5,0



Na podstawie 5 opinii
Już tylko 4 sztuki w tej cenie
Zarkoperfume Sending Love woda perfumowana 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
302,65 zł
3 026,50 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1Rabat 2% od 2 szt.




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17Rabat 3% od 2 szt.Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 15% zniżki




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6Rabat 5% od 2 szt.




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(53)Liczba wystawionych ocen: 53




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(66)Liczba wystawionych ocen: 66




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5Rabat 2% od 2 szt.




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10Rabat 2% od 2 szt.




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3Rabat 2% od 2 szt.




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(109)Liczba wystawionych ocen: 109




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(116)Liczba wystawionych ocen: 116




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6Rabat 2% od 2 szt.




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(178)Liczba wystawionych ocen: 178




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(972)Liczba wystawionych ocen: 972

Więcej informacji o reklamie
M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX4 898,20 zł/1l
489,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Annayake Kogai For Her woda perfumowana 100 ml2 879,90 zł/1l
287,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
VERSET Coquette, woda perfumowana, pojemność 100 ml1 130,80 zł/1l
119,36 zł
-6,28 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
113,08 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Blumarine Let You Love Me EDP 50 ml W2 279,40 zł/1l
113,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Zarkoperfume Molecule 234.38 Woda perfumowana, 100 ml
3 740,90 zł/1l
374,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

ZarkoPerfume PINK MOLéCULE 090.09 EDP 100 ml UNISEX
3 210,00 zł/1l
321,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zarkoperfume Youth woda perfumowana unisex 100 ml
4 668,00 zł/1l
466,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

ZarkoPerfume MOLéCULE C - 19 The Beach EDP 100 ml UNISEX
3 427,60 zł/1l
342,76 zł
Sprzedawca: Glampact

ZarkoPerfume Ménage À Trois EDP 100 ml UNISEX
3 238,50 zł/1l
323,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zarkoperfume Cloud Collection No.1 Woda perfumowana, 100 ml
7 062,50 zł/1l
706,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

ZarkoPerfume e'L EDP 100 ml UNISEX
4 042,20 zł/1l
404,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Zarkoperfume Inception Woda perfumowana, 100 ml
4 109,70 zł/1l
410,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Prada Infusion d'Iris Woda perfumowana, 100 ml
5 166,50 zł/1l
516,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Giorgio Armani Because It’s You edp 100ml
4 472,80 zł/1l
447,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

ZarkoPerfume Oud-Couture EDP 100 ml UNISEX
2 788,20 zł/1l
278,82 zł
Sprzedawca: Glampact

Zarkoperfume The Lawyer woda perfumowana unisex 100 ml
3 386,50 zł/1l
338,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zarkoperfume Cloud Collection No.2 Woda perfumowana, 100 ml
7 063,80 zł/1l
706,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

ZarkoPerfume BUDDHA-WOOD EDP 100 ml UNISEX
4 140,90 zł/1l
414,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Paris Corner Marshmallow Blush woda perfumowana dla kobiet 100 ml
123,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
[b]Kierunek zapachu:[/b] owocowo-słodki[br][br][br][b]Nuty głowy:[/b] limonka, smoczy owoc, mandarynka, słodka limonka[br][br][b]Nuty serca:[/b] brzoskwinia, toffi, cedr, biała czekolada[br][br][b]Nuty bazy:[/b] piżmo, wanilia, bursztyn, ciemne drewno[br][br][br]Woda perfumowana Zarkoperfume Sending Love jest inspirowana słodkimi chwilami miłości - niezależnie od tego, czy jesteś świeżo zakochany, czy od dawna w stałych rękach.
Zarko Sending Love EDP Spray
Zarko Sending Love EDP Spray
- Model
- Sending Love
- Waga
- 0.33 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- perfumy, aqua (woda), Limonene, Linalool, Citral Citronellol, alkohol
- Producent
- Zarkoperfume
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 5712590001088
- Numer producenta
- 67230
- Model
- Sending Love
- Waga
- 0.33 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- perfumy, aqua (woda), Limonene, Linalool, Citral Citronellol, alkohol
- Producent
- Zarkoperfume
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 5712590001088
- Numer producenta
- 67230
Pasuje również do tego

Zarkoperfume Molecule 234.38 Woda perfumowana, 100 ml
3 740,90 zł/1l
374,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

ZarkoPerfume Ménage À Trois EDP 100 ml UNISEX
3 238,50 zł/1l
323,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ZarkoPerfume PINK MOLéCULE 090.09 EDP 100 ml UNISEX
3 210,00 zł/1l
321,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zarkoperfume Youth woda perfumowana unisex 100 ml
4 668,00 zł/1l
466,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 132,50 zł/1l
413,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Swiss Arabian Incense 01 Extrait de Parfum 50 ml UNISEX
4 947,40 zł/1l
247,37 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Maison Alhambra Victoria Flower edp 100ml
543,50 zł/1l
77,15 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Emir Vibrant Orange & Neroli Woda perfumowana, 100 ml
973,70 zł/1l
97,37 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Montblanc Signature, Kobiety, 50 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
3 519,20 zł/1l
175,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Sublime EDP 100ml
1 038,50 zł/1l
103,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
917,50 zł/1l
91,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ZarkoPerfume OUD'ISH EDP 100 ml UNISEX
3 301,50 zł/1l
330,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
1 076,63 zł/1l
127,84 zł
-41,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ZarkoPerfume MOLéCULE C - 19 The Beach EDP 100 ml UNISEX
3 427,60 zł/1l
342,76 zł
Sprzedawca: Glampact

Lattafa Musamam White Intense, Kobiety, 100 ml
1 725,70 zł/1l
172,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

BDK Parfums Gris Charnel Edp Spray
11 120,00 zł/1l
1 112,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Yodeyma L’eau De Berlue Woda Perfumowana Dla Kobiet 100ml
1 300,10 zł/1l
130,01 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Escentric Molecules Escentric 01, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Iso E Super, Lime peel, Hedione, Orris, Balsamic notes, Musk, Spray, Alcohol denat, Parfum (fragrance), Aqua (water), Limonene, Citral, Linalool
5 233,50 zł/1l
523,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Philips Sonicare C3 Premium Plaque Control HX9044/17 Końcówki Usuwanie Płytki Nazębnej, 4 szt., Biały, Miękki, flexible rubber sides, 2 Series plaque control 2 Series plaque defense 3 Series gum health DiamondClean DiamondClean...
104,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
996,67 zł/1l
59,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
19,99 zł
Sprzedawca: Retoo

Rasasi Rumz Al Rasasi 9325 Pour Lui EDP 50 ml M
3 032,80 zł/1l
151,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Paris Corner Marshmallow Blush woda perfumowana dla kobiet 100 ml
123,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Jo Malone Wood Sage & Sea Salt EDC 100 ml UNISEX
5 032,50 zł/1l
503,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ZarkoPerfume Oud-Couture EDP 100 ml UNISEX
2 788,20 zł/1l
278,82 zł
Sprzedawca: Glampact
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jak zawsze szybka dostawa i najlepsza obsługa
Dokładnie to, czego szukałem w rozsądnej cenie. Jak zawsze dostawa była szybka, a proces nieskomplikowany.
Oceniono dnia 3 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Edp Zarko przesyła miłość
Tak, bardzo zadowolony i wszystko poszło dobrze
Oceniono dnia 10 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 24 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.
5% zniżkiBestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłkaBestseller
Bestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
5% zniżkiBestseller
Rabat 3% od 2 szt.

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 040,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 401,10 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 035,67 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,20 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,50 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 097,60 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 034,20 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
179,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 389,47 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 132,10 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 018,60 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(132)Liczba wystawionych ocen: 132
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(494)Liczba wystawionych ocen: 494
260,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 600,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
277,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 774,60 zł/1l