5,0



Na podstawie 4 opinii
Oreo Wafer Roll Vanilla Rurki Wafelkowe Z Kremem Waniliowym 54 G
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
9,46 zł
175,19 zł / 1kg
+ 64,34 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Ciastka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ciasteczka MiniVoglie Matilde Vicenzi 500 g67,08 zł/1kg
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Bahlsen 24130 We love biscuits - 4 porcje po 280 g każda138,85 zł/1kg
155,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Rurki Cannoli Siciliani bez nadzienia 250 g76,56 zł/1kg
20,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Kinder 8000500357347, 192 g, 136 kcal, 1777 kJ, 424 kcal, 19,6 g, 3,3 g44,83 zł/1kg
13,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
65,50 zł/1kg
19,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Delicje Szampańskie Jagodowe Ciemna Czekolada 147g
43,07 zł/1kg
6,46 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Oreo Crunchies Dipped
110,64 zł/1kg
12,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Divina 113g
47,17 zł/1kg
5,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 8000500391228, Ciastko, 250 g, 250 g
75,92 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Oreo Double Ciastka Kakaowe Z Nadzieniem O Smaku Waniliowym 170 G (12 Sztuk)
384,12 zł/1kg
65,30 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: VaVaDo

Rurki nadziane kremem Caprice Cioccolato 115g - Papadopoulos
230,47 zł/1kg
39,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
122,78 zł/1kg
122,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Chrupiące rolady Bounty 22,5 g
293,78 zł/1kg
6,61 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

OREO Enrobed White, Ciastko, Biała czekolada, 532 kcal, 2228 kJ, 4,9 g, 70 g
276,63 zł/1kg
68,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Milka Sensations Cookies Ciastka Kakaowe Z Kawałkami Czekolady I Nadzieniem O Smaku Waniliowym 156 G
75,75 zł/1kg
12,12 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Oreo Blueberry Icecream o smaku herbatników z kremem jagodowym 137g
21,27 zł/1kg
68,83 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Sensations 156 g
117,76 zł/1kg
18,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 8851019210124, enzym (papaina) zawiera jęczmień, barwnik (e 120), oleje roślinne (zawierają..., 523 kcal, 9,5 g, 66,7 g, 36,5 g, 23,8 g
189,11 zł/1kg
8,51 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Keebler Chips Deluxe Minis Cookies z M&M's Minis (30 x 45 g)
84,97 zł/1kg
144,11 zł
Sprzedawca: Candyspot

Oreo Sandwich Biscuit Matcha Flavour 97g (CHINY)
171,13 zł/1kg
16,60 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Oreo Wafer Roll Vanilla to chrupiące wafelki wypełnione waniliowym kremem. Idealne jako przekąska lub dodatek do deserów. Doskonałe na chwilę słodkiej przyjemności w ciągu dnia.
Oreo Wafle Waniliowe (pojedyncze opakowanie 54 g)
Oreo Waffelrolle mit Vanillegeschmack 54g
Zutaten:
Zucker, Weizenmehl, pflanzliches Öl (Palm, Palmöl), Kakaopulver, Maltodextrin, High Fructose Sirup, Maisstärke, Dextrose, Salz, Emulgator E322 (enthält Soja), Schokoladenaroma, Vanillearoma.
Alergie:
Weizen, Soja
Nettogewicht/Nettoinhalt:
54g
Importeur/Hersteller:
Importeur: Mooijer Volendam BV, PO Box 146, 1130 AC Volendam, Niederlande
Hersteller: Mondelez Kinh Do, 140 Hai Bà Trưng, Đa Kao, Quận 1, Hồ Chí Minh, Wietnam
Anforderung an die Lagerung/Aufbewahrung:
Kühl und trocken lagern, direkte Sonneneinstrahlung vermeiden.
Ursprungsland/Herkunft:
Wietnam
Mindesthaltbarkeitsdatum:
MFG=manufacturing date=Herstellungsdatum
Das Herstellungsdatum steht auf vielen Produkten drauf, nicht zu verwechseln mit dem MHD, also das Mindesthaltbarkeitsdatum.
Mindestens 3 Monate ab Versand. In der Regel länger. For ein genaues Datum bitte anfragen.
Zubereitung:
Verzehrfertig
Allgemeine Informationen:
Szanowni Klienci, wszyscy sprzedawcy od kilku lat wycofują swoje opakowania produktów, a także etykiety (Aufkleber). Może się zdarzyć, że nie będziemy na bieżąco z aktualną sytuacją, ale będziemy ją stale aktualizować.
Durchschnittliche Nährwertangaben pro 100g
| Brennwert | 2005 kJ 479 kcal |
| Fett - w tym przypadku Fettsäuren | 17,9 g 8,3 g |
| Kohlenhydrate - davon Zucker | 73,8 g 49,9 g |
| Eiweiß | 5,7 g |
| Salz | 0,48 g |
Oreo - Wafer Roll Vanilla - Wafelki nadziewane kremem waniliowym - 54g
Najsłynniejszy herbatnik "ROLLS" w naszą stronę... z pysznym kremem o smaku waniliowym w środku i chrupiącym wafelkiem na zewnątrz, ta przekąska Orea to eksplozja smaku.
Idealne do dzielenia się z rodziną lub przyjaciółmi.
Składniki
Cukier, mąka PSZENNA, cukier, nieuwodorniony olej roślinny (olej palmowy), kakao w proszku, maltodekstryna, izoglukoza, skrobia kukurydziana, sól, aromaty, emulgator(lecytyna SOYA).
Może zawierać śladowe ilości MLEKA
Producent:
Mondelez Asia Pacific Pte Ltd, 346 Jalan Boon Lay, 619528 Singapur (SGP)
Wartości odżywcze
| Średnie wartości odżywcze | na 100g | |
Energia | kJ / kcal | 1996 / 477 |
Tłuszcz | g | 17,4 |
w tym nasycone kwasy tłuszczowe | g | 9,1 |
Węglowodany | g | 74,70 |
w tym cukier | g | 49,3 |
Białko | g | 5,4 |
Sól | g | 0,16 |
Oreo Wafle Waniliowe (pojedyncze opakowanie 54 g)
- Lista składników
- Zobacz opis
- Informacja o wartościach odżywczych
- zobacz opis
- Waga
- 54 g
- Firma spożywcza
- Mondelēz International, Inc. China Fumin Road, Wujin Century Building No. 291, Floor 6 200031 Xuhui District, Shanghai China
- Nazwa handlowa
- Oreo Waffelrolle mit Vanille Geschmack 54g Oreo
- Producent
- FMCG-TRADE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Liczba sztuk
- 14
- Numer producenta
- 33428
- EAN
- 8934680033428
- Lista składników
- Zobacz opis
- Informacja o wartościach odżywczych
- zobacz opis
- Waga
- 54 g
- Firma spożywcza
- Mondelēz International, Inc. China Fumin Road, Wujin Century Building No. 291, Floor 6 200031 Xuhui District, Shanghai China
- Nazwa handlowa
- Oreo Waffelrolle mit Vanille Geschmack 54g Oreo
- Producent
- FMCG-TRADE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Liczba sztuk
- 14
- Numer producenta
- 33428
- EAN
- 8934680033428
Pasuje również do tego

Delicje Szampańskie Jagodowe Ciemna Czekolada 147g
43,07 zł/1kg
6,46 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lambertz Divina 113g
47,17 zł/1kg
5,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wafle Oreo w czekoladzie 54g
175,19 zł/1kg
9,46 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Hostess Twinkies waniliowe 10 opakowań 385g
110,26 zł/1kg
42,34 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Rurki nadziane kremem Caprice Cioccolato 115g - Papadopoulos
230,47 zł/1kg
39,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Takis Volcano 100g
142,20 zł/1kg
14,22 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Kinder Brioss, 270 g, 10 szt.
54,23 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,01 zł/1kg
95,77 zł
Sprzedawca: somnia24

funny frisch Chipsy węgierskie o smaku wędzonej papryki 215g
74,19 zł/1kg
15,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
![Zdjęcie produktu dla [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Ciastko z kleistego ryżu z taro | W stylu japońskim](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Ciastko z kleistego ryżu z taro | W stylu japońskim
69,19 zł/1kg
14,53 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
65,50 zł/1kg
19,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5 minute terrine spaghetti w kremowym sosie szynkowym 64g
161,00 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5 minut makaron terrine w sosie śmietanowo-pikantnym 67g
138,00 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MLEKO ALPEJSKIE UHT (min. 1,5 % TŁUSZCZU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
5,41 zł/1l
7,12 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Codziennie herbata cytrynowa w proszku do przygotowania napoju 400g 6-pak
83,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf w sosie śmietanowym 810g
26,05 zł/1kg
21,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5 minute terrine spaghetti w kremowym sosie serowo-śmietanowym 62g
163,17 zł/1kg
9,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Candy Pop Popcorn Snickers (12 x 149 g)
14,39 zł/1kg
33,25 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Kinder 8000500283240, 290 g, 127 kcal, 1836 kJ, 439 kcal, 23 g, 12,5 g
46,34 zł/1kg
17,61 zł
Sprzedawca: foodperium

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,34 zł/1kg
88,71 zł
Sprzedawca: somnia24

Kids Creamy Milky & Crunchy 19g
986,32 zł/1kg
18,74 zł
Sprzedawca: Heartforcards

Airzeen R7 Robot Odkurzający , odkurzacz robot 3 w 1 3000Pa, duża moc ssania, cichy robot odkurzacz, aplikacja/WiFi, czas pracy 120 min
479,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Honiture_DE

Zipro One S Rower treningowy do domu Rower magnetyczny do 110 kg Magnesy Rower treningowy Rower fitness Hometrainer Rower cardio Komputer Sprzęt fitness w domu
399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Oreo Crunchies Dipped
110,64 zł/1kg
12,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

kinder 5733 Joy 3 St.
896,00 zł/1kg
53,76 zł
Sprzedawca: somnia24

Maggi Guten Appetit zupa krem z pieczarek z naturalnymi składnikami 57g
91,58 zł/1kg
5,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TRS – zielona soczewica 500 gramów,
16,78 zł/1kg
8,39 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Ciastka mix owocowy Mochi 180g - Awon
77,14 zł/1kg
16,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kinder 8000500391228, Ciastko, 250 g, 250 g
75,92 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 17 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 31 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,33 zł/1kg

Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,14 zł/1kg

Ciasteczka waniliowe (200szt x 6g) 1,2kg - Rioba pakowane pojedynczo
69,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,99 zł/1kg

Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,64 zł/1kg

Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,56 zł/1kg

Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
120,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
95,57 zł/1kg

Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
451,65 zł/1kg

SUGAR FREE Gniazda maślane 135g BOGUTTI



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
23,94 zł/1kg

Wieńce kawowe Schulte 1600g
81,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
50,81 zł/1kg

WEEKSY Ciasteczka kokosowe 120g BOGUTTI



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
31,19 zł/1kg

Coppenrath Cookie Hearts Caramel pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
76,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,89 zł/1kg

Coppenrath Cookie Hearts Vanilla pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
77,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
77,78 zł/1kg

Coppenrath 839744 Cookie-Herzen Gebäck 200 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
80,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,15 zł/1kg

Low Carb Heavenly Mini Vanilla Meringues 28g
46,82 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,23 zł
Sprzedawca: CarbZone
1 079,64 zł/1kg

Low Carb® Heavenly Mini Raspberry Meringues 28g
46,82 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,23 zł
Sprzedawca: CarbZone
1 079,64 zł/1kg

Mulino Bianco Tenerezze kruche ciasteczka z kremem cytrynowym



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,95 zł/1kg

Mulino Bianco Gemme Albicocca 200 g
14,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
73,95 zł/1kg

Mulino Bianco 8076809506229, Ciastko, Miodowy, 400 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,72 zł/1kg

Mulino Bianco Chicche 200g włoskie ciastka kakaowe z kremem



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
70,95 zł/1kg