Przedstawiamy rewolucyjną elektryczną maszynkę do mięsa Berdsen BM-601B
Twoja nowa tajna broń do łatwego i szybkiego przygotowywania domowych posiłków! Ten potężny pomocnik o mocy
450 W / 1200 W został zaprojektowany, aby spełnić wszystkie Twoje kulinarne marzenia. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na delikatne mięso mielone
na hamburgery lub domowe kiełbaski, czy też interesują Cię dania orientalne, takie jak kebbe, Berdsen oferuje właściwy wybór.
Dzięki solidnej konstrukcji i eleganckiemu wzornictwu stanie się niezbędnym elementem w Twojej kuchni.
Maszynka do mięsa Berdsen jest nie tylko wydajna, ale także bardzo łatwa w użyciu. Dzięki trzem różnym sitom do mielenia
(drobne, średnie i grube), możesz precyzyjnie dostosować wyniki do swoich wymagań. Ponadto, dzięki prostemu montażowi
i intuicyjnej obsłudze, wiele osób może obsługiwać go bez doświadczenia. Co więcej, dostęp do nowoczesnego
designu i bezpieczeństwa z cert...
Maszynka do mielenia mięsa BD-601B Berdsen 450/1200W
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
278,99 zł
60,26 zł / 1kg
+ 17,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
czw. 8 – pt. 9 października
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Pozostałe haczyki i przynęty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Więcej informacji o reklamie
Rapala XRSCP14, 68 g, 2/0, 4/0, 14 cm, 1,6 m
1 281,62 zł/1kg
87,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej informacji o reklamie
Rapala SSR14, 45 g, 3/0, 3/0, 14 cm, 1,5 m, 2,7 m
1 934,44 zł/1kg
87,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej informacji o reklamie
Rapala Dives-To DT06 OLSL
6 083,33 zł/1kg
73,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej informacji o reklamie
Berkley Wobler Pulse Spintail 70mm14g Wagasaki
4 010,71 zł/1kg
56,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
BritBaits, pojemnik z mikropeletami "Sás-Nád", 400g
25,77 zł
Sprzedawca: BritBaits
Nays RNN (S-44)
103 775,56 zł/1kg
466,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Rapala SSR05, 5 g, 5 cm, 0,9 m, 1,8 m
13 670,00 zł/1kg
68,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Marc Anthony - Muevense (LP)
1 166,47 zł/1kg
174,97 zł
Sprzedawca: M_plus_L
BritBaits Spray, aromat czosnkowo-wątrobiany, 50 ml
515,40 zł/1l
25,77 zł
Sprzedawca: BritBaits
Wiadro MVDE 30 l
4,46 zł/1l
133,83 zł
Sprzedawca: VISO
MVDE Cheese 300 g
95,90 zł/1kg
28,77 zł
Sprzedawca: VISO
MVDE Hookpaste 250 g
107,28 zł/1kg
26,82 zł
Sprzedawca: VISO
MVDE Concentraten Vanileen wzmacniacz 100 g
337,20 zł/1kg
33,72 zł
Sprzedawca: VISO
Aquantic Meerespilker Incasy (PB)
1 176,40 zł/1kg
32,68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-10%
29,41 zł
Sprzedawca: Designo_Magia
Sensas Feed 3000 Ready Etang 1,25kg
25,94 zł/1kg
32,42 zł
Sprzedawca: Rybina
LK Baits CUC! 40 g Smak: Patentka
669,00 zł/1kg
26,76 zł
Sprzedawca: Designo_Magia
Rapala CD07, 8 g, 7 cm, 1,5 m, 2,4 m
15 236,25 zł/1kg
121,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
VMC przez Jig (Zander)
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Wormwitch: Wormwitch
182,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Britbaits Gummimais Keksz, 35 ml
25,77 zł
Sprzedawca: BritBaits
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Przedstawiamy rewolucyjną elektryczną maszynkę do mięsa Berdsen BM-601B
Twoja nowa tajna broń do łatwego i szybkiego przygotowywania domowych posiłków! Ten potężny pomocnik o mocy
450 W / 1200 W został zaprojektowany, aby spełnić wszystkie Twoje kulinarne marzenia. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na delikatne mięso mielone
na hamburgery lub domowe kiełbaski, czy też interesują Cię dania orientalne, takie jak kebbe, Berdsen oferuje właściwy wybór.
Dzięki solidnej konstrukcji i eleganckiemu wzornictwu stanie się niezbędnym elementem w Twojej kuchni.
Maszynka do mięsa Berdsen jest nie tylko wydajna, ale także bardzo łatwa w użyciu. Dzięki trzem różnym sitom do mielenia
(drobne, średnie i grube), możesz precyzyjnie dostosować wyniki do swoich wymagań. Ponadto, dzięki prostemu montażowi
i intuicyjnej obsłudze, wiele osób może obsługiwać go bez doświadczenia. Co więcej, dostęp do nowoczesnego
designu i bezpieczeństwa z certyfikatem LFGB zapewnia spokój ducha i radość z gotowania z rodziną. Nie czekaj i odkryj
magię domowego gotowania z młynkiem Berdsen!
Powody, dla których warto kupić elektryczną maszynkę do mięsa Berdsen BM-601B:
Kompaktowa konstrukcja ułatwiająca przechowywanie
Wysokość: odpowiednia dla każdej powierzchni roboczej
Szerokość: zoptymalizowana pod kątem wydajnego użytkowania
Głębokość: idealnie pasuje do kuchni
Waga:4,66 kg - lekka i przenośna
Zasilanie:230 V z kablem o długości 110 cm
Moc silnika:450 W / 1200 W, idealny do szybkiego mielenia
: bezpieczny kontakt z żywnością zgodnie z normą LFGB
W zestawie: 3 sita (3 mm / 5 mm / 7 mm), przystawka rzeźnicza, przystawka do kebbe
i inne przystawki pomocnicze do łatwego krojenia i tarcia
Dzięki maszynce do mięsa Berdsen BM-601B masz możliwość odkrywania szerokiej gamy domowych potraw i cieszenia się gotowaniem z najbliższymi!
z najbliższymi!
{PRODUCT_NAME}
{PRICE}
{DESCRIPTION_TITLE}
{PRODUCT_DESCRIPTION}
{SPECIFICATIONS_TITLE}
{COLOR_LABEL}: {COLOR}
{MATERIAL_LABEL}: {MATERIAL}
{DIMENSIONS_LABEL}: {DIMENSIONS}
{WEIGHT_LABEL}: {WEIGHT}
{MANUFACTURER_LABEL}: {MANUFACTURER}
{REVIEWS_TITLE}
{CUSTOMER_1}: {REVIEW_1}
{CUSTOMER_2}: {REVIEW_2}
{CUSTOMER_3}: {REVIEW_3}
{CTA_TEXT}
Odkryj idealną równowagę między stylem i wydajnością dzięki naszej nowej myjce ultradźwiękowej. To urządzenie jest idealne do skutecznego czyszczenia biżuterii, optyki, zegarków i innych delikatnych przedmiotów. Dzięki zaawansowanej technologii ultradźwiękowej o częstotliwości 40 kHz, brud i tłuszcz są bez trudu usuwane nawet z trudno ch miejsc. Kompaktowa konstrukcja i przyjazna obsługa zapewniają łatwą obsługę dla każdego.
Nasze urządzenie jest wyposażone w wysokiej jakości zbiornik ze stali nierdzewnej o pojemności 600 ml i oferuje kilka różnych ustawień czasu, aby dostosować czyszczenie do własnych potrzeb. Zintegrowane funkcje bezpieczeństwa zapewniają płynną pracę. Dzięki tej myjce ultradźwiękowej możesz mieć pewność, że Twoje cenne przedmioty są zawsze czyszczone skutecznie i delikatnie. Z jej pomocą można osiągnąć profesjonalne rezultaty we własnym domu.
2000W Elektryczna maszynka do mięsa i kiełbas 3-IN-1 Wielofunkcyjna maszynka do mięsa z 3 płytami mielącymi ze stali nierdzewnej i rurkami do napełniania kiełbas do użytku domowego
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(164)Liczba wystawionych ocen: 164
309,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact
Bomann FW 6067 CB, 1200 W, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Metal, Stal nierdzewna, 1000 W, 220 - 240 V
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(33)Liczba wystawionych ocen: 33
268,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Elektryczna maszynka do mięsa i kiełbas – wielofunkcyjny rozdrabniacz o dużej mocy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
150,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrzyPasAGDRTV
Tefal NE105838, 1400 W, Czarny, Stal nierdzewna, 1,7 kg/min, 5,4 cm, Plastik
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
252,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Tefal HV1 NE1098, 1400 W, Czarny, Srebrny, 17 kg/min, 5,4 cm, 3 mm, Plastik, Stal nierdzewna
379,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Fentic Robot Kuchenny 6w1 – Mikser, Maszynka do Ciasta, Food Processor, Maszynka do Mięsa, Krajalnica do Warzyw, 2000W, Miska Stalowa 6,2L
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(89)Liczba wystawionych ocen: 89
999,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TheBrandCenter
Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller
Blender ręczny TURBO 1200W LEHMANN CHOPSUI mikser, blender ze stali nierdzewnej trzepaczka,, trzepaczka zestaw 9w1, tarcze do ścierania ziemniaków
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(792)Liczba wystawionych ocen: 792
154,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Maszynka do mielenia mięsa BD-600 Berdsen 300/800W
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
237,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-25,00 zł
212,99 zł
Sprzedawca: KLS-Distribution
Maszynka do mielenia mięsa Adler AD 4813 2000 W czarna, srebrna
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
292,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Bosch MUZS6HA, Zestaw przystawek, Czarny, Stal nierdzewna, Serie 6 (MUMS6xxx), 1,5 kg, 175 mm, 80 mm
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
620,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Pilarka spalinowa FUXTEC FX-KS255, 2,3kW, 54cm³, 46cm, EASY-Start, z torba
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(35)Liczba wystawionych ocen: 35
869,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
De’Longhi EN 80.B, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,8 l, Kapsułka kawy, 1260 W, Czarny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(243)Liczba wystawionych ocen: 243
318,24 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Chłodziarko- zamrażarka GORENJE RK4182PS4
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(509)Liczba wystawionych ocen: 509
1 529,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Robot planetarny o mocy 1700 W
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(101)Liczba wystawionych ocen: 101
355,90 zł
Sprzedawca: Ellano
Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(335)Liczba wystawionych ocen: 335
739,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-94,99 zł
645,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder
ProfiCook PC-FR 1287 H, Frytkownica na gorące powietrze, 8 l, 50 °C, 200 °C, Podwójny, Czarny, Stal nierdzewna
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(205)Liczba wystawionych ocen: 205
430,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL
Zelmer ZMM9802B
657,77 zł
Sprzedawca: GaladorEU
Diluma – zasłona przeciw owadom z lameli poliestrowych, 95 x 220 cm, kolor antracytowy
778,32 zł/1m
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(54)Liczba wystawionych ocen: 54
466,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Vactidy Robot odkurzający W15 3 w 1 Robot odkurzający na mokro i sucho ze stacją odkurzającą, 10000Pa, 180 min, ogromny pojemnik 4 l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(54)Liczba wystawionych ocen: 54
869,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VactidyDE
Maszynka do mielenia mięsa TurboTronic do kiełbasy pierników akcesoria 3 sita moc 2600W Czarna
594,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-44,41 zł
549,99 zł
Sprzedawca: TurboTronic
uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(453)Liczba wystawionych ocen: 453
65,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-23%
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise
Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(792)Liczba wystawionych ocen: 792
124,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-5,90 zł
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Metaltex 25.17.21, Aluminium, Aluminium, 140 mm, 100 mm, 260 mm
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(78)Liczba wystawionych ocen: 78
170,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Apple AirPods 4
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(138)Liczba wystawionych ocen: 138
Flytec 2011-5 Echosonda 1,5 kg Ładowanie 500 m Łódź wędkarska z pilotem zdalnego sterowania Łódź RC
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
1 432,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone
GPS Bezprzewodowa łódź wędkarska RC z przynętą 1,5 kg Ładowanie Automatyczny powrót paszy Zdalne sterowanie 400-500 M Odległość łódź wędkarska, 5200 mAh
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
778,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: funnyshopping
Oszczędzacz przynęt DLT - łatwy w użyciu
131,99 zł
Sprzedawca: RavenIntl
Zestaw Fish-Xpro Pike z martwą przynętą
131,99 zł
Sprzedawca: RavenIntl
Zdalnie sterowana łódź wędkarska 1,5 kg obciążenie 400-500 m z oświetleniem nocnym, rozmiar: 1500 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
385,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: funnyshopping
Elektryczny Żywiec Przynęta Wędkarska Szczupak Usb
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
141,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BesteAngebote
Gumowa przynęta wędkarska Octopus Luminescencyjna przynęta na słodką i słoną wodę 7,5 cm 15 sztuk
30 Szt / Dużo Pianka wędkarska karpiowa Pop Up Miękkie przynęty Pellets Pływająca przynęta (pomarańczowa 12 mm)
66,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
3 894,12 zł/1kg
6 sztuk / zestaw sztucznych przynęt Squid Octopus Skirts Akrylowe przynęty trollingowe do połowów słonowodnych dla dużych ryb
219,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
592,97 zł/1kg
Wieża oświetleniowa LED ze stali nierdzewnej o wysokiej jasności 100dB Przemysłowe światło ostrzegawcze do wykrywania gazu
128,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zestaw 2 sztuk uchwytów do wędek typu turniejowego, mocowanych na szynie za pomocą zacisków ze stali nierdzewnej; uchwyty przeznaczone do montażu na szynach pionowych lub poziomych; pasują do szyn o średnicy 43–51 mm
406,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zestaw HACZYKÓW Wędkarskich 20szt ze SPRĘŻYNKĄ NA PRZYNĘTĘ CZARNE 7#
25,99 zł
Sprzedawca: BesteAngebote
Zestaw HACZYKÓW Wędkarskich 20szt ze SPRĘŻYNKĄ NA PRZYNĘTĘ CZARNE 10#
25,99 zł
Sprzedawca: BesteAngebote
Zestaw 100 sztuk śrub do boilies o średnicy 14 mm – owalny karabińczyk do wędkarstwa karpiowego i przynęt typu pop-up
73,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Metalowy kołowrotek castingowy Long Cast Mocny, lekki i gładki kołowrotek castingowy do połowu ryb słonowodnych i słodkowodnych lewą ręką