Chipsy włoskie Cipster Saiwa 65 g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

8,99 zł

99,89 zł / 1kg

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Nasze najlepszeoferty
Chipsy i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Chrupki serowe Gli originali 9 opakowań 211g - Fonzies
Chrupki serowe Gli originali 9 opakowań 211g - Fonzies
41,98 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Superbon Chips Truffle – chipsy ziemniaczane o smaku trufli 125 g
Superbon Chips Truffle – chipsy ziemniaczane o smaku trufli 125 g
109,23 zł/1kg
14,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Crunchips Solone 150g
Crunchips Solone 150g
87,47 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla CHIPSY Z CIECIERZYCY PAPRYKOWO - CZOSNKOWE75 g - TRAFO
CHIPSY Z CIECIERZYCY PAPRYKOWO - CZOSNKOWE75 g - TRAFO
213,87 zł/1kg
16,04 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Chipsy Cipster 85 g Saiwa
Chipsy Cipster 85 g Saiwa
102,64 zł/1kg
11,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Chrupiące chipsy Brets o smaku sera Jura 125g
Chrupiące chipsy Brets o smaku sera Jura 125g
138,24 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
19,82 zł
-12%
17,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Crunlight Chipsy Wielozbożowe Fromage 70 G
Crunlight Chipsy Wielozbożowe Fromage 70 G
242,57 zł/1kg
16,98 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Aksam Prażymki Beskidzkie Solone 80 G
Aksam Prażymki Beskidzkie Solone 80 G
79,63 zł/1kg
6,37 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Przysnacki Prażynki Solone 110 G
Przysnacki Prażynki Solone 110 G
90,27 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,99 zł
-17%
9,93 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Croky - Naturalne chipsy solone - 12 x 100 g
Croky - Naturalne chipsy solone - 12 x 100 g
1 227,30 zł/1kg
122,73 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Łapsy Prażynki O Smaku Paprykowym 130 G
Łapsy Prażynki O Smaku Paprykowym 130 G
148,36 zł/1kg
16,32 zł
Sprzedawca: Katomix
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Pringles Paprika Chrupki 165 G
Pringles Paprika Chrupki 165 G
91,59 zł/1kg
15,57 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Crunchips Chipsy Ziemniaczane O Smaku Papryka 200 G
Crunchips Chipsy Ziemniaczane O Smaku Papryka 200 G
83,55 zł/1kg
16,71 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Paprykowe chipsy kukurydziane - 125g
Paprykowe chipsy kukurydziane - 125g
67,04 zł/1kg
8,38 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Moonsy Chipsy Ziemniaczane O Smaku Pizzy 60 G
Moonsy Chipsy Ziemniaczane O Smaku Pizzy 60 G
122,50 zł/1kg
7,35 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Przysnacki Chrupki O Smaku Ser-Keczup 120 G
Przysnacki Chrupki O Smaku Ser-Keczup 120 G
84,92 zł/1kg
13,20 zł
-22%
10,19 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
PRAŻYNKI KREWETKOWE (KRUPUK) BIO 60 g - YAKSO
PRAŻYNKI KREWETKOWE (KRUPUK)60 g - YAKSO
314,83 zł/1kg
18,89 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Lorenz 72035 Crunchips Paprika 20x25g
Lorenz 72035 Crunchips Paprika 20x25g
206,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
103,40 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla XOX Firebug
XOX Firebug
80,08 zł/1kg
10,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kajmak Helio smak advocata 400 g
Kajmak Helio smak advocata 400 g
18,12 zł/1kg
7,25 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Chipsy włoskie Cipster 65g - Saiwa

Chipsy włoskie Cipster 65g - Saiwa to przekąska, która zachwyci każdego miłośnika chrupiących smaków. Wyjątkowe połączenie tradycji włoskiej z nowoczesnym podejściem do produkcji chipsów sprawia, że są one idealnym wyborem na każdą okazję. Włoska jakość i delikatny smak sprawiają, że trudno się im oprzeć. Spróbuj i odkryj, co oznacza prawdziwa przyjemność chrupania!

Cipster to marka, która doskonale rozumie potrzeby smakoszy. Delikatnie solone chipsy są idealnie cienko pokrojone i w każdym kęsie oferują wyborną kruchość i smak. Idealnie nadają się zarówno do samodzielnej konsumpcji, jak i jako dodatek do ulubionych dipów i sosów. Ciesz się chwilą relaksu z chipsami Cipster - doskonałymi jako przekąska w przerwie między zajęciami lub podczas wieczornego seansu filmowego.

Dlaczego warto wybrać chipsy Cipster? Oto kilka powodów:

  • Delikatny smak - doskonale zbalansowana ilość soli, która podkreśla ich naturalny aromat
  • Praktyczne opakowanie - idealna porcja do zaspokojenia małego głodu, zawsze pod ręką

Zainwestuj w chwilę przyjemności z chipsami Cipster i pozwól sobie na małe włoskie wakacje, nie wychodząc z domu!

Składniki: Płatki i skrobia ziemniaczana 76,6%, olej palmowy, sól, kurkuma, przeciwutleniacz (ekstrakty z rozmarynu). Może zawierać pszenicę, mleko. Masa netto: 65g Wartości odżywcze w 100g: Energia 2020kj / 485kcal Tłuszcz 24g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 11,5g Węglowodany 61g w tym cukry 0,6g Błonnik 3,7g Białko 4g Sól 3,98g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:

Odkryj wyjątkowy smak aperitifu Gusto Arancia Rossa 8x100 ml – Crodino, który przeniesie Cię w atmosferę włoskich aperitifów. To niezwykłe połączenie aromatów cytrusowych i ziół sprawia, że każdy łyk tego napoju jest eksplozją wyjątkowych doznań smakowych. Aperitif Crodino to idealny wybór na rozpoczęcie wieczoru lub na orzeźwiającą chwilę w ciągu dnia.

Dzięki unikalnemu składowi napój Gusto Arancia Rossa jest idealnym wyborem dla wszystkich, którzy poszukują nowych doznań smakowych. Zestaw składa się z ośmiu poręcznych butelek o pojemności 100 ml, które z łatwością zmieszczą się w lodówce, torbie piknikowej lub spiżarni. Aperitif Crodino wyróżnia się wyjątkowym rubinowym kolorem, który szczególnie dobrze prezentuje się w szklance z lodem.

Wyróżnia się nie tylko wyrafinowanym smakiem, ale także eleganckim wyglądem butelki. Jest to napój, który można podawać podczas spotkań z przyjaciółmi, uroczystości rodzinnych lub jako oryginalny dodatek do koktajli. Gusto Arancia Rossa jest nie tylko smaczny, ale także orzeźwiający i pobudzający. Odkryj jego zalety i daj się oczarować jego niezwykłym aromatem.

  • Skład zestawu: 8 butelek po 100 ml
  • Smak: aromatyczne połączenie cytrusów i ziół
  • Sposób podania: Najlepiej smakuje schłodzony, podawany z lodem
  • Kraj pochodzenia: Włochy

Zamów teraz i odkryj wyjątkowy smak aperitifu Gusto Arancia Rossa - Crodino, cenionego przez koneserów na całym świecie.

Zawartość
0.065 l
Lista składników
Składniki: Płatki i skrobia ziemniaczana 76,6%, olej palmowy, sól, kurkuma, przeciwutleniacz (ekstrakty z rozmarynu). Może zawierać pszenicę, mleko. Masa netto: 65g Wartości odżywcze w 100g: Energia 2020kj / 485kcal Tłuszcz 24g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 11,5g Węglowodany 61g w tym cukry 0,6g Błonnik 3,7g Białko 4g Sól 3,98g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
90 g
Firma spożywcza
Saiwa
Nazwa handlowa
Chipsy włoskie Cipster 65g - Saiwa
Producent
Saiwa
Liczba sztuk
1
EAN
8000090600137

Zawartość
0.065 l
Lista składników
Składniki: Płatki i skrobia ziemniaczana 76,6%, olej palmowy, sól, kurkuma, przeciwutleniacz (ekstrakty z rozmarynu). Może zawierać pszenicę, mleko. Masa netto: 65g Wartości odżywcze w 100g: Energia 2020kj / 485kcal Tłuszcz 24g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 11,5g Węglowodany 61g w tym cukry 0,6g Błonnik 3,7g Białko 4g Sól 3,98g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
90 g
Firma spożywcza
Saiwa
Nazwa handlowa
Chipsy włoskie Cipster 65g - Saiwa
Producent
Saiwa
Liczba sztuk
1
EAN
8000090600137
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Chipsy Cipster 85 g Saiwa
Chipsy Cipster 85 g Saiwa
102,64 zł/1kg
11,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pringles Original solone chrupki o subtelnie pikantnym smaku 40g
Pringles Original solone chrupki o subtelnie pikantnym smaku 40g
140,00 zł/1kg
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
5,60 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Chrupki serowe Gli originali 9 opakowań 211g - Fonzies
Chrupki serowe Gli originali 9 opakowań 211g - Fonzies
41,98 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Chrupiące chipsy Brets o smaku sera Jura 125g
Chrupiące chipsy Brets o smaku sera Jura 125g
138,24 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
19,82 zł
-12%
17,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ręcznie gotowane chipsy - Papryka 125g
Ręcznie gotowane chipsy - Papryka 125g
119,20 zł/1kg
14,90 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style wegetariańskie bezglutenowe 150g
funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style wegetariańskie bezglutenowe 150g
77,07 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lorenz Peanut Curls Classic Przekąska kukurydziana z mielonymi orzeszkami ziemnymi 30g
Lorenz Peanut Curls Classic Przekąska kukurydziana z mielonymi orzeszkami ziemnymi 30g
129,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pringles Pizza Chips 165g – Chrupiące chipsy ziemniaczane o pikantnym smaku pizzy
Pringles Pizza Chips 165g – Chrupiące chipsy ziemniaczane o pikantnym smaku pizzy
108,48 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
17,90 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Superbon Chips Piments chipsy ziemniaczane gorące i pikantne chrupiące 135g
Superbon Chips Piments chipsy ziemniaczane gorące i pikantne chrupiące 135g
88,60 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
13,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Chipsy ziemniaczane – Papryka, 125g | DE RIT
Chipsy ziemniaczane – Papryka, 125g | DE RIT
107,28 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Pringles Cream Cheese & Herbs tuba 165G
Pringles Cream Cheese & Herbs tuba 165G
89,81 zł/1kg
18,86 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla funny frisch Chipsy węgierskie o smaku wędzonej papryki 215g
funny frisch Chipsy węgierskie o smaku wędzonej papryki 215g
74,19 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
15,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Chrupki Koikeya o smaku teriyaki Oryginalne Japońskie 100g
Chrupki Koikeya o smaku teriyaki Oryginalne Japońskie 100g
141,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Cheez It Double Cheese Grab and Go – cienkie przekąski o smaku serowym, 40 g
Cheez It Double Cheese Grab and Go – cienkie przekąski o smaku serowym, 40 g
130,50 zł/1kg
5,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Takis Volcano 100g
Takis Volcano 100g
280,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Crunchips Solone 150g
Crunchips Solone 150g
87,47 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla funny frisch Kettle Chips Salt and Vinegar bezglutenowe wegańskie 120g
funny frisch Kettle Chips Salt and Vinegar bezglutenowe wegańskie 120g
105,67 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
12,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pringles - Chipsy Papryka 40 gram | tuba 1 sztuka
Pringles - Chipsy Papryka 40 gram | tuba 1 sztuka
107,85 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
51,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Zdjęcie produktu dla Tyrrells Handcooked Lightly Sea Salt Chips Vegetarisch vegan 150g
Tyrrells Handcooked Lightly Sea Salt Chips Vegetarisch vegan 150g
104,73 zł/1kg
15,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla funny fresh Kruspers miodowo-musztardowe chrupiące pikantne 120g
funny fresh Kruspers miodowo-musztardowe chrupiące pikantne 120g
73,92 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
8,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lorenz 71433 Lorenz Naturals Chips 95,0 g
Lorenz 71433 Lorenz Naturals Chips 95,0 g
720,95 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
68,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Chipsy tortilla Pepper King Habanero ekstra ostre i chrupiące 175 g
Chipsy tortilla Pepper King Habanero ekstra ostre i chrupiące 175 g
72,97 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
12,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Takis Fuego, Chipsy tortilla, 100 g, Papryczka chili, Limonka, 28 g, 1 g, 1 g
Takis Fuego, Chipsy tortilla, 100 g, Papryczka chili, Limonka, 28 g, 1 g, 1 g
280,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Pringles Hot & Spicy Chrupki 165 G
Pringles Hot & Spicy Chrupki 165 G
117,35 zł/1kg
19,95 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Pringles Sour Cream & Onion, Czipsy, 165 g, Cebula, Kwaśna śmietana, 30 g, 536 kcal, 2237 kJ
Pringles Sour Cream & Onion, Czipsy, 165 g, Cebula, Kwaśna śmietana, 30 g, 536 kcal, 2237 kJ
108,48 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla zabawny świeży sezam Goldfischli chrupiący złotobrązowy pieczony 100g
zabawny świeży sezam Goldfischli chrupiący złotobrązowy pieczony 100g
85,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla CHIPSY Z MANIOKU SOLONE BEZGLUTENOWE60 g - EL ORIGEN
CHIPSY Z MANIOKU SOLONE BEZGLUTENOWE60 g - EL ORIGEN
107,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
6,77 zł
-5%
6,42 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
438,73 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
65,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Pringles Cheese and Onion – o smaku serowo-cebulowym, 185 g, opakowanie zawierające 6 sztuk
Pringles Cheese and Onion – o smaku serowo-cebulowym, 185 g, opakowanie zawierające 6 sztuk
211,70 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
234,99 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla funny fresh Chipsfrisch sól i ocet o smaku brytyjskim 150g
funny fresh Chipsfrisch sól i ocet o smaku brytyjskim 150g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Takis Chips Box - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy luzem na gorąco (opakowanie 4 szt.) - Blue Takis
Takis Chips Box - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy luzem na gorąco (opakowanie 4 szt.) - Blue Takis
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
91,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heartforcards
248,53 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chipsy krewetkowe do smażenia 1kg - Sa Giang
Chipsy krewetkowe do smażenia 1kg - Sa Giang
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,52 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Nachosy o smaku serowym - worek 750 g
Nachosy o smaku serowym - worek 750 g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,99 zł
Sprzedawca: Crunchysnack_pl
31,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chipsy Algi morskie solone prażone  Nori Snack 3,5g - Dongwon
Chipsy Algi morskie solone prażone Nori Snack 3,5g - Dongwon
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
2,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
217,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chrupiące skórki wieprzowe, 100g, opakowanie zawierające 6 sztuk
Chrupiące skórki wieprzowe, 100g, opakowanie zawierające 6 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
54,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
90,10 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wodorosty Kombu 100g - Asia Kitchen
Wodorosty Kombu 100g - Asia Kitchen
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
131,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla CHRUPKI KUKURYDZIANE BEZGLUTENOWE150 g - BIOMINKI
CHRUPKI KUKURYDZIANE BEZGLUTENOWE150 g - BIOMINKI
13,26 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
88,40 zł/1kg
CHRUPKI GRYCZANE PIRAMIDKI Z QUINOA I AMARANTUSEM BEZGLUTENOWE BIO 80 g - FIORENTINI
CHRUPKI GRYCZANE PIRAMIDKI Z QUINOA I AMARANTUSEM BEZGLUTENOWE80 g - FIORENTINI
10,93 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
136,63 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chipsy włoskie Cipster Saiwa 65 g
Chipsy włoskie Cipster Saiwa 65 g
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,89 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla San Carlo Chipsy Highlander Tomato 130 g
San Carlo Chipsy Highlander Tomato 130 g
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
71,21 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Algi morskie o smaku Hot Chilli 4g - Bibigo
Algi morskie o smaku Hot Chilli 4g - Bibigo
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
597,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Tyrrells Handcooked mature Cheddar und Chive Chips vegetarisch 150g
Tyrrells Handcooked mature Cheddar und Chive Chips vegetarisch 150g
15,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,93 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Nachos o smaku  BBQ - Jak w kinie - worek 750 g
Nachos o smaku BBQ - Jak w kinie - worek 750 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,49 zł
Sprzedawca: Crunchysnack_pl
25,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pringles Mystery Flavour Chips 165g – Chrupiące chipsy ziemniaczane o tajemniczym smaku
Pringles Mystery Flavour Chips 165g – Chrupiące chipsy ziemniaczane o tajemniczym smaku
60,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
364,30 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pringles Hot Mexican Chilli und Lime Stapelchips Packung 160g
Pringles Hot Mexican Chilli und Lime Stapelchips Packung 160g
14,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
90,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pringles Hot & Spicy, Czipsy, 165 g, Papryczka chili, 30 g, 504 kcal, 2112 kJ
Pringles Hot & Spicy, Czipsy, 165 g, Papryczka chili, 30 g, 504 kcal, 2112 kJ
14,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,76 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pringles Salt Vinegar chrupki o smaku soli i octu 160g
Pringles Salt Vinegar chrupki o smaku soli i octu 160g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,03 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chipsy tortilla Pepper King Habanero ekstra ostre i chrupiące 175 g
Chipsy tortilla Pepper King Habanero ekstra ostre i chrupiące 175 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
12,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
72,97 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla XOX Pepper King Habanero Chips extra scharf mit Chiliaroma pur 125g
XOX Pepper King Habanero Chips extra scharf mit Chiliaroma pur 125g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
12,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,32 zł/1kg