Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Ojar Ciel D'Orage, woda perfumowana, pojemność 100 ml (unisex)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
574,95 zł
5 749,50 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Courreges L`Empreinte woda perfumowana unisex 100 ml2 386,30 zł/1l
238,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
VERSET Coquette, woda perfumowana, pojemność 100 ml1 130,80 zł/1l
119,36 zł
-6,28 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
113,08 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Boadicea the Victorious Bodacious EDP 100 ml UNISEX8 288,50 zł/1l
828,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Ojar Kashmir Print, woda perfumowana unisex, pojemność 100 ml6 967,00 zł/1l
696,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ojar Infusion Velours Woda perfumowana Unisex 100 ml
15 489,90 zł/1l
1 548,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

BORNTOSTANDOUT® FUGAZZI, woda perfumowana, pojemność 100 ml (unisex)
10 827,00 zł/1l
1 234,48 zł
-151,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 082,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sospiro Vibranna, woda perfumowana, pojemność 100 ml (unisex)
7 928,50 zł/1l
792,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Histoires de Parfums Prolixe, woda perfumowana, pojemność 60 ml, unisex
6 030,83 zł/1l
361,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jeroboam Miksado, woda perfumowana, pojemność 100 ml
908,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jeroboam Oriento, woda perfumowana, pojemność 100 ml
15 628,20 zł/1l
1 562,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Khadlaj Oud Galazaid, woda perfumowana, pojemność 60 ml, unisex
4 643,83 zł/1l
278,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Memoize, Inne, Woda perfumowana, Unisex, 100 ml
4 298,70 zł/1l
429,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Khadlaj Shiyaaka, woda perfumowana, pojemność 100 ml
1 200,00 zł/1l
120,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Khadlaj Nafais Magrib woda perfumowana 100 ml (unisex)
1 100,00 zł/1l
110,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Woda perfumowana Warrioress – Ayat Perfumes – 100 ml
1 477,30 zł/1l
147,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Anfar Mauj woda perfumowana unisex 200 ml
805,70 zł/1l
161,14 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Byredo Oud Immortel woda perfumowana 100 ml (unisex)
9 906,80 zł/1l
990,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Hamidi Haneen woda perfumowana unisex 100 ml
870,20 zł/1l
87,02 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Khadlaj Zayaan, woda perfumowana unisex, pojemność 100 ml
1 000,00 zł/1l
131,97 zł
-31,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
100,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Hamidi Maysara, woda perfumowana, pojemność 100 ml (unisex)
957,00 zł/1l
95,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ciel d'Orage Eau de Parfum marki Ojar to uniseksowy zapach z rodziny drzewnych, stworzony przez perfumiarza Jordi Fernándeza. Ten głęboki, elegancki i tajemniczy zapach przywołuje dramatyczną atmosferę burzowego nieba. Na początku wyczuwalne są egzotyczny szafran i ziołowa artemizja (wermut), które tworzą wyrazisty, lekko pikantny i aromatyczny zapach. W sercu rozkwita bogata, drzewna harmonia, w której dominuje dymny gałek drzewa, suchy wetiwer, ziemisty paczuli, żywiczna sosna i delikatna róża. To połączenie nadaje perfumom głęboki charakter, w którym świeże nuty spotykają się z elegancką, drzewną strukturą. Podstawa zapachu łączy w sobie miękką skórę, cenny agar (ud), żywiczny styraks i kremowe drzewo sandałowe. Zapewnia to długotrwałość zapachu i zmysłowy, ciemno-drzewny ślad. Ciel d'Orage Eau de Parfum jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn, którzy preferują intensywne, wyrafinowane i dramatyczne zapachy o wyraźnie drzewnym charakterze.
- Model
- Ciel D'Orage
- Wersja
- unisex
- Waga
- 0.465 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Należy pamiętać, że listy składników produktów naszej marki są regularnie aktualizowane. Szczegółowe informacje na temat składników znajdują się z tyłu opakowania
- Producent
- Ojar
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3665032004753
- Model
- Ciel D'Orage
- Wersja
- unisex
- Waga
- 0.465 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Należy pamiętać, że listy składników produktów naszej marki są regularnie aktualizowane. Szczegółowe informacje na temat składników znajdują się z tyłu opakowania
- Producent
- Ojar
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3665032004753
Pasuje również do tego

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
7 708,50 zł/1l
770,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 148,00 zł/1l
414,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 393,50 zł/1l
139,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
12 004,40 zł/1l
1 200,44 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 542,50 zł/1l
154,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ojar Kashmir Print, woda perfumowana unisex, pojemność 100 ml
6 967,00 zł/1l
696,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Amouage Interlude Man Woda perfumowana, 100ml
13 980,40 zł/1l
1 398,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Amouage Purpose woda perfumowana unisex 100 ml
15 686,50 zł/1l
1 568,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Glamperfeu

Ojar Epine du Desert, woda perfumowana, pojemność 100 ml (unisex)
5 203,80 zł/1l
520,38 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 138,50 zł/1l
113,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Xerjoff Erba Gold Woda perfumowana, 100 ml
8 210,90 zł/1l
821,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: InfinityAroma

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
749,90 zł/1l
74,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: ClickShop

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Xerjoff Casamorati 1888 Woda perfumowana, 100ml
7 189,40 zł/1l
718,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Ahmed Al Maghribi Kaaf EDP 100 ml UNISEX
1 840,20 zł/1l
184,02 zł
Sprzedawca: somnia24

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 251,50 zł/1l
225,15 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Xerjoff Oud Stars Alexandria II Parfém 30 ml UNISEX
18 458,67 zł/1l
553,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Nishane - Wulong Cha Extrait de Parfum 100ml
7 092,90 zł/1l
709,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
171,97 zł
-27,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
5 069,00 zł/1l
304,14 zł
Sprzedawca: motivoo

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Amouage Gold Woman woda perfumowana dla kobiet 100 ml
11 560,60 zł/1l
1 156,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 276,78 zł/1l
204,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

The Merchant Of Venice Arabesque Eau De Parfum Spray 100ml
8 181,80 zł/1l
818,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

The Merchant of Venice Ottoman Amber EDP 100 ml M
4 933,30 zł/1l
493,33 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: BestBuyPerfumes

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
4 675,00 zł/1l
467,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 204,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 040,30 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
722,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
539,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 991,33 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,70 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 098,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,90 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
542,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 855,20 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 035,60 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(93)Liczba wystawionych ocen: 93
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

The Different Company Sublime Balkiss woda perfumowana unisex 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
493,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 939,80 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 019,80 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,68 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 729,07 zł/1l

Tiziana Terenzi Gumin Ekstrakt perfum, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 062,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 623,80 zł/1l