Już tylko 4 sztuki w tej cenie
Olejek eteryczny Stadler Form, 10ml - Ulga
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
82,70 zł
8 270,00 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Olejki zapachowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Olejek eteryczny NEROLI8 250,00 zł/1l
165,00 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Olejek eteryczny CITRONELLA4 641,50 zł/1l
97,99 zł
-5,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,83 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Olejek eteryczny Pomarańcza 10ml NATURALNE AROMATY799,00 zł/1l
7,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Etja Olejek eteryczny z drzewa herbacianego, 10 ml329,75 zł/1kg
13,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Olejek eteryczny z kadzidłowca, 10 ml AEO
5 249,00 zł/1l
52,49 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Olejek eteryczny „Cedr Venoc” 10 ml
45,39 zł
Sprzedawca: Emerosa

SIXTOL Olejek eteryczny KÚZLO VIANOC
187,90 zł/1kg
18,79 zł
Sprzedawca: Ellano

Olejek zapachowy Chatswor Citronella 10 ml
266,68 zł/1kg
66,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olejek Eteryczny Z Jałowca 10Ml
109,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Olejek eteryczny Brambleberry
26,56 zł
Sprzedawca: Arthome

Olejki eteryczne Refresh
1 370,80 zł/1kg
68,54 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Olejek eteryczny majerankowy 10 ml
1 068,28 zł/1kg
68,37 zł
Sprzedawca: apohealth

Olejek eteryczny Puressentiel Lavande Aspic 10ml
7 545,00 zł/1l
75,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olejki eteryczne Repel
1 370,80 zł/1kg
68,54 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Stadler Form Lavender, 10 ml, Lawenda, Dyfuzor aromatu
9 014,00 zł/1l
90,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olejek eteryczny ANTITABAC 10ml
2 372,00 zł/1l
23,72 zł
Sprzedawca: VISO

Olejek eteryczny z cyprysu żonkilowego 10ml
8 268,00 zł/1l
82,68 zł
Sprzedawca: somnia24

100% naturalny olejek eteryczny do aromaterapii 10 ml, Antitabac
766,80 zł/1kg
76,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Naturalny Olejek eteryczny, Tymiankowy, 10 ml
20,28 zł
Sprzedawca: MANADA

Olejek eteryczny sosnowy Venoc 10ml
4 617,00 zł/1l
46,17 zł
Sprzedawca: Emerosa
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
100% Naturalne olejki eteryczne firmy Stadler Form, produkowane z wysokiej jakości esencji roślinnych. Nie zawierają substancji syntetycznych, pestycydów ani parabenów. • Recharge: Z aromatem sosny i jodły syberyjskiej. Działa wzmacniająco i jednocześnie łagodząco. • Odświeża: O aromacie cytryny, cytrusów i rozmarynu. Pobudza zmysły i tworzy pozytywny nastrój. • Relaks: Z nutami lawendy, róży i lekkich cytrusów. Składniki aktywne aromatycznego olejku Relax działają odprężająco i łagodząco. • Ulga: Z aromatem eukaliptusa i drzewa sandałowego. Łagodzi objawy przeziębienia i działa tonizująco. • Odstrasza: Z aromatem cytronelli i eukaliptusa. Dzięki cytronelli Repel nadaje się nie tylko do wnętrz, ale także na tarasy, w ogrodzie czy innych otwartych przestrzeniach. Wiadomo, że onie lubią olejków eterycznych, takich jak cytronella i eukaliptus.
OPIS
• Idealny do dyfuzorów aromatu, nawilżaczy i oczyszczaczy powietrza • Nie zawiera substancji syntetycznych, pestycydów ani parabenów • 2-3 krople wystarczą na 10 godzin ciągłego stosowania
AROMAT
Naładuj, Odśwież, Zrelaksuj się, Ulga, Odpychaj
OPAKOWANIE
Butelka 10 ml
POCHODZENIE
Szwajcaria
- Waga
- 10 g
- Producent
- Zawartość
- 0.01 l
- EAN
- 7630850302257
- Waga
- 10 g
- Producent
- Zawartość
- 0.01 l
- EAN
- 7630850302257
Pasuje również do tego
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23Bestseller




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8







4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1





4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21





3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2










4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3

GLADE Aromatherapy Cool Mist Diffuser Moment of Zen náplň 17,4 ml
1 646,47 zł/1l
27,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop

Zestaw olejków eterycznych Janolia - naturalne olejki zapachowe do dyfuzora i nawilżacza, zestaw upominkowy z czystymi olejkami aromatycznymi do domu, biura i spa, hotelowe popołudnie
831,67 zł/1l
54,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin

Organiczny zapach cytrusowej rozkoszy
4 373,33 zł/1l
65,60 zł
Sprzedawca: apohealth

BRUBAKER Zestaw 6 olejków eterycznych do aromaterapii 6 x 10 ml - Lawenda Róża Rozmaryn Rumianek Cytryna Cedr - Olejek zapachowy do dyfuzora Nawilżacz Masaż Aromaterapia Pielęgnacja ciała
974,17 zł/1l
58,45 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Konopne terpeny Botanicals | PROFIL TERPENOWY - Purple Punch | 1 ml
38 270,00 zł/1l
38,27 zł
Sprzedawca: CALIFARMS

Febreze 3Volution butelka uzupełniająca Lenor Aprilfrisch XL Pack, 4x 20 ml
1 377,00 zł/1l
110,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Z Bergamotki - 30 Ml - Zapach Bergamotki - Aromaterapia - Olejki Eteryczne
1 211,67 zł/1l
36,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Becher 1307000 Becher Duftöl Limette Citrus 500,0 ml, 1 St.
151,82 zł/1l
75,91 zł
Sprzedawca: somnia24

Millefiori Milano Nero - Wkład zapachowy ARIA do dyfuzora elektrycznego, 20 ml
1 887,00 zł/1l
37,74 zł
Sprzedawca: LBD

XPel - Tea Tree 100% czysty olejek z drzewa herbacianego - 10 ml
999,00 zł/1l
9,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Olejek eteryczny Lawendowy 10ml NATURALNE AROMATY
839,00 zł/1l
8,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Frezja Kwiatowy 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
1 541,43 zł/1l
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Soft Perfume Oil 6ml by Al Rehab Orientalne Arabskie Perfumy Bezalkoholowe
9 155,00 zł/1l
54,93 zł
Sprzedawca: Ramadan24_de

Yankee Candle Wkład elektryczny Clean Bawełna náplň 2x18,5 ml
2 724,59 zł/1l
100,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Konopne Terpeny Botanicals | PROFIL TERPENOWY - Strawberry Cough | 1 ml
38 260,00 zł/1l
38,26 zł
Sprzedawca: CALIFARMS

Etja Naturalny Olejek Eteryczny Lawendowy, 10 ml
362,25 zł/1kg
14,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

3x zapach samochodowy VIP-300, oczyszczacz powietrza do domu, odświeżacz powietrza do samochodu, odświeżacz powietrza do samochodu, drzewko zapachowe do samochodu, odświeżacz powietrza do domu, akcesoria samochodowe do wnętrza, zapach samochodowy, dozownik zapachów luksusowe perfumy, akcesoria samochodowe
6 666,67 zł/1l
60,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LittleFarm

Zapach do Samochodu Refill Pink Pepper Max Benjamin
33,06 zł
Sprzedawca: GUGITA

Olejki eteryczne - zestaw 10 szt. 15ml Ruhhy'ego 21938
70,47 zł/1kg
55,67 zł
Sprzedawca: QIKtech

com-four® 10x olejki zapachowe w zestawie - owocowy zapach do pomieszczeń - olejek zapachowy do dyfuzorów zapachowych, odświeżaczy powietrza, parowników wodnych, nawilżaczy powietrza
6 516,00 zł/1l
65,16 zł
Sprzedawca: com-four

Olejek eteryczny ROSE REIN BIO BULg 2%, 10 ml
1 283,95 zł/1kg
55,21 zł
Sprzedawca: apohealth

Olejek eteryczny Hinoki z Okayamy - 10 ml
7 166,00 zł/1l
71,66 zł
Sprzedawca: SoZoLeRose

Organiczna cytryna 10 ml
3 222,00 zł/1l
32,22 zł
Sprzedawca: taleoo

Baldini, Lawendowy olejek bio, 5ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
7 606,00 zł/1l
38,03 zł
Sprzedawca: apohealth

Anti Stress 10ml
1 871,00 zł/1l
18,71 zł
Sprzedawca: taleoo

BALDINI by TAOASIS Mięta pieprzowa Bio 100% naturalny olejek aromatyczny, 5 ml olejek eteryczny
4 818,00 zł/1l
24,09 zł
Sprzedawca: apohealth

Leonardo Essenza Homefragrance Diffuser różne zapachy do pomieszczeń dla kamienia zapachowego do pomieszczeń Leonardo Essenza
1 003,00 zł/1l
10,03 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5

Brait, Odswiezacz powietrza Pink Party, 300 ml
48,40 zł/1l
14,52 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Jasmine 4% 5ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
64,37 zł
Sprzedawca: apohealth
12 874,00 zł/1l

Mieszanka olejków eterycznych z kadzidła, kamfory, limonki, mandarynki i drzewa sandałowego - FRANKINCENSE KAFFIR LIME
166,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
8 317,50 zł/1l

Mieszanka olejków eterycznych Ceylon Tea & Mint - CEYLON TEA & MINT
160,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
8 017,50 zł/1l

Mieszanka olejków eterycznych z jaśminu cejlońskiego - CEYLON JASMINE
155,89 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
7 794,50 zł/1l

Mieszanka olejków eterycznych Ceylon Tea & Ylang Ylang - CEYLON TEA & YLANG
160,35 zł
-8,44 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
151,91 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
7 595,50 zł/1l

Mieszanka olejków eterycznych z róży kardamonowej - CARDAMOM ROSE
155,89 zł
-8,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
147,69 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
7 384,50 zł/1l

Mieszanka olejków eterycznych SLEEP promująca sen
155,89 zł
-8,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
147,69 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
7 384,50 zł/1l

Mieszanka olejków eterycznych FOREST TRAIL
138,08 zł
-7,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,81 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
6 540,50 zł/1l

Olejek eteryczny YLANG YLANG
124,72 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
6 236,00 zł/1l

Igły świerku syberyjskiego, 5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
31,03 zł
Sprzedawca: apohealth
6 206,00 zł/1l

Olejek eteryczny EUCALYPTUS
102,45 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
5 122,50 zł/1l

Pomarańczowy olejek eteryczny - ORANGE
102,45 zł
-5,39 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
97,06 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
4 853,00 zł/1l

Olejek eteryczny z mięty pieprzowej - PEPPERMINT
97,99 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
4 899,50 zł/1l

Etja Naturalny olejek eteryczny Pomarańczowy, 10 ml
10,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
171,50 zł/1kg

Sztyft zapachowy FRANKINCENSE KAFFIR LIME
74,36 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 487,20 zł/1l

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Piżmowy 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite
1 541,43 zł/1l

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Konwalia 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite
1 541,43 zł/1l

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Zapach Bzu 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite
1 541,43 zł/1l

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Grejpfrutowy 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite
1 541,43 zł/1l

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Opium 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite
1 541,43 zł/1l