Mięta królewska pakowana pojedynczo (500 sztuk po 2 g)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
287,95 zł
287,95 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Cukierki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
2x Cukierki tamaryndowe - opakowanie 20 sztuk (14 g każda) 280g585,38 zł/1kg
304,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LaProve

Więcej informacji o reklamie
Dr Muches pastylki imbirowe bez cukru i wegańskie, 27 g pastylek798,57 zł/1kg
33,54 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Open Food 4037400409474, 200 g, D, 390 kcal, 0,03 g36,55 zł/1kg
7,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Cukierki miętowe Mentaliquiriza 150 g Elah41,95 zł/1kg
8,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Xylitolowe cukierki miętowe, 30g | BIRKENGOLD
368,00 zł/1kg
11,04 zł
Sprzedawca: taleoo

Holland foodz – delikatesy z Oosterhout (6 x 500 g)
89,32 zł/1kg
296,95 zł
-29,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
267,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Smint – kwaśne truskawki – 6 sztuk po 70 g
3 835,71 zł/1kg
187,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Mentos – rolka z miętą zieloną (40 x 37,5 g)
221,97 zł/1kg
332,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Fisherman's Friend - Mięta bez cukru - 24x25gr
236,85 zł/1kg
142,11 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Pastylki anyżowe mięta NFP 250g
196,48 zł/1kg
49,12 zł
Sprzedawca: taleoo

Trefin Hartmint - 1 sztuka, waga: 3 kilogramy
216,48 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Open Food 4018874080987, 30 g, B, 299 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
510,33 zł/1kg
16,11 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,31 zł
Sprzedawca: taleoo

Fruittella – truskawka – 20 rolek
66,12 zł/1kg
112,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Zabawna fontanna z cukierkami (12 sztuk)
914,75 zł/1kg
182,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Maliny Schuttelaar - 1 kilogram
67,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Mentos Discovery Rolle (40 sztuk po 37,5 g)
140,63 zł/1kg
210,94 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Pastylki anyżowe pomarańcza - cynamon 50g
228,00 zł/1kg
16,52 zł
-30%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,40 zł
Sprzedawca: taleoo

Lutti Arlequin (1 kg)
176,95 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
164,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

WAFLE WIELOZBOŻOWE60 g - BIOMINKI
150,17 zł/1kg
9,01 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Open Food 3360102300017, Olej palmowy, 50 g, C, Citrus Fruit, Fruit Extract, Sugar, Fruit, Lemon Extract, Extract, Disaccharide, Natural Orange..., 1690 kJ, 398 kcal
330,40 zł/1kg
17,72 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,52 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Mięta królewska pakowana pojedynczo (500 sztuk po 2 g)
- Lista składników
- Cukier, środek żelujący (guma arabska), żelatyna, olejek miętowy, mentol
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze (kcal)WartośćNa 100 g Energia 396 Tłuszcz ogółem 0 W tym tłuszcze nasycone 0 Węglowodany ogółem 98 W tym cukry 97 Białko ogółem 0 Sól 0
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Cloetta Holland B.V. Chasséveld 15H4811 DH BredaNederland.
- Nazwa handlowa
- Cloetta Holland B.V.
- Producent
- King
- EAN
- 8714600006561
- Lista składników
- Cukier, środek żelujący (guma arabska), żelatyna, olejek miętowy, mentol
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze (kcal)WartośćNa 100 g Energia 396 Tłuszcz ogółem 0 W tym tłuszcze nasycone 0 Węglowodany ogółem 98 W tym cukry 97 Białko ogółem 0 Sól 0
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Cloetta Holland B.V. Chasséveld 15H4811 DH BredaNederland.
- Nazwa handlowa
- Cloetta Holland B.V.
- Producent
- King
- EAN
- 8714600006561
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Cukierki kawowe Indonezja 120g - Kopiko
60,69 zł/1kg
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Przyjaciel Rybaka - Anyż - 24s
426,58 zł/1kg
255,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Smint Clean Breath Peppermint Opakowanie uzupełniające Duże opakowanie ekonomiczne 1500 szt. Pastylki miętowe w folii, do uzupełnienia, bez cukru, świeży oddech przez 2 godziny
451,38 zł/1kg
473,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Mentos Clean Breath Intense Mint 12 opakowań x21g Duże Opakowanie Rodzinne
0,39 zł/1kg
99,24 zł
Sprzedawca: Ajuy

Cukierki owocowe Mini Hard Candies Fruit Flavour 1kg - Rioba
25,45 zł/1kg
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

STORCK 757438 Storck Nimm 2, 1,0 Kg
66,59 zł/1kg
66,59 zł
Sprzedawca: somnia24

Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g
60,64 zł/1kg
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Consorzio Vacche Rosse - Parmigiano Reggiano Vacche Rosse - 24 miesiące - 1 kg
204,65 zł/1kg
204,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS

Roshen Bim-Bom Karmelki Nadziewane 1 Kg X 8 Sztuk
17,76 zł/1kg
17,76 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
1 408,33 zł/1kg
59,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g
49,56 zł/1kg
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kaiser Japońskie cukierki miętowe 90 g
97,67 zł/1kg
8,79 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

De Bron, karmelki karaibskie i waniliowe - 1 kg
109,23 zł
Sprzedawca: Candyspot

Barkleys Mini Mints Pastylki o smaku cynamonu bez cukru 15g
7,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jadalny papier karmelowy Mampfi 290g
153,45 zł/1kg
44,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Choco Grain Ciastka Z Płatkami Owsianymi Oblane Czekoladą Mleczną 126 G
57,15 zł/1kg
7,43 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Perle di Sole twarde cukierki o smaku cytrynowym 200 g
128,40 zł/1kg
25,68 zł
Sprzedawca: SolarCosa

Fruittella - Summerfruit - 20 rolek
124,90 zł/1kg
112,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
63,16 zł/1kg
63,16 zł
Sprzedawca: somnia24

Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g
112,33 zł/1kg
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cukierki szałwiowe Dallmann, 20 szt. Cukierki
370,80 zł/1kg
18,54 zł
Sprzedawca: apohealth

VIVIL® 4744 VIVIL® Creme Life Brasilitos Bonbons 90,0 g
62,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Rapunzel 1432910, Snack mixes, Mięta pieprzowa, 50 g, 1692 kJ, 398 kcal, 99,5 g
179,40 zł/1kg
8,97 zł
Sprzedawca: taleoo

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,40 zł/1kg
187,20 zł
Sprzedawca: somnia24

Ricola Original bez cukru 75 g – słodycze ziołowe, naturalny smak
311,33 zł/1kg
23,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Pastylki anyżowe Anyż 50g
335,60 zł/1kg
17,18 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,78 zł
Sprzedawca: taleoo

Céréal Hagelslag Puur 200g – posypka czekoladowa z mniejszą ilością cukru, pełna smaku
158,95 zł/1kg
31,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Cukierki pistacjowe Rossana Caramella 150 g
77,72 zł/1kg
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Wafle czekoladowe Manner w kształcie serca z nadzieniem z kremu pomarańczowego 300g
100,27 zł/1kg
30,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Muh Muhs cream toffees oryginalne cukierki śmietankowe pakowane pojedynczo 1000g
39,13 zł/1kg
39,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,10 zł/1kg

Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
111,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
99,24 zł/1kg

Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
49,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,03 zł/1kg

Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
29,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,06 zł/1kg

Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,00 zł/1kg

WICK Atemfrei bezcukrowe pastylki do ssania na gardło z eukaliptusem i mentolem 72g
14,13 zł
Sprzedawca: apohealth
196,25 zł/1kg

Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
87,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,99 zł/1kg

Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,33 zł/1kg

Pop Rocks Strawberry 7g
91,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
11 380,00 zł/1kg

Küfa Euka cukierki mentolowe z eukaliptusem ok. 400 sztuk 2000g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
91,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,81 zł/1kg

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,22 zł/1kg

Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,64 zł/1kg

Serduszka sorbetowe Sadex o smaku dzikiej wiśni z dekstrozą 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
66,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,30 zł/1kg

Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,09 zł/1kg

Bułka czekoladowa Marabou z nadzieniem karmelowym i Daim 1x67g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
242,09 zł/1kg

Woogie Cukierki Sweet Mix 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
118,99 zł/1kg

Olbas - Pastylki do ssania Minis 20g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,32 zł
Sprzedawca: apohealth
816,00 zł/1kg

Cukierki bez cukru mandarynka i cytryna Fida Bonelle Sugar Free 90 g bezcukrowe cukierki owocowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,90 zł/1kg