł
Sprzedawca: somnia24

MAISON ASRAR Legacy - Royal Collection Woda perfumowana 100ML Unisex
2 157,30 zł/1l
215,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
20%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy
Idealne – dokładnie ten sam produkt, co w perfumerii…
Oceniono dnia 15 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Marzenie...
Marzenie, nawet jeśli drogie. Dobrze przylega do ciała, nadaje się również dla kobiet. Wart swojej ceny!
Oceniono dnia 18 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsza obsługa. Bardzo dziękuję
Wspaniałe, wykwintne perfumy niszowe.
Oceniono dnia 23 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 27 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.
Bestseller
Bestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
5% zniżki

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 040,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 401,10 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 035,67 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,50 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,20 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 034,20 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
179,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 389,47 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 132,10 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 018,60 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
960,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 602,30 zł/1l