Waga:
11000 g- 2500 gPokaż dostępne warianty
- 7500 gPokaż dostępne warianty
- 11000 g
Zawartość:
11 l- 2.5 lPokaż dostępne warianty
- 7.5 lPokaż dostępne warianty
- 11 l
Bozita 9117387, Dorosły, Każda rasa, Elk, 11 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
315,99 zł
28,73 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Sucha karma dla psów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Carnilove Dog Adult – jagnięcina i dzik 12 kg529,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Josera 200062, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe31,72 zł/1kg
396,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Josera JosiDog Active, Dorosły, Każda rasa, Drób, 15 kg21,60 zł/1kg
324,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Orijen Tundra, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, Ryba, Indyk, 11,4 kg45,61 zł/1kg
519,98 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Bozita 41232, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, 12 kg
8,92 zł/1kg
106,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Belcando 560125, Dorosły, Każda rasa, Drób, 12,5 kg
31,70 zł/1kg
396,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Josera Optiness, Dorosły, Każda rasa, 12,5 kg
46,25 zł/1kg
578,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Eukanuba 8710255172149, Dorosły, Każda rasa, 12 kg
25,70 zł/1kg
308,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Josera JosiDog 15 kg dorosły drób
8,61 zł/1kg
129,13 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Josera MiniJunior, Szczenięta, Każda rasa, Kaczka, Drób, 12,5 kg
49,59 zł/1kg
619,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Orijen 0064992714765, Dorosły, Kurczak, Indyk, 1,8 kg
59,99 zł/1kg
107,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Josera Lamb & Rice, Dorosły, Każda rasa, Jagnięcina, Ryż, 12,5 kg
52,69 zł/1kg
658,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Brit 8595602559015, Dorosły, Każda rasa, Średnie (11 - 25 kg), Jagnięcina, 12 kg
15,33 zł/1kg
183,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

DIVINUS Adult, Dorosły, 20 kg
6,08 zł/1kg
121,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WellStoreJTS

Farmina Pet Food Gastrointestinal, Dorosły, Każda rasa, 2 kg
49,68 zł/1kg
99,36 zł
Sprzedawca: Unizoo

Farmina Pet Food 8010276025241, Dorosły, Każda rasa, 2 kg
56,17 zł/1kg
112,33 zł
Sprzedawca: Unizoo

Wolfsblut VetLine Hypoallergenic, Dorosły, Każda rasa, Koń, 2 kg
46,50 zł/1kg
95,78 zł
-2,79 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Farmina Pet Food 8010276025234, Dorosły, Każda rasa, 2 kg
51,22 zł/1kg
102,43 zł
Sprzedawca: Unizoo

Farmina Pet Food 8010276025258, Dorosły, Każda rasa, 2 kg
113,75 zł/1kg
227,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Wolfsblut VetLine Weight Management, Dorosły, Każda rasa, Turcja, 12 kg
24,57 zł/1kg
294,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Wiek zwierzęcia:
- Dorosły
- Smak karmy:
- Elk
- Waga produktu:
- 11 kg
- Rasa psa:
- Każda rasa
- Specyficzne potrzeby zwierzęcia:
- Brak szczególnych potrzeb
- Zawiera witaminy:
- Omega-3, Omega-6, Witamina A, Witamina D3, Witamina E
- Nie zawiera ziarna:
- Tak
- Zawiera przeciwutleniacze:
- Tak
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Białko:
- 26%
- Zawartość tłuszczu:
- 16%
- Popiół surowy:
- 7%
- Włókna surowe:
- 3,5%
- Fosfor:
- 1%
- Wapń:
- 1,4%
- Zawartość wilgoci:
- 9,5%
- Zawartość tauryny:
- 1000 mg/kg
- Zawartość cynku:
- 36 mg/kg
- Zawartość manganu:
- 6,4 mg/kg
- Zawartość miedzi:
- 5,8 mg/kg
- Zawartość jodu:
- 1,7 mg/kg
- Zawartość selenu:
- 0,1 mg/kg
- Zawartość witaminy A:
- 15000 IU/kg
- Zawartość witaminy D3:
- 780 IU/kg
- Zawartość witaminy E:
- 100 mg/kg
- Kwasy tłuszczowe omega-3:
- 0,25%
- Kwasy tłuszczowe Omega-6:
- 1,3%
- Kraj pochodzenia:
- Szwecja
Ta bezzbożowa receptura jest odpowiednia dla wszystkich rasi spełnia wszystkiewymagania żywieniowe. Karma jest bogataw pyszne, świeżo przygotowane mięso łosiai zawiera zbilansowane ilości kwasów omega3 i 6. Rozmiar krokietówjest odpowiedni dla wszystkich ras.
- Waga
- 11000 g
- Zawartość
- 11 l
- Zawartość wilgoci
- 7,8%
- Rodzaj paszy
- Pasza sucha
- Określone gatunki zwierząt
- Psy
- Dodatki
- Dodatki (na kg): witamina A 15000IE, witamina D3 780IE, witamina E 100mg, witamina C 100mg, tauryna 1000mg, miedź (pięciowodny siarczan miedzi(II)) 5,8mg, mangan (tlenek manganu(II)) 6,4mg, cynk (jednowodny siarczan cynku) 36mg, jod (bezwodny jodan wapnia) 1,7mg, selen (drożdże selenowe) 0,1mg. Substancje pomocnicze: Przeciwutleniacze.
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 7311030450639
- Numer producenta
- 9117387
- Producent
- Bozita
- Numer zezwolenia
- --
- Waga
- 11000 g
- Zawartość
- 11 l
- Zawartość wilgoci
- 7,8%
- Rodzaj paszy
- Pasza sucha
- Określone gatunki zwierząt
- Psy
- Dodatki
- Dodatki (na kg): witamina A 15000IE, witamina D3 780IE, witamina E 100mg, witamina C 100mg, tauryna 1000mg, miedź (pięciowodny siarczan miedzi(II)) 5,8mg, mangan (tlenek manganu(II)) 6,4mg, cynk (jednowodny siarczan cynku) 36mg, jod (bezwodny jodan wapnia) 1,7mg, selen (drożdże selenowe) 0,1mg. Substancje pomocnicze: Przeciwutleniacze.
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 7311030450639
- Numer producenta
- 9117387
- Producent
- Bozita
- Numer zezwolenia
- --
Pasuje również do tego

Barca Premium Adult – karma sucha dla dorosłych psów, kompletna karma, 20 kg
11,90 zł/1kg
237,97 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Wolfsblut VetLine Hypoallergenic, Dorosły, Każda rasa, Koń, 12 kg
29,91 zł/1kg
358,95 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Belcando Adult GF Beef, Dorosły, Gigant (> 45 kg), Maxi (26 - 44 kg), Średnie (11 - 25 kg), Mini (5 - 10 kg), Wołowina, 12,5 kg
35,76 zł/1kg
447,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Trovet Intestinal DPD Duck 10kg Dietetyczna Sucha Karma Z Kaczką Dla Psa Z Nietolerancją Pokarmową Alergią I Zaburzeniami Żołądka
24,00 zł/1kg
239,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

DIVINUS Performance, Dorosły, 20 kg
6,50 zł/1kg
129,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Royal Canin Veterinary VHN Dog Hypoallergenic 14kg Sucha Karma Dla Psów z Nietolerancją Pokarmową
27,86 zł/1kg
389,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Alpha Spirit Wild Fish pełnoporcjowa sucha karma 12kg, Dorosły, Każda rasa, Ryba, 12 kg
18,95 zł/1kg
227,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

JOSERA Bavaro Solid - sucha karma dla psów - 18 kg
110,69 zł
Sprzedawca: 2Lucky

Royal Canin Veterinary VHN Dog Anallergenic 8kg Sucha Karma Dla Psów z Nietolerancją Pokarmową
37,24 zł/1kg
297,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

ACANA Sucha karma dla psa Regionals Grasslands Dog 11,4 kg
27,92 zł/1kg
319,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

N&D GF Pumpkin Lamb Blueberry Puppy Mini 2,5 KG
44,76 zł/1kg
111,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Brit 8595602558926, Senior, Ziemniak, Łososiowy, 12 kg
30,08 zł/1kg
360,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Josera 15kg JosiDog Master Mix
16,84 zł/1kg
252,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

John Dog GOOD FORM ADULT Wieprzowina z Wołowiną 12kg Średnie i Duże Rasy - sucha karma dla psów
13,07 zł/1kg
156,83 zł
Sprzedawca: Unizoo

NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Grain Free Adult Small Białoryba - karma sucha dla psa - 1,5 kg
43,93 zł/1l
65,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Hubert 15 kg
16,07 zł/1kg
240,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Raw Paleo Ultra Turkey Medium & Large Puppy 10kg Monoproteinowa Sucha Karma Z Indykiem Dla Szczeniąt
29,80 zł/1kg
298,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo

VERSELE-LAGA Classic Duo Krok - sucha karma dla psów - 20 kg
4,58 zł/1kg
91,54 zł
Sprzedawca: 2Lucky

Mera Dog 4kg Pure Sensitive Truthahn & Reis
46,80 zł/1kg
187,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Bozita 41232, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, 12 kg
8,92 zł/1kg
106,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Forza10 Maintenance Medium Adult bogata w rybę 12kg
19,16 zł/1kg
229,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ekodog

NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Grain Free Junior Small Białoryba - karma sucha dla szczeniąt - 1,5 kg
21,66 zł/1kg
64,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Bosch SENIOR, Senior, 12,5 kg
9,92 zł/1kg
123,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Vet Expert Dermatosis Small Bread 2kg Sucha Karma Weterynaryjna z Królikiem Dla Psów Małych Ras z Wrażliwą Skórą
106,45 zł
Sprzedawca: Unizoo

Perfecto Cat Classic mieszanka mięsna dla kotów 2kg
12,88 zł/1kg
25,75 zł
Sprzedawca: boni-shop

EUKANUBA Daily Care Mono-Protein Adult All Breed Duck - sucha karma dla psów - 12 kg
52,17 zł/1l
626,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

PERRO Indyk z królikiem karma sucha szczenięta 9kg
24,00 zł/1kg
218,88 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Arkwrights BEEF 15 kg
8,33 zł/1kg
125,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GilpaEurope

Pokusa Premium Selection Wołowina z łososiem dla dorosłych psów - sucha karma dla psów - 12 kg
281,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

PURINA ONE MEDMAX Adult Sensitive Salmon&Rice łosoś z ryżem 2,5kg
15,74 zł/1kg
41,19 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Alpha Spirit Wild Fish pełnoporcjowa sucha karma 12kg, Dorosły, Każda rasa, Ryba, 12 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
227,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
18,95 zł/1kg

Royal Canin Yorkshire Terrier Adult, Dorosły, Yorkshire Terrier, XS (<4 kg), 7,5 kg



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
206,97 zł
Sprzedawca: Unizoo
27,60 zł/1kg

Vet Expert Dermatosis 2kg Sucha Karma Weterynaryjna z Królikiem Dla Psa z Alergią i Wrażliwą Skórą
93,98 zł
Sprzedawca: Unizoo
46,99 zł/1kg

Bosch 12,5 kg Plus Struś i Ziemniak



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
525,13 zł
Sprzedawca: superbrandshop
42,01 zł/1kg

Carnilove Dog Adult – jagnięcina i dzik 12 kg



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
529,57 zł
Sprzedawca: superbrandshop

CARNILOVE 508822, Szczenięta, Łososiowy, Indyk, 12 kg
490,84 zł
Sprzedawca: superbrandshop
40,90 zł/1kg

Josera 200062, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe
396,48 zł
Sprzedawca: superbrandshop
31,72 zł/1kg

Bosch Hundefutter Maxi Senior Geflügel, 1er Pack (1 x 12.5 kg), Senior, Drób, Ryż, 12,5 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
311,64 zł
Sprzedawca: superbrandshop
24,93 zł/1kg

Josera 15kg JosiDog Lamb Basic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
345,54 zł
Sprzedawca: superbrandshop
23,04 zł/1kg

Josera Festival 12,5 kg
337,72 zł
Sprzedawca: superbrandshop
27,02 zł/1kg

Josera JosiDog Active, Dorosły, Każda rasa, Drób, 15 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
324,07 zł
Sprzedawca: superbrandshop
21,60 zł/1kg

WIEJSKA ZAGRODA Indyk z jagnięciną M - sucha karma dla psów - 20 kg
348,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
348,99 zł/1kg

Royal Canin Veterinary VHN Dog Gastrointestinal Low Fat 12kg Sucha Karma Dla Psów z Zaburzeniami Trawienia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
327,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
27,22 zł/1kg

Alpha Spirit 8436586310301, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, 12 kg, Bezglutenowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,95 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
18,66 zł/1kg

Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, Słodki ziemniak, 12 kg
304,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
25,40 zł/1kg

Sucha karma Wolfsblut Dorośli Słodki ziemniak 12,5 kg
305,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
24,48 zł/1kg

Josera 15kg JosiDog Master Mix



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
252,62 zł
Sprzedawca: superbrandshop
16,84 zł/1kg

alpha spirit Dog The Only One 7 dni 12 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
184,88 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
15,41 zł/1kg

Royal Canin Gastrointestinal, Dorosły, Drób, 15 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
362,55 zł
Sprzedawca: Unizoo
24,17 zł/1kg