Pieczarki w oleju Funghi alla Pizzaiola 280g - Ponti
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
15,59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,28 zł-14%
28,87 zł / 1kg
+ 17,87 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Przetwory owocowe i warzywne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Karczochy marynowane z pietruszką 280 g78,54 zł/1l
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Mutti Parma Filetti di Pomodoro geschälte Tomatenviertel 400g27,32 zł/1kg
10,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
D'Amico karczochy marynowane alla rustica włoskie 280g58,11 zł/1l
16,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Oliwki Taggiasche w oliwie 200g - Citres102,45 zł/1l
20,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Smażone pieczarki w oleju 180g - Citres
45,08 zł/1l
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pasta z oliwek i kaparów Citres 200 g
79,85 zł/1l
15,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Oliwki Kalamata w zalewie solankowej 315 g
81,14 zł/1kg
25,56 zł
Sprzedawca: taleoo

Pomidory Datterini Interni 220g Mutti
26,14 zł/1l
5,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pomidory suszone Pomodori secchi 280g - Iposea
69,25 zł/1l
19,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Liakada Kalamata Oliven ATG 220g
111,82 zł/1l
24,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Oliwki Taggiasche bez pestek 180 g Sacla
149,94 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

SACLA 8001060019393, 75 g, 152 kcal, 626 kJ, 1 g, 15 g, 4,5 g
91,87 zł/1l
6,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

CIRIO 8000320010248, Pasta pomidorowa, 140 g, 74 kcal, 315 kJ, 0,3 g, 12,7 g
49,64 zł/1l
6,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kühne Sałatka marchewkowa ATG 190g
59,47 zł/1kg
11,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Urbanek Pieczarki Marynowane 290 G
35,69 zł/1kg
10,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

PODGRZYBEK MARYNOWANY300 g (180 g) - RUNOLAND
79,87 zł/1kg
23,96 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Pomidory koktajlowe obrane Pelati 220g - Mutti
30,41 zł/1l
6,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pomidory suszone w oleju Ciliegine 200g - Citres
83,45 zł/1l
16,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

BURACZKI WIÓRKI 430 g - LUNIAK
29,88 zł/1kg
12,85 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pieczarki w oleju Funghi alla Pizzaiola 280g - Ponti
Fungli Alla Pizzaiola od włoskiej marki Ponti. To nic innego jak grzyby (pieczarki) do pizzy i innych włoskich dań. Grzyby (63%) są moczone w oleju słonecznikowym i marynowane w przecierze pomidorowym. Pyszne.
- Lista składników
- Składniki: Pieczarki krojone (63%), olej słonecznikowy, ocet winny, podwójna pasta pomidorowa, sól, mieszanka roślin aromatycznych, naturalne aromaty, suszone borowiki, regulator kwasowości: kwas mlekowy. Masa netto: 280g Wartość odżywcza na 100g Energia: 287kJ/69kcal Tłuszcz: 4,9g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,5g Węglowodany: 1,4g, w tym cukry 0,7g Białko: 3,3g Sól: 2,5g Kraj pochodzenia: Włochy Przechowywanie: przechowywać w suchym, chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego Data ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Zawiera listę składników
- Waga
- 460 g
- Firma spożywcza
- Ponti
- Nazwa handlowa
- Pieczarki w oleju Funghi alla Pizzaiola 280g - Ponti
- Producent
- EAN
- 80324645
- Lista składników
- Składniki: Pieczarki krojone (63%), olej słonecznikowy, ocet winny, podwójna pasta pomidorowa, sól, mieszanka roślin aromatycznych, naturalne aromaty, suszone borowiki, regulator kwasowości: kwas mlekowy. Masa netto: 280g Wartość odżywcza na 100g Energia: 287kJ/69kcal Tłuszcz: 4,9g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,5g Węglowodany: 1,4g, w tym cukry 0,7g Białko: 3,3g Sól: 2,5g Kraj pochodzenia: Włochy Przechowywanie: przechowywać w suchym, chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego Data ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Zawiera listę składników
- Waga
- 460 g
- Firma spożywcza
- Ponti
- Nazwa handlowa
- Pieczarki w oleju Funghi alla Pizzaiola 280g - Ponti
- Producent
- EAN
- 80324645
Pasuje również do tego

Pavesi Gocciole Chocolate 500g włoskie ciastka z czekoladą
22,29 zł/1kg
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Saupiquet Rio Mare Thunfisch Filets in Olive Oil Preserve 185g
141,08 zł/1kg
26,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Salame Napoli delicato cienkie plastry 80g - Gianni Negrini
139,90 zł/1kg
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

D'Amico karczochy marynowane alla rustica włoskie 280g
58,11 zł/1l
16,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Delicatessen Dittmann kapary łagodnie pikantne marynowane ATG 60g słoik 90 g
113,49 zł/1kg
12,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krótki makaron, 500 g, Brąz, 13 min
10,76 zł/1kg
5,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Oliwki czarne Nere Snocciolate 400g - Ponti
24,92 zł/1l
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Metzger Meyer – gulasz grochowy 1200 ml
317,49 zł/1l
380,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Wędzona wątroba dorsza Probare
205,00 zł/1kg
24,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

La Molisana 8004690052716, Gnocchetti Sardi, Krótki makaron, 500 g, Brąz, 11 min
12,29 zł/1kg
6,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pomidory San Marzano DOP Strianese 400 g
19,72 zł/1l
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kapusta kiszona Kim Chi 160g - Dongwon
74,06 zł/1l
11,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Bazy karczochowe, 7 do 9 baz na puszkę, 400 g
39,49 zł/1kg
20,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi gulasz z soczewicy po westfalsku łyżka delikatesowa świeży 4200g
27,98 zł/1l
117,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Grzyby marynowane Funghi Fantasia 470g - D'Amico
42,51 zł/1l
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Hesco koncentrat zupy ogonowej extra mięsny 850ml
47,86 zł/1l
40,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kociołek Hesco z obfitą zupą gulaszową z rustykalnymi dodatkami 850ml
36,78 zł/1l
31,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Felce Azzurra Spray do prasowania 750 ml
12,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mutti Passata, Przecier pomidorowy, 700 g, Słoik
8,92 zł/1kg
9,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Carpaccio z czarnych trufli 80 g MG Tartufo
1 287,38 zł/1l
102,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Stojak na pranie, wieża, 172 cm, z kółkami, składany, 3 poziomy, 32 metry długości suszenia, suszarka stojąca do 40 kg, oszczędza miejsce, wieszak na ubrania, Retoo
26,17 zł/1m
45,01 zł
Sprzedawca: Retoo

Kompot jabłkowy Hofgut z małymi kawałkami, lekko słodzony 370ml
18,84 zł/1l
6,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
143,26 zł/1kg
141,54 zł
Sprzedawca: somnia24

Sól morska drobnoziarnista 1 kg Piazzolla
3,89 zł/1l
3,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Perfumy do prania Felce Azzurra Classica 220 ml
135,86 zł/1l
29,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mąka Caputo Semola, pszenica durum, mąka pszenna, opakowanie 1000g
9,52 zł/1kg
10,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst w skórce własnej 5 sztuk 380g
72,64 zł/1kg
18,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Delikatesy Dittmann Ajolix ząbki czosnku z chili w zalewie 225g
98,36 zł/1kg
22,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit zupa krem z pieczarek z naturalnymi składnikami 57g
91,58 zł/1kg
5,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Krab gotowany mrożony 600 g Metro Chef
74,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
97,00 zł/1kg

Cytryny z imbirem i laską cynamonu 220g - Schronisko Bukowina
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
68,14 zł/1l

Amarene Anforette wiśnie w syropie 250g - Toschi
20,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,08 zł/1l

Pasta z grillowaną cukinią i curry 180g WAWRZYNIEC
8,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
25,56 zł/1kg

Wiśnie Amarena w syropie 600 g Fabbri
79,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
133,30 zł/1l

Frytki belgijskie Home Style 2,5kg - Farm Frites
56,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,70 zł/1kg

Mutti Peeled Tomatoes, Pomidor, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14,11 zł/1kg

Frytki Steakhouse Fries 2,5kg - Metro Chef
49,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,64 zł/1kg

Frytki belgijskie 12x12 2,5 kg - Lutosa



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
48,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,44 zł/1kg

Frytki proste 9x9mm 2,5kg - Metro Chef
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,85 zł/1kg

Placki ziemniaczane 1,5 kg – Metro Chef
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,99 zł/1l

Citres Krem pistacjowy słony Pistacchio 200 g
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,45 zł/1l

Oliwki zielone bez pestek Delicatessen Dittmann, opakowanie 10 sztuk (10 x 270 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
134,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 074,08 zł/1kg

Pasta z czarnego czosnku 100% 200 g
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,95 zł/1l

Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g (pikle na gorąco)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
37,53 zł
Sprzedawca: Heartforcards
113,73 zł/1kg

Oliven in Salzlake Bella Cerignola 540g - Citres



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
44,43 zł/1l

Policzki wieprzowe 400g - Schronisko Bukowina
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,16 zł/1kg

Oliwki Taggiasche bez pestek 180 g Sacla
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149,94 zł/1l

Schiacc Piccanti zielone oliwki w pikantnej marynacie 520g - Citres
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
28,72 zł/1kg

Kühne Weinkraut Sauerkraut pikantny łagodny pasteryzowany 10200ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
138,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
13,83 zł/1kg