4,3



Na podstawie 3 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Paris Corner - Lueur D'Espoir Ambre EDP 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
214,95 zł
2 149,50 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Maison Alhambra Jean Lowe Immortal edp 100ml132,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Xerjoff " V " Amabile EDP 100 ml UNISEX6 909,00 zł/1l
690,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
M.Micallef - RedColorado EDP 100ml5 020,50 zł/1l
502,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Xerjoff - Casamorati 1888 Casafutura EDP 30ml9 818,33 zł/1l
294,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
826,90 zł/1l
82,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Paris Corner - Lueur D'Espoir Arena EDP 100ml
2 360,00 zł/1l
236,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Nusuk Ateeq czyste perfumy unisex 100 ml
1 008,50 zł/1l
100,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

PARIS CORNER Emir Frenetic Homme Intense 80ml
1 000,00 zł/1l
80,00 zł
Sprzedawca: PolisElectro

PARIS CORNER Emir Voux Elegante EDP 100ml
668,00 zł/1l
66,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Emir Voux Zingy woda perfumowana unisex 100 ml
958,60 zł/1l
95,86 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

French Avenue Pinnace Oryn 100ml EDP
1 549,90 zł/1l
154,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Volare Asgardian II EDP 100 ml
1 270,40 zł/1l
127,04 zł
Sprzedawca: Ramadan24_de

PARIS CORNER Qissa Delicious EDP 100ml
713,00 zł/1l
71,30 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
jpg EMIR Lueur d'Espoir Ambre EDP 100ml Emir 6246717622232
Producent: EMIR
Rodzaj: woda perfumowana
Pojemność: 100ml
Lueur d'Espoir Ambre to perfumy dla mężczyzn.
Nuty zapachowe:
- nuty głowy: czarna porzeczka, liczi, różowy pieprz
- nuty serca: kardamon, pralina, róża
- nuty podstawy: czarna porzeczka, liczi, różowy pieprz
Woda perfumowana UNISEX
dzika malina, płatki róży
geranium, drewno bursztynowe, brzoza
kadzidło, szafran, wanilia
Lueur D'Espoir Ambre to zmysłowy i kuszący zapach, który wypełnia przestrzeń subtelną aurą tajemniczości. Kompozycja otwiera się zmysłową mieszanką różowego pieprzu i liczi, które przechodzą do serca perfum z tonami róży, otulonymi pralinowym kardamonem. W nutach bazowych dominują najwyższej jakości nuty piżma, wanilii i oudu, które tworzą niezapomnianą, elegancką harmonię. Lueur D'Espoir Ambre to perfumy, które wyrażają najgłębsze emocje – ciemne, ciepłe, słodkie, a zarazem luksusowe – są idealnym wyborem, by wprowadzić do swojego życia wyjątkową aurę.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: różowy pieprz, czarna porzeczka, liczi
Nuta serca: róża, kardamon, pralina
Nuta bazy: piżmo, wanilia, oud
Lueur D`Espoir Ambre z kolekcji Emir marki Paris Corner to owocowo-gourmand woda perfumowana dla kobiet i mężczyzn. Bogaty, zmysłowy zapach, który celebruje ponadczasową elegancję i głębię oudu, otuloną akordami wanilii i piżma. Ten zapach to wibrująca mieszanka słodkich owocowych nut liczi i czarnej porzeczki, mieszających się z pikantnymi jagodami czarnego pieprzu. W sercu dominuje słodka pralina, którą podkreślają bogate akordy kardamonu i zmysłowej róży. Lueur D`Espoir Ambre zapewnia delikatną równowagę między kobiecą miękkością i męską siłą.
Daj się zaskoczyć w m perfumom unisex Emir Lueur D'espoir Ambre EDP 100 ml i celebruj swoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Emir!
- Płeć: unisex
- Ważne informacje: Opakowania produktów mogą się różnić w zależności od promocji producenta lub pory roku. Różne opakowania są dostępne .
- Typ: EDP (Eau de Parfum)
- Nazwa perfum: Lueur D'espoir Ambre
- Rodzaj zapachu: EDP
- Pojemność: 100 ml
Paris Corner - Lueur D'Espoir Ambre EDP 100ml Standard package. Unisex.
Woda perfumowana marki została stworzona zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu.
Paris Corner Emir Lueur Despoir Ambree woda perfumowana 100ml spray
- Model
- Lueur D'espoir Ambre
- Wersja
- Unisex
- Waga
- 0.546 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Paris Corner
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 6246717622232
- Numer producenta
- 2046988
- Model
- Lueur D'espoir Ambre
- Wersja
- Unisex
- Waga
- 0.546 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Paris Corner
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 6246717622232
- Numer producenta
- 2046988
Pasuje również do tego

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 281,89 zł/1l
205,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
826,90 zł/1l
82,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 004,00 zł/1l
100,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 264,60 zł/1l
226,46 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
1 094,50 zł/1l
109,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Amaran Fakhama Unlimited woda perfumowana unisex 100 ml
1 096,70 zł/1l
118,75 zł
-9,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
109,67 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Emir Voux Zeste woda perfumowana dla kobiet 100 ml
912,40 zł/1l
91,24 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
1 263,50 zł/1l
126,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Khadlaj Shiyaaka Silver EDP 100 ml M
539,30 zł/1l
56,83 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,93 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Opulent Dubai, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Grejpfrut, Cytryna, Mango, Drzewo cedrowe, Jaśmin, Fioletowy
899,90 zł/1l
89,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
736,10 zł/1l
73,61 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Rasasi - Hawas Black EDP 100ml
1 093,00 zł/1l
109,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
944,00 zł/1l
94,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad Bourbon, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Lawenda, Śliwka mirabelka, Różowy pieprz, Kakao, Davana, Gałka muszkatołowa
925,00 zł/1l
92,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Confidential Private Gold EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa His Confession Woda perfumowana, 100 ml
1 466,80 zł/1l
146,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Maison Alhambra Winsome edp 90ml
897,22 zł/1l
80,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Rayhaan – Aquatica 100 ml
1 500,00 zł/1l
150,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Riiffs Golden Elixir Reserve czyste perfumy unisex 100 ml
1 100,00 zł/1l
110,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Maison Alhambra Dark Door Intense edp 100ml
1 187,50 zł/1l
118,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Ard al Zaafaran Midnight Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 300,00 zł/1l
130,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Awraq Al Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 150,00 zł/1l
115,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Qaed Al Fursan, Unisex, 90 ml, Perfumy w płynie, Bergamot, Raspberry, Apple, Black birch, Jasmine, Patchouli, Rose, Floral and Woody, Vanilla, Oakmoss and Rich Musk
726,11 zł/1l
65,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
33%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 15 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.
Bestseller
Bestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
5% zniżki

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 040,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 401,10 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 035,67 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,50 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,20 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 034,20 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 389,47 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 132,10 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 018,60 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
960,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 602,30 zł/1l