5,0



Na podstawie 1 opinii
Ciastka Grisbi Cocco 150g Matilde Vicenzi
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
11,75 zł
55,95 zł / 1kg
+ 15,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Ciastka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ciasteczka MiniVoglie Matilde Vicenzi 500 g67,08 zł/1kg
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Wafelki Waffer Latter 125 g Matilde Vicenzi62,44 zł/1kg
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Ciastka z kremem czekoladowym Matilde Vicenzi 100g67,43 zł/1kg
9,44 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Ciastka z kawałkami migdałów Cantucini 225g - MatildeVicenzi39,54 zł/1kg
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Open Food 8000350007959, e500, e500ii, e503, e503ii, Palm oil, Salt, Egg yolk, Dairy, Palm oil and fat, E500, E322i, Free range eggs, Whey powder,..., 522 kcal, 5,4 g, 59 g, 32 g
64,65 zł/1kg
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka Caffe 135g - Grisbi
64,06 zł/1kg
11,99 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka maślane Millefoglie Classiche 125g - Vicenzi
48,90 zł/1kg
9,78 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka bezglutenowe cytrynowe Grisbi 150g - Matilde Vicenzi
110,94 zł/1kg
19,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Biszkopty Savoiardi do tiramisu Bonomi 400 g
34,40 zł/1kg
14,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka Cantucci z pistacjami 180 g
99,89 zł/1kg
17,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Biszkopty Bonomi Savoiardi kruche 200 g
42,95 zł/1kg
8,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Herbatniki Leibniz Maślane 50 g
58,80 zł/1kg
2,94 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Loacker Quadratini czekoladowe 250 g
84 500,00 zł/1kg
21,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Krakuski ciastka kruche maślane 201 g
31,35 zł/1kg
6,27 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ciastka Cantuccini Sapori 100 g
84,27 zł/1kg
9,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
63,60 zł/1kg
12,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Leibniz Herbatniki Maślane Z Kremem Czekoladowym 190 G
74,68 zł/1kg
14,19 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Wafelki Wafer Napolitaner 180g - Loacker
78,17 zł/1kg
17,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ciastka Grisbi Cocco 150g - Matilde Vicenzi
Włoskie miękkie ciasteczka nadziane kremem kokosowym.
- Zawartość
- 0.15 l
- Lista składników
- Składniki: Mąka pszenna, cukier, oleje roślinne (palmowy, sojowy, słonecznikowy), mleko w proszku, syrop glukozowy, jaja z wolnego wybiegu, kakao, skrobia kukurydziana, skrobia pszenna, odwodnione mleczko kokosowe w śmietance (mleko kokosowe, maltodekstryna, kazeinian sodu), żółtko jaja w proszku, masło (z mleka), emulgator (lecytyna sojowa), sól, substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu), aromaty. Może zawierać orzeszki ziemne, orzechy, gorczycę. masa netto: 135g Wartości odżywcze w 100 g: Energia 2269 kj/ 544 kcal Tłuszcz 32 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 15 g Węglowodany 57 g w tym cukry 30 g Białko 5,6 g Sól 0,70 g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 210 g
- Firma spożywcza
- Matilde Vicenzi
- Nazwa handlowa
- Ciastka Grisbi Cocco 150g - Matilde Vicenzi
- Producent
- Matilde
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8000350007942
- Zawartość
- 0.15 l
- Lista składników
- Składniki: Mąka pszenna, cukier, oleje roślinne (palmowy, sojowy, słonecznikowy), mleko w proszku, syrop glukozowy, jaja z wolnego wybiegu, kakao, skrobia kukurydziana, skrobia pszenna, odwodnione mleczko kokosowe w śmietance (mleko kokosowe, maltodekstryna, kazeinian sodu), żółtko jaja w proszku, masło (z mleka), emulgator (lecytyna sojowa), sól, substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu), aromaty. Może zawierać orzeszki ziemne, orzechy, gorczycę. masa netto: 135g Wartości odżywcze w 100 g: Energia 2269 kj/ 544 kcal Tłuszcz 32 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 15 g Węglowodany 57 g w tym cukry 30 g Białko 5,6 g Sól 0,70 g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 210 g
- Firma spożywcza
- Matilde Vicenzi
- Nazwa handlowa
- Ciastka Grisbi Cocco 150g - Matilde Vicenzi
- Producent
- Matilde
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8000350007942
Pasuje również do tego

Matilde Vicenzi 8000350007935, Ciastko, Cytryna, 135 g, Orzeszki ziemne, Orzechy, Musztarda, Okrągły, 539 kcal
88,07 zł/1kg
11,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka Caffe 135g - Grisbi
64,06 zł/1kg
11,99 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Matilde Vicenzi 8000350007911, Ciastko, Czekolada, 135 ml, Brązowy, Orzeszki ziemne, Orzechy laskowe, Musztarda, Okrągły
87,04 zł/1kg
11,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Open Food 8000350007959, e500, e500ii, e503, e503ii, Palm oil, Salt, Egg yolk, Dairy, Palm oil and fat, E500, E322i, Free range eggs, Whey powder,..., 522 kcal, 5,4 g, 59 g, 32 g
64,65 zł/1kg
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,01 zł/1kg
95,77 zł
Sprzedawca: somnia24

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
56,50 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka pełnoziarniste Gran Cereale 230 g
43,96 zł/1kg
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka Mulino Bianco Kekse Pan die Stelle: 100% świeże włoskie mleko • Bez oleju palmowego
35,11 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kinder 8000500391228, Ciastko, 250 g, 250 g
75,92 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Canestrini z cukrem pudrem/Puderzucker 200 gr.
71,85 zł/1kg
14,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
122,78 zł/1kg
122,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Balocco Cruschelle 700g, Ciasteczkowy, 433 kcal, 1820 kJ, 8,5 g, 64 g, 20 g
21,21 zł/1kg
14,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
65,50 zł/1kg
19,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Cookie Hearts Vanilla pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda
77,78 zł/1kg
77,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

LEIBNIZ 20990 LEIBNIZ Ciastka czekoladowo-maślane „CHOCO VOLLMILCH”, 125 g
465,33 zł/1kg
69,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Conrad Schulte masło cukiernicze kruche w kształcie litery S 200g
76,10 zł/1kg
15,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

turtle Choco Balls, Chrupiąca czekolada, 300 g, Czekolada
53,17 zł/1kg
19,50 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,95 zł
Sprzedawca: taleoo

hanuta 3519 minis 200,0 g
230,80 zł/1kg
46,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Pilot SAMSUNG BN59-01315B
45,00 zł
Sprzedawca: Voko-Smile

Weiss Gebäck Lebkuchen Herzen Zartbitter 27961 150g
65,67 zł/1kg
9,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON Chocolate Mountain Cookies classic, 150g
47,73 zł/1kg
7,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mulino Bianco Nascondini ciastka czekoladowe 330 g
34,86 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Oreo Double Ciastka Kakaowe Z Nadzieniem O Smaku Waniliowym 170 G (12 Sztuk)
384,12 zł/1kg
65,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

CIASTKA MAŚLANE BRETOŃSKIE Z SOLĄ MORSKĄ220 g - PURAL
78,91 zł/1kg
17,36 zł
Sprzedawca: taleoo

Ciasto Milka Melo - beza biszkoptowa : 1 opakowanie
137,95 zł/1kg
28,97 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Coppenrath Classic Dark Choco Caramel Shortbread 250g
47,84 zł/1kg
11,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ciastka z kremem czekoladowym Matilde Vicenzi 100g
67,43 zł/1kg
9,44 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Herbatniki bezglutenowe Gusto Della 200 g
67,68 zł/1kg
16,00 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,14 zł/1kg
142,76 zł
Sprzedawca: somnia24

PiCK UP! 40630 PiCK UP! Keksriegel "Choco & Milch minis", Beutel
590,55 zł/1kg
75,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 30 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,33 zł/1kg

Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,14 zł/1kg

Ciasteczka waniliowe (200szt x 6g) 1,2kg - Rioba pakowane pojedynczo
69,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,99 zł/1kg

Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,64 zł/1kg

Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,56 zł/1kg

Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
120,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
95,57 zł/1kg

Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
451,65 zł/1kg

SUGAR FREE Gniazda maślane 135g BOGUTTI



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
23,94 zł/1kg

Wieńce kawowe Schulte 1600g
81,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
50,81 zł/1kg

WEEKSY Ciasteczka kokosowe 120g BOGUTTI



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
31,19 zł/1kg

Coppenrath Cookie Hearts Caramel pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
76,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,89 zł/1kg

Coppenrath Cookie Hearts Vanilla pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
77,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
77,78 zł/1kg

Coppenrath 839744 Cookie-Herzen Gebäck 200 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
80,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,15 zł/1kg

Low Carb Heavenly Mini Vanilla Meringues 28g
46,82 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,23 zł
Sprzedawca: CarbZone
1 079,64 zł/1kg

Low Carb® Heavenly Mini Raspberry Meringues 28g
46,82 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,23 zł
Sprzedawca: CarbZone
1 079,64 zł/1kg

Mulino Bianco Tenerezze kruche ciasteczka z kremem cytrynowym



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,95 zł/1kg

Mulino Bianco Gemme Albicocca 200 g
14,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
73,95 zł/1kg

Mulino Bianco 8076809506229, Ciastko, Miodowy, 400 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,72 zł/1kg

Mulino Bianco Chicche 200g włoskie ciastka kakaowe z kremem



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
70,95 zł/1kg