5,0



Na podstawie 1 opinii
Paluszki czekoladowe Glico Pocky Milky Matcha 33g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
8,51 zł
257,88 zł / 1kg
+ 64,34 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Pozostałe wyroby cukiernicze i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
zoe Masło orzechowe z kakao, 250 g87,20 zł/1kg
21,80 zł
Sprzedawca: PolleoSport

Więcej informacji o reklamie
Haeberlein finest Nuremberg Obladen piernik w puszce 200g376,10 zł/1kg
75,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
ÖZ – Świeże nitki ciasta kadayif – „anielskie włosy” – künefe (400 g)230,65 zł/1kg
46,13 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
Kinder Brioss, 270 g, 10 szt.54,23 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pocky Cookies & Cream Softpack 40g
212,75 zł/1kg
8,51 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Dr Quendt wafle z kremem czekoladowym 150g
86,87 zł/1kg
13,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SCHULTE 7680 SCHULTE Dominosteine Vollmilch Pralinen 175,0 g
86,57 zł/1kg
15,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haeberlein finest Nuremberg Mini Elisen piernik z czekoladą 50g
218,60 zł/1kg
10,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Meistersinger Wafle norymberskie piernikowe glazurowane 200g
113,70 zł/1kg
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Loacker Wafle Czekoladowe Double Choc 175 g
47,78 zł/1kg
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Choco Brownie 150g
460,80 zł/1kg
69,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Ciasto Kataifi (Kadayif) 200g
35,77 zł/1kg
8,69 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Wawel Michałki Zamkowe Białe 245 g
72,45 zł/1kg
23,00 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,75 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Laurieri Scrocchi z oliwkami 175 g
102,53 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Wickelin Meisterstücke Allerlei ciemna czekolada bez cukru 300g
87,90 zł/1kg
26,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Best Dominos Aachen Printen and Gingerbread Mix 250g
214,92 zł/1kg
53,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cantuccini migdałowe, 300 g - Tradycyjne słodycze z Sieny
179,40 zł/1kg
53,82 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Brezen 3x60 g - Breon
142,89 zł/1kg
25,72 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Haldiram Murukku 200 g
41,95 zł/1kg
8,39 zł
Sprzedawca: India_Bazaar
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Delikatne, kremowe i subtelnie pikantne: Pocky Milky Matcha Softpack 33 g
Pocky Milky Matcha Softpack 33 g to połączenie chrupiących herbatników z wyjątkowo kremową mleczną czekoladą matcha. Delikatny, lekko cierpki smak zielonej herbaty doskonale harmonizuje z łagodną słodyczą mlecznego kremu i zapewnia zrównoważone, eleganckie doznania smakowe. Smakołyk dla każdego, kto kocha herbatę matcha i szuka wyrafinowanej przekąski.
delikatnie wyważony mleczny smak matcha
Ten wariant Pocky zachwyca:
Chrupiące herbatniki jako idealna baza
Kremowa mleczna polewa matcha z delikatną słodyczą
Delikatnie cierpki smak zielonej herbaty, niezbyt intensywny
Harmonijna równow aga słodyczy i smaku
Delikatna konsystencja, która rozpływa się na języku
Nowoczesna przekąska z inspirowaną Japonią różnorodnością smaków
wszechstronna przekąska na każdą chwilę
Pocky Milky Matcha są idealne dla:
Przerwy na kawę i chwile przy herbacie
w podróży, w szkole lub w biurze
wieczory filmowe i serialowe
pudełka upominkowe i zestawy degustacyjne
fani matchy i wyśmienitych słodyczy
Poręczna porcja 33 g jest idealna do szybkiego delektowania się.
specjalna cecha: idealny do automatów vendingowych
Dzięki miękkiemu opakowaniu Pocky Milky Matcha doskonale nadaje się do sprzedaży w automatach. Elastyczne opakowanie idealnie pasuje do pojedynczej spirali i może być niezawodnie dozowane - idealne do automatów z przekąskami, kiosków i koncepcji na wynos.
dlaczego Pocky Milky Matcha są tak popularne?
Szlachetne połączenie matchy i mleka
Chrupiące i kremowe w tym samym czasie
Lekkie, niezbyt słodkie
Poręczne miękkie opakowanie do zabrania w podróż
Idealnie porcjowana przekąska premium
Pocky dla koneserów, którzy cenią szlachetne smaki.
szczegóły produktu
Zawartość: 33 g
Opakowanie: miękkie opakowanie
Smak: Mleczna Matcha
Tekstura: chrupiąca i kremowa
wskazówka
Ciesz się zieloną herbatą lub latte - to szczególnie elegancko wydobywa smak matchy.
podsumowanie
Pocky Milky Matcha Softpack 33 g oferuje chrupiącą przyjemność z herbatników z kremową mleczną czekoladą matcha w doskonałej równowadze. Stylowa przekąska dla fanów matchy - idealna do automatów vendingowych dzięki miękkiemu opakowaniu.
Składniki: Mąka pszenna, cukier, olej roślinny [zawiera przeciwutleniacz (skoncentrowana mieszanina tokoferoli E307b)], mleko w proszku, laktoza, tłuszcz cukierniczy [zawiera przeciwutleniacz (skoncentrowana mieszanina tokoferoli E307b)], zielona herbata w proszku (0,9%), sztuczne aromaty (zielona herbata, mleko, wanilia).(zielona herbata, mleko, wanilia), sól, emulgator [lecytyna sojowa (E322i), monoglicerydy (E471)], drożdże, substancja spulchniająca [wodorowęglan sodu (E500ii)], regulator kwasowości [wodorotlenek sodu (E524)], enzym [papaina (E1101ii)], barwnik [beta-karoten (E160a), błękit brylantowy FCF (E133)].
Zawiera: soję, jęczmień, żyto i owies. Może zawierać śladowe ilości migdałów.
| Energia: | 2026 kJ / 484 kcal |
| Tłuszcz: | 21 g |
| w tym zdrowe kwasy tłuszczowe: | <15 g |
| Węglowodany: | 69 g |
| w tym cukier: | 30 g |
| Białko: | 9 g |
| Sól: | 0,17 g |
| Kraj pochodzenia | Tajlandia |
- Lista składników
- Składniki: mąka pszenna, cukier, olej roślinny (olej palmowy, olej rzepakowy), pełnotłuste mleko w proszku (9,3%), laktoza (mleko), tłuszcz do słodyczy [olej palmowy, emulgator (ester propylenoglikolu i kwasów tłuszczowych), antyoksydant (tokoferole)], proszek z zielonej herbaty (1%), sztuczne aromaty, sól
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze: 481,00 kcal, 2.010,00 kJ; Tłuszcz: 18,10 g; w tym tłuszcze nasycone: 15,10 g; Węglowodany: 71,70 g; w tym cukry: 37,20 g; Białko: 7,80 g; Sól: 0,20 g
- Waga
- 33 g
- Firma spożywcza
- Thai Glico Company Limited Lumphini, Pathum Wan 10330 Bangkok Thailand
- Nazwa handlowa
- Paluszki biszkoptowe z czekoladą matcha
- Producent
- Pocky
- Numer producenta
- IBT-00540
- EAN
- 8990044000048
- Lista składników
- Składniki: mąka pszenna, cukier, olej roślinny (olej palmowy, olej rzepakowy), pełnotłuste mleko w proszku (9,3%), laktoza (mleko), tłuszcz do słodyczy [olej palmowy, emulgator (ester propylenoglikolu i kwasów tłuszczowych), antyoksydant (tokoferole)], proszek z zielonej herbaty (1%), sztuczne aromaty, sól
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze: 481,00 kcal, 2.010,00 kJ; Tłuszcz: 18,10 g; w tym tłuszcze nasycone: 15,10 g; Węglowodany: 71,70 g; w tym cukry: 37,20 g; Białko: 7,80 g; Sól: 0,20 g
- Waga
- 33 g
- Firma spożywcza
- Thai Glico Company Limited Lumphini, Pathum Wan 10330 Bangkok Thailand
- Nazwa handlowa
- Paluszki biszkoptowe z czekoladą matcha
- Producent
- Pocky
- Numer producenta
- IBT-00540
- EAN
- 8990044000048
Pasuje również do tego

Pocky Cookies & Cream Softpack 40g
212,75 zł/1kg
8,51 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Mochi kremowe Matcha Latte, Royal Family, 120 g
133,17 zł/1kg
15,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 8851019210124, enzym (papaina) zawiera jęczmień, barwnik (e 120), oleje roślinne (zawierają..., 523 kcal, 9,5 g, 66,7 g, 36,5 g, 23,8 g
189,11 zł/1kg
8,51 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Glico Pocky o smaku truskawkowym 45g
185,33 zł/1kg
8,86 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,34 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Pocky Chocolate Softpack 47g
181,06 zł/1kg
8,51 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Oreo Sandwich Biscuit Matcha Flavour 97g (CHINY)
171,13 zł/1kg
16,60 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

[Bamboo House Green Tea Mochi | Matcha | Lepkie ciasto ryżowe z zieloną herbatą | Japoński styl
54,20 zł/1kg
13,55 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Ciastka mix owocowy Mochi 180g - Awon
77,14 zł/1kg
16,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Oreo Wafer Roll Vanilla Rurki Wafelkowe Z Kremem Waniliowym 54 G
175,19 zł/1kg
9,46 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Wafle Oreo w czekoladzie 54g
175,19 zł/1kg
9,46 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Baton czekoladowy Ritter Sport Amicelli z kremem z orzechów laskowych 100g
107,10 zł/1kg
10,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Naps Mix puszka Alpine Milk Hazelnut Strawberry Creme Cacao do biura 1000g
180,40 zł/1kg
180,40 zł
Sprzedawca: somnia24

Bardollini Matcha Latte Classic Getränkepulver Włoska jakość 90g
124,67 zł/1kg
11,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cukierki woskowe Cry Baby Sour Mini Drinks 39g
388,97 zł/1kg
15,17 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Matcha Cocos Latte Mix 800 g – Matcha i Kokos | Ze stewią | Bez mleka, wegański
139,21 zł/1kg
114,15 zł
Sprzedawca: Goodwei

nutella 4166 Adventskalender 528,0 g
318,73 zł/1kg
168,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milchschokolade 75g 24St
190,00 zł/1kg
14,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
43,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nik-L-Nip Original Wax Candy Bottles 39g 16ml (4 opakowania)
388,97 zł/1kg
15,17 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

TARO Barbecue Fish Snack 52g | Przekąska z owoców morza o smaku BBQ | pikantna przekąska rybna
339,81 zł/1kg
19,07 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,67 zł
Sprzedawca: LAVONIO

GLICO Pocky Original Czekoladowe 45 g
15,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Mochi Creamy Coconut Royal Family 120g
176,92 zł/1kg
21,23 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Bamboo House Podwójne nadzienie Mochi Mango Milk 180g
106,83 zł/1kg
19,23 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Paluszki z ciemnej czekolady Mikado 75g
190,00 zł/1kg
14,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Sony Playstation 5 Slim Disc Edition, 4K, HDR, 1TB SSD, biały
3 806,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kids Creamy Milky & Crunchy 19g
986,32 zł/1kg
18,74 zł
Sprzedawca: Heartforcards

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Czekolada dubajska ELIT - 90g
237,33 zł/1kg
21,36 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pektyna cytrusowa 500g Brat.pl
65,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
127,11 zł/1kg

Płatki drożdżowe 250g Brat.pl
18,09 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
60,19 zł/1kg

Żelatyna spożywcza wieprzowa 280 Bloom 1kg Brat.pl



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
40,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
39,60 zł/1kg

Agar 200g Brat.pl
35,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
168,05 zł/1kg

Żelatyna spożywcza wieprzowa 180 Bloom 1kg Brat.pl



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
32,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
31,66 zł/1kg

Drożdże suszone (instant) 500g Brat.pl
32,29 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
59,04 zł/1kg

Kinder Brioss, 270 g, 10 szt.



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
54,23 zł/1kg

Haeberlein finest Nuremberg Obladen piernik w puszce 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
75,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
376,10 zł/1kg

Lambertz Gebäck Unsere Besten 39282 sort 500g
81,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
126,20 zł/1kg

Loacker Wafle Czekoladowe Double Choc 175 g
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,78 zł/1kg

Loacker Gran Pasticceria White Coconut drobne ciasteczka waflowe 100g
23,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
232,20 zł/1kg

Ciasto Kataifi (Kadayif) 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
18,09 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
30,94 zł/1kg

Żelatyna spożywcza wieprzowa 280 Bloom 500g Brat.pl



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
22,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
44,45 zł/1kg

Klasyczne włoskie paluszki chlebowe 270g - GrissinBon



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
55,14 zł/1kg
![Zdjęcie produktu dla [150g ] BIN BIN Reiscracker mit Seetang / Krakersy ryżowe z wodorostami / Przekąska](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/afd9f62945b8efa5dd0a30e2af99473a.webp)
[150g ] BIN BIN Reiscracker mit Seetang / Krakersy ryżowe z wodorostami / Przekąska



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
63,96 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
426,40 zł/1kg
![Zdjęcie produktu dla [150g ] BIN BIN Reiscracker oryginalny / Krakersy ryżowe oryginalny smak / Przekąska](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/f034aeca05ec75b7d9275bcd3026f340.webp)
[150g ] BIN BIN Reiscracker oryginalny / Krakersy ryżowe oryginalny smak / Przekąska



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
64,83 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
432,20 zł/1kg

Boy Bawang Cornick Smażona kukurydza z czosnkiem 90 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
52,25 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
580,56 zł/1kg

7Days Croissants Mini Cocoa słodka chwila przyjemności opakowanie 185g
14,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,43 zł/1kg

Wafle okrągłe Krossis 700g
61,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
88,16 zł/1kg

Mr. Brownie Carrot Brownies 200g
14,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
73,35 zł/1kg