Öz Natur | Maras Cerezlik Tarhana, Tarhana Cips 470g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
64,07 zł
136,32 zł / 1kg
+ 55,23 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Chipsy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
CHIPSY Z CIECIERZYCY PAPRYKOWO - CZOSNKOWE75 g - TRAFO213,87 zł/1kg
16,04 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej informacji o reklamie
XOX Pommes Snack Currywurst chrupiące pikantne z nutą curry 125g80,08 zł/1kg
10,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
XOX Peppermix chrupiąca przekąska ziemniaczano-pszenna o smaku paprykowym 125g63,68 zł/1kg
7,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
funny fresh Chipsfrisch Chakalaka o pikantnym smaku 150g76,87 zł/1kg
11,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hasiroglu | Maras Cerezlik Tarhana (chipsy z tarhany) 450g
142,38 zł/1kg
64,07 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Croky - Naturalne chipsy solone - 12 x 100 g
1 227,30 zł/1kg
122,73 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Paprykowe chipsy kukurydziane - 125g
67,04 zł/1kg
8,38 zł
Sprzedawca: taleoo

Łapsy Prażynki O Smaku Paprykowym 130 G
148,36 zł/1kg
16,32 zł
Sprzedawca: Katomix

Amaizin Bio Maisrolls Tomate 100g
94,90 zł/1kg
9,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

PRAŻYNKI KREWETKOWE (KRUPUK)60 g - YAKSO
314,83 zł/1kg
18,89 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Croky - Chips paprykowe - 12x 100g
1 227,30 zł/1kg
122,73 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Croky Patatas Fritas Ketchup 100g – Chrupiące chipsy ziemniaczane o smaku ketchupu
167,90 zł/1kg
16,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Prażynki Krewetkowe Łagodne Curry 100G Vifon
101,00 zł/1kg
10,10 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Przysnacki Prażynki Solone 110 G
90,27 zł/1kg
11,99 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,93 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Pringles z solą i octem (19 x 165 g)
66,26 zł/1kg
277,62 zł
Sprzedawca: Candyspot

Chipsy ziemniaczane Heinz Frito 780 g – chrupiące, pikantne chipsy przekąskowe
35,95 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Doritos – Original Naturel Solone – 455 g
69,87 zł/1kg
31,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Chipsy ziemniaczane Lay's z serem i cebulą, 150g, chrupiące i sycące
155,67 zł/1kg
23,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Ogórki kiszone BACÓWKA 840g
16,65 zł/1kg
13,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Chrupki ziemniaczane Przysnacki o smaku papryki 130 g
108,38 zł/1kg
14,09 zł
Sprzedawca: Katomix
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nasze Maraş Çerezlik Tarhana, znane również jako Tarhana Cipsi, to chrupiące przekąski wykonane z tradycyjnych składników Tarhana. Te pyszne chipsy są idealne między posiłkami lub jako dodatek do różnych potraw. Poznaj autentyczny smak kuchni tureckiej dzięki tej wyjątkowej przekąsce.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Zaleca się przechowywanie w suchym i chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego.
- Zawartość
- 0.47 l
- Lista składników
- Pszenica, 70% jogurt, sól, tymianek, woda
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna (w kJ/kcal) 1642 kJ / 393 kcal Tłuszcz 6,4 g w tym tłuszcze nasycone 3,5 g Węglowodany 70 g w tym cukry 9,4 g Białko 15 g Sól 3 g
- Waga
- 470 g
- Firma spożywcza
- Bersoy İmalat Burak Mahallesi 6128 Nolu Sokak 7. Blok No:31 Şehitkamil - Gaziantep / Türkei
- Nazwa handlowa
- Tarhana
- Producent
- Öz Natur
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- Z90
- EAN
- 8683181121607
- Przechowywanie i użytkowanie
- Zaleca się przechowywanie w suchym i chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego.
- Zawartość
- 0.47 l
- Lista składników
- Pszenica, 70% jogurt, sól, tymianek, woda
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna (w kJ/kcal) 1642 kJ / 393 kcal Tłuszcz 6,4 g w tym tłuszcze nasycone 3,5 g Węglowodany 70 g w tym cukry 9,4 g Białko 15 g Sól 3 g
- Waga
- 470 g
- Firma spożywcza
- Bersoy İmalat Burak Mahallesi 6128 Nolu Sokak 7. Blok No:31 Şehitkamil - Gaziantep / Türkei
- Nazwa handlowa
- Tarhana
- Producent
- Öz Natur
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- Z90
- EAN
- 8683181121607
Pasuje również do tego

XOX Party Tacos Nacho Cheese Flavour Corn Snack i Corn Snack 500g
40,60 zł/1kg
20,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Huober Organic Prinzess Pretzel chrupiący precel z solą 125g
55,52 zł/1kg
6,94 zł
Sprzedawca: taleoo

DeBeukelaer Tuc Bacon 100g
69,20 zł/1kg
6,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

ültje Studentenfutter 7308 1kg
101,14 zł/1kg
101,14 zł
Sprzedawca: somnia24

Chio Tortillas Mexican BBQ Style vegetarisch vegan Chipstüte 110g
63,85 zł/1kg
8,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
![Zdjęcie produktu dla [150g ] BIN BIN Reiscracker oryginalny / Krakersy ryżowe oryginalny smak / Przekąska](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/f034aeca05ec75b7d9275bcd3026f340.webp)
[150g ] BIN BIN Reiscracker oryginalny / Krakersy ryżowe oryginalny smak / Przekąska
432,20 zł/1kg
64,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

XOX Peppermix chrupiąca przekąska ziemniaczano-pszenna o smaku paprykowym 125g
63,68 zł/1kg
7,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wafle Oreo w czekoladzie 54g
338,52 zł/1kg
18,28 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Kinder 8000500391228, Ciastko, 250 g, 250 g
75,92 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Crunchips 310483 Crunchips Cheese & Onion Flavour Chips 150,0 g
131,27 zł/1kg
19,69 zł
Sprzedawca: M_plus_L

XOX Pommes Snack Ketchup chrupiąca przekąska ziemniaczana o smaku pomidorowym 125g
80,08 zł/1kg
10,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chio Chips Hot Pepperoni bezglutenowe wegetariańskie wegańskie extra ostre 150g
77,13 zł/1kg
11,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maretti Bruschette Chips pieczona w piecu Pizza mit Pizzageschmack 150g
69,93 zł/1kg
10,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Przekąska serowa Groksi Classico z Włoch bez glutenu i laktozy 60g
354,50 zł/1kg
21,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chipsy krewetkowe do smażenia 1kg - Sa Giang
23,52 zł/1kg
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

ültje 442704 ültje Studentenfutter 20x 50g
145,69 zł/1kg
160,26 zł
Sprzedawca: somnia24

Orzeszki piniowe średnie 500g
251,60 zł/1kg
125,80 zł
Sprzedawca: DryFruit

Casa Mayor – prażone i solone ziarna kukurydzy 250 g
70,88 zł/1kg
17,72 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Ciastka mix owocowy Mochi 180g - Awon
77,14 zł/1kg
16,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chipsy Algi morskie solone prażone Nori Snack 3,5g - Dongwon
217,00 zł/1kg
2,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

XOX crab snack solone chipsy krewetkowe chrupiące light 215g
93,07 zł/1kg
20,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Superbon Chips Piments chipsy ziemniaczane gorące i pikantne chrupiące 135g
88,60 zł/1kg
13,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Roshen Wafers Wafelek O Smaku Kakakowym 216 G
40,77 zł/1kg
8,97 zł
Sprzedawca: Katomix

Palapa Cheese Chips chrupiąca kukurydziana przekąska o smaku sera 450g
48,52 zł/1kg
23,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Chipsfrisch Chakalaka o pikantnym smaku 150g
76,87 zł/1kg
11,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Crunchips WOW Chipsy z papryką i kwaśną śmietaną 110g
120,18 zł/1kg
13,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Funny świeże kangury Jumpys o delikatnym smaku papryki 75g
112,53 zł/1kg
8,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Chitos Juicy Paprika Style kukurydza przekąska opakowanie 80g
104,75 zł/1kg
8,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chipsy chlebowe Dovgan Smak z czosnkiem 120 g
468,17 zł/1kg
76,43 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Takis Chips Box - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy luzem na gorąco (opakowanie 4 szt.) - Blue Takis



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
91,46 zł
Sprzedawca: Heartforcards
248,53 zł/1kg

Chipsy krewetkowe do smażenia 1kg - Sa Giang



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,52 zł/1kg

Nachosy o smaku serowym - worek 750 g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,99 zł
Sprzedawca: Crunchysnack_pl
31,99 zł/1kg

Tyrrells Handcooked mature Cheddar und Chive Chips vegetarisch 150g
15,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,93 zł/1kg

Chipsy Algi morskie solone prażone Nori Snack 3,5g - Dongwon



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
2,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
217,00 zł/1kg

Wodorosty Kombu 100g - Asia Kitchen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
131,73 zł/1kg

Chrupiące skórki wieprzowe, 100g, opakowanie zawierające 6 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
54,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
90,10 zł/1kg

CHRUPKI KUKURYDZIANE BEZGLUTENOWE150 g - BIOMINKI
13,26 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
88,40 zł/1kg

CHRUPKI GRYCZANE PIRAMIDKI Z QUINOA I AMARANTUSEM BEZGLUTENOWE80 g - FIORENTINI
10,93 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
136,63 zł/1kg

Chipsy włoskie Cipster Saiwa 65 g
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,89 zł/1kg

San Carlo Chipsy Highlander Tomato 130 g
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
71,21 zł/1kg

Algi morskie o smaku Hot Chilli 4g - Bibigo
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
597,00 zł/1kg

Nachos o smaku BBQ - Jak w kinie - worek 750 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,49 zł
Sprzedawca: Crunchysnack_pl
25,99 zł/1kg

XOX Pepper King Habanero Chips extra scharf mit Chiliaroma pur 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
12,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,32 zł/1kg

Pringles Mystery Flavour Chips 165g – Chrupiące chipsy ziemniaczane o tajemniczym smaku
60,11 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
364,30 zł/1kg

Pringles Hot Mexican Chilli und Lime Stapelchips Packung 160g
14,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
90,00 zł/1kg

Pringles Hot & Spicy, Czipsy, 165 g, Papryczka chili, 30 g, 504 kcal, 2112 kJ
14,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,76 zł/1kg

Tyrrells Handcooked Sweet Chilli Chips glutenfrei vegan 150g
15,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,93 zł/1kg

Tyrrells Ręcznie Gotowane Chipsy z Soli Morskiej i Octu Cydrowego Wegańskie 150g
20,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
133,67 zł/1kg