Erntesegen Rinderbouillon hefefrei 120g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
23,23 zł
193,58 zł / 1kg
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Mieszanki przypraw i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
S&B Golden Japanisches Curry łagodne 220g83,16 zł/1kg
20,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Pasta curry Thai Pride, czerwona, opakowanie 3 sztuki (3 x 195 g)255,18 zł/1kg
49,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kostki rosołowe warzywne DadiVegetale 100g - Alcenero89,90 zł/1l
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
BULION - KOSTKI DROBIOWE BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWE(6 x 11 g) 66 g - BIOOAZA440,45 zł/1kg
29,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Erntesegen Hühnerbouillon hefefrei 120g
193,58 zł/1kg
23,23 zł
Sprzedawca: taleoo

Cenovis Klare Gemüsebrühe 4x126g
162,26 zł/1kg
81,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

tellofix Rinds-Bouillon 540g
169,09 zł/1kg
91,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

tellofix Hühner-Bouillon 500g
194,86 zł/1kg
97,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Bulion wołowy - kostka bulionowa 72g
122,22 zł/1kg
8,80 zł
Sprzedawca: taleoo

tellofix Bio Salatfein 320g
271,25 zł/1kg
86,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Winiary Rosół wołowy 60 g
70,67 zł/1l
4,24 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Winiary Bulion warzywny 120g (12 sztuk)
50,77 zł/1kg
6,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kostka rosołowa wołowa BIOOAZA ekologiczna 66 g
25,39 zł/1l
8,38 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

BULION WARZYWNY W STYLU ŚRÓDZIEMNOMORSKIM W PROSZKU125 g - ERNTESEGEN
12,52 zł
Sprzedawca: taleoo

BULION - KOSTKI DROBIOWE BEZGLUTENOWE(6 x 11 g) 66 g - NATURAVENA
26,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Knorr Rosół Wołowy 120 g (12 kostek)
53,92 zł/1kg
7,38 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,01 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Knorr Rosół z Kury 70 kostek 700 g
72,71 zł/1kg
56,71 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Baza warzywna - opakowanie uzupełniające 200g
174,35 zł/1kg
34,87 zł
Sprzedawca: taleoo

Wywar warzywny ze świeżych składników 250g
136,44 zł/1kg
34,11 zł
Sprzedawca: taleoo

Knorr Bulion na włoszczyźnie 60 g (6 kostek)
65,29 zł/1kg
4,70 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,57 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Sposób użycia
Dodać małą czubatą łyżeczkę bulionu (ok. 5 g) do 0,25 litra gorącej wody i mieszając doprowadzić do wrzenia.
Bulion wołowy może stanowić bazę do zup, gulaszów, sosów oraz dodatek do różnych potraw.
Zawiera 20% wołowiny pochodzącej z ekologicznych gospodarstw i nie zawiera ekstraktu drożdżowego – dla naturalnego smaku wołowiny. Bez ekstraktu drożdżowego. Bez oleju palmowego
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.
- Zawartość
- 0.1 l
- Lista składników
- sól kamienna, skrobia kukurydziana*, mięso z wołowiny w proszku* 20,8 %, olej słonecznikowy*, cebula prażona*, pasternak* 1,3 %, ekstrakt z cykorii*, pietruszka*, sok z marchwi*, kurkuma*, czosnek*, gałka muszkatołowa*, kwiat muszkatołowy*. (*certyfikowany składnik ekologiczny)OPISBulion wołowy może stanowić bazę do zup, gulaszów, sosów oraz dodatek do różnych potraw. sól kamienna, skrobia kukurydziana*, mięso z wołowiny w proszku* 20,8 %, olej słonecznikowy*, cebula prażona*, pasternak* 1,3 %, ekstrakt z cykorii*, pietruszka*, sok z marchwi*, kurkuma*, czosnek*, gałka muszkatołowa*, kwiat muszkatołowy*. (*certyfikowany składnik ekologiczny)
- Informacja o wartościach odżywczych
- W 100 ml PO PRZYGOTOWANIU Wartość energetyczna: 20 kJ / 5 kcal Tłuszcz: 0,2 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,1 g Węglowodany: 0,5 g w tym cukry: 0 g Białko: 0,3 g Sól: 0,9 g
- Waga
- 120 g
- Firma spożywcza
- HŘgli Nńhrmittel AG Bleichestrasse 31 9323 Steinach Switzerland
- Nazwa handlowa
- BULION WOŁOWY BEZ DODATKU DROŻDŻY W PROSZKU 120 g - ERNTESEGEN
- Producent
- Erntesegen
- Numer producenta
- HUE20003333
- EAN
- 4016512050422
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.
- Zawartość
- 0.1 l
- Lista składników
- sól kamienna, skrobia kukurydziana*, mięso z wołowiny w proszku* 20,8 %, olej słonecznikowy*, cebula prażona*, pasternak* 1,3 %, ekstrakt z cykorii*, pietruszka*, sok z marchwi*, kurkuma*, czosnek*, gałka muszkatołowa*, kwiat muszkatołowy*. (*certyfikowany składnik ekologiczny)OPISBulion wołowy może stanowić bazę do zup, gulaszów, sosów oraz dodatek do różnych potraw. sól kamienna, skrobia kukurydziana*, mięso z wołowiny w proszku* 20,8 %, olej słonecznikowy*, cebula prażona*, pasternak* 1,3 %, ekstrakt z cykorii*, pietruszka*, sok z marchwi*, kurkuma*, czosnek*, gałka muszkatołowa*, kwiat muszkatołowy*. (*certyfikowany składnik ekologiczny)
- Informacja o wartościach odżywczych
- W 100 ml PO PRZYGOTOWANIU Wartość energetyczna: 20 kJ / 5 kcal Tłuszcz: 0,2 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,1 g Węglowodany: 0,5 g w tym cukry: 0 g Białko: 0,3 g Sól: 0,9 g
- Waga
- 120 g
- Firma spożywcza
- HŘgli Nńhrmittel AG Bleichestrasse 31 9323 Steinach Switzerland
- Nazwa handlowa
- BULION WOŁOWY BEZ DODATKU DROŻDŻY W PROSZKU 120 g - ERNTESEGEN
- Producent
- Erntesegen
- Numer producenta
- HUE20003333
- EAN
- 4016512050422
Pasuje również do tego

tellofix Classic Klare Brühe 900g
107,88 zł/1kg
97,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Kameya – Wasabi Furikake Original – 80 g
1 053,63 zł/1kg
84,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Ubena mieszanka przypraw do pieczonych ziemniaków pikantny aromatyczny smak 600g
77,75 zł/1kg
46,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Przyprawa do zup 3 kg, warzywna baza do zup, bez soli, suszona, warzywna, wegańska, naturalna, GiDeli
34,51 zł/1kg
103,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

La Chinata La Vera Papryka Wędzona Ostra DOP 70g
588,00 zł/1kg
41,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Knorr® Gemüse Kraftbouillon Brühe 1,0 kg
81,03 zł/1kg
81,03 zł
Sprzedawca: somnia24

Sól Kłodawska Do Przetworów Niejodowana 11Kg Kopalnia Kłodawa 10X1,1Kg
4,34 zł/1kg
47,70 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Cape Herb and Spice Rub Portugalska sól przyprawowa Peri Peri 100g
78,20 zł/1kg
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

CYNAMON CEJLOŃSKI MIELONY50 g - LEBENSBAUM
267,80 zł/1kg
13,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Chilli mielone 1Kg Swojska Piwniczka
14,77 zł/1kg
14,77 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Knorr mieszanka przypraw do potraw z grilla i smażonych na patelni 500g
141,14 zł/1kg
70,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi WM No.1 pieczone mięso
125,90 zł/1kg
12,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Pieprz różowy suszony w całości o łagodnym smaku opakowanie 160g
567,06 zł/1l
90,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Młynek do przypraw Carmencita Śródziemnomorska mieszanka przypraw 216g
495,32 zł/1kg
106,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Caber Solanka Bolońska Sól z Dodatkiem Ziół 1 kg
29,99 zł/1kg
29,99 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

Sonnentor 465028, Przyprawy w proszku, 35 g, Ziele angielskie, Kardamon, Cynamon, Goździki, Imbir, Wanilia, 226 kcal, 933 kJ, 1,74 g
588,57 zł/1kg
20,60 zł
Sprzedawca: taleoo

Szarena Sól Tradycyjna Bułgarska przyprawa z ziołami górskimi 40 g
158,25 zł/1kg
6,33 zł
Sprzedawca: BulgarianShop

Feinschmecker Germany - Pumpkin King 90g
489,11 zł/1kg
44,02 zł
Sprzedawca: taleoo

Mieszanka przypraw do kapusty w słoiku z korkiem 75g
183,27 zł/1l
27,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Koncentrat wołowiny Oscar nadaje się do zup i sosów 200ml
316,40 zł/1l
63,28 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Przygotowanie przypraw Al Amier CousCous
287,33 zł/1kg
8,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kostki rosołowe Dado per Brodo al Funghi 10szt 100g - Star
73,90 zł/1l
7,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Przyprawa do potraw Kucharek 1000 g
15,18 zł/1kg
15,18 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kozieradka mielona 1kg
15,09 zł/1kg
15,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

WIBERG 2168255009 WIBERG Meersalz Flocken sonnengetrocknet Salz, 350,0 g
245,17 zł/1kg
85,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Bio kardamon, w całości zielony, 100g
878,20 zł/1kg
87,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

DoraLife | Manisa Egyptian Paste 400g
127,92 zł/1l
51,17 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

La Carmencita El único paellero Hiszpańska mieszanka przypraw 20g
690,00 zł/1kg
13,80 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Drogheria & Alimentari AGLIO MACINATO, Przyprawy w proszku, 35 g, Czosnek, Słoik, 1 szt.
72,60 zł/1kg
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Przyprawa do kurczaka i dań z drobiu złocista skórka 36g - Prymat
44,50 zł/1l
1,87 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1,78 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Słoik na przyprawy Orion Słoik na przyprawy z naklejkami Naklejki z 4 przegródkami KEMP



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,99 zł
Sprzedawca: Vilde
188,78 zł/1kg

Prymat przyprawa do masła czosnkowo - ziołowa 12g - Prymat
2,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
259,00 zł/1l

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 1000g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
123,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
123,00 zł/1kg

Chrzan mielony 500g
33,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
33 290,00 zł/1l

Przyprawa do kiszenia ogórków konserwowych - 1kg
25,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
8,33 zł/1l

Fuchs Foodservice Curry przyprawa prażona opakowanie 1200g
144,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
120,67 zł/1kg

Papryczka chilli Peperoncino Frantumato 70 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
278,43 zł/1l

Mieszanka przypraw do mięsa mielonego Fuchs Professional, drobno zbilansowana 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
120,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
60,34 zł/1kg

Sól meksykańska z suszonymi robakami do mezcalu z Meksyku 2x4g
64,67 zł
Sprzedawca: LaProve

Kotanyi Grill Argentina przyprawa ognista kompozycja przypraw 285g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
40,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,48 zł/1kg

Kotanyi Włoskie zioła oregano, rozmaryn i tymianek 63g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
16,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
281,17 zł/1kg

Kotanyi czosnek liofilizowany pikantny intensywny 18g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
523,00 zł/1kg

Fuchs Foodservice China sól przyprawowa autentyczna azjatycka opakowanie 1500g



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,38 zł/1kg

Kotanyi mieszanka przypraw do kurczaka tandoori pikantna egzotyczna 80g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
110,00 zł/1kg

Kotanyi Tikka Masala preparat przyprawowy pikantny smak indyjski 43g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
198,00 zł/1kg

Fuchs Professional masło ziołowe przyprawa opakowanie 1000g
122,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
122,36 zł/1kg

Kotanyi Young Line Avocado Love przyprawa opakowanie 60g
21,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
282,26 zł/1kg

Kotanyi bazylia otarta liofilizowana delikatny smak 5g
10,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 011,00 zł/1kg

Kotanyi oregano cięte liofilizowane aromatyczne tarta 6g
10,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 011,00 zł/1kg

Tymianek Kotanyi cięty liofilizowany jak świeżo zebrany 7g
8,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
895,00 zł/1kg