Zielone olwiki w solance nadziewane pastą paprykową 140G - Sacla

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

9,49 zł

67,79 zł / 1l

+ 9,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

wt. 6 – śr. 7 października
Łap promocję, póki trwa!
Przetwory owocowe i warzywne i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Pasta Gochujang ostra Sempio 1 kg
Pasta Gochujang ostra Sempio 1 kg
33,99 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
33,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwki zielone drylowane Taggiasche Denocciolate 820g - Miccio
Oliwki zielone drylowane Taggiasche Denocciolate 820g - Miccio
71,94 zł/1l
58,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwki zielone Giganti Citres 540g
Oliwki zielone Giganti Citres 540g
38,83 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Schiacc Piccanti zielone oliwki w pikantnej marynacie 520g - Citres
Schiacc Piccanti zielone oliwki w pikantnej marynacie 520g - Citres
28,72 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pasta z oliwek i kaparów Citres 200 g
Pasta z oliwek i kaparów Citres 200 g
79,85 zł/1l
15,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Helcom Pasta Szpinakowa Z Bakłażanem 190G
Helcom Pasta Szpinakowa Z Bakłażanem 190G
48,63 zł/1kg
9,24 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Hutesa Oliwki zielone z pastą paprykową 180g
Hutesa Oliwki zielone z pastą paprykową 180g
23,94 zł/1kg
4,31 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Zielone oliwki Liakada z migdałami ATG 200g
Zielone oliwki Liakada z migdałami ATG 200g
97,60 zł/1kg
19,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Evrafish Szprot W Sosie Pomidorowym 170 G
Evrafish Szprot W Sosie Pomidorowym 170 G
40,18 zł/1kg
6,83 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Pasta z oliwek i pomidorów Citres 200 g
Pasta z oliwek i pomidorów Citres 200 g
59,85 zł/1l
11,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Liakada Zielone oliwki z pastą paprykową ATG 200g
Liakada Zielone oliwki z pastą paprykową ATG 200g
63,29 zł/1kg
21,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Zielone oliwiki bez pestki 290g - Iposea
Zielone oliwiki bez pestki 290g - Iposea
34,45 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Urbanek Pieczarki Marynowane 290 G
Urbanek Pieczarki Marynowane 290 G
35,69 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Helcom Pasta Z Ciecierzycy Z Kuminem 190G
Helcom Pasta Z Ciecierzycy Z Kuminem 190G
49,79 zł/1kg
9,46 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Oliwki zielone bez pestek Liakada ATG 190g
Oliwki zielone bez pestek Liakada ATG 190g
108,42 zł/1l
20,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Oliwki Taggiasche w oliwie 200g - Citres
Oliwki Taggiasche w oliwie 200g - Citres
102,45 zł/1l
20,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwki Kalamata w zalewie solankowej 315 g
Oliwki Kalamata w zalewie solankowej 315 g
81,14 zł/1kg
25,56 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla CIRIO 8000320010248, Pasta pomidorowa, 140 g, 74 kcal, 315 kJ, 0,3 g, 12,7 g
CIRIO 8000320010248, Pasta pomidorowa, 140 g, 74 kcal, 315 kJ, 0,3 g, 12,7 g
49,64 zł/1l
6,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Podravka Ajvar Ostry 350 G
Podravka Ajvar Ostry 350 G
42,46 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
19,24 zł
-22%
14,86 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Oliwki zielone drylowane 330g HELCOM
Oliwki zielone drylowane 330g HELCOM
22,09 zł/1l
7,29 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Zielone olwiki w solance nadziewane pastą paprykową 140G - Sacla

Odkryj wyjątkowy smak i aromat Zielonych Oliwek Faszerowanych Pastą Paprykową od Sacla. Te starannie wyselekcjonowane oliwki pochodzą z najlepszych włoskich plantacji, gdzie dojrzewają w śródziemnomorskim słońcu, które nadaje im niezrównanej soczystości i pełni smaku. Każda oliwka jest ręcznie nadziewana aromatyczną pastą paprykową, która dodaje pikantności i wyrazistości, idealnie uzupełniając delikatną goryczkę oliwki.

Nasze oliwki to doskonała propozycja na elegancką przekąskę, która zachwyci Twoich gości podczas spotkań towarzyskich, ale także wyśmienity dodatek do sałatek, dań głównych czy deski serów. Sacla gwarantuje najwyższą jakość i autentyczny, włoski smak, który przeniesie Cię wprost do słońcem pachnących gajów oliwnych. Opakowanie zawiera 140g pysznych oliwek, idealne do dzielenia się i odkrywania nowych kulinarnych możliwości.

Składniki: Oliwki zielone, pasta z papryki 20% (woda, papryka 17%,substancje zagęszczające: alginian sodu. guma guar, substancja wiążąca: chlorek wapnia), sól, regulator kwasowości: kwas mlekowy, kwas cytrynowy, przeciwutleniacz, kwas askorbinowy. Może zawierać pestki lub ich fragmenty.
Zawartość
0.14 l
Lista składników
Składniki: Oliwki zielone, pasta z papryki 20% (woda, papryka 17%,substancje zagęszczające: alginian sodu. guma guar, substancja wiążąca: chlorek wapnia), sól, regulator kwasowości: kwas mlekowy, kwas cytrynowy, przeciwutleniacz, kwas askorbinowy. Może zawierać pestki lub ich fragmenty.Masa netto: 140gWartości odżywcze w 100g: Energia 533kj/ 128kcalTłuszcz 14g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3gWęglowodany 0g w tym cukry 0gBiałko 0,7gSól 3,8gKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
200 g
Firma spożywcza
Sacla
Nazwa handlowa
Zielone olwiki w solance nadziewane pastą paprykową 140G - Sacla
Producent
Sacla
EAN
8001060001626

Zawartość
0.14 l
Lista składników
Składniki: Oliwki zielone, pasta z papryki 20% (woda, papryka 17%,substancje zagęszczające: alginian sodu. guma guar, substancja wiążąca: chlorek wapnia), sól, regulator kwasowości: kwas mlekowy, kwas cytrynowy, przeciwutleniacz, kwas askorbinowy. Może zawierać pestki lub ich fragmenty.Masa netto: 140gWartości odżywcze w 100g: Energia 533kj/ 128kcalTłuszcz 14g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3gWęglowodany 0g w tym cukry 0gBiałko 0,7gSól 3,8gKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
200 g
Firma spożywcza
Sacla
Nazwa handlowa
Zielone olwiki w solance nadziewane pastą paprykową 140G - Sacla
Producent
Sacla
EAN
8001060001626
Pasuje również do tego
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Pomidory San Marzano DOP Strianese 400 g
Pomidory San Marzano DOP Strianese 400 g
19,72 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kapusta czerwona Kühne The Original gotowa do gotowania odsączona waga 9200g
Kapusta czerwona Kühne The Original gotowa do gotowania odsączona waga 9200g
11,41 zł/1kg
116,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mutti Polpa Pomidory drobno krojone bez skórek 400 g
Mutti Polpa Pomidory drobno krojone bez skórek 400 g
11,76 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Premium Puree Marakuja 1kg BATAVIA
Premium Puree Marakuja 1kg BATAVIA
49,89 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
49,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Puree Truskawki 1kg - Metro Chef
Puree Truskawki 1kg - Metro Chef
48,99 zł/1l
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwki Olive Dolci Maxi 000 di Sicilia 870g/500g - Miccio
Oliwki Olive Dolci Maxi 000 di Sicilia 870g/500g - Miccio
25,97 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
22,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pasta z bakłażana Camponatina dei Contorno 200g - Fratelli
Pasta z bakłażana Camponatina dei Contorno 200g - Fratelli
56,85 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pomidory San Marzano Rega 400 g
Pomidory San Marzano Rega 400 g
21,97 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
8,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwki Sicilia Dolci Grandi Miccio 870g/500g
Oliwki Sicilia Dolci Grandi Miccio 870g/500g
22,24 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
19,35 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Pasta z grillowaną cukinią i curry 180g WAWRZYNIEC
Pasta z grillowaną cukinią i curry 180g WAWRZYNIEC
25,56 zł/1kg
8,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Kalafior w zalewie Cavolfiori 540 g Citres
Kalafior w zalewie Cavolfiori 540 g Citres
27,76 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sałatka warzywna Giardiniera 800g - Ponti
Sałatka warzywna Giardiniera 800g - Ponti
19 985,71 zł/1l
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Rosso Gargano 8033837720034, Pomidor, 400 g, Puszka
Rosso Gargano 8033837720034, Pomidor, 400 g, Puszka
11,90 zł/1l
4,76 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla D'Amico karczochy marynowane alla rustica włoskie 280g
D'Amico karczochy marynowane alla rustica włoskie 280g
58,11 zł/1l
16,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Patak's Brinjal Pickle 312 g – średnia ostrość smak bakłażana pikle
Patak's Brinjal Pickle 312 g – średnia ostrość smak bakłażana pikle
56,19 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,98 zł
Sprzedawca: India_Bazaar
Zdjęcie produktu dla Zakwas z buraków 100% EKO kiszony 0,5 l
Zakwas z buraków 100% EKO kiszony 0,5 l
9 090,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
9,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Amarene Anforette wiśnie w syropie 250g - Toschi
Amarene Anforette wiśnie w syropie 250g - Toschi
83,08 zł/1l
20,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Filety z dzikiego łososia - naturalne 125g
Filety z dzikiego łososia - naturalne 125g
143,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Hengstenberg Mildessa Łagodna kapusta kiszona w praktycznej torebce 400g
Hengstenberg Mildessa Łagodna kapusta kiszona w praktycznej torebce 400g
36,49 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Imbir marynowany różowy 1,5kg - Asia Kitchen
Imbir marynowany różowy 1,5kg - Asia Kitchen
11,32 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ziarna soi Edamame 400g - Ita-San
Ziarna soi Edamame 400g - Ita-San
21,87 zł/1kg
8,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Peperoncino di Calabria 135g - Delizie di Calabria
Peperoncino di Calabria 135g - Delizie di Calabria
185,11 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Gotowane ziemniaki w mundurkach 2 kg – Schronisko Bukowina
Gotowane ziemniaki w mundurkach 2 kg – Schronisko Bukowina
9,99 zł/1l
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Datterino Giarllo 400gr psz - La Fiammante
Datterino Giarllo 400gr psz - La Fiammante
20,97 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
MANGO KESAR PULPA 850 g - DOYAL
MANGO KESAR PULPA 850 g - DOYAL
19,99 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
18,98 zł
-10%
16,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Trufla letnia w całości, 25 g
Trufla letnia w całości, 25 g
1 600,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
40,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Korniszony - bez dodatku cukru 720ml
Korniszony - bez dodatku cukru 720ml
35,89 zł/1l
25,84 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Korniszony 670g
Korniszony 670g
22,85 zł/1kg
15,31 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Ładne Kurki Pieprznik Jadalny Krusz Mrożone Luzem 2,5Kg Dużo Witamin
Ładne Kurki Pieprznik Jadalny Krusz Mrożone Luzem 2,5Kg Dużo Witamin
40,04 zł/1kg
100,10 zł
Sprzedawca: LesnaMuszka
Zdjęcie produktu dla Podravka Ajvar Łagodny 350 G
Podravka Ajvar Łagodny 350 G
41,43 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
15,75 zł
-7%
14,50 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Krab gotowany mrożony 600 g Metro Chef
Krab gotowany mrożony 600 g Metro Chef
74,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
97,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cytryny z imbirem i laską cynamonu 220g - Schronisko Bukowina
Cytryny z imbirem i laską cynamonu 220g - Schronisko Bukowina
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
68,14 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Amarene Anforette wiśnie w syropie 250g - Toschi
Amarene Anforette wiśnie w syropie 250g - Toschi
20,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,08 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Pasta z grillowaną cukinią i curry 180g WAWRZYNIEC
Pasta z grillowaną cukinią i curry 180g WAWRZYNIEC
8,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
25,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wiśnie Amarena w syropie 600 g Fabbri
Wiśnie Amarena w syropie 600 g Fabbri
79,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
133,30 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Frytki belgijskie Home Style 2,5kg - Farm Frites
Frytki belgijskie Home Style 2,5kg - Farm Frites
56,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mutti Peeled Tomatoes, Pomidor, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
Mutti Peeled Tomatoes, Pomidor, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14,11 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Frytki Steakhouse Fries 2,5kg - Metro Chef
Frytki Steakhouse Fries 2,5kg - Metro Chef
49,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Frytki belgijskie 12x12 2,5 kg - Lutosa
Frytki belgijskie 12x12 2,5 kg - Lutosa
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
48,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,44 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Frytki proste 9x9mm 2,5kg - Metro Chef
Frytki proste 9x9mm 2,5kg - Metro Chef
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,85 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Placki ziemniaczane 1,5 kg – Metro Chef
Placki ziemniaczane 1,5 kg – Metro Chef
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,99 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Citres Krem pistacjowy słony Pistacchio 200 g
Citres Krem pistacjowy słony Pistacchio 200 g
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,45 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwki zielone bez pestek Delicatessen Dittmann, opakowanie 10 sztuk (10 x 270 g)
Oliwki zielone bez pestek Delicatessen Dittmann, opakowanie 10 sztuk (10 x 270 g)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
134,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 074,08 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pasta z czarnego czosnku 100% 200 g
Pasta z czarnego czosnku 100% 200 g
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,95 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g (pikle na gorąco)
Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g (pikle na gorąco)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
37,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heartforcards
113,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Oliven in Salzlake Bella Cerignola 540g - Citres
Oliven in Salzlake Bella Cerignola 540g - Citres
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
44,43 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Policzki wieprzowe 400g - Schronisko Bukowina
Policzki wieprzowe 400g - Schronisko Bukowina
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,16 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Oliwki Taggiasche bez pestek 180 g Sacla
Oliwki Taggiasche bez pestek 180 g Sacla
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149,94 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Schiacc Piccanti zielone oliwki w pikantnej marynacie 520g - Citres
Schiacc Piccanti zielone oliwki w pikantnej marynacie 520g - Citres
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
28,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kühne Weinkraut Sauerkraut pikantny łagodny pasteryzowany 10200ml
Kühne Weinkraut Sauerkraut pikantny łagodny pasteryzowany 10200ml
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
138,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
13,83 zł/1kg