5,0



Na podstawie 2 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Korres White Blossom żel pod prysznic 1000 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
113,80 zł
113,80 zł / 1kg
+ 21,34 zł za wysyłkę
Nasze najlepszeoferty
Żele pod prysznic i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Balsam do ciała WHITE JASMINE523,24 zł/1l
138,08 zł
-7,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,81 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Żel pod prysznic UreaRepair (żel pod prysznic), 400 ml226,12 zł/1l
90,45 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Dermolaval Żel pod prysznic + szampon, 200 ml65,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Alyssa Ashley White Musk żel pod prysznic dla kobiet 500 ml682,30 zł/1kg
68,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

KORRES Żel pod prysznic Miętowa Herbata 2×250 ml
115,42 zł/1l
57,71 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

KORRES Cytrusowy żel pod prysznic 2×250 ml
93,08 zł/1kg
57,71 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Felce Azzurra Żel pod prysznic White Musk, 400 ml
51,90 zł/1l
20,76 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Rewitalizujący żel pod prysznic Jaśmin 250 ml
11,14 zł/100ml
29,39 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
27,85 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Żel pod prysznic Korres Jasmine (250 ml)
123,76 zł/1l
30,94 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Uèrmì żel pod prysznic OR±WHITE żel pod prysznic
10 581,10 zł/1l
1 058,11 zł
Sprzedawca: somnia24

KORRES Żel pod prysznic Biały Kwiat 250 ml
152,68 zł/1l
38,17 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Żel Pod Prysznic Inecto Argan 500 Ml
33,80 zł/1l
16,90 zł
Sprzedawca: ALG-Outlet

Żel pod prysznic Korres Lilac (250 ml)
270,92 zł/1l
67,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: THE-SMART-VALUE-SHOP

Weleda Very Cherry Krem pod prysznic 200 ml
224,05 zł/1l
44,81 zł
Sprzedawca: apohealth

Palmolive, Orchid Żel pod prysznic, 500 ml
52,62 zł/1kg
26,31 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Żel pod prysznic MONOI 1000 ml
66,50 zł
Sprzedawca: somnia24

Żel pod prysznic PINK GRAPEFRUIT 60 ml
831,33 zł/1l
49,88 zł
Sprzedawca: somnia24

Dermomed Żel pod prysznic Migdałowy 750 ml
12,36 zł/1l
9,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

KORRES Jaśminowy nawilżający żel pod prysznic 2×250 ml
115,42 zł/1l
57,71 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Żel pod prysznic Palmolive 250 ml, odświeżający
2 387,00 zł/1l
153,51 zł
-34,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis produktu
Nawilżający żel pod prysznic
O cudownym zapachu
Do codziennego użytku
90,1% składników pochodzenia naturalnego
Testowany dermatologicznie
Korres White Blossom Body Cleanser ma wspaniały zapach, który zapewnia wyjątkowe doznania.
Zapach: biała róża, bergamotka i czyste białe piżmo.
Ten żel pod prysznic o konsystencji żelu łączy w sobie ekstrakt z aloesu, proteiny pszenicy i ekstrakt z althei, aby utrzymać naturalny poziom nawilżenia skóry i pozostawić ją przyjemnie oczyszczoną każdego dnia.
Wszechstronna formuła idealna do kąpieli, pod prysznic i do golenia.
Instrukcja użycia
Delikatnie wetrzeć w mokrą skórę i spłukać dużą ilością wody.
Właściwości
Oczyszcza skórę, nie wysuszając jej
Pozostawia na skórze delikatny zapach
Rodzaj skóry
Wszystkie rodzaje skóry.
Środki ostrożności
Tylko do użytku zewnętrznego.
Unikać kontaktu z oczami.
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- AQUA/WODA/EAU, LAURYLSULFONIAN SODU, COCAMIDOPROPYL BETAINA, LAURYLISETYONIAN SODU, GLUKOZYL COCOSYL, OLEAT GLICERYNOWY, PARFUM/WYTRZYM, EKSTRAKT Z LIŚCI ALOE BARBADENSIS (ALOE WERA), EKSTRAKT Z KORZENIA ALTHEA OFFICINALIS, ARGININA, SORBINIAN POTASU, KWAS CYTRYNOWY, CHLORIDE GUMY GUAR, GLUTEIN PSZENNY HYDROIZOWANY, KWAS MLEKOWY, POLYQUATERNIUM-7, GLUKONIAN SODU, TOKOFEROL, BENZYLACH, IMIDAZOLIDINYLOMOCZNIK, FENOKSYETANOL, SORBINIAN POTASU, BENZOAN SODU, DEHYDROACETAN SODU, BENZYLSALICYLAT, HKSYL CYNAMAL, HYDROKSYCITRONELLAL, LIMONEN.
- Producent
- EAN
- 5203069091988
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- AQUA/WODA/EAU, LAURYLSULFONIAN SODU, COCAMIDOPROPYL BETAINA, LAURYLISETYONIAN SODU, GLUKOZYL COCOSYL, OLEAT GLICERYNOWY, PARFUM/WYTRZYM, EKSTRAKT Z LIŚCI ALOE BARBADENSIS (ALOE WERA), EKSTRAKT Z KORZENIA ALTHEA OFFICINALIS, ARGININA, SORBINIAN POTASU, KWAS CYTRYNOWY, CHLORIDE GUMY GUAR, GLUTEIN PSZENNY HYDROIZOWANY, KWAS MLEKOWY, POLYQUATERNIUM-7, GLUKONIAN SODU, TOKOFEROL, BENZYLACH, IMIDAZOLIDINYLOMOCZNIK, FENOKSYETANOL, SORBINIAN POTASU, BENZOAN SODU, DEHYDROACETAN SODU, BENZYLSALICYLAT, HKSYL CYNAMAL, HYDROKSYCITRONELLAL, LIMONEN.
- Producent
- EAN
- 5203069091988
Pasuje również do tego

KORRES Żel pod prysznic Miętowa Herbata 2×250 ml
115,42 zł/1l
57,71 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
216,90 zł/1l
216,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olaplex, No.5 Bond Maintenance , Hair Conditioner, Repairing & Strengthening, 1000 ml
212,15 zł/1l
212,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

KORRES Cytrusowy żel pod prysznic 2×250 ml
93,08 zł/1kg
57,71 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Korres Aegean Escape Pure Greek Olive Sea Salt żel pod prysznic 250 ml + krem do ciała 200 ml
109,72 zł/1kg
65,83 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Korres Black Pine Firming Moisture, Esencja do oczu, 15 ml, Kobiety, Rozjaśniający, Przeciw cieniom, Przeciw obrzękom, Skóra uniwersalna, 1 szt.
1 993,33 zł/100ml
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Korres Red Grape+Black Pine Primus Pielęgnacja przeciwstarzeniowa po opalaniu + Ante LSF 50,50 ml
179,24 zł/100ml
89,62 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Korres Greek Yoghurt Intensywnie Odżywczy krem do twarzy, 40ml
456,77 zł/100ml
211,86 zł
-29,15 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
182,71 zł
Sprzedawca: Katomix

KORRES - Odnawiający płyn do mycia ciała z herbatą miętową, 250 ml
212,40 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Korres Balsam do ust Yoghurt SPF20, 4.5g
3 770,00 zł/1kg
37,70 zł
Sprzedawca: MANADA

Rewitalizujący żel pod prysznic Basil Lemon (Żel pod prysznic) 250 ml
15,30 zł/100ml
38,24 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Korres Santorini Grape żel pod prysznic 1000ml
96,73 zł/1kg
96,73 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

KORRES Nawilżający żel pod prysznic o zapachu jaśminu 1000 ml
52,70 zł/1kg
65,88 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Korres Avgoustos EDT 50 ml UNISEX
1 950,00 zł/1l
101,31 zł
-3,81 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
97,50 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Korres Grapefruit Sunrise Żel do mycia ciała, 250ml
126,44 zł/1l
31,61 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Korres Black Pine 360 Lift Super liftingujące serum pod oczy, 15ml
1 325,00 zł/100ml
198,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elektryczny spieniacz do mleka Tchibo, nieprzywierająca powłoka, ciepła i zimna pianka mleczna, do latte macchiato, cappuccino i kakao, obudowa ze stali nierdzewnej
237,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Apivita Pure Jasmine żel pod prysznic Shower Gel with Essential Oils 500 ml
132,78 zł/1kg
90,29 zł
Sprzedawca: somnia24

Korres Care Black Pine Primus, Kobiety, 35+ lat(a), Sosna, 30 ml
452,27 zł/100ml
135,68 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

KORRES Mleczko do ciała Citrus 200 ml
454,35 zł/1l
101,77 zł
-10,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
90,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Korres Cashmere Kumquat woda toaletowa 50ml
1 950,00 zł/1l
97,50 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Korres Care Black Pine Primus, Krem na noc, Kobiety, Skóra uniwersalna, Twarz, Nawilżający, All ages
415,57 zł/100ml
166,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Korres Lilac Wygładzające mleczko do ciała, 200ml
33,50 zł/100ml
67,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Korres Santorini Grape Odnawiający żel do mycia ciała 250 ml + Wygładzające mleczko do ciała 200 ml
137,51 zł/1l
61,88 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

KORRES Almond & Linseed Szampon do włosów suchych i zniszczonych 2x250 ml
94,32 zł/1kg
62,25 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Korres Apothecary Wild Rose Rozjaśniający Ekspert Duo – Krem rozjaśniający na dzień 40 ml + serum Flawless w prezencie 15 ml
210,25 zł/100ml
115,64 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Krem z bepantolem do skóry suchej, wrażliwej i skłonnej do podrażnień z
677,30 zł/1kg
67,73 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

KORRES Jogurt odświeżający po opalaniu 150ml
40,21 zł/100ml
60,31 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

3 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (3 x 250 ml)
79,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
105,33 zł/1l

Marbert Żel do pielęgnacji ciała Bath & Body Classic Żel do kąpieli i pod prysznic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
94,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
200,40 zł/1kg

Versace Pour Homme Dylan Blue Żel pod prysznic, 250ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
91,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
365,60 zł/1l

Delikatny peeling pod prysznic do ciała, zapach neroli i jaśminu
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
534,47 zł/1l

5 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
119,20 zł/1l

Naturalne masło CEYLON MANGO
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło kokosowe z pierwszego tłoczenia NEROLI JASMINE
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
222,70 zł/1l

Naturalne masło LEMONGRASS MANDARIN
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło PINK GRAPEFRUIT
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło WILD MANGOSTEEN
44,54 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,19 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 687,60 zł/1l

3 x Balea MED - Żel pod prysznic 5% Urea 2w1 Prysznic + Szampon (3 x 300 ml)
129,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
143,33 zł/1l

Sisley Eau de Campagne, Olej, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 125 ml, Butelka, Bergamotka, Jaśmin, Cytryna
286,34 zł
-7,79 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
278,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 228,40 zł/1l

Żel pod prysznic Iris 5L - Dermomed



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
58,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,78 zł/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
245,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 227,50 zł/1l

Sisley Soir De Lune Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
243,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
810,90 zł/1kg

Dior Homme Żel pod prysznic, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
199,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
997,10 zł/1l

Molton Brown Gel Molton Brown Re-Charge Black Pepper Bodywash Refill 400ml
198,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
495,72 zł/1l

Byredo Gypsy Water, Żel pod prysznic, 225 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
209,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
931,20 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic M.Brown Coastal Cypress & Sea Fennel
164,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
411,67 zł/1l