5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Tylko złote monety
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
8,27 zł
+ 19,49 zł za wysyłkę
Nasze najlepszeoferty
Czekolada i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Storz Glückswürfel delikatne kostki nugatowe 5 różnych 75s 750g152,40 zł/1kg
114,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Rogaliki KINDER KORNETTI CIOCCOLATTO, 270 g76,57 zł/1kg
22,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Czekolada Angel Hair różowa - z granatem, aromatem waniliowym, watą cukrową i kremem pistacjowym - baton 60 g Dubai Chocolate 2.0422,30 zł/1kg
42,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heartforcards

Więcej informacji o reklamie
STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Celebrations 357110 Celebrations Schokoriegel 269,0 g
122,90 zł/1kg
33,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

m&ms Crispy nadziewane chrupiącym ryżem w cukrowej miseczce 36g
116,67 zł/1kg
4,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt - LINDOR - Balls MILK 1kg worek
269,02 zł/1kg
269,02 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

M and M Orzeszki ziemne w mlecznej czekoladzie z polewą cukrową 400g
133,37 zł/1kg
53,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Milka Naps Mix puszka Alpine Milk Hazelnut Strawberry Creme Cacao do biura 1000g
180,51 zł/1kg
180,51 zł
Sprzedawca: somnia24

M&M's Orzeszki ziemne w mlecznej czekoladzie z polewą cukrową 800g
90,02 zł/1kg
72,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

m&m's 5000159460309 M&ms Choco 24x45g Beutel
142,15 zł/1kg
153,52 zł
Sprzedawca: somnia24

merci® 15423 Finest Selection HERBE VIELFALT Pralinen 250,0 g
108,00 zł/1kg
30,24 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
738,95 zł/1kg
14,04 zł
Sprzedawca: Heartforcards

Liebhart's 379331, Czekolada czarna, 100 g
147,95 zł/1kg
16,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Czekolada mleczna Studentska 170 g
124,94 zł/1kg
21,24 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Liebhart's 379359, Czekolada czarna, 100 g
136,25 zł/1kg
15,26 zł
Sprzedawca: taleoo

M&M'S® Choco 200 g
158,95 zł/1kg
31,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Czekolada Biała 250 g
103,96 zł/1kg
25,99 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

M&M´s Crispy 675 g
96,37 zł/1kg
65,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Soczewica czekoladowa Piasten
49,78 zł/1kg
12,14 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,20 zł
Sprzedawca: Katomix
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Odkryj wyśmienity smak i elegancki wygląd Gold Coins - czekoladowych monet wykonanych z wysokiej jakości mlecznej czekolady. Te starannie zapakowane złote czekoladowe monety są idealne jako mały, prezent lub jako świąteczna dekoracja stołu. Każda moneta jest owinięta delikatną złotą folią, co nadaje jej wyjątkowy wygląd i sprawia, że jest idealnym dodatkiem na specjalne okazje, urodziny, przyjęcia lub jako smaczny poczęstunek dla dzieci i dorosłych.
Subtelny smak mlecznej czekolady zachwyci zarówno łakomczuchów, jak i koneserów czekolady, dodając odrobinę luksusu do każdego dnia.
Zamów teraz i dodaj odrobinę złota do swojego dnia! Masa netto: 85 g
Alergeny: Może zawierać śladowe ilości orzechów i glutenu.
Składniki: Cukier, pełne mleko w proszku, masa kakaowa, masło kakaowe, słodka serwatka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyny (z soi); naturalny aromat waniliowy.
- Lista składników
- Składniki: cukier, pełne mleko w proszku, miazga kakaowa, masło kakaowe, serwatka słodzona w proszku (z mleka), emulgator: lecytyna (soja); naturalny aromat waniliowy. Może zawierać śladowe ilości orzechów (CH: orzechy twardoskórne) i glutenu.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 512,00 kcal, 2 144,00 kJ; Tłuszcz: 26,00 g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 17,00 g; Węglowodany: 61,00 g; w tym cukry: 60,00 g; Białko: 6,50 g; Sól: 0,27 g;
- Waga
- 85 g
- Firma spożywcza
- Gunz Zollweg 1 6841 Mäder Österreich
- Nazwa handlowa
- Czekolada mleczna (zawartość kakao: co najmniej 28%).
- Producent
- Numer producenta
- 0096027
- EAN
- 9002859126307
- Lista składników
- Składniki: cukier, pełne mleko w proszku, miazga kakaowa, masło kakaowe, serwatka słodzona w proszku (z mleka), emulgator: lecytyna (soja); naturalny aromat waniliowy. Może zawierać śladowe ilości orzechów (CH: orzechy twardoskórne) i glutenu.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 512,00 kcal, 2 144,00 kJ; Tłuszcz: 26,00 g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 17,00 g; Węglowodany: 61,00 g; w tym cukry: 60,00 g; Białko: 6,50 g; Sól: 0,27 g;
- Waga
- 85 g
- Firma spożywcza
- Gunz Zollweg 1 6841 Mäder Österreich
- Nazwa handlowa
- Czekolada mleczna (zawartość kakao: co najmniej 28%).
- Producent
- Numer producenta
- 0096027
- EAN
- 9002859126307
Pasuje również do tego

Czarny Damski Fartuch Kuchenny Z Kieszeniami – Idealny Do Gastronomii
14,00 zł
Sprzedawca: Happymall

Trolli Halal Peach Rings, Miękkie cukierki, 100 g, Brzoskwinia, Pomarańczowy, Żółty, Torba, 1 szt.
45,60 zł/1kg
4,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pościel Beaver Minnie Sweetie flanela 80x80 cm 135x200 cm
129,69 zł
Sprzedawca: kk-shopping

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
738,95 zł/1kg
14,04 zł
Sprzedawca: Heartforcards

Czekolada Lindt Creation z kawałkami pistacji i migdałów 148 g
180,20 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Toffees 4014400018530 Czekoladki, 125 g
90,60 zł/1kg
13,59 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ferrero Kinder, Czekolada mleczna, 100 g, Czekolada, Mleko, 2360 kJ, 566 kcal, 35 g
94,40 zł/1kg
9,44 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Moritz rożek lodowy z pikantnej czekolady 200g
42,05 zł/1kg
8,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

AVANA silikonowa forma do czekolady na 6 tabliczek czekolady bez BPA nieprzywierająca powłoka forma silikonowa do czekolady brązowa (forma 2 szt.)
42,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

M&M's Orzeszki ziemne w mlecznej czekoladzie z polewą cukrową 800g
90,02 zł/1kg
72,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
58,68 zł/1kg
58,68 zł
Sprzedawca: Katomix

Holland Foodz Candy watches wykonane z koncentratu cukru dekstrozowego 840g
57,08 zł/1kg
47,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cool Schleckmuscheln o smaku owoców i coli 4 różne 965g
61,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Drzwiczki dla zwierząt 4-kierunkowe czarne RD24155
66,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Kinder Brioss, 270 g, 10 szt.
54,23 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Papuga PARRY pirat bełkocze wszystko po imprezie bobblehead 22.5cm NOWOŚĆ
142,23 zł
Sprzedawca: M_plus_L

HG, Schimmel Vernichter, Środek do usuwania pleśni, 500 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
210,98 zł/1l
105,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Pływający krążek dla niemowląt, Krtko, nadmuchiwany, średnica 68 cm, zapakowany w woreczek, przeznaczony dla dzieci w wieku 12-24 miesięcy
30,38 zł
Sprzedawca: VISO

Chrupiące domki Dr Oetker Świąteczne rękodzieło dla małych i dużych
134,57 zł/1kg
54,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krem do smarowania Bounty 350 g
66,34 zł/1kg
37,15 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Gigaset A170, Telefon w systemie DECT, Zestaw słuchawkowy bezprzewodowy, Głośnik, 50 wejścia, Nazwa i identyfikacja dzwoniącego, Biały
238,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Bezglutenowa bułka kajzerka 150g
80,87 zł/1kg
12,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 5 x 2 sztuki 200g
69,60 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Marvel Spidey, Motocykl, 3 lat(a), Plastik, Niebieski, Cyjan, Czerwony, Biały
55,53 zł
Sprzedawca: TOYS-AR

Dalla Costa Disney Mickey, Krótki makaron, 300 g, Zielony, Pomarańczowy, Żółty, 7 min, 9 min, 354 kcal
34,97 zł/1kg
10,49 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Błyszczący
Szybka dostawa i idealny prezent...
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
35,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
69,48 zł/1kg

Lindt 675057, 100 g, Czekolada mleczna, 59 mm, 42 mm, 165 mm, Opakowanie na prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
257,50 zł/1kg

Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
231,09 zł/1kg

Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
194,48 zł/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic tabliczka ciemnej czekolady 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Hachez Cocoa dArriba łagodna ciemna czekolada z pomarańczą 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
103,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g
162,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
162,14 zł/1kg

Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
141,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
183,99 zł/1kg

Niederegger marcepan klasyczny bez czekolady odpustowej 100g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
238,70 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
51,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,40 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,90 zł/1kg

Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
130,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,81 zł/1kg

Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
137,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
91,62 zł/1kg

Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
156,40 zł/1kg

Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
127,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,01 zł/1kg

Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
29,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,93 zł/1kg

Kalendarz adwentowy Kinder und Co White Edition 24 drzwi 263g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
75,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
287,07 zł/1kg

Toblerone BT21001LW, Czekolada mleczna, 100 g, 2235 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 60,5 g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
61,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
610,50 zł/1kg