4,8



Na podstawie 117 opinii
Versace Eros Energy woda perfumowana dla mężczyzn 200 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
366,00 zł
1 830,00 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
8h 23m 16s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Annayake Kogai For Her woda perfumowana 100 ml2 879,90 zł/1l
287,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Woda perfumowana dla kobiet TUBEROSE4 815,40 zł/1l
248,25 zł
-7,48 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
240,77 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Lattafa Asad, woda perfumowana dla mężczyzn, pojemność 100 ml1 081,10 zł/1l
108,11 zł
Sprzedawca: AromaVibe

Więcej informacji o reklamie
Riiffs Freeze czyste perfumy unisex 100 ml1 076,50 zł/1l
107,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Versace Eros Energy woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml
4 546,60 zł/1l
227,33 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
171,97 zł
-27,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Versace - Eros Flame EDP 200ml
2 004,70 zł/1l
400,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

VERSACE Eros Najim Pour Homme Parfum 100ml
3 729,00 zł/1l
372,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Versace, Woman, Eau De Parfum, For Women, 30 ml
3 883,33 zł/1l
116,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Versace Eros czyste perfumy dla mężczyzn 200 ml
2 414,50 zł/1l
482,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Versace Yellow Diamond Intense Woda perfumowana, 30ml
5 880,00 zł/1l
176,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir Parfém 200 ml M
2 954,25 zł/1l
590,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Rabanne Invictus Platinum 100ml, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, BUTYL..., 1 szt.
8 727,30 zł/1l
872,73 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 391,50 zł/1l
139,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Versace Bright Crystal Perfumy, 50 ml
6 732,40 zł/1l
336,62 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Rabanne Million Gold, Mężczyźni, 200 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Mandarynka, Drzewo cedrowe
2 159,85 zł/1l
431,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Rabanne Invictus, Mężczyźni, 200 ml, Spray, Lawenda, Drzewo sandałowe, alcohol denat. parfum (fragrance) aqua (water) benzyl salicylate butyl methoxydibenzoylmethane...
2 566,25 zł/1l
513,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Paco Rabanne 1 Million Royal Perfumy, spray, 200 ml
2 558,25 zł/1l
511,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Versace Eros Energy czerpie inspirację z oszałamiającego piękna wybrzeża Morza Śródziemnego, oddając atmosferę beztroskich, letnich dni. To zapach emanujący świeżością natury, wolnością i wyrafinowanym luksusem w stylu Versace. Symbolizuje siłę, pewność siebie i harmonijną energię.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: cytryna, lima, czerwona pomarańcza, grejpfrut, sycylijska bergamotka, mandarynka
Nuta serca: różowy pieprz, biała ambra, czarna porzeczka
Nuta bazy: mech dębowy, piżmo, paczula
Jeśli szukasz nowości rynkowych, przedstawiamy Perfumy Męskie Versace Eros Energy EDP 200 ml!
- Rodzaj zapachu: EDP
- Składniki: Dipropilenglicol
- Ważne informacje: Opakowanie produktu może różnić się szatą graficzną w zależności od promocji reklamowych producenta lub pory roku. Różne opakowania są przechowywane .
- Typ: EDP (Eau de Parfum)
- Płeć: Mężczyźni
- Nazwa zapachu: Eros Energy
- Pojemność: 200 ml
Ogólne informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu:
Gianni Versace S.r.l.
Piazza Luigi Einaudi 4
20124 - Milán
+3918887217219
[email protected]
Radośnie romantyczna reinkarnacja oryginalnego zapachu Eros marki Versace. Eros Energy to energiczny zapach z radosnymi nutami cytrusowymi, które oddają hołd pięknym, skąpanym w słońcu wybrzeżom Morza Śródziemnego, a także bardziej figlarnej stronie greckiego boga miłości. Tymczasem ciepłe zielone nuty w bazie zapachu przywołują obrazy rozległych i ponadczasowych krajobrazów południowej Europy, zapewniając długotrwałą i potężną moc.
Woda perfumowana marki Versace została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 200 ml.
Versace Eros Energy Edp Spray
- Model
- Eros Energy
- Waga
- 0.649 kg
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisex
- EAN
- 8011003890811
- Numer producenta
- KEOWBYYMKJ
- Model
- Eros Energy
- Waga
- 0.649 kg
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisex
- EAN
- 8011003890811
- Numer producenta
- KEOWBYYMKJ
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Versace - Eros Flame EDP 200ml
2 004,70 zł/1l
400,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml
1 924,95 zł/1l
384,99 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Versace Eros czyste perfumy dla mężczyzn 200 ml
2 414,50 zł/1l
482,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Joop! Homme Woda toaletowa, 200ml
549,25 zł/1l
109,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Versace Eros Energy Deo Stick
1 619,73 zł/1l
121,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Versace - Eros Energy EDP 100ml
2 659,90 zł/1l
265,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Versace - Eros Flame EDP 100ml
2 299,90 zł/1l
229,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Laura Biagiotti Roma Uomo, Mężczyźni, 200 ml, Bazylia, Grejpfrut, Laur, Mandarynka, Bursztyn, Piżmo, Mech dębowy, Wanilia, Drzewo cedrowe, Massoia, Drzewo sandałowe, Geranium, 1 szt.
981,30 zł/1l
196,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Apple AirPods 4, True Wireless Stereo (TWS), Połączenia/Muzyka/Sport/Codzienność, Zestaw słuchawkowy, Biały
545,00 zł
Sprzedawca: tridisonline

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 200 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
990,95 zł/1l
198,19 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Versace Eros Energy woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml
4 546,60 zł/1l
227,33 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Versace Pour Femme Dylan Purple woda perfumowana dla kobiet 100 ml
3 150,00 zł/1l
315,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
171,97 zł
-27,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray
1 645,00 zł/1l
329,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme Le Parfum Woda perfumowana, 100 ml
2 831,90 zł/1l
291,69 zł
-8,50 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
283,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Prada Paradigme woda perfumowana dla mężczyzn Refillable 100 ml
4 379,90 zł/1l
437,99 zł
Sprzedawca: motivoo

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 391,50 zł/1l
139,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Versace Eros Najim czyste perfumy dla mężczyzn 200 ml
2 722,40 zł/1l
544,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 264,60 zł/1l
226,46 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 540,50 zł/1l
154,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Versace - Dylan Blue EDT 200ml
1 737,50 zł/1l
347,50 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 342,70 zł/1l
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
826,90 zł/1l
82,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
619,50 zł/1l
61,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 89% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
89%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
7%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
1%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
1%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
3%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świeży cytrusowy zapach
Zawartość 0,1 l
Jestem bardzo zadowolony z Versace Eros Energy Eau de Parfum. Zapach jest świeży, przyjemnie cytrusowy i osobiście podoba mi się nawet bardziej niż Versace Eros Eau de Parfum. Dostawa i opakowanie były również doskonałe. Dziękuję również za dodatkowe próbki zapachów! :)
Oceniono dnia 16 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Niesamowita mała woda!
Zawartość 0,05 l
Jak do tej pory najlepsze perfumy od Versace! Czuć je nawet na korytarzu czy w sąsiedztwie. Długotrwały, odpowiedni na każdą okazję i zdecydowanie polecany na wiosnę i ciepłą porę roku ze względu na cytrusową świeżość.
Oceniono dnia 15 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pachnie cudownie!
Zawartość 0,2 l
Te cytrusowe perfumy marki Versace pachną po prostu cudownie. Dla mężczyzn! Bardzo mi się podobały! Cena była niższa niż gdziekolwiek indziej!
Oceniono dnia 7 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy pachną naprawdę pięknie
Zawartość 0,1 l
Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Dziękuję sprzedawcy za dodatkowe małe próbki :). Z przyjemnością wrócę tu ponownie!
Oceniono dnia 13 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najwyższa jakość obsługi
Zawartość 0,1 l
Wspaniały zapach – świetna cena Pachnie przepysznie – idealnie Z pewnością kupię ponownie…
Oceniono dnia 2 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetnie
Zawartość 0,1 l
Realizacja zamówienia przebiegła bez problemów, szybka dostawa. Nie mogę się doczekać, aby wypróbować ten zapach.
Oceniono dnia 1 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najwyższa cena i szybka dostawa!
Zawartość 0,2 l
Oryginalny zapach w świetnej cenie! Plus bardzo szybka dostawa, czego chcieć więcej? !!!!!!! Dziękuję bardzo!
Oceniono dnia 13 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Przyjemny, świeży zapach
Zawartość 0,1 l
Zgodnie z opisem produktu – świeża woda perfumowana. Dobra cena!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 035,67 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,20 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,50 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 097,60 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 034,20 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
179,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 389,47 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 132,10 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 018,60 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,40 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 725,33 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(132)Liczba wystawionych ocen: 132
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(494)Liczba wystawionych ocen: 494
260,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 600,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
277,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 774,60 zł/1l