Makaroniki pistacjowe Macaron Pistacchio 42gr Cuorenero

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

11,35 zł

162,14 zł / 1kg

+ 9,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

czw. 1 – pt. 2 października
Nasze najlepszeoferty
Ciastka i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Ciasteczka MiniVoglie Matilde Vicenzi 500 g
Ciasteczka MiniVoglie Matilde Vicenzi 500 g
67,08 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ciastka pistacjowe Tindy Pistacchio 110 g
Ciastka pistacjowe Tindy Pistacchio 110 g
61,93 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
8,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Macarons de Pauline Pistazie Mandel Creme 6 Makronentörtchen 72g
Macarons de Pauline Pistazie Mandel Creme 6 Makronentörtchen 72g
347,64 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
25,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ciastka Caffe 135g - Grisbi
Ciastka Caffe 135g - Grisbi
64,06 zł/1kg
11,99 zł
-9%
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ciastka Oreo Brownie 154 g
Ciastka Oreo Brownie 154 g
50,27 zł/1kg
8,43 zł
-10%
7,54 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Lambertz Zimtsterne 202823 175g
Lambertz Zimtsterne 202823 175g
142,71 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
26,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Biszkopty Savoiardi do tiramisu Bonomi 400 g
Biszkopty Savoiardi do tiramisu Bonomi 400 g
34,40 zł/1kg
14,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
CIASTKA PIERNIKOWE BEZGLUTENOWE BIO 100 g - ZEMANKA
CIASTKA PIERNIKOWE BEZGLUTENOWE100 g - ZEMANKA
14,69 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Ciastka Nutella Biscuits 304 g
Ciastka Nutella Biscuits 304 g
47,45 zł/1kg
22,12 zł
-14%
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ciasteczka owsiane 175g
Ciasteczka owsiane 175g
64,63 zł/1kg
11,31 zł
Sprzedawca: taleoo
CIASTECZKA Z NADZIENIEM TRUSKAWKOWYM OD 3 ROKU BIO 120 g - BISKIDS
CIASTECZKA Z NADZIENIEM TRUSKAWKOWYM OD 3 ROKU120 g - BISKIDS
15,87 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Kruche ciasteczka Bonomi 135 g
Kruche ciasteczka Bonomi 135 g
46,36 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Biszkopty bezglutenowe do tiramisu Vicenzi 125 g
Biszkopty bezglutenowe do tiramisu Vicenzi 125 g
94,06 zł/1kg
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ciasteczka imbirowe 175g
Ciasteczka imbirowe 175g
99,71 zł/1kg
17,45 zł
Sprzedawca: taleoo
HERBATNIKI Z CZEKOLADĄ GORZKĄ BIO 150 g - BONNETERRE
HERBATNIKI Z CZEKOLADĄ GORZKĄ150 g - BONNETERRE
208,87 zł/1kg
31,33 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Makaroniki pistacjowe Macaron Pistacchio 42gr Cuorenero

Słynne włoskie makaroniki, czyli ciasteczka oparte o białko jaj, o delikatnej, kruchej konsystencji z pysznymi nadzianiami. Ojczyzną tego produktu są Włochy. Sprowadziliśmy je więc z Włoch i wprowadziliśmy do sprzedaży. Makaroniki mają różne warianty smakowe. W tej ofercie kupujesz ciasteczka nadziane kremem pistacjowym - nasz faworyt smakowy. Ze względu na skład produkt jest naturalnie pozbawiony glutenu i może być jedzony przez osoby, które glutenu nie tolerują.

Składniki; Składniki bezików: cukier 45%, mąka migdałowa 29%, albumina jaja w proszku, substancja słodząca: syrop sorbitolowy; białko sojowe, skrobia ryżowa, olej słonecznikowy, błonnik roślinny, substancja konserwująca: sorbinian potasu; emulgator: lecytyna sojowa; zakwaszacz: kwas cytrynowy; substancje zagęszczające: guma ksantanowa, guma guar; stabilizator: inwertaza; skrobia kukurydziana, barwnik: E133, E100. Składniki kremu (28%): baza śmietankowa (cukier, oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy, słonecznikowy, sojowy, palmowy), odtłuszczone mleko w proszku, laktoza (z mleka), emulgator: lecytyna sojowa; aromaty), biała czekolada (cukier, masło kakaowe, mleko pełne). proszek, serwatka w proszku (z mleka), odtłuszczone mleko w proszku, emulgator: lecytyna sojowa; naturalny aromat waniliowy), woda, aromat, białko sojowe, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, mono- i diacetylowinowe estry mono- i diglicerydów kwasów tłuszczowych. Może zawierać inne orzechy.
Lista składników
Składniki; Składniki bezików: cukier 45%, mąka migdałowa 29%, albumina jaja w proszku, substancja słodząca: syrop sorbitolowy; białko sojowe, skrobia ryżowa, olej słonecznikowy, błonnik roślinny, substancja konserwująca: sorbinian potasu; emulgator: lecytyna sojowa; zakwaszacz: kwas cytrynowy; substancje zagęszczające: guma ksantanowa, guma guar; stabilizator: inwertaza; skrobia kukurydziana, barwnik: E133, E100. Składniki kremu (28%): baza śmietankowa (cukier, oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy, słonecznikowy, sojowy, palmowy), odtłuszczone mleko w proszku, laktoza (z mleka), emulgator: lecytyna sojowa; aromaty), biała czekolada (cukier, masło kakaowe, mleko pełne). proszek, serwatka w proszku (z mleka), odtłuszczone mleko w proszku, emulgator: lecytyna sojowa; naturalny aromat waniliowy), woda, aromat, białko sojowe, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, mono- i diacetylowinowe estry mono- i diglicerydów kwasów tłuszczowych. Może zawierać inne orzechy.masa netto: 42gWartości odżywcze w 100 g: Energia 2045 kj/ 489 kcalTłuszcz 24,4 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 6,3 gWęglowodany 56 g w tym cukry 53 g Białko 10,2 gSól 0,05 gKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
70 g
Firma spożywcza
Cuorenero
Nazwa handlowa
Makaroniki pistacjowe Macaron Pistacchio 42gr Cuorenero
Producent
CUORENERO
EAN
8019980029231

Lista składników
Składniki; Składniki bezików: cukier 45%, mąka migdałowa 29%, albumina jaja w proszku, substancja słodząca: syrop sorbitolowy; białko sojowe, skrobia ryżowa, olej słonecznikowy, błonnik roślinny, substancja konserwująca: sorbinian potasu; emulgator: lecytyna sojowa; zakwaszacz: kwas cytrynowy; substancje zagęszczające: guma ksantanowa, guma guar; stabilizator: inwertaza; skrobia kukurydziana, barwnik: E133, E100. Składniki kremu (28%): baza śmietankowa (cukier, oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy, słonecznikowy, sojowy, palmowy), odtłuszczone mleko w proszku, laktoza (z mleka), emulgator: lecytyna sojowa; aromaty), biała czekolada (cukier, masło kakaowe, mleko pełne). proszek, serwatka w proszku (z mleka), odtłuszczone mleko w proszku, emulgator: lecytyna sojowa; naturalny aromat waniliowy), woda, aromat, białko sojowe, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, mono- i diacetylowinowe estry mono- i diglicerydów kwasów tłuszczowych. Może zawierać inne orzechy.masa netto: 42gWartości odżywcze w 100 g: Energia 2045 kj/ 489 kcalTłuszcz 24,4 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 6,3 gWęglowodany 56 g w tym cukry 53 g Białko 10,2 gSól 0,05 gKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
70 g
Firma spożywcza
Cuorenero
Nazwa handlowa
Makaroniki pistacjowe Macaron Pistacchio 42gr Cuorenero
Producent
CUORENERO
EAN
8019980029231
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Makaroniki truskawkowe bezglutenowe 42g - Cuoronero
Makaroniki truskawkowe bezglutenowe 42g - Cuoronero
159,86 zł/1kg
11,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Macarons de Pauline Pistazie Mandel Creme 6 Makronentörtchen 72g
Macarons de Pauline Pistazie Mandel Creme 6 Makronentörtchen 72g
347,64 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
25,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Donuts waniliowe bezglutenowe pieczywo ciastka 3x37g
Donuts waniliowe bezglutenowe pieczywo ciastka 3x37g
156,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,65 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaroniki kakaowe Cuoronero 42 g
Makaroniki kakaowe Cuoronero 42 g
107,00 zł/1kg
7,99 zł
-6%
7,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Tiny Donuts Cuore Nero Fragola 111 Gr
Tiny Donuts Cuore Nero Fragola 111 Gr
105,93 zł/1kg
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
15,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Macarons
Macarons
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
90,52 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Macarons de Pauline czekolada 6 tartaletek z nadzieniem 72 g
Macarons de Pauline czekolada 6 tartaletek z nadzieniem 72 g
353,47 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
25,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pausa ciok- torcik kakaowy BEZGL. 35 g
Pausa ciok- torcik kakaowy BEZGL. 35 g
1 872,57 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
65,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Kolorowe makaroniki Günthart z pianki marshmallow i marcepanu 25 g
Kolorowe makaroniki Günthart z pianki marshmallow i marcepanu 25 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
19,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
MIESZANKA NA GOFRY I NALEŚNIKI BEZGLUTENOWA BIO 200 g - BAUCK HOF
MIESZANKA NA GOFRY I NALEŚNIKI BEZGLUTENOWA200 g - BAUCK HOF
51,40 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
10,28 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Pickerd Silver Magic Zestaw 3 posypek dekoracyjnych z brokatem 89g
Pickerd Silver Magic Zestaw 3 posypek dekoracyjnych z brokatem 89g
321,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
22,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio 168g włoskie ciastka z kremem pistacjowym
Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio 168g włoskie ciastka z kremem pistacjowym
64,35 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
12,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 581
549,99 zł
Sprzedawca: FunLife
Zdjęcie produktu dla Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,21 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
142,89 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Pickerd brokatowa posypka do dekoracji różowa cukier różowy musujący 34g
Pickerd brokatowa posypka do dekoracji różowa cukier różowy musujący 34g
315,88 zł/1kg
10,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla LEIBNIZ 37780 LEIBNIZ Mini ciasteczka maślane, bezglutenowe i bezlaktozowe, torebka
LEIBNIZ 37780 LEIBNIZ Mini ciasteczka maślane, bezglutenowe i bezlaktozowe, torebka
214,60 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
21,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Szafka pod umywalkę VASAGLE na nóżkach, 3 duże szuflady, 2 półki za drzwiami, 30 x 70 x 64 cm, biała
Szafka pod umywalkę VASAGLE na nóżkach, 3 duże szuflady, 2 półki za drzwiami, 30 x 70 x 64 cm, biała
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 122
337,00 zł
Sprzedawca: Kokiska
Zdjęcie produktu dla Macaron-Set
Macaron-Set
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
92,37 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Organiczne wafle do pieczenia Küchle 70 mm
Organiczne wafle do pieczenia Küchle 70 mm
267,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
9,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Walkers Pure Butter Stem Ginger Shortbread shortbread 175g
Walkers Pure Butter Stem Ginger Shortbread shortbread 175g
200,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
35,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo Harry Potter gumy owocowe z magiczną nutą torebka 160g
Haribo Harry Potter gumy owocowe z magiczną nutą torebka 160g
58,31 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,33 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 56
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller
Zdjęcie produktu dla Hammermühle Orzech Crunchy organiczny 300g
Hammermühle Orzech Crunchy organiczny 300g
57,27 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
17,18 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
132,64 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Barwniki spożywcze czerwony, żółty, niebieski 60 g
Barwniki spożywcze czerwony, żółty, niebieski 60 g
296,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung
Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,56 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla SUGAR FREE Gniazda maślane 135g BOGUTTI
SUGAR FREE Gniazda maślane 135g BOGUTTI
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
23,94 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Falcone Cantucci Mandorla z migdałami 800 g
Falcone Cantucci Mandorla z migdałami 800 g
57,94 zł
-18%
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,61 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla WEEKSY Ciasteczka kokosowe 120g BOGUTTI
WEEKSY Ciasteczka kokosowe 120g BOGUTTI
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
31,19 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ciastka rurki Cannoli Sicilani Mignon 160g - Domenico Mascolo
Ciastka rurki Cannoli Sicilani Mignon 160g - Domenico Mascolo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
20,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
102,35 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g
Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
451,65 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ciastka bez cukru Osvego 250g - Gentilini
Ciastka bez cukru Osvego 250g - Gentilini
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,12 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ciastka zbożowe Zuppalatte Spighe 250g - Colussi
Ciastka zbożowe Zuppalatte Spighe 250g - Colussi
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g
Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
118,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
94,03 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Ciastka bezglutenowe Frollini Senza Glutine Gocce di Cioccolato 200g - Lazzaroni
Ciastka bezglutenowe Frollini Senza Glutine Gocce di Cioccolato 200g - Lazzaroni
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14 990,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Coppenrath domowe herbatniki Frankentaler z polewą i orzechami laskowymi 200g
Coppenrath domowe herbatniki Frankentaler z polewą i orzechami laskowymi 200g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
61,30 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco 8076809586375, Ciastko, Orzech laskowy, 168 g, 517 kcal, 2162 kJ, 7,5 g
Mulino Bianco 8076809586375, Ciastko, Orzech laskowy, 168 g, 517 kcal, 2162 kJ, 7,5 g
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
72,68 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Low Carb Heavenly Mini Vanilla Meringues 28g
Low Carb Heavenly Mini Vanilla Meringues 28g
46,82 zł
-35%
30,23 zł
Sprzedawca: CarbZone
1 079,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Low Carb® Heavenly Mini Raspberry Meringues 28g
Low Carb® Heavenly Mini Raspberry Meringues 28g
46,82 zł
-35%
30,23 zł
Sprzedawca: CarbZone
1 079,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Biszkopty Bonomi Savoiardi kruche 200 g
Biszkopty Bonomi Savoiardi kruche 200 g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
42,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Prato Belli Cantuccini Toskańskie ciasto migdałowe luzem 1000g
Prato Belli Cantuccini Toskańskie ciasto migdałowe luzem 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
71,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
71,69 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco 8076809506229, Ciastko, Miodowy, 400 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g
Mulino Bianco 8076809506229, Ciastko, Miodowy, 400 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,72 zł/1kg