Sos do pizzy Petti 200 g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

4,99 zł

24,95 zł / 1l

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

sob. 3 – wt. 6 października
Łap promocję, póki trwa!
Konserwy i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Salsa per pizza Mutti aromatica 210g
Salsa per pizza Mutti aromatica 210g
26,05 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
5,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krem truflowy Tartufata Citres 200 g
Krem truflowy Tartufata Citres 200 g
119,95 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Korniszony Kühne 55/60
Korniszony Kühne 55/60
11,10 zł/1kg
111,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
WŁOSKI SOS DO PIZZY 400G MUTTI POMIDOR BAZYLIA OREGANO
Mutti Sos do pizzy o smaku świeżych pomidorów 400g
19,97 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos do pizzy Oro di Parma z dojrzałych pomidorów z oregano 425 g
Sos do pizzy Oro di Parma z dojrzałych pomidorów z oregano 425 g
62,15 zł/1kg
3,4Średnia ocena: 3,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
12,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Sos do pizzy Classica 400g - Petti
Sos do pizzy Classica 400g - Petti
19,97 zł/1l
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos do pizzy Aromatica Petti 400 g
Sos do pizzy Aromatica Petti 400 g
19,97 zł/1l
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Graal Szprot W Sosie Pomidorowym 300 G
Graal Szprot W Sosie Pomidorowym 300 G
33,10 zł/1kg
9,93 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Koncentrat pomidorowy Cirio Supercirio 130 g
Koncentrat pomidorowy Cirio Supercirio 130 g
56,85 zł/1l
7,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla VeggieMix - klopsiki 150g
VeggieMix - klopsiki 150g
73,87 zł/1kg
11,08 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Evrafish Paprykarz Szczeciński 300 G
Evrafish Paprykarz Szczeciński 300 G
24,20 zł/1kg
7,26 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Pomidory Datterini Mutti 400 g
Pomidory Datterini Mutti 400 g
35,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
18,34 zł
-22%
14,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Pamapol Flaczki Wołowe Po Zamojsku 500 G
Pamapol Flaczki Wołowe Po Zamojsku 500 G
30,74 zł/1kg
15,37 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Pamapol Flaczki Wołowe W Rosole 500 G
Pamapol Flaczki Wołowe W Rosole 500 G
31,50 zł/1kg
15,75 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Meica Ammerländer Mockturtle
Meica Ammerländer Mockturtle
60,10 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
48,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Erasco 148595004 Erasco Ungarische Gulaschsuppe 770,0 g
Erasco 148595004 Erasco Ungarische Gulaschsuppe 770,0 g
146 844,16 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
113,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Passata pomidorowa Petti 500 g
Passata pomidorowa Petti 500 g
9,18 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
4,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla CIRIO 0000080219033, Przecier pomidorowy, 680 g, 32 kcal, 135 kJ, 5,3 g, 1,2 g
CIRIO 0000080219033, Przecier pomidorowy, 680 g, 32 kcal, 135 kJ, 5,3 g, 1,2 g
12,42 zł/1kg
9,94 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Smażony ryż Menzi
Smażony ryż Menzi
49,77 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
19,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Sos do pizzy 200 g - Petti

Idealny dodatek do domowej pizzy

Sos do pizzy Petti 200g to niezawodny sposób na podkreślenie smaku każdej pizzy – od klasycznej Margherity po bardziej oryginalne kompozycje z ulubionymi dodatkami. Aromatyczny i bogaty w smaku, przeniesie Cię prosto do włoskiej trattorii.

Prosto, smacznie i bez kompromisów

Marka Petti stawia na jakość – ich sos przygotowywany jest ze starannie wyselekcjonowanych pomidorów i nie zawiera zbędnych dodatków. Konsystencja sosu została idealnie dobrana tak, by równomiernie rozprowadzać się na cieście i dodać mu soczystości oraz głębi smaku.

Pizza jak z pizzerii – w Twoim domu

Nawet jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z domowym pieczeniem pizzy, sos Petti sprawi, że osiągniesz pyszny efekt bez wysiłku. Wystarczy rozsmarować, dodać ulubione składniki i gotowe – pizza, która zachwyci Twoją rodzinę i znajomych.

Składniki: pomidory 98%, cukier, bazylia 0,6%, sól, cebula, oregano, marchewka Masa netto: 200g Wartości odżywcze w 100g: Energia 164kj/ 39kcal Tłuszcz 0,1g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0g Węglowodany 6,4g w tym cukry 6,4g Błonnik 2,6g Białko 1,8g Sól 0,7g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:

Sos do pizzy 200g- Petti

Szukasz idealnego dodatku do swojej ulubionej pizzy? Poznaj Sos do pizzy 200g od marki Petti – niezawodnego towarzysza każdej domowej uczty. Ten sos to prawdziwe odkrycie, które sprawi, że każda pizza nabierze wyjątkowego smaku i aromatu. Przygotowywany ze starannie dobranych pomidorów, jest doskonałą bazą do tworzenia klasycznych i kreatywnych kompozycji.

Marka Petti dba o najwyższą jakość, dlatego ich sos do pizzy jest przygotowywany bez zbędnych dodatków. Dzięki temu możesz być pewien, że dostajesz produkt, który jest nie tylko smaczny, ale i zdrowy. Konsystencja sosu została tak dobrana, aby idealnie rozprowadzał się na cieście, dodając pizzy wilgotności i extra smaku. To doskonały wybór zarówno dla miłośników klasycznej Margherity, jak i smakoszy eksperymentujących z różnymi dodatkami.

Odkryj, jak łatwo i szybko możesz przygotować przepyszną pizzę we własnej kuchni, używając sosu do pizzy Petti. Nawet jeśli nie masz doświadczenia w kuchni, ten sos pomoże Ci stworzyć danie, które zaskoczy rodzinę i przyjaciół. Nie musisz już szukać specjalnych składników – wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się w tym poręcznym, 200-gramowym opakowaniu. Z Petti każda pizza smakuje jak z najlepszej włoskiej pizzerii!

Zawartość
0.2 l
Lista składników
Składniki: pomidory 98%, cukier, bazylia 0,6%, sól, cebula, oregano, marchewka Masa netto: 200g Wartości odżywcze w 100g: Energia 164kj/ 39kcal Tłuszcz 0,1g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0g Węglowodany 6,4g w tym cukry 6,4g Błonnik 2,6g Białko 1,8g Sól 0,7g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
240 g
Firma spożywcza
Petti
Nazwa handlowa
Sos do pizzy 200 g - Petti
Producent
Petti
EAN
8003496080022

Zawartość
0.2 l
Lista składników
Składniki: pomidory 98%, cukier, bazylia 0,6%, sól, cebula, oregano, marchewka Masa netto: 200g Wartości odżywcze w 100g: Energia 164kj/ 39kcal Tłuszcz 0,1g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0g Węglowodany 6,4g w tym cukry 6,4g Błonnik 2,6g Białko 1,8g Sól 0,7g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
240 g
Firma spożywcza
Petti
Nazwa handlowa
Sos do pizzy 200 g - Petti
Producent
Petti
EAN
8003496080022
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata Di Grano Duro 1kg- Mininni
Mąka Semola Rimacinata Di Grano Duro 1kg- Mininni
7,05 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
7,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
8,49 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 54
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Salsa per pizza Mutti aromatica 210g
Salsa per pizza Mutti aromatica 210g
26,05 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
5,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
WŁOSKI SOS DO PIZZY 400G MUTTI POMIDOR BAZYLIA OREGANO
Mutti Sos do pizzy o smaku świeżych pomidorów 400g
19,97 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos do pizzy Oro di Parma z dojrzałych pomidorów z oregano 425 g
Sos do pizzy Oro di Parma z dojrzałych pomidorów z oregano 425 g
62,15 zł/1kg
3,4Średnia ocena: 3,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
12,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mutti Polpa Pomidory drobno krojone bez skórek 400 g
Mutti Polpa Pomidory drobno krojone bez skórek 400 g
11,76 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos do pizzy Aromatica Petti 400 g
Sos do pizzy Aromatica Petti 400 g
19,97 zł/1l
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos do pizzy Classica 400g - Petti
Sos do pizzy Classica 400g - Petti
19,97 zł/1l
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Pomidory San Marzano DOP Strianese 400 g
Pomidory San Marzano DOP Strianese 400 g
19,72 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Fritownica bezolejowa Airfryer o pojemności 12 litrów, z podwójną komorą i oknem umożliwiającym podgląd, wyposażona w 2 oddzielne kosze, funkcję Dual Cook, synchronizacji zakończenia gotowania, bezolejowe smażenie, moc 2600W, sterowanie cyfrowe, oszczędność czasu
Fritownica bezolejowa Airfryer o pojemności 12 litrów, z podwójną komorą i oknem umożliwiającym podgląd, wyposażona w 2 oddzielne kosze, funkcję Dual Cook, synchronizacji zakończenia gotowania, bezolejowe smażenie, moc 2600W, sterowanie cyfrowe, oszczędność czasu
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 250
434,26 zł
-8,69 zł
425,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH
Zdjęcie produktu dla SHARP YC-MG02ES Kuchenka mikrofalowa z grillem (kuchenka mikrofalowa: 800 W, grill: 1000 W)
SHARP YC-MG02ES Kuchenka mikrofalowa z grillem (kuchenka mikrofalowa: 800 W, grill: 1000 W)
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 165
1 121,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla La Molisana 8004690101513, Spaghetti, Makaron długi, 500 g, Brąz, 13 min
La Molisana 8004690101513, Spaghetti, Makaron długi, 500 g, Brąz, 13 min
11,35 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
5,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Szafka łazienkowa SoBuy – wysoka szafka do małych łazienek z regulowanymi półkami; wąska szafka łazienkowa nad umywalkę, oszczędzająca miejsce, kolor biały, model BZR34-II-W
Szafka łazienkowa SoBuy – wysoka szafka do małych łazienek z regulowanymi półkami; wąska szafka łazienkowa nad umywalkę, oszczędzająca miejsce, kolor biały, model BZR34-II-W
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 68
309,95 zł
-9,16 zł
300,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sobuy
Zdjęcie produktu dla MAXXMEE hot air fritt. Podwójne k. 2x3,8l
MAXXMEE hot air fritt. Podwójne k. 2x3,8l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 180
465,97 zł
10% zniżki
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
PESTO CZERWONE Z SUSZONYCH POMIDORÓW BIO 140 g - VITALIANA
PESTO CZERWONE Z SUSZONYCH POMIDORÓW140 g - VITALIANA
129,00 zł/1kg
18,06 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla ProfiCook PC-FR 1200 H, Frytkownica na gorące powietrze, 11 l, 200 °C, Pojedyńczy, Czarny, Stal nierdzewna, Dotyk
ProfiCook PC-FR 1200 H, Frytkownica na gorące powietrze, 11 l, 200 °C, Pojedyńczy, Czarny, Stal nierdzewna, Dotyk
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 95
627,41 zł
Sprzedawca: GaladorEU
Zdjęcie produktu dla Passata pomidorowa Extra Fine 700 g Petti
Passata pomidorowa Extra Fine 700 g Petti
15,13 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pasta pomidorowa Oro di Parma podwójnie skoncentrowana w puszce 70g
Pasta pomidorowa Oro di Parma podwójnie skoncentrowana w puszce 70g
77,43 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
5,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla COSTWAY 4 w 1 – stół do piłkarzyków, stół wielofunkcyjny z piłkarzykami, bilardem, tenisem stołowym i air hockeyem, zestaw stołów do gier dla dzieci i dorosłych 125 x 97 x 83 cm
COSTWAY 4 w 1 – stół do piłkarzyków, stół wielofunkcyjny z piłkarzykami, bilardem, tenisem stołowym i air hockeyem, zestaw stołów do gier dla dzieci i dorosłych 125 x 97 x 83 cm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 92
421,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
A studio shot of a dark blue suitcase with red accents.
Walizka RGL S-020 L Walizka materiałowa 4 kółka Rozszerzana Rozmiar: L Kolor: Granatowy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
99,87 zł
Sprzedawca: Hurtowniawalizek
Zdjęcie produktu dla Ipae-Progarden Adige, Biały, Polipropylen (PP), Kształt kwadratowy, 4 x noga, 440 mm, 440 mm
Ipae-Progarden Adige, Biały, Polipropylen (PP), Kształt kwadratowy, 4 x noga, 440 mm, 440 mm
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 86
79,99 zł
Sprzedawca: homerci
Zdjęcie produktu dla Tomaten 'Vintage San Marzano Peeled Tomatoes'.
Tomaten 'Vintage San Marzano Peeled Tomatoes'.
66,27 zł/1kg
17,23 zł
Sprzedawca: artbook-service
Zdjęcie produktu dla Pulsoksymetr Pulsoksymetr palcowy z 1,5-calowym wyświetlaczem LED HD i modułem MCU Monitor nasycenia tlenem Tlenomierz krwi
Pulsoksymetr Pulsoksymetr palcowy z 1,5-calowym wyświetlaczem LED HD i modułem MCU Monitor nasycenia tlenem Tlenomierz krwi
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
71,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Mutti Peeled Tomatoes, Pomidor, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
Mutti Peeled Tomatoes, Pomidor, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
14,11 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mutti Double Concentrated, Pasta pomidorowa, 130 g, 96 kcal, 407 kJ, 0,2 g, 14 g
Mutti Double Concentrated, Pasta pomidorowa, 130 g, 96 kcal, 407 kJ, 0,2 g, 14 g
49,77 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
6,78 zł
-4%
6,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Caputo Mąka Cuoco Typ 00 Mehl 1kg
Caputo Mąka Cuoco Typ 00 Mehl 1kg
7,51 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla zestaw 10 teflonowych, nieprzywierających mat grillowych do grillowania i pieczenia w temperaturze do 500°F
zestaw 10 teflonowych, nieprzywierających mat grillowych do grillowania i pieczenia w temperaturze do 500°F
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 158
81,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Zdjęcie produktu dla De Cecco 8001250009852, Pasta pomidorowa, 700 g, Włochy, Butelka
De Cecco 8001250009852, Pasta pomidorowa, 700 g, Włochy, Butelka
15,70 zł/1l
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos do pizzy 340g
Sos do pizzy 340g
31 352,94 zł/1kg
10,66 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Materac 180x200 25 cm Zintegrowany materac nawierzchniowy 7-strefowy materac ze sprężynami kieszeniowymi H3/H4
Materac 180x200 25 cm Zintegrowany materac nawierzchniowy 7-strefowy materac ze sprężynami kieszeniowymi H3/H4
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 1469
1 079,99 zł
Sprzedawca: hatservice

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 16 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Pomodoro San Marzano 400 g pomidory bez skórki – La Carmela
Pomodoro San Marzano 400 g pomidory bez skórki – La Carmela
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
9,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla La Comtesse Hiszpańskie serca karczochów
La Comtesse Hiszpańskie serca karczochów
29,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,76 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Jürgen Langbein krab do zup, past i sosów gourmet quality 500g
Jürgen Langbein krab do zup, past i sosów gourmet quality 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
43,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Metten Chrupiące kiełbaski wiedeńskie 690g
Metten Chrupiące kiełbaski wiedeńskie 690g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
32,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Meica 6 małych chrupek
Meica 6 małych chrupek
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
25,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
103,16 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Rosso Gargano 8033837720027, Pomidor, 400 g, Puszka
Rosso Gargano 8033837720027, Pomidor, 400 g, Puszka
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
4,76 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Zimmermann 4 Typowe białe kiełbasy monachijskie ATG 250g Classic 530g
Zimmermann 4 Typowe białe kiełbasy monachijskie ATG 250g Classic 530g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,09 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mięso kraba, 170 g
Mięso kraba, 170 g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
43,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
182,79 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Le Clou ślimaki agatowe w puszce Mięso ślimaka w wodzie 200g
Le Clou ślimaki agatowe w puszce Mięso ślimaka w wodzie 200g
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
36,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
282,54 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Jürgen Langbein Gourmet Lobster Paste do zup i sosów 500g
Jürgen Langbein Gourmet Lobster Paste do zup i sosów 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
43,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,88 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pomidory koktajlowe Mutti Pomodorini w soku pomidorowym 2500g
Pomidory koktajlowe Mutti Pomodorini w soku pomidorowym 2500g
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Jensen's pasztet z gęsi z gęsiną i wątróbką gęsią 80g
Jensen's pasztet z gęsi z gęsiną i wątróbką gęsią 80g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
9,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
117,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hesco klarowna zupa wołowa wysokoskoncentrowana zupa w puszce 850ml
Hesco klarowna zupa wołowa wysokoskoncentrowana zupa w puszce 850ml
98,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
115,31 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Lazzaris Amarena wiśnie kandyzowane w syropie słodkie owocowe 450g
Lazzaris Amarena wiśnie kandyzowane w syropie słodkie owocowe 450g
82,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
116,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hofgut Junge duży bób białe nasiona Good Food 720ml
Hofgut Junge duży bób białe nasiona Good Food 720ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
10,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
15,11 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Hofgut Delikatess kapusta czerwona klasyczna gotowa do spożycia w słoiku 720ml
Hofgut Delikatess kapusta czerwona klasyczna gotowa do spożycia w słoiku 720ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
9,37 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Maggi Ofen Spirelli do mamy
Maggi Ofen Spirelli do mamy
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
126,51 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Maggi dla smakoszy Zupa krem z pora z naturalnymi składnikami 51g
Maggi dla smakoszy Zupa krem z pora z naturalnymi składnikami 51g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
7,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
152,16 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Maggi Ravioli in pikanter Soße
Maggi Ravioli in pikanter Soße
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
20,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,15 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,11 zł/1kg