4,5



Na podstawie 2 opinii
Fruittella - Summerfruit - 20 rolek
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
112,41 zł
124,90 zł / 1kg
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 64,10 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Cukierki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1






5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2











5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3







5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2

Więcej informacji o reklamie
STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g29,04 zł/1kg
14,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Cukierki miętowe Mentaliquiriza 150 g Elah41,95 zł/1kg
8,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Jogurt truskawkowy z nienaruszoną dekstrozą, 40 g słodyczy234,05 zł/1kg
9,83 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Roshen Miętowe Cukierki Mintex Mint 1Kg105,99 zł/1kg
105,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

WAFLE WIELOZBOŻOWE60 g - BIOMINKI
150,17 zł/1kg
9,01 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Pudełko MENTOS z 40 rolkami - lukrecja
101,97 zł/1kg
152,95 zł
Sprzedawca: Candyspot

Fortuin – Pastylki salmiakowe – 12 x 1 kg
707,95 zł/1kg
707,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Friszka Zure Tutters - 1,25 kg
104,86 zł
Sprzedawca: Candyspot

Nerds Rainbow (12 x 141 g)
85,28 zł/1kg
168,25 zł
Sprzedawca: Candyspot

Karmelki owocowe Böhme kwaśne 250g
38,32 zł/1kg
9,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Holland foodz – delikatesy z Oosterhout (6 x 500 g)
89,32 zł/1kg
296,95 zł
-29,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
267,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Wilhelmina Mints Extra Fris (6 x 50 g)
177,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Pudełka na miętówki Wilhelmina (24 x 100 g)
248,73 zł/1kg
596,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Smint – kwaśne truskawki – 6 sztuk po 70 g
3 835,71 zł/1kg
187,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

CIASTKA KOKOSOWE BEZGLUTENOWE150 g - NATEN
149,87 zł/1kg
22,48 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Lukrecja angielska Venco (12x100gr)
98,32 zł/1kg
117,98 zł
Sprzedawca: Candyspot

Katja Biggetjes (12x 255gr)
57,12 zł/1kg
174,80 zł
Sprzedawca: Candyspot

Roshen Cukierki Peppinezzz Z Nadzieniem Owocowym 900 G
25,02 zł/1kg
22,52 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Lutti Arlequin (1 kg)
176,95 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
164,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

KRÓWKI Z MIODEM BEZGLUTENOWE150 g - EKOFLORKA
138,93 zł/1kg
20,84 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Tablica
Miłośnicy owoców codziennie inspirują firmę Fruittella do tworzenia najsmaczniejszych słodyczy. Wykonane z soku owocowego oraz naturalnych barwników i aromatów, dobrze znane kwadratowe słodycze Fruittella w letnich smakach truskawkowym, pomarańczowym i cytrynowym
Miłośnicy owoców codziennie inspirują firmę Fruittella do tworzenia najsmaczniejszych słodyczy. Wykonane z soku owocowego oraz naturalnych barwników i aromatów, dobrze znane kwadratowe słodycze Fruittella w letnich smakach truskawkowym, pomarańczowym i cytrynowym
- Lista składników
- syrop glukozowy, cukier, soki owocowe (pomarańczowy, truskawkowy, cytrynowy) (3%), olej kokosowy, kwasy spożywcze (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), maltodekstryna, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, estry sacharozy kwasów tłuszczowych), substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), substancja żelująca (guma arabska), masło kakaowe, koncentraty (marchew, czarna marchew, czarny bez), naturalne aromaty, substancja zagęszczająca (guma gellan).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na 100 g Wartość energetyczna / Energy 1629 kJ (385 kcal) Tłuszcz / Fat 3,8 g Tłuszcze nasycone / Saturates 3,6 g Węglowodany / Total Carbohydrate 86 g Cukry / Sugars 56 g Białko / Protein 0 g Sól / Salt 0,04 g
- Waga
- 900 g
- Firma spożywcza
- Perfetti Van Melle Benelux B.V. - P.O. Box 3000, 4800 DA Breda (NL)
- Nazwa handlowa
- Przyprawy
- Producent
- fruittella
- Liczba sztuk
- 25
- EAN
- 8723400797289
- Lista składników
- syrop glukozowy, cukier, soki owocowe (pomarańczowy, truskawkowy, cytrynowy) (3%), olej kokosowy, kwasy spożywcze (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), maltodekstryna, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, estry sacharozy kwasów tłuszczowych), substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), substancja żelująca (guma arabska), masło kakaowe, koncentraty (marchew, czarna marchew, czarny bez), naturalne aromaty, substancja zagęszczająca (guma gellan).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na 100 g Wartość energetyczna / Energy 1629 kJ (385 kcal) Tłuszcz / Fat 3,8 g Tłuszcze nasycone / Saturates 3,6 g Węglowodany / Total Carbohydrate 86 g Cukry / Sugars 56 g Białko / Protein 0 g Sól / Salt 0,04 g
- Waga
- 900 g
- Firma spożywcza
- Perfetti Van Melle Benelux B.V. - P.O. Box 3000, 4800 DA Breda (NL)
- Nazwa handlowa
- Przyprawy
- Producent
- fruittella
- Liczba sztuk
- 25
- EAN
- 8723400797289
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Fruittella – truskawka – 20 rolek
66,12 zł/1kg
112,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Lustro zawieszane na drzwi, 110x36 cm
75,67 zł
Sprzedawca: Fernity

Rower górski Licorne Bike Effect premium w rozmiarach 26, 27,5 i 29 cali - rower dla chłopców, dziewczynek, mężczyzn i kobiet - 21 biegów Shimano - rower męski
1 310,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE

Chipsi 20kg Classic 500L
6,57 zł/1kg
131,36 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Feandrea drapak 206 cm, XXL, z 13 drapakami, 2 platformy jasnoszary
414,09 zł
Sprzedawca: Frizlo

Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
1 347,00 zł
-348,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,51 zł/1kg
187,53 zł
Sprzedawca: somnia24

dozownik tic tac Fruity Mix z drażetkami o smaku owocowym 54g
196,67 zł/1kg
10,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 4001686003039, Miękkie cukierki, 230 g, Owoce, Wielobarwny, 1525 kJ, 360 kcal
65,09 zł/1kg
14,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 530711 Werther’s® Original Soft Caramel Bonbons 180 g
63,56 zł/1kg
11,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

nimm2® 361216 nimm2® Rote Früchte Bonbons 240 g
251,88 zł/1kg
60,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dickmanns Minis Chocolate Trio 24 małe pianki marshmallows 3 razy 200g
67,25 zł/1kg
13,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mentos Fruit Multipack 3 rolki pastylek do żucia o smaku owocowym 114g
79,82 zł/1kg
9,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HOME DELUXE - Panel akustyczny SONIC Dąb olejowany - 1 panel, drewno wykonane z MDF, filc wykonany z poliestru, można umieścić jeden na drugim lub obok siebie I Panel izolacji akustycznej Panele akustyczne Panel ścienny
393,72 zł/1m²
125,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

MARLENKA® Ciasto miodowe z orzechami włoskimi - ciasto miodowe, ciasto, tort (1 x 800 g)
78,36 zł/1kg
62,69 zł
Sprzedawca: eMarlenka

Haribo Balla Stixx owocowe batoniki truskawkowe 150 sztuk 1125g
608,60 zł/1kg
121,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Gorenje GV642C65, W pełni wbudowany, Pełny rozmiar (60 cm), Dotyk, Szuflada, Stal nierdzewna, 14 komplet.
2 025,26 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Sprzedawca: Teshop

Czekolada Mleczna z Miodem Nugatem Toblerone Szwajcarska 100g
8,46 zł/1kg
8,46 zł
Sprzedawca: AllSafe

Jelly Belly BEAN BOOZLED SPINNER GIFT BOX 7 EDYCJA Z GRĄ
776,50 zł/1kg
77,65 zł
Sprzedawca: M_plus_L

STORCK 757439 Riesen 900 g
109,53 zł/1kg
98,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Tic Tac Strawberry Mix Drażetki O Smaku Truskawkowym 54 G
207,40 zł/1kg
10,62 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,37 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ricola Szałwia alpejska bez cukru w drobnych przyprawach Böxli 50g
330,52 zł/1kg
19,17 zł
Sprzedawca: apohealth

Jajko z niespodzianką Kinder 20 g
208,89 zł/1kg
7,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
738,95 zł/1kg
14,04 zł
Sprzedawca: Heartforcards

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Coffee Crema 1,0 kg
90,37 zł/1kg
90,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
91,58 zł/1kg
45,79 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Rower górski Licorne Bike Strong 2D Premium w rozmiarach 26, 27,5 i 29 cali - rower dla chłopców, dziewcząt, kobiet i mężczyzn - przednie i tylne hamulce tarczowe - 21-biegowa przekładnia Shimano -
1 399,00 zł
Sprzedawca: Homefitness

Schogetten czekolada mleczna 100 g
83,27 zł/1kg
9,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
50%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
smak bardzo pyszny Dostawa dotarła na czas
Smakuje świetnie, bardzo dobra jakość, jestem bardzo zadowolony
Oceniono dnia 23 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller









Darmowa wysyłka


Darmowa wysyłka





STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,04 zł/1kg

Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
49,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,03 zł/1kg

Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
29,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,06 zł/1kg

Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
111,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
99,24 zł/1kg

Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,00 zł/1kg

Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
87,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,99 zł/1kg

Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,33 zł/1kg

Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,22 zł/1kg

Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Oreo Original Mini Ciastka Kakaowe Z Nadzieniem O Smaku Waniliowym 160 G
83,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
524,94 zł/1kg

Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,64 zł/1kg

Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,09 zł/1kg

Serduszka sorbetowe Sadex o smaku dzikiej wiśni z dekstrozą 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
66,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,30 zł/1kg

Woogie Cukierki Sweet Mix 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
118,99 zł/1kg

Olbas - Pastylki do ssania Minis 20g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,32 zł
Sprzedawca: apohealth
816,00 zł/1kg

Cukierki bez cukru mandarynka i cytryna Fida Bonelle Sugar Free 90 g bezcukrowe cukierki owocowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,90 zł/1kg

Cukierki pistacjowe Rossana Caramella 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,72 zł/1kg

Bułka czekoladowa Marabou z nadzieniem karmelowym i Daim 1x67g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
242,09 zł/1kg

Dextro Energy direct classic szybko dostępna dekstroza 46g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
10,26 zł
Sprzedawca: apohealth
24,78 zł/1kg