5,0



Na podstawie 2 opinii
Makaron drobny Pastina Semini 350g - Mellin
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
10,99 zł
30,53 zł / 1kg
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 9,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Makarony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Makaron Tagliatelle jajeczne 250g - Rummo37,46 zł/1kg
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Makaron bezglutenowy Caserecce 400g - Garofalo11 370,00 zł/1kg
11,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Makaron Puntine n23 500g - Barilla13,78 zł/1kg
6,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Makaron Muszelki Pastina 500g - Barilla12,48 zł/1kg
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Stelline 500g - Barilla
10,13 zł/1kg
5,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

MAKARON (SEMOLINOWY) DLA DZIECI SAFARI300 g - ALB-GOLD (KID'S PASTA)
34,70 zł/1kg
10,41 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Płyn Do Płukania Coccolat Vaniglia 1.25L 50 Płukań
63,64 zł/1kg
18,23 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,91 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Makaron Risoni n26 500g - Barilla
11,63 zł/1kg
6,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

MAKARON (SEMOLINOWY Z SUSZONYMI WARZYWAMI) DLA DZIECI FARMA250 g - BARTOLINI
113,08 zł/1kg
28,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Ankara – makaron ryżowy – Arpa Sehriye (500 g)
24,20 zł/1kg
12,10 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Barilla 622212005 Barilla Classica Fusilli 5,0 kg
20,21 zł/1kg
101,07 zł
Sprzedawca: somnia24

Karma mokra Purina Gourmet Gold Terrine dla kotów, w smaku łososia i tuńczyka, 48 sztuk
339,86 zł/1kg
353,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Makaron Stelline 500g - Garofalo
18,61 zł/1kg
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tagliatelle, 500 g - Pastificio Cavalieri
59,54 zł/1kg
29,77 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Schär Fusilli 400g
22,24 zł/1kg
11,12 zł
Sprzedawca: taleoo

Makaron - Cannelloni 250g
39,84 zł/1kg
9,96 zł
Sprzedawca: taleoo

MAKARON (SEMOLINOWY) BUSIATE375 g - LAIDEA
65,60 zł/1kg
24,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Czaniecki Makaron 5 Jajeczny Łazanka 250 G
19,16 zł/1kg
4,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Makaron Rigatoni 500g - Maccaroneria Gragnano
35,81 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron pełnoziarnisty Casarecce 500 g - Garofalo
25,43 zł/1kg
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Makaron drobny Pastina Semini 350g - Mellin
Włoski makaron pasta semini marki Mellin. Makaron dla dzieci w kształcie drobnych ziarenek od piątego roku życia.
- Lista składników
- Wartości odżywcze Średnie wartości na 100 g %VNR* Energia 1,482 kJ/350 kcal - Tłuszcze w tym nasycone kwasy tłuszczowe 1,3 g 0,4 g - Węglowodany w tym cukry 73 g 2,4 g - Białko 10 g Sól nie więcej niż 0,02 g Tiamina (witamina B1) 0,6 mg 120 Ryboflawina (witamina B2) 0,4 mg 50 Niacyna 11 mg-NE 122 Witamina B6 0,8 mg 114 Wapń 180 mg 45
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 360 g
- Firma spożywcza
- Mellin
- Nazwa handlowa
- Makaron drobny Pastina Semini 350g - Mellin
- Producent
- Mellin
- EAN
- 8017619400116
- Lista składników
- Wartości odżywcze Średnie wartości na 100 g %VNR* Energia 1,482 kJ/350 kcal - Tłuszcze w tym nasycone kwasy tłuszczowe 1,3 g 0,4 g - Węglowodany w tym cukry 73 g 2,4 g - Białko 10 g Sól nie więcej niż 0,02 g Tiamina (witamina B1) 0,6 mg 120 Ryboflawina (witamina B2) 0,4 mg 50 Niacyna 11 mg-NE 122 Witamina B6 0,8 mg 114 Wapń 180 mg 45
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 360 g
- Firma spożywcza
- Mellin
- Nazwa handlowa
- Makaron drobny Pastina Semini 350g - Mellin
- Producent
- Mellin
- EAN
- 8017619400116
Pasuje również do tego

Makaron dla dzieci Pastina Stelline 350g - Mellin
10 990,00 zł/1kg
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Stelline 500g - Barilla
10,13 zł/1kg
5,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn Do Płukania Coccolat Vaniglia 1.25L 50 Płukań
63,64 zł/1kg
18,23 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,91 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Krzesełko do karmienia Baby Vivo Design 2w1 - Oscar Turquoise
319,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MA-Trading

3 X Plasmon Homogenizowany Indyk 2 x 80 g
95,02 zł/1kg
46,63 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Narożnik Caris z funkcją spania i regulowanymi zagłówkami, zestaw wypoczynkowy, zestaw kanapowy, pojemnik na pościel, zestaw sof, kanapa, sofa (czarny + ciemnoszary (Soft 011 + Sawana 05), narożnik lewy)
6 435,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

WÓZEK SPACEROWY SPACERÓWKA - MoMi ESTELLE CZARNY - MAŁY LEKKI WALIZKA
329,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MoMi

Przenośny laktator, wolnostojący laktator elektryczny do karmienia piersią, 4 tryby, 12 poziomów ssania, cichy, zintegrowany akumulator z pojemnikiem na mleko 180 ml
201,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

Skye Decor, Sable - Travertine, Couchtische, Travertin, 119 x 40 x 60 cm
422,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sterling

Materac 180x200 cm SELECT MAX DOUBLE 7 stref, twardość H3/H4, pianka termoelastyczna (visco), pianka HR, wysokość ok. 24 cm
1 630,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Pomarańczowy
6 216,37 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Vehe_Shop_DE

Szafka na buty CASARIA, wąska, na 18 par butów, biała
677,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Makaron Risoni n26 500g - Barilla
11,63 zł/1kg
6,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Materac do wózka Sensillo 75x35
68,70 zł
Sprzedawca: IKS2

Szafa MIRJAN24 Tytus D4, szafa z drzwiami skrzydłowymi, szafa z lustrem, do sypialni (kolor: biały)
3 227,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Lionelo Thermup Go podgrzewacz do butelek dla niemowląt, przenośny wielofunkcyjny sterylizator do butelek dla niemowląt, podgrzewacz do żywności dla niemowląt i utrzymywanie ciepła, szary
115,20 zł
Sprzedawca: MATFEL

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Niebieski
5 700,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: nbmobile

OZAVO, urządzenie wielofunkcyjne 3-w-1: grill do kanapek, opiekacz do gofrów i grill kontaktowy z wymiennymi płytami, powłoka nieprzywierająca, 750W
310,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Wózek spacerowy Caretero Toyz - Nel, brązowy
148,72 zł
Sprzedawca: IKS2

TolleTour – składana barierka do łóżeczka o wysokości 200 cm, obracana o 180 stopni, z regulacją wysokości, z przewiewną siateczką, do łóżeczka dziecięcego, kolor szary
175,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Pościel dziecięca dwustronna miś szary balony księżyc do spania kołdra 100 x 135 cm + poduszka 40 x 60 cm 100% bawełna
56,59 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Camry Premium CR 3024, Czarny, Szary, Plastik, Ready, Plastik, 1000 W
466,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Babynest Śpiworek dla noworodka 90x50 cm - Kokon Ręcznie robiony dwustronny bawełniany wafel z Babynest Wild Rose Pink
89,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Lionelo Emma Plus składany wózek spacerowy z pozycją leżącą Beige Latte
389,00 zł
Sprzedawca: CenterSklep24

MAKARON (SEMOLINOWY) DLA DZIECI SAFARI300 g - ALB-GOLD (KID'S PASTA)
34,70 zł/1kg
10,41 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Rower dziecięcy 20 cali, dla chłopców, hamulec tylny, rozmiar ramy 26 cm, kolor czarny i czerwony, nowy -078
1 320,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Makaron Puntine n23 500g - Barilla
13,78 zł/1kg
6,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,28 zł/1kg
95,96 zł
Sprzedawca: somnia24

Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller




Bestseller



Darmowa wysyłka
Bestseller







Mąka Semola Rimacinata 1kg - De Cecco



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,10 zł/1kg

Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg

Makaron Diatalini senza glutine 400g - Barilla



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
10,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10 470,00 zł/1kg

Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
8,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,24 zł/1kg

Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
7,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,50 zł/1kg

Divella Spaghetti Ristorante Nr. 8 - 500 gr.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,38 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,76 zł/1kg

Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,58 zł/1kg

Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,10 zł/1kg

Makaron włoski Antichi Poder Tartufo 250g - Antichi Poderi Toscani
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
95,56 zł/1kg

MAKARON PROTEINOWY (Z GROSZKU ZIELONEGO) ŚWIDERKI250 g -PLANET



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,29 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
57,16 zł/1kg

Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
74,99 zł
-28%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,59 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
107,18 zł/1kg

Dalla Costa Disney Cars, Krótki makaron, 300 g, Zielony, Pomarańczowy, Żółty, 7 min, 9 min, 354 kcal



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,97 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
46,57 zł/1kg

Makaron Conchiglie Rigate n42 500g - Rummo



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
5,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,67 zł/1kg

Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,61 zł/1kg

Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
6,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,33 zł/1kg

Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
14,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,20 zł/1kg

Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,15 zł/1kg

Rummo Spaghetti n.3 włoski makaron długi 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
6,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,47 zł/1kg

Makaron ryżowy Farmer Brand o szerokości 3 mm, 400 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,62 zł
-48%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,40 zł/1kg

Divella Farfalle al Pomodoro e Spinach Nr 85 Tomate und Spinat 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg