Mąka Farina XXL W400 1kg - Molino Spadoni

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

14,89 zł

14,89 zł / 1kg

+ 9,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

sob. 3 – wt. 6 października
Łap promocję, póki trwa!
Mąki i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Mąka 0 Nuvola Mehl 25 kg – Caputo
Mąka 0 Nuvola Mehl 25 kg – Caputo
8,71 zł/1kg
217,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka Farina Manitoba 0 25 kg - Caputo
Mąka Farina Manitoba 0 25 kg - Caputo
7,39 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
184,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata Grano Duro 5kg - Mininni
Mąka Semola Rimacinata Grano Duro 5kg - Mininni
7,06 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
34,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna Manitoba typ 65 Il Molino 5 kg
Mąka pszenna Manitoba typ 65 Il Molino 5 kg
7,99 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
44,75 zł
-10%
39,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
9,28 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
9,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
MĄKA PSZENNA KRUPCZATKA 1KG TOTA
Mąka Pszenna Krupczatka 1Kg Tota
3,89 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
3,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata 5kg - Caputo
Mąka Semola Rimacinata 5kg - Caputo
8,99 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
44,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla IL MOLINO Mąka pszenna Pizza 00 1kg
IL MOLINO Mąka pszenna Pizza 00 1kg
4,89 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
4,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna Farina 00 Gran Mugnaio 1 kg
Mąka pszenna Farina 00 Gran Mugnaio 1 kg
9,38 zł/1kg
9,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna TYP "0" Manitoba 1kg - il Molino Chiavazza
Mąka pszenna TYP "0" Manitoba 1kg - il Molino Chiavazza
5,25 zł/1kg
5,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Aashirvaad Atta pełnoziarnista, 10 kg
Aashirvaad Atta pełnoziarnista, 10 kg
9,36 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
93,59 zł
Sprzedawca: India_Bazaar
Zdjęcie produktu dla Mąka na pizzę Farina Saccorosso 5 kg - Caputo
Mąka na pizzę Farina Saccorosso 5 kg - Caputo
6,46 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
32,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka gryczana 500g Bezglutenowa BALVITEN
Mąka gryczana 500g Bezglutenowa BALVITEN
19,03 zł/1kg
9,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla ToTa mąka żytnia pytlowa 980 1kg
ToTa mąka żytnia pytlowa 980 1kg
3,85 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
3,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka żytnia - razowa 1kg
Mąka żytnia - razowa 1kg
9,73 zł/1kg
11,71 zł
-16%
9,73 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Mąka do pizzy Farina Integrale 5kg - Caputo
Mąka do pizzy Farina Integrale 5kg - Caputo
7,04 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
35,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka żytnia razowa 1kg
Mąka żytnia razowa 1kg
8,57 zł/1kg
8,57 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Tota! Mąka Żytnia Pełnoziarnista 1 Kg
Tota! Mąka Żytnia Pełnoziarnista 1 Kg
3,29 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
3,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna Farina typ 550 5 kg
Mąka pszenna Farina typ 550 5 kg
4,80 zł/1kg
24,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Tota! Mąka Pszenna Pełnoziarnista 1 Kg
Tota! Mąka Pszenna Pełnoziarnista 1 Kg
3,47 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
3,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Mąka Farina XXL W400 1kg - Molino Spadoni

Mąka Farina XXL W400 1kg od Molino Spadoni to niezastąpiony skarb w Twojej kuchni! Ta wysokiej jakości mąka pszenna, produkowana przez włoskich cukierników, nadaje wypiekom niezrównany smak i puszystą konsystencję. Dzięki starannie wyselekcjonowanym ziarnom możesz mieć pewność, że Twoje chleby, pizze, ciasta i bułki zawsze wyjdą dobrze i będą wyglądać apetycznie. Mąka o gigantycznej sile - W400, opracowana dla tych, którzy mogą produkować ciasta o maksymalnym nawodnieniu i długim czasie wyrastania - do 72 godzin.

Odkryj sekret udanych wypieków z mąką Farina XXL W400! Dzięki drobnemu zmieleniu i wysokiej zawartości glutenu Twoje wypieki pięknie wyrosną i będą miały idealną konsystencję. Mąka ta nadaje się nie tylko do pieczenia chleba, ale także do wyrobu makaronów, pizzy czy ciast drożdżowych. Odkryj kreatywne możliwości w kuchni i stwórz wyjątkowe dania, które zachwycą całą rodzinę!

Niezawodna w każdej kuchni, zamieni Twoje wypieki w prawdziwe dzieło sztuki kulinarnej. Stwórz wyjątkowe dania o prawdziwie włoskim smaku już dziś i wybierz mąkę Farina XXL W400!

Składniki: mąka pszenna jasna typ 0, może zawierać śladowe ilości soi, gorczycy, łubinu Wartość odżywcza na 100g: Wartość energetyczna 1447kJ/341kcal Tłuszcz 1,2g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4g Węglowodany 67g, w tym cukier 1,5g Białko 15g Sól 0,01g Masa netto: 1000g Kraj pochodzenia: Włochy Przechowywanie: przechowywać w suchym, chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego Data ważności:
Lista składników
Składniki: mąka z lekkiej pszenicy typ 0, może zawierać śladowe ilości soi, musztardy, łubinuWartość odżywcza w 100g:Wartość energetyczna 1447kJ/341kcalTłuszcz 1,2g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4gWęglowodany 67g w tym cukry 1,5gBiałko 15gSól 0,01gMasa netto: 1000g Kraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
1000 g
Firma spożywcza
Molino Spadoni
Nazwa handlowa
Mąka Farina XXL W400 1kg - Molino Spadoni
Producent
Molino Spadoni
EAN
8002213015071

Lista składników
Składniki: mąka z lekkiej pszenicy typ 0, może zawierać śladowe ilości soi, musztardy, łubinuWartość odżywcza w 100g:Wartość energetyczna 1447kJ/341kcalTłuszcz 1,2g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4gWęglowodany 67g w tym cukry 1,5gBiałko 15gSól 0,01gMasa netto: 1000g Kraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
1000 g
Firma spożywcza
Molino Spadoni
Nazwa handlowa
Mąka Farina XXL W400 1kg - Molino Spadoni
Producent
Molino Spadoni
EAN
8002213015071
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Mąka do pizzy Manitoba Oro 5kg - Caputo
Mąka do pizzy Manitoba Oro 5kg - Caputo
7,09 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 68
35,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka Caputo Semola, pszenica durum, mąka pszenna, opakowanie 1000g
Mąka Caputo Semola, pszenica durum, mąka pszenna, opakowanie 1000g
9,52 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
10,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla MĄKA Z ŻOŁĘDZI BEZGLUTENOWA500 g - DARY NATURY
MĄKA Z ŻOŁĘDZI BEZGLUTENOWA500 g - DARY NATURY
41,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
20,90 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Mąka do pizzy Fioreglut gluten free 1kg- Caputo
Mąka do pizzy Fioreglut gluten free 1kg- Caputo
31 990,00 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
31,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
SKROBIA KUKURYDZIANA MAIZENA 25Kg SWOJSKA PIWNICZKA
Skrobia Kukurydziana Maizena 25Kg Swojska Piwniczka
4,58 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
114,43 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata di Grano Duro 1 kg - il Molino Chiavazza
Mąka Semola Rimacinata di Grano Duro 1 kg - il Molino Chiavazza
6,87 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
6,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna typ 405
Mąka pszenna typ 405
4,35 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
21,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna typ 00 Caputo 25 kg
Mąka pszenna typ 00 Caputo 25 kg
5,53 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
143,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna typu Manitoba Farina Tipo Manitoba W380 1 kg - Bongiovanni
Mąka pszenna typu Manitoba Farina Tipo Manitoba W380 1 kg - Bongiovanni
7,99 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
MĄKA NA PIZZĘ PSZENNA TYP 00 1KG TOTA
Mąka Na Pizzę Pszenna Typ 00 1Kg Tota
3,39 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
3,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka kukurydziana PAN 1 kg
Mąka kukurydziana PAN 1 kg
17,80 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
17,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Brązowa mąka jaglana 1kg
Brązowa mąka jaglana 1kg
37,20 zł/1kg
37,20 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Mąka cukiernicza LE FARINE MAGICHE 200g - Lo Conte
Mąka cukiernicza LE FARINE MAGICHE 200g - Lo Conte
35,96 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata Di Grano Duro 1kg- Mininni
Mąka Semola Rimacinata Di Grano Duro 1kg- Mininni
7,05 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
7,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka z ryżu kleistego 400 g Cock
Mąka z ryżu kleistego 400 g Cock
19,17 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
7,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka na pizzę 00 Pizza Napoletana Rossa 1kg - 5 Stagioni
Mąka na pizzę 00 Pizza Napoletana Rossa 1kg - 5 Stagioni
7,79 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
7,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ajinomoto Glutaminian sodu 454g | Wzmacniacz smaku E621 | Przyprawa Umami
Ajinomoto Glutaminian sodu 454g | Wzmacniacz smaku E621 | Przyprawa Umami
28,20 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
TAPIOKA (SKROBIA Z MANIOKU) 400 g - MERRE
TAPIOKA (SKROBIA Z MANIOKU) 400 g - MERRE
17,42 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
6,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla MNG Glutaminian sodu Ajinomoto wzmacniacz smaku E 621 200g
MNG Glutaminian sodu Ajinomoto wzmacniacz smaku E 621 200g
33,29 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
6,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka migdałowa 1kg Brat.pl
Mąka migdałowa 1kg Brat.pl
51,36 zł/1kg
52,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Jasny proszek z jęczmienia organicznego, 1 kg
Jasny proszek z jęczmienia organicznego, 1 kg
87,97 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
87,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur
MĄKA KASZTANOWA BEZGLUTENOWA BIO 400 g - BIO PLANET
MĄKA KASZTANOWA BEZGLUTENOWA400 g -PLANET
59,45 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,78 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Mąka ziemniaczana ekologiczna Bauckhof, 250 g
Mąka ziemniaczana ekologiczna Bauckhof, 250 g
25,96 zł/1kg
11,59 zł
-44%
6,49 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Molino Casillo Semole d'autore, Mąka z kaszy manny, 500 g, 351 kcal, 1490 kJ, 2 g, 12 g
Molino Casillo Semole d'autore, Mąka z kaszy manny, 500 g, 351 kcal, 1490 kJ, 2 g, 12 g
12,74 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
6,59 zł
-3%
6,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Vinh Thuan Ciasto na banh cuon z mąki pszennej 400 g
Vinh Thuan Ciasto na banh cuon z mąki pszennej 400 g
36,72 zł/1kg
15,68 zł
-6%
14,69 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata 1kg - la Molisana
Mąka Semola Rimacinata 1kg - la Molisana
8,34 zł/1kg
8,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna Oro 1 kg 5 Stagioni
Mąka pszenna Oro 1 kg 5 Stagioni
7,49 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka orkiszowa razowa 1kg
Mąka orkiszowa razowa 1kg
18,57 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla MĄKA Z SORGO BEZGLUTENOWA450 g - PROBIO
MĄKA Z SORGO BEZGLUTENOWA450 g - PROBIO
26,98 zł/1kg
12,14 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Mąka migdałowa 1 kg
Mąka migdałowa 1 kg
49,99 zł/1kg
49,99 zł
Sprzedawca: SklepAgnex

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna typ 0 Nuvola Caputo 25 kg
Mąka pszenna typ 0 Nuvola Caputo 25 kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
219,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,79 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka do pizzy Manitoba Oro 5kg - Caputo
Mąka do pizzy Manitoba Oro 5kg - Caputo
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 68
35,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka 0 Nuvola Mehl 25 kg – Caputo
Mąka 0 Nuvola Mehl 25 kg – Caputo
217,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,71 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka Farina Manitoba 0 25 kg - Caputo
Mąka Farina Manitoba 0 25 kg - Caputo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
184,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,39 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna semolina typ 00 do pizzy i makaronu 5 kg
Mąka pszenna semolina typ 00 do pizzy i makaronu 5 kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
34,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,84 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka Gluten Free per Pizza 1kg - 5 Stagioni
Mąka Gluten Free per Pizza 1kg - 5 Stagioni
40,65 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,47 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna Manitoba typ 65 Il Molino 5 kg
Mąka pszenna Manitoba typ 65 Il Molino 5 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
44,75 zł
-10%
39,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata 5kg - Caputo
Mąka Semola Rimacinata 5kg - Caputo
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
44,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata Grano Duro 5kg - Mininni
Mąka Semola Rimacinata Grano Duro 5kg - Mininni
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
34,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,06 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola di Grano Duro 5kg - il Molino Chiavazza
Mąka Semola di Grano Duro 5kg - il Molino Chiavazza
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
33,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna Farina typ 550 5 kg
Mąka pszenna Farina typ 550 5 kg
24,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mieszanka mąk bezglutenowych Fioreglut Farina per Dolci 1kg - Caputo
Mieszanka mąk bezglutenowych Fioreglut Farina per Dolci 1kg - Caputo
37,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka do pizzy Farina Integrale 5kg - Caputo
Mąka do pizzy Farina Integrale 5kg - Caputo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
35,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,04 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla MĄKA MIGDAŁOWA BEZGLUTENOWA 500 g - PIĘĆ PRZEMIAN
MĄKA MIGDAŁOWA BEZGLUTENOWA 500 g - PIĘĆ PRZEMIAN
42,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
84,16 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata di Grano Duro 1 kg - il Molino Chiavazza
Mąka Semola Rimacinata di Grano Duro 1 kg - il Molino Chiavazza
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
6,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,87 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna TYP "0" Manitoba 1kg - il Molino Chiavazza
Mąka pszenna TYP "0" Manitoba 1kg - il Molino Chiavazza
5,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka na pizzę Farina Saccorosso 5 kg - Caputo
Mąka na pizzę Farina Saccorosso 5 kg - Caputo
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
32,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,46 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka pełnoziarnista Mora Integrale 2 kg
Mąka pełnoziarnista Mora Integrale 2 kg
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,89 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Aurora instant mąka pszenna o podwójnej teksturze typ 405 opakowanie 1000g
Aurora instant mąka pszenna o podwójnej teksturze typ 405 opakowanie 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
12,08 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mondamin Klasyczna jasna zasmażka, idealna do sosu beszamelowego, 250 g
Mondamin Klasyczna jasna zasmażka, idealna do sosu beszamelowego, 250 g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
42,16 zł/1kg