Makaron Tagliatelle jajeczne 250g - Rummo

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

10,49 zł

37,46 zł / 1kg

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

wt. 6 – śr. 7 października
Łap promocję, póki trwa!
Makarony i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Makaron jajeczny Pappardelle Rummo 500 g
Makaron jajeczny Pappardelle Rummo 500 g
23,57 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Penne Rigate n. 66 500g - Rummo
Makaron Penne Rigate n. 66 500g - Rummo
11,71 zł/1kg
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron pappardelle jajeczny 500g - Arcooro
Makaron pappardelle jajeczny 500g - Arcooro
39,27 zł/1kg
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Rummo Spaghetti n.3 włoski makaron długi 500g
Rummo Spaghetti n.3 włoski makaron długi 500g
13,47 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
6,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Makaron Spaghetti bezgutenowy Senza Glutine 400g - Rummo
Makaron Spaghetti bezgutenowy Senza Glutine 400g - Rummo
10 790,00 zł/1kg
10,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla De Cecco tagliatelle nr 203 makaron w kształcie gniazda z pszenicy durum 500g
De Cecco tagliatelle nr 203 makaron w kształcie gniazda z pszenicy durum 500g
74,82 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Makaron Mafaldine 500g - Rummo
Makaron Mafaldine 500g - Rummo
20,73 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
10,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Divella 81 - Mafaldine, Mafaldine, Makaron długi, 500 g, 8 min, 355 kcal, 1508 kJ
Divella 81 - Mafaldine, Mafaldine, Makaron długi, 500 g, 8 min, 355 kcal, 1508 kJ
17,02 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
9,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Tagliatelle - makaron jajeczny 500g
Tagliatelle - makaron jajeczny 500g
22,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,40 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Tagliatelle - Grzyby Porcini 500g
Tagliatelle - Grzyby Porcini 500g
32,50 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,25 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Makaron - Cannelloni 250g
Makaron - Cannelloni 250g
39,84 zł/1kg
9,96 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Czaniecki Makaron 5 Jajeczny Łazanka 250 G
Czaniecki Makaron 5 Jajeczny Łazanka 250 G
19,16 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Makaron Rigatoni 500g - Maccaroneria Gragnano
Makaron Rigatoni 500g - Maccaroneria Gragnano
35,81 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Conchiglioni 2-88 500g - Garofalo
Makaron Conchiglioni 2-88 500g - Garofalo
21,90 zł/1kg
11,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Pennoni 76 500g - Garofalo
Makaron Pennoni 76 500g - Garofalo
17,37 zł/1kg
8,86 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Czaniecki 5-jajeczny Pappardelle 250g CZANIECKI
Makaron Czaniecki 5-jajeczny Pappardelle 250g CZANIECKI
22,48 zł/1kg
5,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Barilla Tagliatelle Glutenfrei 300g
Barilla Tagliatelle Glutenfrei 300g
155,97 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
46,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Fettuccine jajeczne z borowikami, 500 g
Fettuccine jajeczne z borowikami, 500 g
80,00 zł/1kg
40,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Makaron Vermicelli 500g - Garofalo
Makaron Vermicelli 500g - Garofalo
17,22 zł/1kg
9,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla BARILLA Makaron Gnocchi 500 g
BARILLA Makaron Gnocchi 500 g
11,52 zł/1kg
6,22 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Makaron Tagliatelle jajeczne 250g - Rummo

Włoski makaron tagliatelle marki Rummo.  Tagliatelle to wąskie wstążki makaronu, które najlepiej łączyć z gęstymi sosami. 

Makaron z twardej pszenicy durum i świeżych jajek. 

Zalecany czas gotowania: 5 minut

Lista składników
Składniki: semolina z pszenicy durum, jajka 23,9%masa netto: 250gWartości odżywcze w 100 g: Energia 1561 kj/ 369 kcalTłuszcz 3,5 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1 gWęglowodany 66,5 g w tym cukry 2,2 g Białko 16,5 gSól 0,155 gKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
280 g
Firma spożywcza
Rummo
Nazwa handlowa
Makaron Tagliatelle jajeczne 250g - Rummo
Producent
Rummo
Zakres dostawy
250g
EAN
8008343221320

Lista składników
Składniki: semolina z pszenicy durum, jajka 23,9%masa netto: 250gWartości odżywcze w 100 g: Energia 1561 kj/ 369 kcalTłuszcz 3,5 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1 gWęglowodany 66,5 g w tym cukry 2,2 g Białko 16,5 gSól 0,155 gKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
280 g
Firma spożywcza
Rummo
Nazwa handlowa
Makaron Tagliatelle jajeczne 250g - Rummo
Producent
Rummo
Zakres dostawy
250g
EAN
8008343221320
Pasuje również do tego
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Makaron Spaghetti bezgutenowy Senza Glutine 400g - Rummo
Makaron Spaghetti bezgutenowy Senza Glutine 400g - Rummo
10 790,00 zł/1kg
10,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Mafaldine z pszenicy durum De Cecco 500 g
Makaron Mafaldine z pszenicy durum De Cecco 500 g
20,74 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Pomidory San Marzano DOP Strianese 400 g
Pomidory San Marzano DOP Strianese 400 g
19,72 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Rummo Spaghetti n.3 włoski makaron długi 500g
Rummo Spaghetti n.3 włoski makaron długi 500g
13,47 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
6,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron jajeczny Pappardelle uovo n101 250g - Rummo
Makaron jajeczny Pappardelle uovo n101 250g - Rummo
43,08 zł/1kg
10,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Divella 81 - Mafaldine, Mafaldine, Makaron długi, 500 g, 8 min, 355 kcal, 1508 kJ
Divella 81 - Mafaldine, Mafaldine, Makaron długi, 500 g, 8 min, 355 kcal, 1508 kJ
17,02 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
9,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla De Cecco tagliatelle nr 203 makaron w kształcie gniazda z pszenicy durum 500g
De Cecco tagliatelle nr 203 makaron w kształcie gniazda z pszenicy durum 500g
74,82 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Makaron Mafaldine 500g - Rummo
Makaron Mafaldine 500g - Rummo
20,73 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
10,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Penne Rigate n. 66 500g - Rummo
Makaron Penne Rigate n. 66 500g - Rummo
11,71 zł/1kg
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla Makaron Tagliatelle Specialita 500 g
Barilla Makaron Tagliatelle Specialita 500 g
19,98 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Rio Mare Paté Salmon/Rose Lachscreme 100 gr.
Rio Mare Paté Salmon/Rose Lachscreme 100 gr.
167,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
16,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Schwartau Extra Zero dżem truskawkowy bez dodatku cukru wegański 280g
Schwartau Extra Zero dżem truskawkowy bez dodatku cukru wegański 280g
64,79 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
18,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Illy Espresso 250 g, 250 g, Espresso, Średnie palona, 24 mies., 1 szt., Puszka
Illy Espresso 250 g, 250 g, Espresso, Średnie palona, 24 mies., 1 szt., Puszka
142,52 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
35,63 zł
8% zniżki
Sprzedawca: Zyrafka
Zdjęcie produktu dla Makaron jajeczny Pappardelle Rummo 500 g
Makaron jajeczny Pappardelle Rummo 500 g
23,57 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Tagliatelle Semola n. 107 500g - Rummo
Makaron Tagliatelle Semola n. 107 500g - Rummo
18,47 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron "Maccheroni" 1 kg - Pasta Martelli - Tradycyjna fabryka makaronu "Famiglia Martelli"
Makaron "Maccheroni" 1 kg - Pasta Martelli - Tradycyjna fabryka makaronu "Famiglia Martelli"
58,35 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
58,35 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla La Molisana Passata Classica, Pasta pomidorowa, 690 g, Włochy
La Molisana Passata Classica, Pasta pomidorowa, 690 g, Włochy
8,81 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla COMHOMA rozkładana sofa z funkcją spania, rozkładana sofa futon, rozkładana sofa, narożnik, sofa dla gości, sofa 3-osobowa, z regulowanym oparciem z tkaniny, szara
COMHOMA rozkładana sofa z funkcją spania, rozkładana sofa futon, rozkładana sofa, narożnik, sofa dla gości, sofa 3-osobowa, z regulowanym oparciem z tkaniny, szara
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 75
899,99 zł
-220,00 zł
679,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GTPLAYER
Zdjęcie produktu dla Motyle Waflowe Motylki Dekoracja Na Tort Teńczowe Kolorowe Piękna Ozdoba
Motyle Waflowe Motylki Dekoracja Na Tort Teńczowe Kolorowe Piękna Ozdoba
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,50 zł
Sprzedawca: DODOCAKES
Zdjęcie produktu dla TIMBELA M150B H232x336x263 cm/6 m2, duży wielofunkcyjny bar ogrodowy drewniany stojak sprzedażowy
TIMBELA M150B H232x336x263 cm/6 m2, duży wielofunkcyjny bar ogrodowy drewniany stojak sprzedażowy
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
7 196,00 zł
15% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Timbela
Zdjęcie produktu dla Makaron Stelline 500g - Barilla
Makaron Stelline 500g - Barilla
10,13 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
5,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mutti Pelati obrane pomidory obrane pomidory do gotowania 2500g
Mutti Pelati obrane pomidory obrane pomidory do gotowania 2500g
28,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
72,01 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Rummo Fusilli N.48 500 Gr
Rummo Fusilli N.48 500 Gr
10,88 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
5,55 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Culinaria czarny makaron tagliatelle z semoliny z pszenicy durum 500g
Culinaria czarny makaron tagliatelle z semoliny z pszenicy durum 500g
58,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Barwniki spożywcze czerwony, żółty, niebieski 60 g
Barwniki spożywcze czerwony, żółty, niebieski 60 g
296,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla La Molisana 8004690051573, Spaghetti, Makaron długi, 500 g, 11 min, Włochy
La Molisana 8004690051573, Spaghetti, Makaron długi, 500 g, 11 min, Włochy
10,75 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
5,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krótki makaron, 500 g, Brąz, 13 min
La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krótki makaron, 500 g, Brąz, 13 min
10,76 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
5,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla La Molisana Orecchiette pugliesi n.30, Orecchiette, Krótki makaron, 500 g, 11 min, Włochy
La Molisana Orecchiette pugliesi n.30, Orecchiette, Krótki makaron, 500 g, 11 min, Włochy
12,74 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
6,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata 1kg - De Cecco
Mąka Semola Rimacinata 1kg - De Cecco
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,10 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum
Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Diatalini senza glutine 400g - Barilla
Makaron Diatalini senza glutine 400g - Barilla
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10 470,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
8,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,24 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g
Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
7,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,50 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,58 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana
Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,10 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Divella Spaghetti Ristorante Nr. 8 - 500 gr.
Divella Spaghetti Ristorante Nr. 8 - 500 gr.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,38 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,76 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron kolorowy Linguine Tricolore 250g - Antichi Poderi Toscani
Makaron kolorowy Linguine Tricolore 250g - Antichi Poderi Toscani
24,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
97,56 zł/1kg
MAKARON PROTEINOWY (Z GROSZKU ZIELONEGO) ŚWIDERKI BIO 250 g - BIO PLANET
MAKARON PROTEINOWY (Z GROSZKU ZIELONEGO) ŚWIDERKI250 g -PLANET
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,29 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
57,16 zł/1kg
MAKARON (SEMOLINOWY TRÓJKOLOROWY) DISNEY AUTA BIO 300 g - DALLA COSTA
Dalla Costa Disney Cars, Krótki makaron, 300 g, Zielony, Pomarańczowy, Żółty, 7 min, 9 min, 354 kcal
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,97 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
46,57 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Makaron Conchiglie Rigate n42 500g - Rummo
Makaron Conchiglie Rigate n42 500g - Rummo
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
5,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,67 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Anelli Siciliani n23  500g - Rummo
Makaron Anelli Siciliani n23 500g - Rummo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,71 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
74,99 zł
-28%
53,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
107,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,61 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
6,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
14,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,15 zł/1kg
MAKARON (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIET-FOOD
MAKARON (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIET-FOOD
59,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
59,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Divella Farfalle al Pomodoro e Spinach Nr 85 Tomate und Spinat 500g
Divella Farfalle al Pomodoro e Spinach Nr 85 Tomate und Spinat 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg