Dr.Jart+ Cicapair Intensive Soothing Repair Treatment Lotion, Balsam do twarzy, Kobiety, 150 ml, Skóra wrażliwa, Kojąca, Nawilżający, Wzmacniający, Butelka
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
167,79 zł
111,86 zł / 100ml
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Kremy do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Przeciwstarzeniowe Serum do Twarzy z Egzosomami, 50 ml137,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BasketGuru

Więcej informacji o reklamie
Serum do twarzy Skin Chemists Kwas poliglutaminowy Witamina C 30 ml228,93 zł/100ml
68,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: skinChemists_London

Więcej informacji o reklamie
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ , Balsam do twarzy, Kobiety, 200 ml, Skóra uniwersalna, Rozjaśniający, Nawilżający, Odżywiający, Odżywiający, Butelka106,86 zł/100ml
213,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
SkinCeuticals Phyto A+ – serum rozjaśniające50 474,00 zł/100ml
504,74 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dr.Jart+ Cicapair Intensive Soothing Repair Cream, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra z zaczerwienieniami, Skóra wrażliwa, Twarz, Kojąca, Zmiękczający, Nawilżający, Naprawa, Wygładzający, Przeciw podrażnienieniom,..., All ages
291,10 zł/100ml
145,55 zł
Sprzedawca: Tersorte

Bioderma Intensive Baume, Krem, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Kojąca, Skóra sucha, 75 ml, Buteleczka z pompką
71,60 zł/100ml
53,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Annemarie Börlind ABZZSSGG150, 150 ml, Kobiety, Skóra wrażliwa, Kojąca, Wzmacniający, Buteleczka z pompką
81,83 zł/100ml
122,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Sesderma SALISES, 50 ml, Kobiety, Skóra tłusta, Nawilżający, Buteleczka z pompką
339,92 zł/100ml
169,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dermika Vitamin P+ Krem Do Twarzy Dla Skóry Tłustej 50 Ml
103,98 zł/100ml
54,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
51,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Dr.Jart+ Ceramidin Ectoin-Infused Cream, Kobiety, 50 ml, Krem, Bardzo sucha skóra, Skóra sucha, All ages, Nawilżający, Wzmacniający, Ochrona, Zmiękczający
529,78 zł/100ml
264,89 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Clarins Hydrating Toning Lotion, Balsam do twarzy, Kobiety, 400 ml, Skóra uniwersalna, Nawilżający, Butelka
84,75 zł/100ml
339,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Biffidi

Annemarie Börlind ABSP2PHS50, Kobiety, Skóra normalna, 50 ml
245,50 zł/100ml
122,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

ANUA 3 Ceramide Panthenol Moisture Barrier Cream 100 ml - nawilżający krem do twarzy
81,15 zł/100ml
81,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

CeraVe Nawilżający balsam dla skóry suchej i bardzo suchej, 177ml
41,27 zł/100ml
73,04 zł
Sprzedawca: somnia24

Eucerin Urea Repair Krem do twarzy na noc 50 ml
226,08 zł/100ml
113,04 zł
Sprzedawca: apohealth

Bepanthol Derma Moisturising. Krem do twarzy SPF25, 50 ml
218,56 zł/100ml
109,28 zł
Sprzedawca: apohealth

Eucerin AtopiControl Łagodzący krem do skóry atopowej, 40 ml
155,40 zł/100ml
62,16 zł
Sprzedawca: MANADA

Eubos Urea Intensive Care 5% krem do twarzy 50 ml
197,14 zł/100ml
98,57 zł
Sprzedawca: apohealth

Mizon Placenta Ampoule Cream 50 ml - Krem nawilżający z placentą
138,00 zł/100ml
69,00 zł
Sprzedawca: Skin79

Bioliq Dermo, Krem kojąco-wzmacniający, cera naczynkowa, 50 ml
73,86 zł/100ml
36,93 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Typ produktu:
- Balsam do twarzy
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Pojemność:
- 150 ml
- Odpowiedni do rodzaju skóry:
- Skóra wrażliwa
- Efekt pielęgnacji:
- Kojąca, Nawilżający, Wzmacniający
- Typ dozownika:
- Butelka
- Przetestowane dermatologicznie:
- Tak
- Skład:
- WATER\AQUA\EAU, PROPANEDIOL, DIPROPYLENE GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, GLYCERIN, METHYLPROPANEDIOL, BETAINE, ALLANTOIN, PANTHENOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM HYALURONATE, BUTYLENE GLYCOL, POLYGLYCERYL-4 OLEATE, CENTELLA ASIATICA LEAF EXTRACT, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, ASIATICOSIDE, MADECASSIC ACID, ASIATIC ACID, PALMITOYL TRIPEPTIDE-8, XANTHAN GUM, SODIUM SURFACTIN, ISOPENTYLDIOL, DEXTRAN, TOCOPHEROL
Kojący, nawilżający balsam idealny dla skóry wrażliwej, podrażnionej lub reaktywnej. Zawiera składniki aktywne, które pomagają zmniejszyć zaczerwienienia, wzmacniają barierę ochronną skóry i chronią przed czynnikami zewnętrznymi.
Dr.Jart+ Cicapair Intensive Soothing Repair Treatment Lotion - intensywnie regenerujący balsam do ciała
Dr.Jart Cicapair Intensive Soothing Repair Treatment Lotion 150 ml
- Waga
- 242 g
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- WODA, PROPANODIOL, GLIKOL DIPROPYLENOWY, 1,2-HEKSANODIOL, GLICERYNA, METYLOPROPANODIOL, BETAINA, ALANTOINA, PANTENOL, ETYLOHEKSYLOGLICERYNA, HIALURONIAN SODU, GLIKOL BUTYLENOWY, OLEINIAN POLIGLICEROLU-4, EKSTRAKT Z LIŚCI CENTELLA ASIATICA, GLUTAMINIAN STEARYOILU SODU, AZJATYKOZYD, KWAS MADEKASOWY, KWAS AZJATYKOWY, PALMITOILOTRÓJPEPTYD-8, GUMA KSANTANOWA, SURFAKTYNA SODOWA, IZOPENTYLDIOL, DEKSTRAN, TOKOFEROL, ILN52084
- Producent
- Dr.Jart+
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8809844996454
- Numer producenta
- H7N8010000
- Waga
- 242 g
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- WODA, PROPANODIOL, GLIKOL DIPROPYLENOWY, 1,2-HEKSANODIOL, GLICERYNA, METYLOPROPANODIOL, BETAINA, ALANTOINA, PANTENOL, ETYLOHEKSYLOGLICERYNA, HIALURONIAN SODU, GLIKOL BUTYLENOWY, OLEINIAN POLIGLICEROLU-4, EKSTRAKT Z LIŚCI CENTELLA ASIATICA, GLUTAMINIAN STEARYOILU SODU, AZJATYKOZYD, KWAS MADEKASOWY, KWAS AZJATYKOWY, PALMITOILOTRÓJPEPTYD-8, GUMA KSANTANOWA, SURFAKTYNA SODOWA, IZOPENTYLDIOL, DEKSTRAN, TOKOFEROL, ILN52084
- Producent
- Dr.Jart+
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8809844996454
- Numer producenta
- H7N8010000
Pasuje również do tego

Dr.Jart+ Cicapair Intensive Soothing Repair Cream, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra z zaczerwienieniami, Skóra wrażliwa, Twarz, Kojąca, Zmiękczający, Nawilżający, Naprawa, Wygładzający, Przeciw podrażnienieniom,..., All ages
291,10 zł/100ml
145,55 zł
Sprzedawca: Tersorte

Masseno Narożnik POTARO z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kształt L, Rozkładana sofa, Rogówka - Butelkowa zieleń, POSO 14
1 499,00 zł
Sprzedawca: masseno

Dr.Jart+ Vital Hydra Solution Hydro Plump Water Cream, Kobiety, 50 ml, Krem, Skóra uniwersalna, All ages, Nawilżający, Spulchnianie, Wzmacniający, Rozjaśniający, Przywraca równowagę
287,32 zł/100ml
143,66 zł
Sprzedawca: somnia24

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

CDGlobal szafa, szafa 69 x 136 x 50 cm (szer. x wys. x gł.), łatwy montaż, składana szafa wielofunkcyjna z drzwiami magnetycznymi, szafa do salonu, sypialni, biała
504,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UnboxGermany

Sztuczne drzewko świąteczne FairyTrees, 180 cm, odmiana świerka nordmanna, z drewnianą podstawą | Sztuczny świerk z zielonym pniem | Produkt zgodny z normami UE
1 694,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Pościel hotelowa satynowa, damasceńska, biała
71,86 zł
Sprzedawca: TEXTILOMANIE

Dr.Jart+ Cicapair Sleepair Intensive Soothing Repair Mask, Maska do spania, Kobiety, Skóra z zaczerwienieniami, Skóra wrażliwa, Naprawa, Zmiękczający, Kojąca, Odnawianie, Nawilżający, Odżywiający, Krem, 75 ml
2 253,60 zł/1l
169,02 zł
Sprzedawca: somnia24

Dr.Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturizing Cream 50ml, Kobiety, 50 ml, Krem, Skóra sucha, Matowa skóra, All ages, Nawilżający, Wzmacniający, Wygładzający
279,98 zł/100ml
139,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Dr.Jart+ Cicapair Tiger Grass Color Correcting Treatment, Krem BB, 50 ml, Wszystkie odcienie skóry, Kobiety, Skóra wrażliwa, Skóra z zaczerwienieniami, Irritated skin, Wygładzający, Kojąca, Przeciw podrażnienieniom, Przeciw niedoskonałościom, Odżywiający, Nawilżający
246,26 zł/100ml
123,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Blumtal pościel 200x200cm + 2x poszewka na poduszkę 80x80cm - pościel z mikrofibry 200x200cm - zestaw 3 pościeli jasnozielonych
351,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

COSTWAY 180cm Sztuczna choinka Choinka z 1000 końcówkami Igły PVC Metalowy stojak i system składania Choinka Zielona
17,21 zł/1kg
196,00 zł
-17,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
179,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Dr.Jart+ Vital Hydra Solution Hydro Plump Overnight Mask, Maska do spania, Kobiety, Skóra uniwersalna, Nawilżający, Krem, 75 ml
1 937,20 zł/1l
145,29 zł
Sprzedawca: somnia24

Yaheetech łóżko tapicerowane z regulowanym zagłówkiem łóżko podwójne 140×200 cm łóżko materiałowe łóżko młodzieżowe tapicerowana rama łóżka z listwami ciemnoszara
769,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

Choinka Yorbay Choinka ze stojakiem 120 cm, ze sztucznym śniegiem
128,10 zł/1kg
1 050,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Philips 2200 series Automatyczne ekspresy do kawy z serii 2200 EP2224/10, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
1 192,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Masseno Narożnik POTARO z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kształt L, Rozkładana sofa, Rogówka - Kremowy, POSO 100
1 499,00 zł
Sprzedawca: masseno
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x75ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
84,00 zł/100ml

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
584,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
116,99 zł/100ml

Visadore – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
166,12 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 322,40 zł/1kg

Strivectin Anti-Wrinkle Wrinkle Recode Moisture Rich Barrier Cream 50 ml
316,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
632,64 zł/100ml

LA MER krem morski 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
4 897,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 959,20 zł/100ml

Zestaw Mary Kay TimeWise® Ultimate „Cudowny zestaw” do skóry normalnej/suchej + serum C+E – prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
896,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
179,22 zł/100ml

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Zestaw do pielęgnacji skóry mieszanej/tłustej z kremem pod oczy Nowość



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
2 808,43 zł/1kg

MK TimeWise Ultimate „Miracle Set” – skóra normalna/sucha, 5 sztuk
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
806,02 zł/100ml

La Roche-Posay Hydraphase HA BB krém BB Cream SPF15 Medium 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,51 zł
Sprzedawca: apohealth
253,77 zł/100ml

CHEPLAPHARM PC 30 krem pielęgnacyjny do skóry suchej i zestresowanej, 75 ml
58,79 zł
Sprzedawca: apohealth
699,88 zł/1kg

Zestaw matujący do pielęgnacji skóry Mary Kay
382,75 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 275,83 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
121,99 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
169,98 zł/100ml

PRIME REGENERA II Super Restructuring Cell Cream 50 ml
822,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 645,70 zł/100ml

Krem BB VEZE, Podkład w płynie Cushion VEZE kolor 01 Natural
99,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ

Krem BB Podkład w płynie Cushion kolor Ivory 02 kosmetyk do makijażu twarzy
79,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ
159,98 zł/1kg

41S701 La Mer Tonik równoważący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
668,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
445,55 zł/100ml

Thalgo Flash-Nude BB Cream Illuminating Multi-Perfection - Naturalna emulsja tonująca i nawilżająca dla jednolitej i rozświetlonej cery 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
400,07 zł
Sprzedawca: VogueVista
1 000,17 zł/100ml

SKIN79 BB Cream Golden Snail Intensive Beblesh Balm Cream SPF50+ PA+++ 45g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,00 zł
Sprzedawca: Skin79
220,00 zł/100ml

Mary Kay Intensywnie nawilżający krem 51 g
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
386,34 zł/100ml

Limba Cosmetics INSTANT TRANSFORMATION Peptide Hair Mask 30 ml
99,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
333,30 zł/100ml