3,0



Na podstawie 2 opinii
Żel pod prysznic Axe Apollo (250 ml)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
88,62 zł
354,48 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Żele pod prysznic i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sebamed Wellness Dusche 400 ml90,67 zł/1kg
42,16 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Żel pod prysznic AXE Excite, 250 ml71,40 zł/1l
17,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Felce Azzurra Bodywash Original, Żel pod prysznic, 650 ml, Kobiety, Ciało, 1 szt.
23,78 zł/1l
15,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

plu - Żel pod prysznic "Bergamotka i lawenda", 500 ml
137,40 zł/1l
68,70 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Boys - Prysznic i Włosy 200ml
224,15 zł/1l
44,83 zł
Sprzedawca: taleoo

Girls - Żel pod prysznic True Tangerine 200ml
224,15 zł/1l
44,83 zł
Sprzedawca: taleoo

Żel pod prysznic, zapach owoców leśnych, 750 ml, BABA 64863331
104,56 zł/1l
78,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

909 Top To Toes Man Żel Pod Prysznic 250ml
160,00 zł/1l
40,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Puder pod prysznic - Eukaliptus 10g
964,00 zł/1l
9,64 zł
Sprzedawca: taleoo

Хидратиращ душ гел с бадем и арган Erba Viva Bio 500 мл
50,70 zł/1l
25,35 zł
Sprzedawca: GUGITA

Nawilżający żel pod prysznic Nelia 900ml
30,77 zł/1l
27,69 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Dr Bronner'S Jabones De Azúcar Lemongrass-Lima 710 ml
166,92 zł/1l
118,51 zł
Sprzedawca: EasoMagno

Antycellulitowy żel pod prysznic Aqua Slimmer, 200 ml
464,40 zł/1l
92,88 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Pump'd Up No Water Body Wash 70ml
100,00 zł/1l
7,00 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Walkiria Żel do ciała z minerałami morskimi
104,04 zł/1l
83,23 zł
Sprzedawca: somnia24

XBC Fresh Start Żel pod prysznic Mięta z Ogórkiem, 400ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
51,37 zł/1l
20,55 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Aqua Slimmer Anti-Cellulite Duschgel 300 ml
309,60 zł/1l
92,88 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Koreański Kwailnara Kokosowy żel pod prysznic do ciała K-Beauty 560 g
99,80 zł/1l
109,52 zł
-59,62 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Odkryj orzeźwiającą moc żelu pod prysznic Axe.
Żel pod prysznic Axe Apollo to kompleksowe rozwiązanie pielęgnacyjne dla ciała, twarzy i włosów. Świeża, męska kompozycja zapachowa z nutami szałwii i cedru zapewnia energię i utrzymuje się przez 12 godzin. Bezpieczna dla skóry, testowana formuła dokładnie oczyszcza, nawilża skórę i pozostawia uczucie miękkości i pielęgnacji.
Wygodna butelka o pojemności 250 ml jest idealna do codziennego użytku w domu lub w podróży i wykonana jest w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu i nadających się do recyklingu. Dzięki temu żelowi pod prysznic oszczędzasz czas i jednocześnie cieszyć się długotrwałym, świeżym zapachem.
- Formuła 3 w 1: oczyszcza ciało, twarz i włosy w jednym prostym kroku.
- Świeży zapach: szałwia i cedr zapewniają energetyzującą, męską świeżość na 12 godzin.
- Pielęgnacja skóry: delikatna, testowana formuła, która nawilża bez wysuszania.
- Ekologiczne opakowanie: butelka o pojemności 250 ml, w 100% wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu i nadająca się do recyklingu.
Zacznij każdy dzień świeżo, zadbanie i pełen pewności siebie dzięki żelowi pod prysznic Axe 3 w 1 Apollo.
Orzeźwiający zapach, który pozostaje z Tobą
Żel pod prysznic Axe oferuje męski i pobudzający zmysły zapach, który utrzymuje się przez cały dzień. Wariant Apollo został specjalnie zaprojektowany, aby połączyć świeże nuty cytrusowe z drzewną bazą, tworząc wyjątkowy zapach, który zwiększa Twoją pewność siebie przy każdej kąpieli. Ten produkt odświeża skórę i zmysły, zapewniając uczucie energii i gotowości do działania. Zapach nie jest ani zbyt intensywny, ani zbyt subtelny, osiągając idealną równowagę na każdą okazję.
Delikatne, a jednocześnie skuteczne oczyszczanie
Żel pod prysznic Axe został opracowany, aby być delikatny dla skóry, jednocześnie głęboko ją oczyszczając, nie usuwając naturalnych olejków. Tworzy bogatą pianę, która usuwa brud, pot i zanieczyszczenia, jednocześnie utrzymując równowagę nawilżenia skóry. Rozmiar 250 ml jest idealny do codziennego użytku, zapewniając wystarczającą ilość produktu do dokładnego oczyszczenia po treningu lub długim dniu. Regularne stosowanie sprawia, że skóra jest gładka, nawilżona i odżywiona.
Wygodny zestaw wielopack dla długotrwałego użytku
Zestaw 6 sztuk żelu pod prysznic Axe Apollo o pojemności 250 ml to doskonała propozycja, łącząca wygodę i atrakcyjną cenę. Ten zestaw zapewnia, że nigdy nie zabraknie Twojego ulubionego żelu pod prysznic, co czyni go idealnym rozwiązaniem do użytku w domu lub na siłowni. Podwójne opakowania są łatwe do przechowywania i transportu, co odpowiada aktywnemu stylowi życia. Kupując jeden zestaw, zawierający sześć butelek, oszczędzasz czas i pieniądze, ciesząc się codziennie świeżością.
- Waga
- 286 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- odświeżający żel pod prysznic
- Producent
- Procter&Gamble GmbH
- EAN
- 8901030866760
- Numer producenta
- DW17245
- Waga
- 286 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- odświeżający żel pod prysznic
- Producent
- Procter&Gamble GmbH
- EAN
- 8901030866760
- Numer producenta
- DW17245
Pasuje również do tego

Samyang Dukboki Topokki in Cup Hot Chicken Geschmack 185g
166,76 zł/1kg
30,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

NESCAFÉ 12606972 NESCAFÉ Madagascar Vanilla Kaffeekapseln, mild, 6 Portionen
949,85 zł/1kg
125,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
251,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Wentylator sufitowy Jayseuw Ø 50 cm z lampą sufitową LED, oświetleniem i pilotem
377,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Bomann VS 2185, 133 l, N-ST, 40 dB, E, Biały
2 041,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: NovaMBSmart

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Philips Norelco OneBlade OneBlade 360 QP430/50 3 x Wymienne ostrze OneBlade 360, Żyletka, Philips, OneBlade Series, 99 mm, 110 mm, 26 mm
2 628,60 zł/1kg
131,43 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Philips Norelco OneBlade OneBlade QP230/50 Wymienne ostrze, Żyletka, 3 głowic(e), Czarny, Limonka, Stal nierdzewna, Philips, OneBlade (QP25xx), OneBlade Pro (QP65xx), 22 mm
148,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Segway ZT3 Pro D, Klasyczna hulajnoga, Czerwony, 20 km/h, 120 kg, Każda płeć, 16 lat(a)
3 293,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Skrzynia ogrodowa Prosperplast WOODEBOX antracyt 280L
135,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller

LEGO Technic McLaren Senna GTRTM, Zestaw do budowania, 10 lat(a), Plastik, 0 szt., 980 g
399,99 zł
Sprzedawca: PIASECZNOZABAWKI

Einhell GC-GP 6538 Set, 650 W, Prąd przemienny, 3,6 bar, 3800 l/h, Czarny, Czerwony
479,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Parfums de Marly Layton EDP 125 ml UNISEX
8 581,20 zł/1l
1 072,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tommy Hilfiger Zegarki na rękę 1710448
356,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Adler AD 8084, 4 l, Czarny
169,99 zł
Sprzedawca: GMTO

Fisher-Price FXC66, Wydra zabawka, 0 lat(a), Interaktywny, Brzmienie, AA, Baterie w zestawie
181,79 zł
Sprzedawca: Humbi

Skarpetki Nike SX7666-100 dla Uni
109,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

IceBär proszek do lodów soft wanilia 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu
52,08 zł/1kg
52,08 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Przenośny kompresor elektryczny Mijia 2 - 25% więcej mocy, 10,3 bara i inteligentny wyświetlacz
173,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Delgeo

Vitamaze L-Arginine 4500, Kapsułka, L-Arginina, 360 szt, L-arginina HCl 750 mg 4500 mg jej L-Arginina Base 622,5 mg 3735 mg, Rano i wieczorem 2 kapsułki popijając wystarczającą ilością wody, najlepiej przed posiłkami. 30 minut ..., Przechowywać produkt nieotwarty, chłodny, suchy i niedostępny dla dzieci.
342,03 zł/1l
108,08 zł
Sprzedawca: apohealth

Szafka nocna VASAGLE z oświetleniem LED, z 3 szufladami, biała
319,00 zł
Sprzedawca: homerci

Parfums de Marly Layton EDP 75 ml UNISEX
12 201,20 zł/1l
915,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
50%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 11 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dostarczona ilość nie odpowiada opisowi produktu.
Produkt jest oferowany w opakowaniu zawierającym 6 × 250 ml. Zamówiono 2 jednostki, czyli 12 sztuk. Dostarczono jednak jedynie ułamek towaru (2 sztuki). W efekcie płaci się 10,23 € za 250 ml żelu pod prysznic Axe – to skandalicznie nieuczciwa oferta, która w żaden sposób nie odpowiada reklamowanym właściwościom produktu.Podsumowanie: To bezczelność – lepiej trzymać się od tego z daleka. Kaufland najwyraźniej pozostawia tutaj pole do działania dla bardzo nieuczciwych sprzedawców, co jest niezwykle rozczarowujące.
Oceniono dnia 26 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

3 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (3 x 250 ml)
79,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
105,33 zł/1l

Marbert Żel do pielęgnacji ciała Bath & Body Classic Żel do kąpieli i pod prysznic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
94,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
200,40 zł/1kg

Versace Pour Homme Dylan Blue Żel pod prysznic, 250ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
91,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
365,60 zł/1l

Delikatny peeling pod prysznic do ciała, zapach neroli i jaśminu
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
534,47 zł/1l

Naturalne masło CEYLON MANGO
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło kokosowe z pierwszego tłoczenia NEROLI JASMINE
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
222,70 zł/1l

Naturalne masło LEMONGRASS MANDARIN
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło PINK GRAPEFRUIT
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

5 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
119,20 zł/1l

Naturalne masło WILD MANGOSTEEN
44,54 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,19 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 687,60 zł/1l

3 x Balea MED - Żel pod prysznic 5% Urea 2w1 Prysznic + Szampon (3 x 300 ml)
129,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
143,33 zł/1l

Sisley Eau de Campagne, Olej, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 125 ml, Butelka, Bergamotka, Jaśmin, Cytryna
286,34 zł
-7,79 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
278,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 228,40 zł/1l

Dior Homme Żel pod prysznic, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
222,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 112,20 zł/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
245,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 227,50 zł/1l

Żel pod prysznic Iris 5L - Dermomed



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
58,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,78 zł/1l

Sisley Soir De Lune Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
243,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
810,90 zł/1kg

Molton Brown Gel Molton Brown Re-Charge Black Pepper Bodywash Refill 400ml
198,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
495,72 zł/1l

Byredo Gypsy Water, Żel pod prysznic, 225 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
209,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
931,20 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic M.Brown Coastal Cypress & Sea Fennel
164,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
411,67 zł/1l

Air-Val Paw Patrol Żel + Szampon 2in1, 400 ml
38,52 zł
Sprzedawca: Bambule
96,30 zł/1l