Knorr 8717163830994, Tabletka, Bulion warzywny/bulion, 150 g, 1 szt.

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

14,39 zł

84,65 zł / 1kg

+ 9,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

wt. 6 – śr. 7 października
Łap promocję, póki trwa!
Pozostałe przyprawy i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Koncentrat bulionu rybnego CHEF o delikatnym smaku cebuli i czosnku 200ml
Koncentrat bulionu rybnego CHEF o delikatnym smaku cebuli i czosnku 200ml
224,40 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
44,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Panierka Tempura 1kg - Asiya
Panierka Tempura 1kg - Asiya
23,50 zł/1kg
23,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Knorr Professional Bulion warzywny do aromatyzowania sosów 1000ml
Knorr Professional Bulion warzywny do aromatyzowania sosów 1000ml
99,54 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
99,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Koncentrat pomidorowo-warzywny Ortolina tubka130g - Rodolfi
Koncentrat pomidorowo-warzywny Ortolina tubka130g - Rodolfi
60,69 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Winiary Bulion Warzywny 160 G
Winiary Bulion Warzywny 160 G
68,75 zł/1kg
11,00 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Kamis Koperek 6 G
Kamis Koperek 6 G
399,00 zł/1kg
3,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla WINIARY Kostka rosołowa instant 6 szt. 60 g
WINIARY Kostka rosołowa instant 6 szt. 60 g
67,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
4,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
BULION WARZYWNY W PROSZKU BIO 200 g - DARY NATURY
BULION WARZYWNY W PROSZKU200 g - DARY NATURY
115,90 zł/1kg
23,18 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Winiary Bulion drobiowy esencjonalny 160 g
Winiary Bulion drobiowy esencjonalny 160 g
70,13 zł/1kg
11,22 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Kamis Tymianek 8 G
Kamis Tymianek 8 G
468,00 zł/1kg
4,68 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Przyprawa warzywna Visanka 200 g - Visana
Przyprawa warzywna Visanka 200 g - Visana
67,50 zł/1kg
13,50 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Sos śmietanowy 40g
Sos śmietanowy 40g
151,25 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,05 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Prymat Czosnek granulowany 20 g
Prymat Czosnek granulowany 20 g
77,00 zł/1kg
2,31 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Czosnek granulowany 100 G
Czosnek granulowany 100 G
259,80 zł/1l
12,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
Zdjęcie produktu dla Bazylia 50 g
Bazylia 50 g
109,80 zł/1kg
5,49 zł
Sprzedawca: SklepPromienie
Zdjęcie produktu dla Fanex remoulada sos dunski 950 g
Fanex remoulada sos dunski 950 g
37,23 zł/1kg
39,84 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Kamis Majeranek 7 G
Kamis Majeranek 7 G
399,00 zł/1kg
3,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Czarnuszka 300g
Czarnuszka 300g
34,30 zł/1kg
10,29 zł
Sprzedawca: SklepAgnex
Zdjęcie produktu dla Kamis Przyprawa Do Frytek I Ziemniaków 20 G
Kamis Przyprawa Do Frytek I Ziemniaków 20 G
205,00 zł/1kg
4,10 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Chrzan mielony 100g
Chrzan mielony 100g
89,90 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: SklepAgnex

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Brodo granulare Verdure 150g - Knorr

"Knorr Brodo Granulare Vegetale" to bulion warzywny w formie granulatu o wadze 150g, produkowany przez markę Knorr. Bulion ten jest mieszanką aromatycznych składników, takich jak warzywa, przyprawy i zioła, które nadają potrawom intensywny smak i aromat. Bulion w granulkach to szybki i wygodny sposób na ulepszanie smaku potraw z warzywami, a także jako baza do przygotowywania zup, sosów i innych dań. W skład produktu wchodzą m.in. sól, tłuszcz palmowy, cukier, ekstrakt z warzyw oraz różne przyprawy i zioła. Bulion Knorr Brodo Granulare Vegetale jest bezglutenowy, co oznacza, że jest odpowiedni dla osób na diecie bezglutenowej. Produkt ten jest idealny dla wegetarian i wegan, którzy chcą przygotować smaczne i aromatyczne dania bez użycia mięsa. Bulion Knorr Brodo Granulare Vegetale to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą w łatwy sposób ulepszyć smak swoich potraw warzywnych.

Składniki: sól, wzmacniacz smaku, glutaminian sodu, maltodekstryna, cukier, cebula 4%, ekstrakt drożdżowy, marchew 0,8%, przyprawy (sproszkowane nasiona selera, kurkuma), aromaty (zawiera seler), przecier pomidorowy w proszku 0,5%, por 0,2% oliwa z oliwek, pietruszka, sok z cytryny w proszku. masa netto: 150g Wartość odżywcza w 100g: Energia: 21 kJ / 5 kcal kcal, Tłuszcze: 0,5 g, w tym kwasy tłuszczowe: 0,1 g, Węglowodany: 0,9 g, w tym cukry: 0,5 g, Białko: 0,6 g, Sól: 1,1 g.

Materiał:
Tabletka
Model:
Bulion warzywny/bulion
Zawartość:
150 g
Ilość porcji w opakowaniu:
1
Ilość na paczkę:
1 szt.
Lista składników
Składniki: sól, wzmacniacz smaku, glutaminian sodu, maltodekstryna, cukier, cebula 4%, ekstrakt drożdżowy, marchew 0,8%, przyprawy (sproszkowane nasiona selera, kurkuma), aromaty (zawiera seler), przecier pomidorowy w proszku 0,5%, por 0,2% oliwa z oliwek, pietruszka, sok z cytryny w proszku.masa netto: 150gWartość odżywcza w 100g: Energia: 21 kJ / 5 kcal kcal, Tłuszcze: 0,5 g, w tym kwasy tłuszczowe: 0,1 g, Węglowodany: 0,9 g, w tym cukry: 0,5 g,Białko: 0,6 g,Sól: 1,1 g.Kraj pochodzenia:WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
170 g
Firma spożywcza
Knorr
Nazwa handlowa
Brodo granulare Verdure 150g - Knorr
Producent
EAN
8717163830994

Lista składników
Składniki: sól, wzmacniacz smaku, glutaminian sodu, maltodekstryna, cukier, cebula 4%, ekstrakt drożdżowy, marchew 0,8%, przyprawy (sproszkowane nasiona selera, kurkuma), aromaty (zawiera seler), przecier pomidorowy w proszku 0,5%, por 0,2% oliwa z oliwek, pietruszka, sok z cytryny w proszku.masa netto: 150gWartość odżywcza w 100g: Energia: 21 kJ / 5 kcal kcal, Tłuszcze: 0,5 g, w tym kwasy tłuszczowe: 0,1 g, Węglowodany: 0,9 g, w tym cukry: 0,5 g,Białko: 0,6 g,Sól: 1,1 g.Kraj pochodzenia:WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
170 g
Firma spożywcza
Knorr
Nazwa handlowa
Brodo granulare Verdure 150g - Knorr
Producent
EAN
8717163830994
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla BRODO GRANULARE PESCE 150 GR - Knorr IT
BRODO GRANULARE PESCE 150 GR - Knorr IT
83,47 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
14,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Knorr Delkatess bulion klarowny 16 litrów nasz klasyk 329g
Knorr Delkatess bulion klarowny 16 litrów nasz klasyk 329g
67,26 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
22,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Sos orzechowy Saté 330ml
Sos orzechowy Saté 330ml
53,45 zł/1l
17,64 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Poduszki, 2 Szt., Wypełnienie Z Puch/Pierze, 80X80 Cm, Białe Lumarko!
Poduszki, 2 Szt., Wypełnienie Z Puch/Pierze, 80X80 Cm, Białe Lumarko!
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
224,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
Zdjęcie produktu dla Lacroix bulion rybny delikatna baza do zup i sosów 400ml
Lacroix bulion rybny delikatna baza do zup i sosów 400ml
44,57 zł/1l
17,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Zlewozmywak granitowy Zlewozmywak kuchenny 40x50 - Czarny Zlewozmywak wbudowywany - do szafki 45cm
Zlewozmywak granitowy Zlewozmywak kuchenny 40x50 - Czarny Zlewozmywak wbudowywany - do szafki 45cm
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
898,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Skrzynia ogrodowa Prosperplast WOODEBOX antracyt 280L
Skrzynia ogrodowa Prosperplast WOODEBOX antracyt 280L
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 383
137,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Knorr® Gemüse Kraftbouillon Brühe 1,0 kg
Knorr® Gemüse Kraftbouillon Brühe 1,0 kg
81,03 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
81,03 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Geli 1200 702 010 01, 10 l, Głowica zraszacza, Czarny, Zielony
Geli 1200 702 010 01, 10 l, Głowica zraszacza, Czarny, Zielony
3,23 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
32,32 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Kobolo kosz na drewno opałowe kosz na drewno opałowe gotowana wierzba lniana tkanina owalny kosz na drewno opałowe kosz do przechowywania kosz do salonu akcesoria do pieca kominek
Kobolo kosz na drewno opałowe kosz na drewno opałowe gotowana wierzba lniana tkanina owalny kosz na drewno opałowe kosz do przechowywania kosz do salonu akcesoria do pieca kominek
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
207,68 zł
Sprzedawca: Kobolo-Deutschland
Zdjęcie produktu dla ANTTEQ AB42D1, telewizor 42 cali (107 cm), z dźwiękiem Dolby Audio, technologia LED, potrójny tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, odtwarzacz multimediów przez USB, w zestawie tryb hotelowy
ANTTEQ AB42D1, telewizor 42 cali (107 cm), z dźwiękiem Dolby Audio, technologia LED, potrójny tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, odtwarzacz multimediów przez USB, w zestawie tryb hotelowy
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 67
1 461,51 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Skrzynia ogrodowa umbra 190 L Boardebox MBBL190-440U
Skrzynia ogrodowa umbra 190 L Boardebox MBBL190-440U
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 383
131,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Fuchs 380781005 Fuchs Paprika edelsüß Gewürz, 1,0 kg
Fuchs 380781005 Fuchs Paprika edelsüß Gewürz, 1,0 kg
100,01 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
100,01 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
98,04 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
98,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Damskie długie legginsy długie bawełniane spodnie Röre bielizna męska BLACK XXL
Damskie długie legginsy długie bawełniane spodnie Röre bielizna męska BLACK XXL
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
53,45 zł
Sprzedawca: YESET
Zdjęcie produktu dla Matakumi  4-częściowy zestaw noży w stylu damasceńskim – zestaw noży – noże kuchenne w stylu damasceńskim – zestaw noży: nóż szefa kuchni – nóż kuchenny w stylu damasceńskim
Matakumi 4-częściowy zestaw noży w stylu damasceńskim – zestaw noży – noże kuchenne w stylu damasceńskim – zestaw noży: nóż szefa kuchni – nóż kuchenny w stylu damasceńskim
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
442,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Andriez
Zdjęcie produktu dla Star Brodo Liquido Pollo 1L opk
Star Brodo Liquido Pollo 1L opk
11,17 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Basil Darcy L, Przód/tył, Kosz rowerowy, Rotang, Brązowy, 35 l, 5 kg
Basil Darcy L, Przód/tył, Kosz rowerowy, Rotang, Brązowy, 35 l, 5 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
241,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Kan 8L Zielony
Kan 8L Zielony
4,76 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
38,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics
Zdjęcie produktu dla Knorr 8710522984055, 175 g, 110 kcal, 462 kJ, 2,2 g, 0,3 g, 0,7 g
Knorr 8710522984055, 175 g, 110 kcal, 462 kJ, 2,2 g, 0,3 g, 0,7 g
57,84 zł/1kg
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Bomann PC-EKP 1210, Czarny, Stal nierdzewna, Blat, 36 cm, Ceramiczna, Szkło ceramiczne, 1 stref(y)
Bomann PC-EKP 1210, Czarny, Stal nierdzewna, Blat, 36 cm, Ceramiczna, Szkło ceramiczne, 1 stref(y)
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 427
217,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Zdjęcie produktu dla Brita Aluna, 1 szt., Brita, Dzbanek filtrujący wodę
Brita Aluna, 1 szt., Brita, Dzbanek filtrujący wodę
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 139
147,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UNIVERS-CLUB
Zdjęcie produktu dla Belissia slush ice syrup 5L koncentrat | smak marzanki | bardzo ekonomiczny w jasnych kolorach (1:5) | nie zawiera gliceryny
Belissia slush ice syrup 5L koncentrat | smak marzanki | bardzo ekonomiczny w jasnych kolorach (1:5) | nie zawiera glicerynyJednorazowe
102,40 zł/1l
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 48
540,99 zł
-29,00 zł
511,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Tamaris Torebki Alessia, 30444100
Tamaris Torebki Alessia, 30444100
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
126,00 zł
Sprzedawca: WE-LOVE-BAGS
Zdjęcie produktu dla Filtr wody Waterdrop, zamiennik Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1, kompatybilny z Brita® Marella® (12 szt.)
Filtr wody Waterdrop, zamiennik Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1, kompatybilny z Brita® Marella® (12 szt.)
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2887
119,99 zł
Rabat 10% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WaterdropDirect
Zdjęcie produktu dla Kapusta kiszona Kim Chi 160g - Dongwon
Kapusta kiszona Kim Chi 160g - Dongwon
74,06 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
11,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oral-B Vitality Pro, Dorosły, Obrotowa szczoteczka do zębów, Codzienna pielęgnacja, Delikatny, Czarny, 2 min, Bateria
Oral-B Vitality Pro, Dorosły, Obrotowa szczoteczka do zębów, Codzienna pielęgnacja, Delikatny, Czarny, 2 min, Bateria
256,16 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 226
115,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Khanum - Masło klarowane 500gr
Khanum - Masło klarowane 500gr
187,32 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
93,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g
Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g
13,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
7,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Wanilia mielona 1 kg wanilii w proszku, mielone strąki wanilii hurtowo, strąk wanilii
Wanilia mielona 1 kg wanilii w proszku, mielone strąki wanilii hurtowo, strąk wanilii
748,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PHRoyal
7 487,10 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Strąki wanilii -1 kg Wyroby cukiernicze HoReCa
Strąki wanilii -1 kg Wyroby cukiernicze HoReCa
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
575,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PHRoyal
11 519,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Naturalny ekstrakt waniliowy 1 litr bezalkoholowy w szklanej butelce
Naturalny ekstrakt waniliowy 1 litr bezalkoholowy w szklanej butelce
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
261,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
261,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Naturalny ekstrakt waniliowy 500ml klasa 1
Naturalny ekstrakt waniliowy 500ml klasa 1
167,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
335,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla EKSTRAKT WANILIOWY BEZ CUKRU BEZGLUTENOWY110 ml - ROYAL BRAND
EKSTRAKT WANILIOWY BEZ CUKRU BEZGLUTENOWY110 ml - ROYAL BRAND
92,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
845,36 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ekstrakt waniliowy potrójnie skoncentrowany 110 ml bez cukru i konserwantów
Ekstrakt waniliowy potrójnie skoncentrowany 110 ml bez cukru i konserwantów
85,04 zł
Sprzedawca: PHRoyal
773,09 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Wanilia Laska Wanilii 100G Premium Xxl 14-20Cm Długie Grube Laski Wanilii
Wanilia Laska Wanilii 100G Premium Xxl 14-20Cm Długie Grube Laski Wanilii
76,49 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 529,80 zł/1l
A close-up shot of saffron threads in a bowl.
Szafran SARGOL IRANIAN SAFFRON 5g ROTFÄDEN
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 239,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Laski wanilii BOURBON, strąki wanilii, strąki wanilii 20 szt. świeże długie 15cm+
Laski wanilii BOURBON, strąki wanilii, strąki wanilii 20 szt. świeże długie 15cm+
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
63,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 279,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Suszone, mielone kurki 70 g
Suszone, mielone kurki 70 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
56,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 139,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla PASTA WANILIOWA100 g - ROYAL BRAND
PASTA WANILIOWA100 g - ROYAL BRAND
55,26 zł
Sprzedawca: PHRoyal
Zdjęcie produktu dla Laski wanilii PREMIUM 14-16 cm Strąki wanilii Strąki wanilii 10 sztuk
Laski wanilii PREMIUM 14-16 cm Strąki wanilii Strąki wanilii 10 sztuk
49,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
999,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Bób tonka 100g (bób tonka)
Bób tonka 100g (bób tonka)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
49,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
999,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mielona wanilia w proszku 50 g świeżej, 1 odmiana
Mielona wanilia w proszku 50 g świeżej, 1 odmiana
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
46,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
939,80 zł/1l
Two clear plastic jars filled with spices, labeled in Polish.
Zestaw: Anyż Gwiazdki 120g i Cynamon laski 120g
46,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
939,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Develey 184629, Curry sauce, 250 ml
Develey 184629, Curry sauce, 250 ml
10,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,40 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Suszone, mielone kurki 50 g
Suszone, mielone kurki 50 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
34,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
699,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Wanilia mielona 20 g Wanilia Bourbon z Madagaskaru
Wanilia mielona 20 g Wanilia Bourbon z Madagaskaru
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
37,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
759,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ekstrakt waniliowy bez alkoholu / Czysty ekstrakt waniliowy / 1,7 fl oz / 50 ml / Halal
Ekstrakt waniliowy bez alkoholu / Czysty ekstrakt waniliowy / 1,7 fl oz / 50 ml / Halal
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
28,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
579,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Wiberg pieprz czarny bardzo intensywny i ostry smak 630g
Wiberg pieprz czarny bardzo intensywny i ostry smak 630g
104,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
165,22 zł/1kg