5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Bułki waflowe z kremem o smaku truskawkowym 400g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
15,36 zł
38,40 zł / 1kg
+ 19,49 zł za wysyłkę
Nasze najlepszeoferty
Ciastka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Coppenrath kruche ciasteczka maślane bez cukru 200g64,50 zł/1kg
12,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Coppenrath Hausgebäck Friesenblätter płatki kokosowe z nutą Zirtrone 200g49,30 zł/1kg
9,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Coppenrath Ciasteczka kokosowe bez cukru o delikatnym smaku kokosowym 200g81,35 zł/1kg
16,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Ciastka Millefoglie z kremem orzechowym 125 g58,28 zł/1kg
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Krem waniliowy 115g
113,83 zł/1kg
13,09 zł
Sprzedawca: taleoo

WAFELKI Z KREMEM CZEKOLADOWYM190 g - BISSON
124,47 zł/1kg
23,65 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Ciastka Bocconcini z kremem czekoladowym 100 g
67,07 zł/1kg
9,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lubisie Ciastko Biszkoptowe Z Nadzieniem Jabłkowo-Truskawkowym 30 G
535,33 zł/1kg
16,06 zł
Sprzedawca: Katomix

Grześki Wafel Przekładany Kremem Kakaowym 26 G
63,00 zł/1kg
1,89 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ciasteczka czekoladowe 175g
116,80 zł/1kg
20,44 zł
Sprzedawca: taleoo

Loacker Sandwich Wafelki Z Kremem Czekoladowym 25 G
88,67 zł/1kg
2,66 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

KREM O SMAKU TIRAMISU 350 g - AGRISICILIA
72,71 zł/1kg
25,45 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

CIASTECZKA Z NADZIENIEM TRUSKAWKOWYM OD 3 ROKU120 g - BISKIDS
15,87 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Ciasteczka orkiszowe 3 imbirowe 150g
88,27 zł/1kg
13,24 zł
Sprzedawca: taleoo

Wafle orkiszowe z kremem nugatowym 65g
252,62 zł/1kg
16,42 zł
Sprzedawca: taleoo

Ciastka Caffe 135g - Grisbi
64,06 zł/1kg
11,99 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Leibniz Herbatniki Maślane Z Kremem Czekoladowym 190 G
74,68 zł/1kg
14,19 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

ROŻKI Z KREMEM KOKOSOWO - CYTRYNOWYM BEZGLUTENOWE30 g - MOGLI
389,33 zł/1kg
11,68 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Roshen Wafle Przekładane O Smaku Cytrynowym 72 G
195,57 zł/1kg
13,69 zł
Sprzedawca: Katomix

Roshen Wafers Wafelek O Smaku Kakakowym 216 G
40,77 zł/1kg
8,97 zł
Sprzedawca: Katomix
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wafelki Fine Biscuits to idealny wybór dla miłośników wykwintnych smaków. Te delikatne wafelki, wypełnione intensywnym kremem truskawkowym, łączą w sobie kruche ciasto i kremową rozkosz. Są nie tylko pysznym deserem, ale także wyrafinowaną przekąską na każdą okazję. Każdy kęs to doznanie smakowe, które łączy tradycję pieczenia z nowoczesnym rozumieniem smaku. Zamów już teraz i zanurz się w wyjątkowym smaku tych bułeczek!
Odkryj harmonię smaków z każdym kęsem! Zamów Wafelki Truskawkowe już teraz i ciesz się wyrafinowanymi smakami każdego dnia!
Waga netto: 400 g Alergeny: Może zawierać śladowe ilości orzechów (CH: owoce w twardej skorupce), orzeszków ziemnych, jaj i sezamu.
Składniki: Cukier, mąka PSZENNA, oleje roślinne (palmowy, słonecznikowy), skrobia, słodka serwatka w proszku (z MLEKA), odtłuszczone MLEKO w proszku, dekstroza, LAKTOZA, fruktoza, emulgator: E322 (SOJA); syrop glukozowy, OLEJ Z MASŁA, wanilina, proszek buraczany, proszek truskawkowy 0,02%, aromat truskawkowy, sól.
Wartości odżywcze
100 gramów
Energia
1910kJ
Energia454 kalorie
Tłuszcz
15gw tym: nasycone kwasy tłuszczowe
7,40g
Węglowodany75g
w tym cukier
50g
Białko
4,10g
Błonnik2,20g
Sól (= sód x 2,5)
0,20g
- Lista składników
- Cukier, mąka PSZENNA, oleje roślinne (palmowy, słonecznikowy), skrobia, słodka serwatka w proszku (z MLEKA), odtłuszczone MLEKO w proszku, dekstroza, LAKTOZA, fruktoza, emulgator: E322 (SOJA), syrop glukozowy, OLEJ Z BUTELKI, wanilina, burak w proszku, truskawki w proszku 0,02%, aromat truskawkowy, sól
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia: 1910kJ/454 kalorii, tłuszcz: 15g, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 7,40g, węglowodany: 75g, w tym cukier: 50g, białko: 4,10g, błonnik: 2,20g, sól: 0,20g
- Waga
- 400 g
- Firma spożywcza
- Gunz Zollweg 1 6841 Mäder Österreich
- Nazwa handlowa
- Drobne herbatniki Wafelki truskawkowe
- Producent
- Feiny Biscuits
- Numer producenta
- 0095075
- EAN
- 9002859117206
- Lista składników
- Cukier, mąka PSZENNA, oleje roślinne (palmowy, słonecznikowy), skrobia, słodka serwatka w proszku (z MLEKA), odtłuszczone MLEKO w proszku, dekstroza, LAKTOZA, fruktoza, emulgator: E322 (SOJA), syrop glukozowy, OLEJ Z BUTELKI, wanilina, burak w proszku, truskawki w proszku 0,02%, aromat truskawkowy, sól
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia: 1910kJ/454 kalorii, tłuszcz: 15g, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 7,40g, węglowodany: 75g, w tym cukier: 50g, białko: 4,10g, błonnik: 2,20g, sól: 0,20g
- Waga
- 400 g
- Firma spożywcza
- Gunz Zollweg 1 6841 Mäder Österreich
- Nazwa handlowa
- Drobne herbatniki Wafelki truskawkowe
- Producent
- Feiny Biscuits
- Numer producenta
- 0095075
- EAN
- 9002859117206
Pasuje również do tego

Feine Biscuits Rurki Waflowe Kakaowo-Orzechowe 400 g
38,27 zł/1kg
15,31 zł
Sprzedawca: Katomix

Feiny Biscuits Rurki Waflowe z Nadzieniem Waniliowym 400 g
38,07 zł/1kg
15,23 zł
Sprzedawca: Katomix

Samsung EP-TA20, Wewnętrzna, USB, Biały
70,31 zł
Sprzedawca: Phonmatic

Projektor gwiaździstego nieba w planetarium, projektor Galaxy na sufit w sypialni, projektor LED gwiaździstego nieba dla dzieci, prezent dla dorosłych
152,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kauf-CR07

Koszyk na zakupy "Vigo" - Składany koszyk na zakupy czarny z aluminiową rączką - Torba na zakupy o pojemności 30 litrów - Czarny
59,47 zł
Sprzedawca: elasto

Koszyk 36X27X10, 5Cm, Plastikowy
23,62 zł
Sprzedawca: VISO

Choinka bożonarodzeniowa i ozdoby choinkowe (26 szt.), Filcowa choinka dla dzieci, Dekoracje świąteczne (114 cm) – FELTPINETREE
60,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Hailo AS Duo 3416101 kosz do zabudowy 2x8 l stal czarny
256,52 zł
Sprzedawca: kuechenmarkt

Nawilżacz Dyfuzor Aroma Wood Ultradźwiękowy Dyfuzor Olejków LED Lampa Zapachowa Nawilżacz Powietrza Olejki Zapachowe Aromaterapia Nawilżacz Pokoju Biuro Joga Reto
12,49 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Lotus Bakeries 5410126006360, Ciastko, 150 g, Okrągły, 522 kcal, 2186 kJ, 4,3 g
124,40 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Pościel étérea Renforcé Trisa, jasnoszara, 40 x 40 cm, 1 poszewka na poduszkę
42,35 zł
Sprzedawca: magita

Vactidy C6 Odkurzacz z kablem, kabel 7m/1.7kg/30000Pa/600W, pojemnik na kurz 800ml Odkurzacz na kiju, opróżnianie jednym przyciskiem, odkurzacz ręczny
341,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VactidyDE

Zestaw misek, 4 sztuki, 4 rozmiary, 900-4000 ml, wielokolorowy
146,87 zł
Sprzedawca: CMC_Online_Mall

Vileda mop parowy 3.0 trójkątny VILE000972
674,97 zł/1l
279,99 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
269,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

6 szklanek koktajlowych 480 ml Szklanki do drinków typu huragan Szklanka koktajlowa Szklanki do drinków typu long drink
85,00 zł
Sprzedawca: Sendez_GmbH

Bosch Serie 4 KGV36VBEAS, 308 l, SN-T, 7 kg/24h, E, Komora Fresh zone, Czarny
3 584,79 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Dragtek-com

Odkurzacz Ręczny Mocny Bezworkowy Samochodowy Bezprzewodowy Auta Samochodu
101,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EwaToys

Yum Yum Insant zupa warzywna z makaronem, 30 saszetek
65,93 zł/1kg
118,67 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Hulajnoga elektryczna RCB dla dzieci, składana hulajnoga elektryczna dla dzieci, maksymalny zasięg 16 km, maksymalna prędkość 20 km / h
812,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice

Senseo CSA230/50, Ekspres do kawy na strączki, 0,9 l, Podstawka pod kawę, 1450 W, Czarny, Szary
581,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bułki waflowe z kremem z ciemnej czekolady 400g
38,07 zł/1kg
15,23 zł
Sprzedawca: Katomix

Lampa stojąca Grundig LED RGB 140 cm – lampa stojąca z regulacją jasności RGBW – lampa narożna do salonu, w zestawie z pilotem i czujnikiem muzyki
209,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Dallmayr Gold kawa rozpuszczalna aromatyczna drobna w słoiku 200g
311,15 zł/1kg
62,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Apollo Składana hulajnoga miejska dla dzieci „Phantom LED” z regulowaną wysokością kierownicy
480,95 zł
Sprzedawca: Vevendo

Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
190,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Drewniana półka stojąca | Oszczędzanie miejsca Szafka CD na 102 płyty CD lub 36 DVD | Wymiary: H. 92 x W. 21 x D. 20 cm | Elegancka półka DVD stojąca | Półka Blu-Ray | Półka CD - Elementa
154,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VCM24

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

Poduszka ortopedyczna do siedzenia wykonana z żelu memory, poduszka na kość ogonową
54,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
51,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,14 zł/1kg

Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,33 zł/1kg

KSM-66 Ashwagandha – podpora Odolnosti a Nervovej Sústavy – 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,30 zł
Sprzedawca: Nutrisslim
422,00 zł/1kg

Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,64 zł/1kg

Falcone Cantucci Mandorla z migdałami 800 g
57,94 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,61 zł/1kg

Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,56 zł/1kg

Ciastka rurki Cannoli Sicilani Mignon 160g - Domenico Mascolo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
20,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
102,35 zł/1kg

Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
451,65 zł/1kg

Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
94,03 zł/1kg

Rurki Cannoli Siciliani bez nadzienia 250 g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
20,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
76,56 zł/1kg

OREO Enrobed White, Ciastko, Biała czekolada, 532 kcal, 2228 kJ, 4,9 g, 70 g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
68,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
276,63 zł/1kg

Oreo Choc Milk,264g
68,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
257,77 zł/1kg

Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalne kruche ciasto 250g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
14,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57,44 zł/1kg

Ciastka zbożowe Zuppalatte Spighe 250g - Colussi
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,73 zł/1kg

Ciastka bezglutenowe Frollini Senza Glutine Gocce di Cioccolato 200g - Lazzaroni



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14 990,00 zł/1kg

Coppenrath domowe herbatniki Frankentaler z polewą i orzechami laskowymi 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
61,30 zł/1kg

Bonne Maman Tartelettes Maliny Himbeere 135 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
110,79 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
820,67 zł/1kg

Balconi 8001585010707, 190 g, 1701 kJ, 406 kcal, 19 g, 2 g, 51 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
57,32 zł/1kg

De Beukelaer Prinzen Rolle Lemon Style, edycja limitowana, opakowanie 352 g
17,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
48,30 zł/1kg

GRIESSON Soft Cake Minis Orange 125g
8,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
71,44 zł/1kg